Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
10. srp 2008

ahoj, ja pred chvili dopekla cuketovou buchtu 😀 recept je podobny, ale nemela jsem kakao.

linn
10. srp 2008

Cauky, tak hlasim , ze jsme uspesne doma a vcelku 😀 akorat teda nakaza potrebovala, ja jsem se tomu snad uz uspesne vyhla, ale Samousek ne ☹ rano mi vyzvracel snad celou flasku mlika takovym zpsobem, jak jeste nikdy ne a od te doby ma prujem, ted uz to teda vypada trosku lip, ma dobrou naladu, ale nema chut k jidlu 😅 coz vam vsem musi byt jasne, ze tentokrat je to fakt vaznejsi, no snad uz zitra bude lip, Martinovi to taky trvalo vicemene jen jeden den.
Buchtu bych mohla taky zkusit 😉

bazalka
10. srp 2008

Ahoj holky!!!

Lindi, to je fajn, ze jste v poho dojeli ... jsem na vas myslela. Chudak Samous ... snad to bude taky jen jeden den a dost.

Buchtu bych taky mohla vyzkouset ... delavala jsem podobnou. Cuketovy jsou super, ze jsou mokry 😉

Holky, my jsme dnes byli ve Vyskove v Dinoparku ... Jani, Zlatus, dik za tipa!!! Bylo to paradni ... dojeli jsme vcas, tak zadna fronta a poloprazdny autobusek 🙂 ... ale jak jsme se vratili do Zooparku, tak uz tam byla hruza 😖. Tak kdo tam pojedete, radej brzo vstante, stoji to za to, protoze pozdeji je to o nervy.
Pak jsme zasli na obidek a jeli domu. Martas po ceste do Ol chrnel ... jo, mel moc zazitku 😀.

bazalka
10. srp 2008

Jo a holky, budem zitra na koupalku v Belkovicich ... nepotkame se tam s nekym???? 😉

janica..
autor
10. srp 2008

AHojte,

Ivi jé to jsem ráda, že jste si to taky užily 😉 Marťas je boží bez vlásků 😎 fotečky super 😵

Jéžiš já jsem zdechlá ze včerejška, ale nasmáli jsme se fest, bylo to jak za starých časy 😅 😎

Lindi tak furt 2v1?no ja máš ještě 13 dní čas 😉

zlatka
10. srp 2008

A v kolik tam vyrážíte? už myslím ráno, že? Já bych mohla dorazit, ale až odpoeldne, ještě uvidím, taky podle počasí.

bazalka
11. srp 2008

Dobre ranko 🙂

Zlatus, oteviraji v deset. My tam dorazime nejak po te desate a budem tam asi tak do tri +-. Zalezi na pocasi, stavu Martase, stavu me kuze a tak 😉. Ale ma byt dnes posledni hezkej den, zitra se to ma kazit, tak toho chceme vyuzit. Kdybys jela, dej vedet, budu te vyhlizet a drzela bych fleka, pokud to pujde.

Hezky den 😉

linn
11. srp 2008

Zdarec,
tak u nas neprestava byt porad veselo ☹ 😒 😠 v noci jsem jeste ochorela ja, nastesti teda jen prujem bez zvraceni - ze by procistovaci? 😝 😀 , celej den lezim a jsem schopna zatim jen pit cernej caj a citim se priserne slaba. A Samous po noci, kera byla ok, pokracuje v prujmu a ted po obede nam vyhodil vsechno vrchem 😔 tak ma ted uz taky jen ten caj, no jeste ze s nama zustal Marta doma, jinak bych to nedala. A nase doktorka ma dovolenou, tak jsem to aspon zkonzultovala se znamou detskou sestrou, ta me celkem uklidnila, ze davam stejne vse, co je mozne, akorta pri velke dehydrataci bysme museli na kapacky, no snad uz to bude fakt zitra dobry, jinak budem muset fakt nekam zajit. A to musim zitra na kontrolu ja, jsem to dnes odlozila, byvch se tam asi ani nedoplazila. Ale bere to Samousek statecne, kdyz zrovna nezvraci, tak nalada porad dobra 😉
Jani, momentalne to beru klidne, rodit az na termin, ted si to nedovedu predstavit. Jsem jeste v noci k tomu prujmu mela poslicky, jsem se fakt lekla 😲 😔
Tak doufam, ze se mate vsichni lip 🙂

entik
11. srp 2008

ahojte, pridavame se k marodum, Matej mel vcera dopo horecku, a od te doby ji ma porad, dnes se pod 38,8 C nedostal ☹ nase mudr ma taky dovolenou, tak jsme byli az odpo u nahradni, rano neordinovala, zitra jdem na krev a moc, tak uvidime. Lindi, diky za rady 🙂 jeste,ze te mame 😵 at je lip i vam!
co Stepanka? jak je ji?

takze my na koupalko nejdem. 😝

entik
11. srp 2008

Ivi, fotky fakt supr! sestrih skvely 😀

linn
11. srp 2008

Jj sestrih boziiii 😉 😀

bazalka
11. srp 2008

Teda marodi, vsi teda uzivate ☹ ... tak drzime palce, at je lip a lip!!!

My jsme dnes zase byli cely den na koupaku 😎 ... Martas opet nechtel z vody, uz ani jidlo ho nelakalo ... pak ale hodil desnou tlamici, tak jsme jeli radej domu. Nastesti ma jen odrenou spicku nosu a trochu koleno, ale vypadalo to desne a myslela jsem, ze bude bez zubu ☹

Hodim lepsi fotecku naseho plesounka 😉

dali
11. srp 2008

Ahoj

Lindi vy to teda vyžíráte ☹ ,přejeme brzké uzdravení a Sebík ať ještě pár dní počká než nabereš sílu 😉

Ivčo fotečky moc pěkný,ale teda k sestřihu,Martínek je moc hezkej,ale ta hlavička mě to moc nebere,já mám ráda spíš vlasy 😀 😀 😀 😉

A k pádům,Filda má odřené čelo,bouly a ještě na bouly podruhé odřeno 😀 😀 😀 pořád vypadá jak špinavej,ale nohy docela dobrý,on prostě padá jen na hlavu,chudák 😀

bazalka
11. srp 2008

Zdeni, Martas nema rad strihani strojkem, tak jsme to vzali radikalne, at prodlouzime dobu, kdy bude nutny dalsi sestrih. Ale s tatinem jsme se shodli, ze priste ho uz trojkou nevemem 😉 ... mam totiz podobny nazor jako ty

A s padanim ... Martas dnes sebou mlatil a mlatil, mam podezreni, ze ma snad spatny prostorovy videni. ja to mela taky a souvisi to i s tim silhanim ☹. Jindy pada obcas taky, ale dnes to byl extrem ... mozna je to i tim, ze furt neco taha a samy velky veci, tak pada pres ne 😝

prool
11. srp 2008

ahoj holky,
tak jsem konecne zase doma. Vy jste ukecany 😀 😀 nemam sanci vas docist 😀 😀
Pady taky zaciname sbirat 😠 a to hlavne na navstevach - vzdycky se pekne vytahne. Posledne jsme odchazeli s odrenou tvari ☹
Lindi drzte se
Jdu vas trosku docist - aspon tu cuketovou buchtu 😀 😀
pa Olca

janica..
autor
11. srp 2008

Zdarec,

dnes jsme byli s mlaďochem na poslední hexe, to byl zase řvanec.

Ivi jsem se tam potkala s Jířou, tak musíš domluvit nějaký srázek, jsme říkali, že by jsme mohli zajít někam na hřiště 😉

LIndi rychle se vykurýruj, ať seš na porod fit 😉

JO a s pádáme se taky přidáváme, i nám tekla krev s puseny, ale za chvilku o tom nevěděl, ale píchanec ukazoval dnes každýmu, jako že má bebino 😅

prool
11. srp 2008

Buchta dobra, ale jeste poradte co misto vajec 😢 Ale neva s Marosem to zdlabnem taky 😀
Jinak cesta dom byla dneska des des des. Vasa se v aute okamzite zpotil a kricel a skrabal se hodinu a pul a pak uplne mrtvej zaspal. To jsme byli jen pul hodky pred Olomouci a pak se vzbudil, jakmile jsme zastavili uf.

Jinak my Vasu bereme na 3 mm, ale hodne pri tom krici. Kdyz ma kratky vlasy, tak eksem v hlave nema - jen trosku povyrostou eksem je tam raz dva 😠 😠

janica..
autor
11. srp 2008

Jéžiš Oli mě je líto Vašíka, to musí být hrozný, když mu člověk nemá jak pomoct ☹

dali
11. srp 2008

Oli tak místo vajec nic neznám 😀 😀 😀

Cuketovou máme taky moc rádi 😉

Tak u nás vlasy já bych stříhala,kamarádka holička mu to vždycyk trošku vezme nůžkama,na mě je to sice málo,ale Marťásek už to má zase moc,ale je jasný že za týden to nepůjde poznat a aspoň mu není tak horko.........no fífovi se to vzadu vlní a Pavel je z toho nadšenej ☹

Zlatuš prosím tě aby jsi se včera u nás nezalekla,tak Pavel s tím srazem byl jen zděšenej že o ničem neví,já myslela že jsem mu to řekla,u nás je to totiž divný když si něco nevyslepičíme 😀 😀 😀

bananek
11. srp 2008

Ahoj holky hlásíme návrat z dovolené dopadlo to celkem dobře ale moc nám nepřálo počasí malá tam měla tolik prostoru že už lítá jak šus ani jí nestačím tatěk šel na ryby a já peru a žehlím má ještě týden dovče tak se sem moc nedostanu ale myslím na vás pak vás musí i dočíst nebyl zatím na to čas 😀 😀 😀 😀

prool
11. srp 2008

Lindi jinak mimco taky uplne prozivam 😀 🙂 Kamosce se predevcirem narodil druhy syn 🙂 a vcera jsem s ni mluvila 🙂 mamina v porodnici - mimco napapany a chrupalo hmmmmmm....

janica..
autor
11. srp 2008

Zdeňucho a co je s tebou jako, je s tebou v poslední době hodno p.del 😅 😀

janica..
autor
11. srp 2008

Zlatuš jak bylo na vejletě?

zlatka
11. srp 2008

čau banani, vítej zpět, to je Lucka šikulka, že už běhá! No, stříhání teď taky řeším, asi ještě jednou,ale až po té svatbě, ať jde trošku vidě+t, že je holčička. Zdeni, vpoho, já jsme jenom v první chvíli nevěděla, jestli jsem něco nevyslepičila!!!!Máte to tam moc pěkný a tu zahrádku úplně ideální.....Marťa se mi taky víc líbí s hárem, ale je to takhle pro ty prťátka určitě pohodlnější.Ale on je pěknej i bez vlásků!!! 😵 Lindi, chudáčku, to by teda zasloužil ten, kdo vás tak nakazil. Bych se asi picla!!!!

dali
11. srp 2008

Jani asi taková prdel jako s tebou 😀 😀 😀 kdy dorazíš na to pívo????? 😒

janica..
autor
11. srp 2008

No ještě nevím, ale brzo a to dost

zlatka
11. srp 2008

Nóóó 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ta mác o říkat, háže na nás taky bobana.....když to porovnám s dřívějškem!

dali
11. srp 2008

Zlatuš nic jsi nevyslepičila jen se dozvěděl později než jsem si myslela 😀 😀 😀 v pohode 😉 a vůbec mu to neva,já se lekla že jo z jeho reakce 😀

A máme to tu normální,já bych snesla lepčí,ale jsem štastná že máme aspoň zahradu 😉

dali
11. srp 2008

Dobrou 😉

Jo Zlatuš taky si to myslím že na nás pěkně kašle a to má jen jedno dítě a nenáročného manžela,co já chudinka 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
11. srp 2008

Pač jedem v sobotu do Ostružně, ale ještě nevím kdy se budem vracet, tak možná na zpateční cestě, uděláme přepadovku, takže budeš každej den leštit nabytek, vytírat zem, zametat dvůr, aby jsi mě mohla přivítat 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀