Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
31. pro 2009

No ,ale hledala jsem a přece jen to porodné má být o 3000kč nižší,tedy z 13000ke na 10000kč.Ale děti nemáme kvůli porodnýmu ne,tak je to jedno 😉

linn
31. pro 2009

Jani, mas pravdu, vcera jsem blbe hledala 😉
papa 🙂

bananek
31. pro 2009

Ahoj holky všem přeji hodne zdravíčka štestíčka a lásky v tom Novém Roce a hlavně ať nám dělají dětičky radost jak ty co už máme a nebo ty které se teprve narodí .Pa pa a jdu chystat něco na večer ať můžeme zase poctivě svátečně kynout Ha Ha 😀 😀 😀

bazalka
31. pro 2009

Vsichni Pavlici preji fajn Silvesrta a jeste fajnovejsi pristi rok!!!! 🙂

janica..
autor
31. pro 2009

Ahojky,

tak to ani nevím, že se má zase snižovat, ale jak píše Janča, děti skrz porodný určitě nemáme, tak mi to nevadí..............

Byla jsem mrknout na Lukáška, no je to koucour, takovej prcek, ani pochovat jsem ho skroro neuměla 😅 Evka vás všechny zdraví, porod prý super, byla to rychlovka 😎

Taky přeji všem krásnýho silvestra a hlavně hodně zdravíčka do novýho roku 😎

prool
31. pro 2009

ahojky všem,
jsem doma - dovča dobrý - Váša měl změnu a my taky 😀 😀
Moc blahopřejeme k malému Lukáškovi 😵 😵
Ségra čeká taky v podstatě každým dnem, tak jsem zvědavá 😉
Mějte se a úspěšný vstup do nového roku 2010 😎 😎

konoupek
31. pro 2009

No tak nám ten vstup do Nového roku začíná parádně.Ucpaly se odpady a všechen bordel z baráku nám jde do vany 😠 😝 .Takže doufám,že to nebude,jak na Nový rok ,tak po celý rok to by sme se topili ve sr****ch.

Jo ještě tátovi oznámili,že v lednu není práce,takže se asi půjdem brzo pást ☹ .

No začátek luxusní....

aktekram
31. pro 2009

Všem přejeme hodně štěstí, zdravé a spokojené děti v roce 2010

smilers
31. pro 2009

Ahojky
Vsem Vam tu preji do Noveho roku 2010 hodne stesticka, zdravicka, lasky a pohody 🙂

https://www.modrykonik.cz/_gallery/16808/16808_...

jakoubka
31. pro 2009

Holčiny,Vše nej ,nej do Nového roku Vám i vaším rodinkám 😵

linn
1. led 2010

Holky, diky za pranicka, tady jsou nase fotky z Vanoc 🙂
http://www.facebook.com/album.php?aid=136616&id...

efinna
2. led 2010

Ahojky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Už jsme doma!!! Konečně!
Jdu jen pozdravit a taky přejem vše nej do Nového roku 🙂
Moooc děkujem všem za přáníčka!
Lukášek je zlatíčko, na papkání ho musím budit, takže furt chrupká máme trochu žloutenku. Sárinka je super sestřička a asistentka taky 😀 , jen du přebalovat už chystá plinky a radí, že mám namazat zadeček 😀 !
Nic později na vás mrknu jdu to tady dát trocha do kupy.
Měj te se 😎

janica..
autor
2. led 2010

NO to je super Eviku, že jsi už doma, dopo jsem na tebe myslela 😉

jakoubka
2. led 2010

Evi,ahoj 😵
Viděla jsem Lukáška v Ol deníku .Je nádherný 😵
A Sárinka je šikulka 🙂

entik
2. led 2010

ahojky v novem roce🙂
Moooc gratuluji k Lukaskovi! vypada to, ze je vse skvele. Az budes mit Evi cas, tak napis podrobnosti kolem porodu. Jake byly prvni reakce Sarinky a tak...

Jak jste oslavili Silvestra? my byli s lidma z tabora u Valmezu a bylo to moc priima 😎 jen tatu mame ted tri dny za sebou v praci. I na prvniho jsme vstavali v pet hodin, aby byl na pul osmou v praci...

jinak se mame fajn! papa

Lindi, pekne fotky🙂 Samovi to moc slusi v te vesticce, uzasny roker 😉

prool
3. led 2010

ahojky všem,
zdravíme v novém roce 🙂
Lindi fotky super 😉
na podrobnosti o porodu se také teším 😉
Byli tu teď naši a Vašík úplně nadšený z dědy a babičky - kéž by jezdili častějc - neměl ani čas se pořádně podrbat 😲 😀
mějte se

zlatka
3. led 2010

😀 😀 Oli, jak protichůdné reakce na návštěvu "vašich" a té druhé babi 😀 😀 a jak jste se měli na "minidovče"?
Venku konečně začíná mrznout, ale zamrzá nám to i tu, tak pište, pište!!!!

KOnoupku, tak co, odpad opravenej? 😀 😀 docela dobrej začátek novýho roku.
Evi, to je fofr, teda, už jsi doma, se máš, že už toho prcka máš doma a porod máš za sebou.
Lindi, pěkný fotečky, kluci jsou už tak velicí🙂

zlatka
3. led 2010

http://olomoucky.denik.cz/miminka/nove-narozena... tady je máme, fešáky, aj Honzíka od bekulky a aj Lukáška🙂

linn
3. led 2010

Ahojky,
peknou nedeli 🙂
diky za pochvalu fotek, Zlatus, ani mi nemluv, zvlast Samousek, kde jsou ty ma miminka? 😅

Oli, s cestou do Ol. dam vedet.

Fotky jsem omrkla, Lukasek je nadhernej, malinkatej a Honzik je uzasnej blondacek 🙂

bazalka
3. led 2010

Ahoj holky!!!

Beku, Honzik meril a vazil na chlup stejne jako nas Martas 🙂. Jen teda nas Martas byl chlupatej tmavej moncicak a Honzulka je krasnej blondacek 🙂

Evko, Luky je krasneeeej ... teda uplne to se mnou zase zatrepalo 😅

Lindi, kluci jsou fesaci ... Samik je teda poradnej rocker 😀. Jo a mate u nas brusle 😉

jakoubka
3. led 2010

Honzulka je krásnej blonďáček 🙂 😵

efinna
3. led 2010

Ahojky
Tak moje miminka teď chrupkají a taťku jsem poslala na nákup, tak mám chvilku pohůdku 🙂 !
Ještě jednou díky za gratulace 🙂 !
Porod byl super rychlovka malej nástřih 🙂 , jak jsem se toho druhého tak bála tak v poho už jsem jak rybička! Akorát včerá jsem to možná trochu přehnala s uklidem a večer mě teda pěkně začal bolet spodek ale už oki!
No začlo to tak, že jsem šla večer s malou lehnout, bylo to asik kolem 8 no a jak každý večer si povídáme o bráškovi atd.., a najednou kopanec jak prase a začal sebou strašně malej házet a dlouho, sem si říkala co se děje, že asik už něco, že se začíná balit (to samý tak začlo u Sárinky začla sebou strašně házet), no a pak začlli posli, nepravidelně, říkám tak zas nic, asi pač jsem měla posli už hodně dlouho a furt nic! No ale byli takový silnější i Igi říkal tak to nejdu spat pač mě budeš za chvilu budit, ale já ho poslala ať jde, že to není ono no samo v jednu jsem ho budila že už hoďku to mám co 5 min, ale furt se to dalo, ještě jsem šmírovala sousedy kukátkem jak se hádaj na chodbě 😀! No ale nechtěla jsem jet moc brzo a tak říkám ať ještě počká že dám vanu a uvidíme, tak sem dala koupel a ono se to sklidnilo ale na chvilu ale to už Igi zase spal, tak jsem chodila po bytě a počítala a furt že je čas,byli asik 3 ráno a já jsem ještě ani nezamhouřila oka a říkám jestli budu ten den rodit, že to nemužu dat, ale ono spat ani nešlo! No a v pět ráno to začlo teda pěkně sílit a už ze mě začla i krev(celou dobu ze mě šla jen ta zátka) a to jsem dostala strach, tak jsem volala mamině ať se nachystá, že pro ni Igi zachvilku dojede, že pojedem to už jsem měla co 4 min., Igi vstal zajel pro maminu, přijeli (chudák zas vyhukanej tak ještě musel na wc 😀) no a jeli jsme, na příjmu mě udělali záznam vyšetření na 3 prsty otevřená, prej sem přijela akorát, jestli chci epidural ale, že v mém případě by se už nemusel stihnout, no já ho stejně nechtěla, že to nějak dám! Tak tatina poslali přeparkovat, pro tašku, mě převlíkli dali klystýr to už bylo kolem pul 7, kolem 7 jsme se s tatinem sešli na boxu a přemýšleli nad jménem kdyby to náhodou byla holčička (ale na nic jsme nepřišli), no to mi bylo furt do smíchu furt se to dalo a v 8 za mnou přišli, že jdou pichnout plodovku, moc jim to nešlo, že malej dost nalíhal ale nakonec to ruplo a začla téct, no a pomali se to začlo rozjíždět v 9 už kontra jak prase snad co min., už jsem přiškrcovala Igiho 😅 , no ale jak jsem nespala tak jsem neměla za chvilu sílu a místo opřená o postel jsem Igimu řekla ať mě položí, tak jsem ležela na boku a drtila Igimu ruku, jenže mezi vztahama jsem usínala a Igi si myslel, že se ztrácím tak mě proliskával, ale já jen odpočívala 😀 ! No a tak to pokračovalo do 10 a v deset přišla asistentka, a já ji řekla že už fakt nemužu ať mě vyšetří že se mi chce tlačit, tak mě vyšetřila a nález otevřená na 9, tak prej jde chystat, vše nachystala zavolala dětskou a říkala jdem na to 🙂 , zkontrolovali ozvy vše oki, tak jak sem měla vztah nástřih(prej by se to u mě bez nástřihu nedalo že mám vysoko hráz či co, ale byl prej malej) a na další tlačit, zatlačila jsem a nic, tak na další zase nic já jsem začla, že už fakt nemužu že to nedám a Igi mě chytl a říká jseš moje šikula to zvládneš, tak mě to nakoplo a na další vylezla hlavička a asistentka říká ještě jednou a už to máte za sebou, tak jsem zas zatlačila vylezlo jedno ramínko pak ještě teda jednou a to už malej vyklouzl celej 🙂 to bylo 10.20 , nádhernej pocit hned mi ho ukázáli a pak jsme se na sebe podívali s Igim a on říkal děkuji a začli jsme řvat oba 😅 ! Samo jsem mu musela říct ať fotí! No pak klasika malého šli ošetřit Igi si ho šel hlídat 🙂, já porodila placentu a šití (tentokrát mazec, málem jsem jim utrhla madla 😅 ) ale už je zapomenuto! No pak přišli a mi si užívali 2 hoďky na boxu s naším uzlíčkem 🙂 ! Takže mužu říct, že mi porod trval tu 1,20min co jsem si jako fakt užila 🙂, do té doby se to dalo! Trochu román ale ono to kratší nešlo 🙂 !
No a Sárinka vše v poho dostala od brášky panenku tak mu šla hned dát pusinku a říká dijuju 🙂 , no zatím nežárlí nic takového akorát ho chce furt pusinkovat objímat atd. tak je sem tam kravál když ji to zakazujem ať brášku nechá spinkat u kojení mi teda taky furt asistuje 😀 ! Tak uvidíme snad jim to tak vydrží a budou hodní sourozenci 🙂 !
Měj te se 😎

janica..
autor
3. led 2010

No krásný Eviku, zas brečím 😀 😀

zlatka
3. led 2010

Nás hormoňáky to hnedka rozhodí, že, Jani, taky jsem na měkko. Jsem zvědavá na Tebe, Jaňucho. Jsi dobrá, Evi, a aj tvůj tatin.

jakoubka
3. led 2010

teda já těhu nejsem ,i když břicho velikostí odpovídá,ale brečím taky 😵
nádhera 😵

efinna
3. led 2010
smilers
3. led 2010

holky prominte, ze Vam sem lezu, ale nedalo se nemrknout na cerstva mimca a moc novopecenym maminkam gratuluju, mate opravdu hezke deticky 😵 😉

bazalka
4. led 2010

Evko, teda, taky jsem si pobrecela 😔 😅 ... takovej porod bych brala 🙂. A Sarinka je sikulka, jak si na brachu rychle zvykla 😉

Evko, odhlasovano!!!

Teda nam ty statky zacali nemoci a konci nemoci 😖 ... nejdriv Vilas ta angina a ted ja zanet mocaku. Prislo to tak desne rychle ... uz mi snad zabiraji leky, tak je to kapku lepsi, ale byl to teda hnus, v noci jsem skoro vubec nespala. A na pohotovosti me teda pekne vytocili ... dali mi recept, at si to druhy den vyzvednu (byla jsem tam vcera ve 23), teplota, krev v noci, bolest bricha a jinych vecech nemluve ... nastesti jsem mela doma zelezne zasoby kdysi z dovci, sice prosle, ale aspon neco. Jinach bych zacala brat leky az dnes dopo 😠
Nastesti Vilas zustal jeste dnes s nama doma, tak ma Macika na povel, ja muzu lezet ... je mi jak pri chripce
😝

linn
4. led 2010

Ahojky,

Evi, super, krasne, dojemne, fotecky moc pekne, S. je jak velka segra 🙂 . Jsi uz s detma sama? Nebo jeste manzel pomaha? Drzim pesti, at to zvladas v pohode 🙂

Mne se ted pres tyden trochu ulevi, MC pri un. DDM ma takove podobne hlidani deti jako Hermanek, maji to pet dni v tydnu,, dnes jsem tam byla Sama prihlasit, tak zkusime zatim trikrat tydne a uvidime 🙂

janica..
autor
4. led 2010

Ahojky,

Evi fotečky super, Sárinka je správná sestřička 😵

Diance všechno nejlepší k svátku 😎

Ivi teda, ať jsi brzo oki, no jo není nad pohotovost 😒

Lindi tak ať se Samíkovi líbí ve školičce, aspoň tak jak Damiánkovi 😉

Dnes jsme objednali jedlý papít na dort s bleskem, tak budem mít krásný dortík, mladej se už nemůže dočkat 😵