Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
15. črc 2009

Ahojte,

to je hic, fůj zdechám 😅 Jako holky jestli bude i zítra tak, tak nevím jestli dorazím, se mi celý dopoledne motala palica 😠

Ivuš takže brejličky, mě se hrozně na dětech líbí, je to roztomilý, ale zvykání bude asik těžký......

Lindi mám Candy a spokojenost, ale mám ji terpve 4 tý rok 😉 no Evi i bych s tím věřila co ti řekl opravář, to máš ze vším, bábinka má mikrovlnku přes 10 let a jak jí fakčí, pač jí kupovala, když to byla novinka a teď koupíš a vydrží ti tak 2-3roky 😠

No a tede opravář, to by bylo něco na mě 😅 nesnáším nedochvilnost 😠 😠

No Raduš nahoď aktuální foto 😉

bazalka
15. črc 2009

Jani, doraz zitra, ja ty tenisky chci na dovcu 😉 .... v poho, kdyby ti nebylo dobre, tak si pro ne odpo zajedem k Vam 😉

bekulkamama
15. črc 2009

ještě že mám v práci chládek je tu báječně 🙂

jani: safra zítra, zapomněla jsem 🙂

holky dotaz - mažu si bříško 1 x denně stačí to?

kde se flákají Zlatu a kon?

janica..
autor
15. črc 2009

Ivi a kdy jedeta na dovču? no třeba bude zítra hnusně, to bych dorazila....

bazalka
15. črc 2009

Bekul, cim casteji, tim lip 😉. Ja mazala 2x-3x a poho, nema jedinou prasklinku. Ale je fakt, ze ja jsem mela pomerme maly brisko

cecil
15. črc 2009

Jé, tak jste vyfasovali brýlečky. No ale většinou se to upravuje dobře u těch malých dětí. Sestřenice je taky jako děcko nosila a lepila placku. Zato já ne a vyfasovala jsem je až v pubertě a to už napořád.

Pračku máme Elektrolux a taky nebyla nejlevnější....no tak já bych za opravu dala klidně i pět tisíc.... za to novou stejně nekoupím.

Naši koupili před 13 nebo 14 lety Whirlpoolku a pořád pere, jen má vyměněný klínový řemen, jinak šlape. Říkala jsem to opraváři a on povídal, že je to spíš výjimka 😒 .

Moře atd bych věřila...je to naše značka.

Bekul a pračku v nerez designu...to si ani nedovedu představit.

To vedro je hrozný, myslela jsem že Emča usne a já zavařím rybíz a půjdu natrhat ty višně na griotkua a ona nezabrala...to zas bude odpoledne.

janica..
autor
15. črc 2009

No Zlatušák a Jaňušák na nás serou 😠 😠 😠 😠 😠 No a Micinka taky, ale zahlída jsem jí v jiným tématku a je snažilka, no a Linet tu nebyla sto let a Markét taky na nás kašle i Katka 😝 😅

bekulkamama
15. črc 2009

bazi: přijde mi že sice mám velké bříško ale kůže ještě není doslova naplá že bych měla tak často mazat a to si mazala od začátku 2 - 3 x celé těhu?
cecil: no já ji mám v lince a neschovanou víš 🙂 ale je to pěkný prostě místo bílé je stříbrná 🙂
jani: no všechny neznám a vás některé taky jen z netu takže já mám v hlavě sotva 6,7 jmen 🙂

cecil
15. črc 2009

Jo, Jani, představ si, že my kupovali mikrovlnku před nějakými 16 lety a furt frčí 😕 . Teď ji má otec a my koupili novou. Ta teda už taky 5 let jede.

Jdu něco dělat... 😖

bekulkamama
15. črc 2009

jé holky a jaké jste brali vitamíny od druhého trimestru? nevím jakou značku si koupit...

reni7
15. črc 2009

ahoj 🙂
bekul-já vitamíny žádný nebrala za celý těhu jen jednu krabičku mama vitu,toť vše,ty máš doporučené brát vitamíny?

jinak dnes mám 1 klidnější den,malá spinká,akorát od včera hůř usíná páč je jí asi strašný vedro chudince,a taky časteji a víc kojíme

dávaly ste některá převařenou vodu?když má žízeň tak mi vysaje obě prsa a pak je přejezená a má hodinu škytavku 😀 tak nevím jestli mám vyzkoušet trochu té vody,ale mám strach že když jí to dám do flašky že pak nebude chtít prso,nemáte stím některá zkušenost?díky

linn
15. črc 2009

Tak my jsme se ted vratili z koupaliste, M. se vratil driv z prace,tak jsme to zvladli, ale ted to vypada zas jak vcera 😒
radi, ono to mas v podstate jedno, vetsina znacek je stejna na cele tehu a kojeni, jen myslim Calibrum to ma oddelene, nemam ted prehled, jak nejsem v praci. Ale Calibrem, Mamavitem nic nezkazis. Ja jsem teda taky vitaminy nebrala, ale jak byli kluci tak velci, tak se me v prorodnici vsichni ptali, jeslti jsem fakt nejake vit. nebrala 😉

reni, ja jsem Sebika jen kojila, ale byl az na konci srpna a nebyly ty vedra. Kdyz bych davala nejake jine tekutiny, tak asi radeji lzickou.

Evi, tak s tou Morou Vas musim trochu zklamat, v Marianskym delaji jen volne stojici sporaky a sklokeramicke desky, vestavne trouby se vozi z Italie a nalepi se na to Mora 😀

janica..
autor
15. črc 2009

Ivi a myslíš, že je v té kavárně, už v 9 otevřeno?

Renuško asik bych jen kojila, Karolínka je ještě malušká.....

Lindi tož to je dobrý s těma vestavnýma troubama 😀 😀

bazalka
15. črc 2009

Jani, ja doufam, ze jo a pokud ne, tak pujdem chvilku na klouzajdy a houpajdy a pak na kafe 😉. A kousinek dal je denni kafarna, taky nekuř 😉, za rohem od te, kam mame v planu jit.
Nebo se muzem sejit u nas doma a pak jit ven 😉 .... jdu hajkat, tak mi pisnete sms, jak to provedem, ju?

Reni, ja davala Martovi fenyklovej caj i vodu z flasky a v poho. A az jsem musela z nouze zacit prikrmovat, aspon uz vedel, na co flaska je a nebranil se ji. Ale klido zo zkus po lzickach .... jen nevim, kolik toho do male dostanes.

bekulkamama
16. črc 2009

ahojky holky
reni: každá kolem mě to brala, já myslela že se to má 😀

aktekram
16. črc 2009

Krásné ráno,
po delší době jsem zase tu. Je fakt že potom co mi odjeli domů děti z prázdnin, odpočívám. Tento týden jsme s mamkou začli prát a žehlit výbavičku, tak je zas o práci postaráno. Je fakt že za poslední tři dny se mi v tom horku moc nechce, ale snažím se to zvládat statečně. S každou bouřkou mi v hlavě projede myšlenka, jestli mě neodvezou do porodnice 😀 .
Reni: gratuluji k holčičce, jak to zvládáte? Není ještě brzy na první návštěvy?
bekulkamama: já mažu bříško jen po koupání krémem pro těhulky od Dermakolu a taky zatím super bez prasklin, popraskali mi jen prsa zespod jak vyběhli o 2 čísla. Vitamíny jsem brala jen 1. trimestr, ale když mi v 30tt řekli že miminko je menší koupila jsem si krabičku Calibrum, ale zůstala neotevřená. V lékárně ti poradí přesněji podle týdne těhotenství.

bekulkamama
16. črc 2009

ahojky marky jak se cítíš? Krátí se ti to... 🙂
no já se dneska zeptám přímo dr. někdo to vůbec nebere a já nevím možná bych si vzala sem tam vitamín, zelenině moc nedám popravdě a nechci aby prcek strádal.. a mažu denně 1 x večer i prsa, víckrát denně to ani nejde...

konoupek
16. črc 2009

Ahoj holky,

máme jedno pc pokažený,tak zase letělo peněz na opravu sakliš 😝 .

včera zase byla teda buřina,denuš to má ted moc ráda a když vidí blesk tak tleská a říká paráda 😀 .

jinak hned po dovči jsme zrušili plýny a běhen deseti dnů si sama říká i si sama sundá kalotky a a krásně se vyčurká do nočníku.s hovišem je to teda horší to si na nočník nesedne a vždycky prosí o plínu,tak to ještzě nehrotím.na spaní taky máme ,ale to čůrání mě mooooc těší 😵 .nečekala jsem,že to bude tak rychlé.

beku vítej zpět,zrovna ten den ,kdy jsi po delší době napsala jsem na tebe myslela,že si se dlouho neozvala.jako já vás čtu poctivě,jen nepíšu no 🤐 .Já taky žádný vitamíny nebrala,jen mi dr. doporučila Kyselinu listovou,ta je důležitá hl.v prvním trimestru prý,tak tu jsem brala poctivě.

Ivi ,Martáskovy to bude v brýlích slušet 🙂 jen,než si zvykne no,ale to se poddá,že jo 😉

my máme pračku Whirpool a spokojenost 😉

jinak ty vedra mě ničí teda a bolí mě pěkně v krku už pátý den a dnes nemůžu ani polykat,ale rýmu,kašel ani teplotu nemám,tož nevím co to je.odpo se chystám k dr.

konoupek
16. črc 2009

Jo Evi teda to bych byla na opraváře pěkně nasraná,nesnáším nedochvilnost,člověk pak zbytečně třeba trčí doma a ten dotyčný ani není schopný zavolat,že se opozdní,nebo nepřijede to známe moc dobře 😠 ,nejednou se to stalo.

konoupek
16. črc 2009

Beku toš kde jsou ty fotky s tím pupíkem 😀 😉

bekulkamama
16. črc 2009

tak jsem tu holky, po dobrém obídku a po UTZ
bohužel fotečku nemáme bo se prcek fotit nechtěl, byl hlavičkou dolů ale hlavně přesně zádičkama k nám, máme krásnou páteř, úplně tam zářila, měla jsem chuť ty kostičky i počítat no ale foto nešlo bo z toho byl jen oválek zad a nic nebylo pořádně vidět jen chvilkama z boku bylo vidět krásně celé srdíčko nebo viděl prej i žaludek ten já ne ale srdce mělo už krásný tvar a hezky bušilo, má asi 11 cm a mezi nohama šňůrku
no dr. to vtipně okomentoval, že buď je to pindík nebo že si mezi nohy slečna dala pupeční šňůru což nešlo fakt říct, ale prej to slečny rády dělají hi hi hi
počkáme do příště a pohlaví už uvidíme, na triple testy jdem za 14 dní a pak za 14 dní na UTZ + následně velký UTZ kvůli nosní kůstce... (D.syndrom) To budu v 18 tt prej ideálka... multivitamíny prej brát nemám a když tak jen sem tam si vzít, až podle triple testů se domluvíme zda budu nějaké brát... jinak jsme krásně zdraví

bazalka
16. črc 2009

Beku, tak to ti je urco fajn .... spokojena, zes videla mimi, ze je v poradku, najedeni brisko k tomu 🙂

U nas byla dopo Libda s klukama .... byli jsme v kavarne s detskym koutkem. Muzem tak nekdy naplanovat srazek, jak uz nebude venku tak pekne .... deti si pohrajou, mamky pokecaji 🙂

Uz mi dosly objednane botky .... jsou supeeeeer!!!!

bekulkamama
16. črc 2009

kon: no Jani díky že si na mě myslela 🙂 já brala listovku až doteď (už došla) 🙂 teď počkám, zelenině moc nedám ale ovoce jím denně tak snad stačí uvidímě dle krve pak, no ale jsem celá nesvá z toho pindíka 😀
Denuš je moc šikovná já s ebojím abych neučila prcka moc dlouho nebo kdy najít tu správnou chvíli a začít.. ? to ukáže čas.. myslím teď na kde co i na věci co mají čas 😀

my máme hotovou kuchyň - no jo - ale nejsou podlahy takže problém! Kuchyň stojí u stoláře ☹
☹ honem to dořešit ať tam podlaha je (lino) a jímka bude začátkem srpna, usadit sanitárku a obklady a bude to obyvatelné no ale realita je tak září, říjen, nahoře nejsou podlahy tak si nedělám iluze ☹

bazalka
16. črc 2009

Bekul, tu listovku bych si urco jeste poridila, da se koupit v lekarne bez receptu. Je na prevenci rozstepovych vad. Aspon do 20. tydne bych ji zobala.

reni7
16. črc 2009

holky dík-dnes sme kojily po hodině a natankovala sem jí do plna,že se 3 krát chudina poblinkala 😅 možná to vyzkouším jen stříkačkou jestli bude potřeba uvidím 🙂

bekul-mě dr říkala,že stačí tak 1krát za 2 dny jeden vitamín,myslím,že pokud jíš ovoce zeleninu a vše co tělo teď potřebuje tak vitamíny nemusíš brát pravidelně,tělo by si řeklo kdyby mu něco chybělo,já sem si vzala vitamín jen když sem si vzpomněla 😅

janica..
autor
16. črc 2009

Helou,

kurnik to je hic zdechám 😅

Ivi tož co, jak jsou botičky? jsou o hodně velký?

NO mě třebe doktor doporučil vitamíny, pač nejím maso, ale jak píše Reňa když je vyvážená strava, tak je není potřeba 😉

Co Reňuš kdy chodíš ven? že jsme se nepotkali, tě chci vidět s kočárkem 😅

Deniska je šikula 😵 s tím kaděním, to u nás trvalo tak 14 dní, než pochopil, že je to lepšejší do nočníku než do plíny 😉

Bekul tak, že by kluk? no já to věděla od 12tt, že čekáme chlapáka 😎

janica..
autor
16. črc 2009

Marky to mě hrozně bavilo prát výbavičku, ti závidím 😅 😀 😀 😀

entik
16. črc 2009

tak ja dnes taky byla na kontrole🙂 vse je v poradku, mimi krasne roste i pani doktorku pokopalo, hihi.
dostala jsem papir na cukrovku, na tenglukozovy test, tak ten me ceka po tabore. KOntroly uz jsme naplanovali az do konce, tak mi to ted prijde, ze uz je to za chvilku...

Jani kon, to je fajn s tim curanim, aspon se denda nemusi parit v plince! za to jsem u matyska taky rada!

mazu jedno denne, poprve jsem nepopraskala, tak ted snad taky ne... jen se mi rozjely na nohach takove cervene zilky. ☹ POctive jsem jedla taky listovku, kvuli V.vadam, jinak to flakam. Ale na tabor si je vezmu, asi...hihi

od srpna jsem si domluvila cviceni v pomadu a chci tam jit i na masaz, boli me zada, chjo.

Kde je Zlatka?

Mejte se tu hezky, zitra se uz asi neukazu a v sobotu frcime! cusik

bazalka
16. črc 2009

Pati, fajn, ze je vse OK 😉. A co Pavel, ma na hlave nejake zvire?

bekulkamama
17. črc 2009

díky holky, taky myslím že sem tam multák ale ne denně a listovku mám brát dál?? tož to bych klidně mohla ale mě dr. právě říkal že jen do 3. měsíce se vyvíjí prcek a pak už to neovlivníš, takže rozštěp buď je nebo není ne? Pouvažuju, díky za upozornění,
no Jani nevím slečny si tam dávají pupeční šňůru prej s oblibou 😀 tak jsem pořád netrpělivá a zas nic nevím ☹
mám švagra v nemocnici, říkal že mi domluví nějak ten UTZ navíc 🙂 tak toho možná zneužiju.. 😅
holky já mám fůru práce, přes víkend se stěhuju ke tchýni.. ségra už mi balí věci pro prcka po dětech, tak toho bude uf...
Jani to se ti Dami ukázal brzo .-) když mě tak blbě ležel že ani foto nešlo ☹
Zlatuška nevím kde je, chystám se jí napsat sms, bo tady nějak není, jestli nejela s malou k mamce...
entik: na dovču? kampak?
jé já bych jela někam hned ale nás to letos mine...