Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

efinna
11. říj 2009

Ahoj
Tak to vidím špatně, tady leje ☹ , a my nemáme ani gumáčky (jsme v našem čísle nesehnali), tak snad příště! Ale je fakt, že se pěkně rozfučelo ale to je nám prd platný co?!
Měj te se

bekulkamama
11. říj 2009

Zlatu no tady to nepřestává a koukám směrem k vám a šedo je tak to vidím hodně bledě ☹ na štbk černo u nás tak středně ☹
efi: kéžby šlo jen o gumáčky, ty jedny v Olmiku u našich mám! s ponožkou by šly ale ten déšť ☹

efinna
11. říj 2009

Jj máš recht ale s mokrýma botkama by to pro nás taky nebylo ono, a kolikátky máš? Dnes si to počasí dělá srandu, už to k polednu vypadalo nadějně!
A to jsme se tak těšili ☹ , malé jsem teda nic neslibovala aby nebyla natěšená a pak nic!

prool
11. říj 2009

uz se tesime, jen nemame gumacky, tak vytahnem lonsky zimni boty jestli se doň jeste dostaneme
😉 aspon se na chvilku vyvetrat
😉
Peti - no ono je to tezky - protoze vim co lajda a co ne. Proste nektery veci jsou uz jeho roztrzitosti (proste vytahne pytlika a cura a neresi, ze tam ma jeste triko a gate a slipky). Taky nejakou roli hraji babicky - tchyne, jak tady byla - to jsem psala, ze se mi pak pocuraval, protoze ho porad kontrolovala a u nasich to bylo stejny ☹meli pocit, ze s nim musi jit a tak to zacal lajdat a predtim vsechno zvladal sam a bez kontroly) Ted se to trosku zlepsilo 😵 Kakani bylo fakt asi ulet - to asi opravdu nestih a nejak to nemohl ovlivnit, takze ted opet rika skoro pri kazdem prdu. Jinak curani chodi s tatkou nebo bere hracky, ze jim jde ukazat zachod, jinak ho tam nejak nemuzem dostat, takze netlacime a vymejslime co s sebou - krtecka, auticko atd.
zatim cus - tu se to porad honi

PS. jinak u nas ve skolce se teda deji veci - maminka ktera sem ani nepatri (nebydli v Olomouci) udelala nejak zle a doslo k presunum deti v ramci skolky a myslim, ze jsme si docela pohorsili - docela me to trapi - jeste jsme tam teda od te doby nebyli, ale bude v mensi tride a hlavne tam bude porad (myslim to kvuli eksemu - lepsi je kdyz se neco deje, kdyz ma zmenu a nema cas na to myslet). Ve tride, kde byl doted museli na jidlo jinam a byla to v podstate ohromna herna - ted je polovicni a i tam ji a vsechno. Taky bude mit novou ucitelku a vsechno ji musim znovu vysvetlit - no uvidme co a jak. Treba to Vasik zvladne lip jak ja 😝

zlatka
11. říj 2009

Holky, tady už taky prší, takže by tam bylo moc mokro, i dkyby přestalo, takže se to ruší a přesouvá na příští neděli na stejnej čas.

bazalka
11. říj 2009

Peti, nestresuj ... rizikova poradna je uplne normalni vec. Obycejna gynekologicka ordinace, ve ktere sedi lekar, ktery je specializovany na tehulky s jakymkoli onemocnenim pridruzenym k tehu... diabetes je celkem bezna vec, to maji zmaknuty 😉. Njespis te vysetri jako tva dr a rozeberou to pridruzene onemocneni. Pokud vim, tak dr Prochazka je mimo CR, v techto pripadech to zastupuje dr Prasilova ... aspn to tak byvalo. Ted nevim presne, jsem 3 roky na materske, mohlo se neco zmenit. Kdybys chtela vedet vic, pisni IP

Beku, Loykova je divna, ale jako dr je fakt chytra a s tehulema to umi ... myslim nastavit vhodnou lecbu

Tady lije ☹ ... navic Martas fest chrble, buble to v nem, sopli, ted se mi zdal i dost teplej ... no, snad usne a bude mu lip. Ale nevim nevim, nerada bych zpusobiula nasi ucasti hromadnou marodku 😒. Kdyby mu bylo lip jak vcer, ale je to hosri. Od ctyr jsme skoro nespali, zas se broucek davil ☹

bazalka
11. říj 2009

Tak to nemuzem ☹((( ... no to se neda nic delat, nikdy to neni idealni pro vsechny 😉 ... treba se ale do te doby neco zmeni, me osviti a seminarku nejakym zazrakem dopisu drv, ale tomu neverim. Na pa a so se nam nahlasila navsteva, tak psat nemuzu a v nedeli posilam kluky ke tchanum a budu tvorit vedu a zivot 😝 ... zkouska se blizi 😝 😝 😝

zlatka
11. říj 2009

Však se bazi do příští neděle vykurýrujete a pak si to pořádně užijete.

zlatka
11. říj 2009

áha, tak příští rok, ju?🙂🙂

bazalka
11. říj 2009

No snad to nejak vyresime a dorazime, ale neslibuju. Potrebuju kapku pomoc od me mamky ... prece jen nejsem 3 roky v praci a ona vi lip aktualni stav, tak se mu musim prizpusobit ji, kdy bude moc a jsme domluveny prave na tu nedeli 😔

prool
11. říj 2009

tady neprsi a sviti slunicko - tak co? my se zatim chystame - a cekame na konecny verdikt 😉

zlatka
11. říj 2009

Oli, tak je to zrušený, to počasí si z nás vyloženě dělá řiť, chvilku pod mrakem, chvilku prší, za chvilku slunko...protože jsou do toho zatáhnutí i hasiči, tak to nemůžu takhle rychle měnit-joo a nee🙂 no,ono nakonec bude jak na sviňu pěkně, ale co už. děcka tam mají nějaký úkoly, tak snad příští týden bude sucho, i na to plnění je to lepší.I když fujavo je dneska fest, to by krásně lítalo...

prool
11. říj 2009

jo promiň - nějak čtu ob řadky - no neva, snad příští týden dorazíme - jsou objednaný tchánovci😕
tak ho aspoň půjdem vyzkoušet - letos bude mít dráček premiéru 🙂
má to i pozitiva - stihnu Velkou pardubickou 😉 jinak bych si ji natáčela

entik
11. říj 2009

tak to me mrzi ☹ ☹ matysek usnul brzy, nase jsem zlanarila, ted dokonce sviti slunicko... ach jo, to je pech. Ale pocasi si nevybereme, no. Pristi vikend nemuzu mame vypravu s deckama z tabora alias potaborove setkani.

Oli, tak snad to bude se zachodem lepsi, i kdyz pises, ze maji prijet tchanovci, tak vam to zase rozhodi 😖 .

zlatka
11. říj 2009

Oli, však vem příští týden tchánovce s sebou. fakt je hezky venku-je to jak naschvál, ale jak to chceš ovlivnit, když před chvilkou to vypadalo na buřinu a pršelo.

entik
11. říj 2009

no prave, to neovlivnis. a mokro je, to bysme byli jak cunatka. Mrzi me, ze ti to dalo tolik prace a pak nic...

janica..
autor
11. říj 2009

Ahojky, nakukukuju jestli mám budit mlaďocha a vidím, že Drakiáda odpadá, ach jo tak jsme se těšili, jako příště Zlatuš když už vše domlouváš, tak domluv laskavě i počasí 😀 jako fakt si z nás dělalo vyloženě prdel 😀 😀 no nic tak příští týden..........

konoupek
11. říj 2009

My se tam byli dívat taky a bahna až tak moc nebylo teda,no snad bude příští týden lepší počasí.A zůstal nám tam na stromě drak a nejde dolu,tak se na něj chodíme jen dívat.Zlatu to byl ten supráckej od vaší babi,tak jsme to skoro obrečeli.Jestli by nám mohla zase takovýho sehnat do příštího týdne bylo by to super 😀 .Né si dělám srandu,ale zeptat by ss jí mohla ,kde to tehdy koupila já si to nepamatuju a my by sme si pro něj zajeli,pokud to nebude až do Prahy 😀 😉

prool
11. říj 2009

jo pocasi, tady teda zrovna po treti lilo jak z konve, takze rozhodnuti bylo presne Zlatu a tesime se na pristi tyden. Jo tchanovi by prochazka neuskodila ma 120 kg a mohli by se taky trosku projit 😉
Peti se zachodem krucek po krucku zase lip 😉 jak pises kdy mas termin a okolo veci, tak si vzdycky vzpomenu co bylo a jak jsem to prozivala 😉
zatim pa

zlatka
11. říj 2009

Holky, ani nevíte, jakou jsme měla radost, že ve tři začalo pršet, porotže před tím to vypadalo, že bude hezky a to by mě teda odvezli.No, Přema to pršení zaspal, vzbudil se do slunka a vynadal mi, že jsme něco rušila a td.....Jinak Peti, to , že to je další týden, nevadí, Soptíkovi už vůbec ne, že počká týden doma, mám už vše připravený, tak to budu mít bez starostí, jen se modlete za lepší počasí. právě by mě mrzelo, když už si s tím člověk dá práci, kdyby to pak kvůli počasí stálo za prd a děcka si to tolik neužili Bylo to pár nadšenců, tak jsme to nazvali Tréninkovou nedělí. Jinak je tam opravdu tráva, takže bahno žádný. Jo a dojela i Linduš s klukama a tatínek od miladky s malým, teď si nevzpomenu , jpak k nám ještě došly dvě kámošky s dětma, tak bylo veselo až do půl sedmé večír.Jani, mělas taky dorazit na kafčo. peti, škoda, že příští týden nemůžeš dorazit.

zlatka
11. říj 2009

J a konoupku, ten drak je opravdu až z Phy🙂🙂🙂

konoupek
11. říj 2009

No právě Zlatu se mi něco pletlo,že ja 😀 😀 😀 .Teda ted jsem se dívala na počasí a to bude mazec příští týden.my absolutně nejsme připravený. 😕 😅

zlatka
11. říj 2009

\no, však v sobotu bude blešák, tak snad do té doby přežijeme s tím, co máme a jinak na boty vyrazím asi do brodku, ještě si ale myslím, že je na zimní moc brzo. Oni zase straší......

bazalka
11. říj 2009

Tak my jsme pripraveny hadrove, ale psychicky neeeee 😉 😝

linn
11. říj 2009

Zdarec,

tak na zrusene drakiade bylo moc fajn 🙂 (byli jsme na plavani, tak jsem to neprecetla) draka jsme vyzkouseli a pak si jeste kluci pohrali u Zlatus a moc rada jsem poznala Bekulku 🙂

No ma byt kosa jak blazen, brrrrrrr 😖

bekulkamama
12. říj 2009

no Zlatu vyšlo to teda ale aspoň si děcka zkusili pouštění 😅 až budeš na skypu pošlu ti fotky.. i to jak Přema chytá Draka 😀

bananek
12. říj 2009

Ahoj holky tak jsem celej víkend zavařovala přepravku hrušek a 4 dýně uf uf a dnes ráno v tom nádherném počasí jsme z mlaďochem mazaly na kukando na chirdu po znamínkách a hned mě ráno na zastávce slilo 2x auto v autobuse jsem stála i z malou a nikdo vás nevidí to jsem ráda že mě neni vydět furt nadávám jak jsem tlustá a nakonec mě neni vydět no dobrý,né? 😀
A záda mě dnes bolí že bych je nejraději odložila kdyby to šlo 😀
Na zimu jsme přichystané tak doufám že jsme na nic nezapoměly 😀
A drakiáda mě mrzí koukala jsem ven a říkala si že jestly holky jely tak to odležíte tak je dobré že mrňata nikde nemokla že . 😕

bananek
12. říj 2009

Tak Lin a Bazi nakonec mamku poslaly ještě na kožní a kožeřka říkala že v začátcích to u dětí sedá na průdušky ale pokud bere už 7 dní antibiotika tak můžeme tak je to fajn já věděla jen že je tam nějaká doba co se nesmí ale jak píšeš Bazi ani na chirdě toto nemáme 😀 😀
Jinak děkuji za radu Lin 😀

janica..
autor
12. říj 2009

AHojky,

tak my už máme taky vše na zimu, tchýňka mě ušetřila kupování bot, když měli malýho na víkend, tak mu koupili boty u bati pěkný, ale ta cena 1200 😒

No škoda, kdyby jsme věděli, že jste šli pouštět draky, tak by jsme dojeli, no příští týden..........

nic mizím, jdem obědvat........

entik
12. říj 2009

Taky jsem mela radost, ze ve tri prsi🙂

Oli, ja jsem to prozivala tehdy s Lindou, kdyz popisovala tehotenstvi se Sebikem. Nejak mi prijde lito, ze je to mozna naposledy, ze uz bych nemela byt tehotna... Jsem zvedava, kdy to prijde.

Boty jeste nemame, zimni☹ a vubec se netesim, az je pujdem kupovat. Porad jsem si rikala, ze je cas, no, uviidime.

Odpadlo mi ted doucovani, matula spi, tak mam chvili pro sebe 😵