Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

efinna
22. pro 2009

Ahojky
jj už jsme zdobili v neděli večer, jsem začla nějak zmatkovat a ukecala Igiho aby už jsme ho nazdobili kdyby něco 😅 ! jinak taky zdobíme 23. večír! No malá nadšená 🙂 , fakt to nemá chybu ty vánoce s prckama 🙂 !

jj Jani dal si na tom drakovi záležet 😀 ! Tak to musela být pochvala ne 😉 ?

Micinka taky gratulace k těhu 🙂 !

Oli ať je brzo líp! 😔

Bananku jj děkuji snad to vyjde a budu s malou! Dnes mi dr. řekl, že už to fakt muže být kdykoliv! No kdyby náhodou toš si to pak vynahradíme 😉 !

Jinak taky přejem všem HEZKÉ VÁNOCE, POHODOVÉ SVÁTKY A VŠE NEJ DO NOVÉHO ROKU! 🙂

dali
22. pro 2009

Ahojky jdu Vás jen pozdravit v albíčku máte přáníčko:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

linn
22. pro 2009

Ahojky,

dekujeme za pranicka 🙂

od pondeli mame Martu doma, tak neni moc casu, dnes jsme byli v aquaparku a super, lidi trochu, takze pohoda, Tesco potom teda o neco horsi, ale prezili jsme 🙂

Mici, moc moc gratulujeme 🙂

Mejte se krasne 😵

linn
23. pro 2009

Jeden "sezonní" vtip:Dvě blondýny se rozhodnou, že vyrazí do lesa pro vánoční stromeček. Bloudí po lese, hodinu, dvě, tři... Pak se ozve: "Ivano, máš něco?" - "Ne, vůbec nic. A ty?" - "Já taky ne. Tak co kdybychom vzaly nějaký bez ozdob?

😀 😀 😀

janica..
autor
23. pro 2009

Ahojky,

Eviku tož na tebe myslím a víš mojí předpověď 27ho 😉 tak nezklam 😀 😀 😀

HOlky díky všem za přáníčka 😵

Zdeni má čas jezdit tvůj chlap k mýmu do práce? 😀 Petráš chtěl jít za ním pokecat a už mu odjel.....

Lindi 😀 😀 výbornej

Jsme včera nazdobili stromeček, mlaďoch spokojenej, teď jdu kuchtit oběd a ještě br. salátek

zlatka
23. pro 2009

Nazdárek mamušky,
tak přípravy vrcholí, co? já včera balila dárky ode dvou v noci do půl páté do rána!

Jinak Evi, hezký přáníčko máte, chválím, jen nám nešlo zavřít a furt jste nám přáli dokola a dokola.

Mici gratulace k miminku, opatruj se a přeju, ať je vše o.k.
Evi, ty hlavně vydrž do zítřka, ať si to užijete!!!!!To je síla, jak to uteklo a že už to je tady!

stylly
23. pro 2009

Tak dobré předvánoční poledne🙂

Andy má dneska 2420g,.... 😀

stylly
23. pro 2009

viz fotky v albíčku 🙂

fajn
23. pro 2009

Ahojte děvčata,
přeju Vám hezké prožití svátků ať jsou dětičky spokojené s tím co jim Ježíšek donese a hlavně hodně zdravíčka a štěstí

konoupek
24. pro 2009

Ahoj holky,

moc děkujeme za přáníčka 🙂 .

Poslední dva dny jsem nějak neměla čas,tak to musím napravit.

Přejeme krásné vánoce,dětem hodně dárečků pod stromečkem a všem hodně zdraví.Těhulkám pohodový těhulkování a rychlý porod.Ted platí hlavně pro Evku 😉 .

jakoubka
24. pro 2009

Krásné prožití svátků vánočních a mnoho úspěchů v roce 2010 🙂 Přeje Martina a Kubulínek 🙂

Evi-dnešek ještě zvládni 2 v 1 a pak se děj vůle Boží 😵

bazalka
24. pro 2009

Vsicni Pavlici preji vsem Konikum krasne Vanoce!!!!

Zvlastni pranicko pro Evku ... Evi, drzime palecky, at vse probehne jak ma, v pohode a bez problemu 🙂. 28. jsem v praci, tak treba uz prijdu kuknout na mimiska 🙂

zlatka
24. pro 2009

Holky, taky tak!
Jinak u nás začaly Vánoce tak, jak mají.Včera v noci jsem se rafla s Přemou u zdobení stromečku, od rána je Berunka umrčená jako koza, zkrátka štastný a veselý- no, jsem zvědavá, jak seto nakonec vyvrbí🙂

bazalka
24. pro 2009

My zas mame nemocnyho tatina ... ma chripku, tak u nas taky neni nic normalne ☹

janica..
autor
24. pro 2009

Všem krásný vánoce ať jsou prcci spokojeni s dárečkama 😵

Evičkám všechno nejlepší k svátku 😉

Zlatuš my jsme to stihli dnes ráno se rafnout, klasika skrz mega kravinu 😅

zlatka
25. pro 2009

Nazdárek!
Tak bekulce se dneska ráno v 4,29 narodil Honzík-2540g, 49cm!!!§Tomu říkám vánoční dáreček!!!!§ 😀 😀 😀 😀

bananek
25. pro 2009

Tož to Bekulko gratulujeme akorát že nějak brzo koukám ale hlavně že už to je a vše v pořádku to je tedy náááááádherný dáreček.Hlavně ať jsou zdraví a spokojení co víc můžeme přát že?
Malá dostala od ježíška žížalu Jůlii tak kdybych dlouho nepsala tak jsem na psychyně ju .
Pa pa

janica..
autor
25. pro 2009

Jé veká gratulace Raduš, téda tak jsi Evika předběhla.... Evi a jak to vypadá u tebe? jak se cítíš?

prool
25. pro 2009

ahojky všichni,
krásné vánoce všem a bekulce moc blahopřejeme k Honzíkovi - hlavně hodně zdravíčka.
Evičkám dodatečně vše nej 😉
Mějte se krásně
papa

stylly
25. pro 2009

ahojky maminky🙂

tak my máme dnes 2,5kg a polepšili jsme se..viz nové fotky 😵 😵

entik
25. pro 2009

krasny svatecni vecer🙂

jeee, Honzik je na svete! Zlatus, mas nejake podrobnosti? o porodu? a jak jsou na tom? moc, moc Bekulku pozdravuj!!

u nas Vanoce pekne🙂, rychle, trochu unavne 😉 Nejvetsi uspech ma lopata na pisek a snih,ktery neni 😅

Zitra jdem bruslit k pevnustce, musime vyzkouset kacenky 😉

Uzijte zbytek svatecnich dni! hodne pohody a klidu!

konoupek
25. pro 2009

Ahoj holky,

Bekulce mooooooc velká gratulace a teda Radi načasovala sis to parádně 😵 .

zlatka
25. pro 2009

JJ, mluvily jsme spolu. Tož taková krásná rodinná atmosféra- štědrovečerní večeře a rup-začala odtékat plodová voda 😀 😀 no ale dárečky prý rozbalit ještě stihla a po nějaké době, kdy byly kontrakce po třech minutách vyjeli a prý se pomalu otvírala, ale mi to přijde docela rychlý, no byla, chuděrka, celá hotová, ale má to za sebou a mnoho hezkýho před sebou. Jsem z toho byla celá na měkko, dkyž jsme spolu mluvily-nejhezčí vánoční smska mi od ní přišla🙂 Určitě pak dodá detailní popis, já bych to nerada popletla. No a prohrála jsem pohár, jsem se vsadila s jejím manžou, že bude rodit až v lednu a nevyšlo mi to.
U nás Vánoce taky fajn, v pohodě, i dkyž u babi bylo tolik dárků, že to už ani berunku nebavilo rozbalovat🙂U nás úspěch panenka, štěkající pejsek.

efinna
25. pro 2009

Ahojky 🙂

Jéé vy jste moc hodný, že tak na mě myslíte 🙂 ! Tak jsme to vydrželi 2v1, vánoce super malá nadšená, ježíšek bohatej, no nemělo to chybu!!!

Byli jsme taky všeci tři trocha marodi malá rýmu, tatina bolelo v krku a já jsem myslela, že se mě rozpadnou průdušky ale už je oki naštěstí!

Za přáníčka taky moc děkujem 🙂 !

Hi a já to říkala, že mě Raduš předběhne 🙂 !
Tak velikááááánská gratulace a přejem hlavně zdravíčko 🙂

Jani já čekám do toho 27. 😀 !

Jj Zlatu nějaké podrobnosti 😉 !

Měj te se 😎

jakoubka
25. pro 2009

Jéééééé,Bekulce gratuluji 😵 😵

Evi-do toho ,do toho 😵 😵

bazalka
25. pro 2009

Jeeeee, Beku .... gratulace nejvetsi a prejeme Honzikovi, at se mu na svete libi 🙂

U nas taky paradni reakce na vse ... jsem to pak v posteli obrecela, byla jsem z toho uplne dojata 😅. Jen teda tatin spatny ... ma horecky, boli ho v krku a celej clovek ☹ ... asi ho zitra pozenu na ORL ☹

Evi, tak 27, jo? No to jsem zvedava 😉

cecil
26. pro 2009

Ahojky Honzíčku! Ať se Ti líbí na světě!!! A gratulujeme mamě a tatovi 😵 .

Tak Evi, už jsi na řadě. Já mám taky tip 27. -na moje narozeniny 😀.

Jinak holky je to u nás náročný, děcka jsou přetažený, protože z těch dojmů nemůžou usnout a ráno už kokrhají brzo, protože zas nemůžou dospat 😀. Večer Emi odpadla o šesti, ale zavelela vstávat 4.30 🙄, tím probudila Štěpánku, která vyzvracela večeři no a od toho jsme s Emi vzhůru, Štěpi ještě spí, naštěstí.

Tak hezký svátek, a všechny příští dny ....a do novéhoroku hodně zdravíčka!

Taky všem děkujeme za přáníčka.

bazalka
26. pro 2009

Evko, taky mate veselo 😉

Tak nas tatka byl na pohotovosti ... ma streptokokovou anginu a antibiotika ☹

linn
26. pro 2009

Ahojky,

to je krasna vanocni zprava, Radusce moc moc gratulujeme, u nas Vanoce taky pekne , darecky vzbudily nadseni, ted jsme u tchanu a jeste jedem do zitrka ke tchyni, papapa 🙂

zlatka
26. pro 2009

Bazi, a´t s etatin brzo uzdraví a hlavně, ať to do něj nechytnete i vy.

Evi, tak spaní u beruš je taky problém, už vynecháváme odpolední, protože frajerka nechtěla chodit spát a jako usnout po jedenácté žádnej problém. Dneska nespala odpo, tak už chrupká-optimál ta půl devátá, kéž by to tak bylo vždycky. Taky si furt stěžuje na bolení bříška, tak nevím, je to už dlouhododbější,jestli pak nezajdeme k dr., ale asi nejdřív zavolám, ať tam ještě něco nechytneme. Ale jako budíček 4:30-to by byla moje smrt!!!!