Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
3. dub 2010

Zlatuš, tyy ses vlastně ptala jak často - tam je to napsaný, myslím že 1x ,nebo 2x denně nic nepokazíš, aspoń se to víc rozloží během dne.
A teď jsem si vzpomněla, že s naší kozou máte Zatuš vlastně ten stejnej termín, co??? 😀 😀 😀 My jsme v očekávání 10 dubna, ale + - 5 dní. Já si budu muset holky natahovat budíka a chodit to každej den v noci hlídat.... 😝 ....to se mi tak chce. Ale bude mít kůzle poprve, tak pro jistotu.

A nechápu, jak to Zlatko můžeš vydržet s tím pohlavím! Máš můj velkej obdiv!!! No asi Tě Přema neotravuje s klukem tak jak Petr mě. To byla hrůza. Furt o tom mlel, že jsem si říkala, jestli je to holka, tak bude strašně zklamanej. Taky jsme si to nechtěli nechat říct,ale nakonec jsem nevydržela 😅 .

A ještě poslední věc - děcka v dědině co chodí vrkat vymyslely, že budou na naší verandě mít přestávku....z nich mám radost! Jestli mi vzbudí Emilku, tak je zadávím. Už jdou.....jdu na ně...

páček

cecil
3. dub 2010

Tak děcka jsou hodný, udělali si přestávku před domem, ne na verandě....

Já mizím nejspíš až do úterka...máme topteď nabitý rodinýma povinnostma....
.....takže pěkněj šmrgust, pomlázku, výprask....aby jsme zase pěkně omladily a vlila se do nás ta jarní síla z vrbových proutků! 🙂
Nejvíc do Tebe, Jani 🙂 .

konoupek
3. dub 2010

Dobré ráno,
Radi díky za vysvětlení.No právě sousedka mých rodičů to má taky,ale už hodně dlouho a nakonec právě kvůli tomu skončila na vozíku.
Evi já taky žehlím jen to nejnutnější,taky žehlím tak jednou za dva měsíce,ale těch věcí se prostě nakupilo moc a trovna tatinovy trička,který se musí vyžehlit a Denuš ty věci taky ..sukýnky a tričenka no stejně to ani neunosí 😝 .

efinna
3. dub 2010

Ahojky
Taky všem přejem Veselé velikonoce 🙂

bazalka
3. dub 2010

Januli, to nam je lito .... ale jak pise Bekul, medicina je mocna a se spoustou nemoci si umi poradit a s touhle taky ... tak drzeme palce, at je ti co nejrychleji lip!!!

Zlatu, Evka to napsala za me 😉 ... jen ja bych ten Hylak nedavala, je hnusnej 😒, to ostatni je pro deti mnohem chutnejsi 😉

Dopo jsme byli v Prerove na bazene a bylo to tam mooooc fajn

Chlapi jedou odpo do garaze pucovat auto a ja se budu ucit 😝 😝 😝 😝

entik
3. dub 2010

ahojky,
my se zitra chystame na Sovinec,asi dopoledne. Nejedete tam taky nekdo? http://akce.sovinec.cz/2010akce/2010.04.03-prog...

Ivi, prijemne uceni! 😉

Cecil vstavala brzy i v sobotu?? Pupendo na emailu je skvele!!! cely den se tim bavime🙂

prool
4. dub 2010

ahoj baby,
hlásím se z lázní. Od včerejška má Vašík nad 38, tak jsem zvědavá co se z toho vyvine. Navíc zvracel, což neudělal od svých 10 měsíců ☹
Gratulace všem ke školce a Jani, ty se drž!!!
Kdybyste měli čas a chuť, tak určo pošlete pohled
Vašík Halás
LD Libuše
Dětská lázňská léčebna
Lázeňská 295
Lázně Kynžvart
354 91
Držte se papa

bekulkamama
4. dub 2010

já mám fakt pitomej víkend ☹ prášky na zastavení laktace způsobily peklo.. ☹ prsa tak 6 ☹ a bolí to jak prase, jsou tvrdý jak šutr ani ruku nezvednu, neobleču se ☹ všechno na prd, malého na brknutí bere petr páč já o ani neopřu o sebe že ☹
ty vole no děsný fakt, tak veselý velikonoce no ☹ doufám že se to brzo vstřebá ach joooo tak sorry za takovej pesimismus ☹

janica..
autor
4. dub 2010

Radi to mám teda vyhlídky, na příští víkend......se fakt těším.........

bekulkamama
4. dub 2010

jani jsem mimo obraz, co se bude dít? máš už vynechávku s dostinexem? ajajajajaj no teda pítrs ať ti helfne a nech to rozhodně na víkend, nebo pátkem začni..

janica..
autor
4. dub 2010

No tento týden jdu na gyndu a budu se muset domluvit a ukončení kojení 😔 tož uvidím co mi napíše......

bekulkamama
4. dub 2010

uvidíš hlavně se zeptej jak se chovat a co dělat.. mě očividně zapomněl říct že nebudu schopná ani malého vzít na rameno že...

efinna
4. dub 2010

Ahojky
Tak já mám taky jednodenní virosu za sebou, tak teď čekáme kdy se nám vy... tatin z podoby a u malýho jen doufám, že se to vyhne obloukem!

Raduš ono je důležity aby malej měl spokojenou maminku a ne unavenou a bez nálady, takže já chápu proč musíš kojení ukončit ☹ . 'Jani to platí i pro tebe. A jak dlouho to tak trvá než se to mlíčko zastaví? To musí být bolest jak.. ne? Mě stačí když mi dá malej 5 hodin pauzu 😕

Zlatuš teda taky obdivuji já bych to nevydržela!

Jsem vám tu chtěla 1. napsat, že už nám Zlatu porodila, ale pak jsem si nakonec řekla, že si nebudu dělat apríl na účet Zlatky 😀 , tak jsem to na sebe práskla!

Měj te se

bekulkamama
4. dub 2010

efi jooo já taky je měla natlakovaný když se malej zpozdil s jídlem ale toto je mazec.. nevím mám to dva dny tvrdé a už se nenalívají ale mám tam bouličky ☹ bojím se zánětu všude čtu teplé jinde studené na to pít čaje no mě řekl dr. co možná vůbec nepít tak fakt nevím aprej masírovat ha ha ha jako ani dotknout se jich nemůžu ☹

zlatka
5. dub 2010

Radi, to dobře znám- studený obklady, tzn. ty gelový polštářky si vychlaď, já se bojím, že zánět přijde, když to máš tvrdý, je to peklo a zase jsou homeo na zastavení a podle mě bys měla trošku odstříkat, ať to povolí, aspoň ve sprše, vím, že se zase dotvoří, ale takhle to pak vypadá i na horečky, postupně to přejde, ono to nejde ze dne na den. Jak povolí, tak stáhnout nejlépe obinadlem.

Evi 😀 😀, dobře jsi udělala, že jsi nenapsala, pak by nikdo nevěřil. Jo a ta střevní kalsika- u nás to taky každej chytl, vždycky do tří dnů.

Jaňulko, drž se.
Hezký Velikonoce všem, venku hnusně, taka ni nikoho kromě rodiny nečekáme.

bekulkamama
5. dub 2010

zlati ty mě strašíš 😖 no sprchu mám večer v plánu a zkusím to, homeopatika můžu zkusit zítra koupit (jedem na ty masáže se naučit) ale už to podle mě je zastavený včera sem to mačkala a neteklo, je to tuhé moc ☹ zkusím hooodně nahřívat... a pak chladit a azs stánout..

jakoubka
5. dub 2010

Krásné Velikonoce všem 🙂 😵 😵 😵

zlatka
5. dub 2010

radi, měn říkali teplý obklady před kojením, studený po kojení, ono si to maličko promasíruj v té sprše, jak to budeš nahřívat, ale jak to popisuješ, tak to já bych už ležela v horečkách, jsem si prodělala ty záněty aspoň tři, ale při ukončení už pak nic, protože jsem už věděla jak na to. Ono je taky rozdíl končit v roce a půl, kdy už kojíš míň a potom takhle ze začátku, když jsi kojila plně.No, je to boj, tak se drž a přeju, ať to zvládneš. No a omezit přísun tekutin, to jo, to má taky vliv,

Jakoubka vám taky, co kubík, chodil na mrskut? jen po rodině, co?

bekulkamama
5. dub 2010

díky moc.. uvidíme v té sprše zda se to trochu uvolní než už to zatuhlo totálně a to vstřebání pak trvá, snažím se pít míň ale včera sem se málem složila jen jedno kafe a hlt minošky no děsný když z x litrů najednou nepijete...

zlatka
5. dub 2010

Tak to zase nemůžeš úplně nic nepít🙂 jen místo čtyřech litrů litr a půl a kafe se do pitnýho režimu ani nepočítá. mrkni na www.kojeni.net- tam je spoustu dobrejch rad i na ukončení

bekulkamama
5. dub 2010

tak sem si dala sprchu ale nepomáhalo tak horkou vanu a super uvolněníé pod pažama a ze spoda se mi dost ulevilo ve vodě sem to krouživými pohyby masírovala ale kapka vyšla skoro jedna dvě jen jinak nic a to jsem tam ležela a hnětala to 20 min. no nic neteče to ale bouličky trochu polevily, něktžeré trochu zmizly jiné se zmírnily, jako není to pryč ale je mi fajn, teď sem to zase stáhla a na dotyk je to mnohem lepší konečně mlůžu vzít malého do náruče a opřít o prsa, jééé jak mě to chybělo 🙂 budu to dělat asi pravidelně a i masírovat olejíkem když bude čas.. určitě to ustoupí jinak flíčky nemám a teplotu taky ne ale pro zichr jsem si vzala ibalgin že 🙂 tak snad to bude ok, dík za podporu..
stránky znám Zlati jen sem nevěděla co zkusit když mi dr. řekl něco jiného tak sem to nějak zkombinovala...

bananek
6. dub 2010

Ahoj holky tak jsem Vás konečně dočetla a chodila mi husina po zádech Janičko ty se šetři a pokud ti co nejdříve nasadí léky tak to bude OK mám o tom vše nastudované a tak si myslím pokud to bude hned léčené budeš pod dohledem lékařů ale nikdo o tom nebude nic vědět neboj .A ty jsi silná a máš perfektní rodinu všichni tě podrží ju.A že to mohli zjistit v loni není stoprocentní kámoška tam jezdila každej rok a procházela znovu a znovu vyšetření a ukázalo se to až po 3 letech do té doby nic nevěděla tak si stím nelam hlavu.Musíš být v klidu a silná. 😀
Jinak všechny zdravíme a doufám že jste OK
já mám doma opět krizovku a tak mám tichou domácnost neboť kvůli mojeho chlapa je na mě nasraná celá moje rodina prostě ideální velikonoce a pak si jednu nedejte že?

bekulkamama
6. dub 2010

banánek to mě mrzí... snad se to brzo zase urovná... 😕

bekulkamama
6. dub 2010

Zlati jak si na tom? Ještě se držíš? 😅 pojedeš ve čt zas do tancáku? nebo už ne, že by jsme se scukly ještě.. ten těhu čajík sem dala Blekošce ale zbyl mi teď i kojící a nějaké vitamíny tak bych ti to taky šupla, co já teď už s tím že...

holky nepoužíváte někdo ty klasické úzké např. skleněné flašky? Mám na to doma dvojbal termo a tak nějak k ničemu, úplně nový!!! malej mi z toho nechce pít tak jsme zkoušeli jiné láhve a chytá se hezky na jiný tvar saviček i výrobce láhví co mi tam nevlezou - tak kdyby někdo třebas potřeboval .... já musím koupit nové ☹ mimochodem ty láhve taky nabízím..
přenechám vše za pakatel... za hubičkuuu 😀

bekulkamama
6. dub 2010

zlatuš tak masáž malého skvělá, zítra pokračujem, doporučuju, malej byl v transu, smál se a moooc povídal, byl fakt klidnej a užíval si to...paní toho dělá hodně.....i pro maminky i pro velká dítka....

bekulkamama
6. dub 2010

ksde jste?
malej má po Um brutálně zelenou stolici, prej je to něco s dehydratací? nevíte někdo?? mě nechce čaj pít ☹

linn
6. dub 2010

Ahoj holky ,

vcera jsem vas stihla docist, ale ne uz reagovat.
Predne, Jani, drz se, moc me to mrzi, ze se to potvrdilo, ale jak psala Iva, medicina je dnes daleko.

Beku, ty taky, snad se to brzo urovna, s tou stolici bohuzel neporadim. A zkousela jsi davat treba jen cistou vodu, kdyz nechce caj?

Samik se ma na dovce fajn, vse rpbiha v pohode, ja jsem se dnes odreagovala dopo v praci, Sebik zvlada Slunicko i bez Sama 😉

A dobra zprava nakonec, kamaradka dnes porodila holcicku 🙂

bekulkamama
6. dub 2010

lindi neee ale můžu to zkusit... tak kamarádce hlavně zdravíčko pro oba 😅

zlatka
6. dub 2010

brééé večír,
raduš, já na ty masáže chtěla, ale nemohla jsem to zkloubit s nemocnicí a hlídání beruš, blekoška je v práci, tak na prd, má ještě termíny, jsem to furt špekulovala, ale nevyšpekulovala. Jenom tyto tři, co jsi mi poslala? zeptej se jí, prosím.Třebas bych to pak zvládla s prckem malým. Ve čt ještě jedu s Berunkou na tancování, doufám.

No, jinak nehodlám rodit dřív jak po této neděli, protože jdeme s Beruš do Mor. divadla na Popelku, ona si na ni pořád hraje, vlastně musíme tuhle pohádku hrát celá rodina, já jsem neustále zlá macecha, co se na ni má zlobit a rozdávat úkoly, tak má to svoje výhody, třebas pokojík je uklizenej ve chvilce, rozkazuju a Popelka funguje🙂berunka eeee.

Oli, pohled pošleme, zkusíme zase sehnat Pata a Mata.
banani, děkuji za hadříky a kokinka🙂A cože jsi provedla manžílkovi, že tě celá rodina zavrhla? To je taky boj u vás, ať je brzo líp.

Linduš, jak se holčička jmenuje?

Evi, mylsím, že koza porodí dřív jak já🙂

zlatka
6. dub 2010

tady jsem teda i s esvým řezníkem🙂