Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
1. únor 2010

oprava : přijímacím pohovoru

Jo a Lindi, viděla jsem Miladku i s dětma. I Élišku 🙂 . Holky jsou kočky, Miladka nemá snad ani deset deka navíc. By mě zajímalo jak to někdo dělá... 😀 .

Tak já už fakt pádím.

Jo a minulej čtvrtek jsem viděla naživo Báru Basikovou, byla v mc, je jeho patronka. Je drobná, štíhlá a milá 🙂. A normální 🙂.

A včera se mi nepovedly bramborový knedlíky a dnes ráno mi vyskočiil opar! Hawk. Končím novinky z Rakůvek......

pa pa

cecil
1. únor 2010

A přece jsem ještě něco chtěla...Jakoubko, neztrácej naději s autem....moje kamarádka koupila své mamince kondiční jízdy a utoškole a maminka sedla za volant po třiceti letech! A jezdí, i teď v tom počasí!!!....jen se do toho obuj 😉 . Třeba začni těma kondičníma jízdama.

konoupek
1. únor 2010

Nazdárek,

teda já nevím co vy těhule pořád stresujete,že se do ničeho nevlezete to mě vždycky pobaví 😀 .

karneval v so jsme si taky užili a Denuš s Terezkou taky tancovali s Domčou a taky se jim to líbilo Zlatu 😉 .

jen ta organizace zase....holky se dost nudili,pže tam bylo více tomboly a všeho jinýho,než puštěných písniček 😝 .

ještě do Týnce by sme se chtěli zajet podívat na karneval,ale tam je to tuším až v březnu? 😕

janica..
autor
1. únor 2010

Ahojky,

Lindi zrovna čtvrtek nemůžu, ale příští týden mám zatím volnej, tak co hned něco domluvit na pondělí?

Zlatušáku co ty v tu středu, jedeš na tancák? jsi se mohla konečně stavit co? Berunka je borka 😀 😀 😀 to se nedivím, že jsi pak chytla takovou depku 😅

Eviku ty tu nejsi pár dní, ale pak to vše doženeš, si člověk aspoň počte 😉

Jani tak jsme tě aspoň pobavili 😀 jako mě každej říká, že nemám velký břicho, že na to že rodím ani né za měsíc, tak dobrý, ale já si připadám děsně nafouklá a hlavně v ksichtě a už mi večír natýkaji nohy..........

konoupek
1. únor 2010

Jani za chvilku to budeš mít za sebou,jen vydrž prťka,vydrž 😉 🙂

linn
2. únor 2010

Dobre rano,

Jani, my v pondeli muzem, co ostatni? 🙂

Evi, Miladka mi o te Basikove rikala, ale v tom mrazu a sneho se mi k vam nechtelo, byla jsem na ni asi pred dvema roky, jak mela koncert pro srdicko 🙂

A tehule nestresujte, nejvetsi bricho jsem stejne mela ja 😀 😉

bekulkamama
2. únor 2010

ahooooj musím vše dohnat, co je nového?

entik
2. únor 2010

nejvic informaci cekame od tebe!!!!

bekulkamama
2. únor 2010

musím jít kojit, pisnu ráno, no co já my se máme skvěle a kromě prdíků nás ani nic moc netrápí, je to zlatíčko 🙂

bazalka
2. únor 2010

Beku, ahooooj ... pisej pisej, at se konecne neco vic dozvime a taky fotecky prosiiim 🙂

bekulkamama
3. únor 2010

Zlatuš, ti něco půjčím, teda kalhoty mám jen jedny látkové a elasťáky ale triček a svetrů dost, zbyl mi čajík pro těhule tak ti ho taky pošlu a taky mám tu tvou knihu!
cecil: teda knedlíky bych si dala, že to děláš, to dneska koupíš hotové! hi hi
bazi: jj ale nejdou ty fotky zmenšit ☹ a co chceš vědět? Porod hnusnej 😀 ale stálo to za to, malej krásně jí i spí aspoň co slyším od jiných tak my se máme zlatě, prdíky trápí, poloha tygřík se mu nelíbí, to víc na bříšku leží radši, kapky za 600,- podle mě moc nezabírají, aspoň v noci hezky ale prdí když ne přes den, to se kroutí a pláče hodně ☹ jinak já jsem happy a zatík kojím tak ok, zvládáme to

zlatka
3. únor 2010

Raduš, v poho, hadříky neřeš, já už to nějak přežiju, to bylo jenom předmaškarní uvolnění emocí, takovej stav blbej, teď už jsem zase v pohodě a o tu knížku jsem ti chtěla napsat, protože mi psala teď kamarádka, jeslti ji ji půjčím, tak bych byla ráda, ať se mi ještě do porodu vrátí a můžu si to všechno připomenout. Já jsem si ještě, bekukl, do fenyklovýho čaje házela kmín a měla tkovej odvárek, aby s elíp prdělo🙂🙂
zvoní, letííííím.

bekulkamama
3. únor 2010

vím zlatuš dík tobě sem to zkusila hnus ten kmín, tak to nedávám, tak kdy a jak tu knihu???
nezajdem ženy do opery????

bekulkamama
3. únor 2010

fotky v albíku

prool
3. únor 2010

ahoj baby,
my v pondeli zatim nic nemame - staci rict kdy a kde?
V patek jdeme do Hermanku na maskarni - neprida se nekdo? A v nedeli mame tady ve skole, tak se tesim.
Jinak jsme konecne najeli na prazskou lecbu a prvni noc Vasa chrnel od pul jedenacty do pul sedmy, cimz vytvoril svuj zivotni rekord. Akorat ja nejak nevnimam jestli spim hodku dve nebo sest 😔 dalsi noci uz horsi ☹ uvidime jak se to bude dal vyvijet

bekulkamama
3. únor 2010

Oli to spal hezky...

zlatka
4. únor 2010

Tak opět trpím nespavostí, jelikož jsem vytuhla s beruš, tak jdu asi navařit na zítra, protože jsem do dvou v práci. Dneska jsem byla u dr. na ultravuku, tak zajel na pohlaví, já řekla, že ho nechceme znát,ale teď mi to vrtá pořád hlavou, jsem to ale nepoznala, tak jsem hledala na netu nějaký fotečky z UZV ostatních, zvědavá baba jsem, ale jako nic nevím, tak jsem i ráda, ale ta zvědavost.....🙂

Taky jsme byly s berunkou u Damiánka, to je šikula mamina, je moc hodnej. Jani, tak pak napiš, jak bylo v nemocnici.

Bekul, ten kmín jsem házela do čaje, mi to nepřišlo zas až tak hrozný. No a sejít se můýeme někdy příští týden, ju?
Jinak na MD jdu 24.2., mohla bych už teď desátýho, ale snad to ještě vydržím, jedeme na hory, tak to uteče jak voda.
oli, na maškarák bych šla, ale v pátek máme oslavu narozenin. Jinak gratuluju k první dobře prospané noci, asi ses furt budila,jeslti to je možný, co?
V pondělí srázek v kolik a kde?

bekulkamama
4. únor 2010

Zlatuš a máš nějaké tušení, tipla bys?! určitě už dumáš nad jmény, jsem ráda že je vše ok, jistě se už těšíš na miminko... no já budu jen ráda tak příští týden a je mi jedno kdy nic tam nemám, jen v pondělí mě čeká neurologie tak doufám že budu moct kojit déle a to jdem stejně hned ráno tak mám čas jinak kdykoli.. přizpůsobím se ti, no bohužel do Gr. nepojedu, dlouho jsem neřídila a troufla bych si jen favoritem a ten má letní pneu a taky pásy jen vepředu a tam malého uvazovat nechci tak v tom městě spíš...
tak pondělí v Opeře nebo jinde taky že, pro aqua nejsem je to pro mě kus ze Samotišek by mi to trvalo hrom.dopravou věčnost, časově v pondělí můžu někdy po 10 kdykoli, na 9 mám dr. pak budu kdyžtak u našich..
kdo půjde?????

prool
4. únor 2010

ahojky,
Bekul - fotečky krásný. Včera jsem viděla jen teda 9ti měsíční holčičku a byla jsem z ní úplně hotová 😀 hodňounká drobounká - prostě zlatíčko. Její starší bráška, ale dá za tři 😠 a ten slovník 😠 ve třech letech 🤐
Zlatko, já se poslední dobou nějak už nebudím - po těch třech letech nespaní to na mě začíná doléhá a ráno nemůžu vstát z postele.
Těhulky teda vy to berete hákem a za chvilku budete maminy 😉
čus

bekulkamama
4. únor 2010

prool: z toho mám taky strach, drzost a vulgarita dnešních dětí je teda šílená, respekt vůči dospělím nulová ☹

bazalka
4. únor 2010

Zdar holky!!!

Jani, zrusili mi ranni, tak jsem v praci nebyla ... ale pristi ct budu a 15. mam nocni, tak to naplanuj 😀

Beku, Honzik je nadhernej a takovej malinenkej 🙂 ... mam pocit, ze jak jsi psala kolik vazil a meril, tak mel uplne stejne jak nas Martas 😀

Oli, tak treba se to bude uz jen a jen lepsit ... drzime palce!!!

U nas dnes byla kamaradka s dvoutydenni Beatkou ... deti si hraly (na jeste stejne starou Natalku jak je Maci), matky kecaly a teta chovala 😀

Vecer jdem na degustaci ... se tesiiiim 😉

janica..
autor
4. únor 2010

Ahojky,

tak v porodnici dobrý, až na ten ozvy, nesnáším to 😅 zase jsem tam musela ležet 45 minut a chytla mi z toho šílená migréna 😝 Jako vůbec nic se nechystá, ale ani vůbec mě to nepřekvapilo 😅 no to vidím, že tu budu ještě ve 42tt 😝 jinak se ještě uvidí jestli půjdu na císaře, ještě mi budou dělat ultrazvuk, jak je mimi velký a podle toho se ukáže.......

Zlatuš se z tebe fakt picnu, jako jak nemůžeš potom náročným dnu spát, co jsi měla včera, Peťa říkal, že to máš určitě z té silné kávy, co nám udělal 😀 😀 😀

JJ heč včera jsme měli dopo Evika se Sárinkou a LUkáškem na náštěvě a odpo Zlatušáka s Bereničkou 😵

Ivi příští týden jdu taky ve čtvrtek na půl 10 se možná potkáme 😉 Táňu jsem potkala na shodech 😉

Raduš malej je fakt krásný mimůško 😵

Hmmm tak ten srázek v 10 hodin? a kde? házím návrh olympie herna? nebo chcete někam jinam?

zlatka
4. únor 2010

Jani 😀 😀 😀 😀 , to asi fakt bylo tím kafíčkem od Petráša 😀 😀 😀 že zdravím.
tak já ještě do desíti straším ve škole, ale pro bekul teda- odpo máme na 15:30 plavání, tak můžeme dorazit třebas nějak kolem jedné už do opery????jak ti vyhovuje čas?

bekulkamama
4. únor 2010

Zlatuš..jasný klidně kolem jedné ale tu Operu, do olympie se nedostanu, je to z ruky navíc nemám auto takže kočárem a tím busem no to asi nehrozí... bývá to narvané...domluveno!
Jani nezlob se hernu jindy 😅 už to chceš mít taky za sebou viď?
OPERA 13 hod. v pondělí

entik
4. únor 2010

ahojky,
tak v jednu chodi matysek spat, a kdyz nespi, tak je protivka protivna, tak to ne. jedine, ze bych tam zasla na chvili jen s Lenickou... jeste uvidim.

my byli ted bruslit a jsem utahana jak kote🙂 ani na nic nereaguju, ale ctu 😉

bekulkamama
4. únor 2010

peti může ti spát v kočárku na terase...

efinna
4. únor 2010

Ahojky
Jen v rychlosti, Jani to nebylo heslem ale nickem 😀 , a tak to je oki, že je vše v pořádku a neboj strašit tady třeba nebudeš ještě ve 42 😉

Beku Honzík je krásnej 🙂

Jinak v Po jsem myslela, že se uvidíme, ale nemužem tatin má přehozenou směnu na raní a potřebuje auto takže nemužem ☹

Zatím se mějte 😎

prool
4. únor 2010

ahojky,
v pondeli s tim pocitame, jen nevim, jestli to stihnem primo na 13 - kdyztak bude male zpozdeni 😉
papa jsem uplne "ded" tata ma nejake jednani a cely den jsem s malym sama 😝

linn
4. únor 2010

Cau zensky,

tak v jednu nestihame, to je pro nas blbej cas 😢 , tak snad priste,

zitra vyrazime s muzem na ten romanticky vikend poprve bez deti 😎 , tak jsem zevdava, jak to deda s babi zvladnou 😅

Oli, tak doufam, ze bude jen lip 🙂

papa a pekny vikend 🙂

entik
4. únor 2010

Lindi, uzijte romantiky!!!

Evi, autobus od vas nejezdi 😉

Ja myslim, ze dojdu. Matula bude spat v postylce doma s tatinkem a my holky dojdem 😵 se uz tesim.

Nedivali jste se vcera na dokument na dvojce z Thajska, to bylo drsny!! Cesky student pri vyzkumu u jednoho kmene v horach, zjistil, ze misionari, kteri tam jezdi z celeho sveta zneuzivaji tamejsi deti! no bylo to fakt desny. Nakonec toho studenta chteli zabit, kdyz zjistili, ze to zjistil, ale podarilo se mu uprchnout...

http://tv.sms.cz/televize/CT2/20100203/12100768...