Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
5. led 2009

Zdarec

Ivčo, jestli bys kupovala jen ty kačenky tak v globu mají za 150.- v akci 😉 jinak ty brusle nevím kde se prodávají...jsem taky navážkách jestli si neobjednat spíš už ty sportovní 😒 vypadají moc hezky.......já nechápu že tam mají tak levno 😨

Chytrý péro dobrý 😀 😀

Jani a kačenky nebudou malý....děcka co s náma jezdí bruslit je mají všichni kromě Viki ta už válí na normálních(jsem pyšná 😀 😀 ) a mají kolem 27-30 boty 🙂

konoupek
5. led 2009

Ahoj holky,
Ivi já bych se k těm kačenkám taky přidala,jestli je budete objednávat.na příští rok budou dobrý Jani je to nastavitelný 😉 .
Jo ještě jsem se holky chtěla zeptat,jestli nevíte v Olomouci o nějaké půjčovně kosýmů.U nás je tento měsíc maškarní pro děti a já fakt nemám bunky něco vymýšlet a kupovat je to zbytečný.
Jinak brusle bych si tam taky pro sebe vybrala,ale bez zkouení nemám odvahu 😕

janica..
autor
5. led 2009

Áha oni jsou do 32, tak to jo, já blbec četla do 26 😅 tak jdu taky do nich Ivuš 😉

zlatka
5. led 2009

Janii, ale jestli tě půjčení nevyjde tolik co maska, zkus mrknout na MMB, tam mají masky za pakatel, když se natrefíš.Kačenky si taky vezmeme, poprosím Konoupka, aby to Ivče poslal z účtu, já bych hned zašla zaplatit, šlo by to? Díky.No a jinak půjčovna je v pasážce, jak se jde z horního nám. ke komerční bance.
Viky je šikulka.

cecil
5. led 2009

Zlatuš ještě ! Díky za bábovku, Štěpánka ji večeřela a ještě svačila ve škole.....mám se Tě zeptat na recept 🙂 , tak sem s nim, prosim.

Jj, já taky na brusle nemám odvahu bez zkoušení, každej má to číslování jinak a já nevim jestli potřebuju na tlustou ponožku 39,nebo 40 ??? 😕

konoupek
5. led 2009

Evi máme stejnou velikost,taky někdy kupuju 39 a někdy 40.myslím,že dnes to bez zkoušení nejde 😝 😉

fajn
5. led 2009

ahojte tak vám musím písnout takovou malou příhodu co se mi stala včera.
Dianka říká asi se mi chce čůrat a tak jsem ji dala na záchod a ona už měla mokry kalhotky ,tak jí povídám no nemůžeš říct dřív babo!
A jak jsem tak dřepěla tak jsem si pšou... a ona povídá fůůůůj co to tady smrdí ...asi tvůj prd. 😖 No a v tom jsem se počůrala smíchy já a povídám jí tak a teď jsem se počůrala. ☹
No a ona na to ..no nemůžeš říct dřív babo! 😀 😀 😀

Tak doufám že jste se trochu zasmáli . Jinak brusle taky nemám a ani nevím jestli bych to ještě ve svých skoro 40 ☹ ☹ ☹ zvládla. Já jezdím akorát se zhrnovákem po dvoře.

bazalka
5. led 2009

Holky, tak kdo chcete kacenky???? Pisnete mi do IP ... nebo pokud by nekdo objednaval neco vic z toho obhcodu, tak se muzem pridat k nemu 😉. Ja mam trochu strach z objednavani brusli pres internet ☹

zlatka
5. led 2009

Marci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Se zhrnovákem ale určitě ladně jako na ledě, že jo.

zlatka
5. led 2009

Jsem byla cvičit a bomba, sice jsem takovej malej kriplík, všechno zkrácený, ale časem to snad povolí. Mám to blbý, že je taťka pořád v práci, vy, co se vám tatínci vrátí z práce třeba v pět, můžete ještě spoustu věcí podnikat, zajet si na bazén a tak, já musím mít spešl hlídání.

Cecil, bábovka úplně nejjednodušuí a nejlevnější, co existuje, hodím ti odkaz a jsem ráda, že chutnala.
Jo a vyřiť P., že díky za fotky, ale jaxi mi tonešlo otevřít, tak kdyby se mu to chtělo posrat ještě jednou....se nebudud zlobit

zlatka
5. led 2009

samozřejmě poslat ne posrat, hups 😖

zlatka
5. led 2009

Rychlá hrnková bábovka

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

2 hrnky polohrubé mouky, 1 hrnek cukru, 1 hrnek mléka, 1/2 hrnku oleje, 1 ks vejce, 1 ks prášek do pečiva

POSTUP PŘÍPRAVY

Vše smícháme, vlijeme do formy (používám silikonovou), můžete přidat kakao na mramor, ořechy, rozinky nebo rozmačkaný banán. Bábovku peču asi na 180 st. 30-40 min., je opravdu vláčná a velmi dobrá.

bazalka
5. led 2009

Zlatus, super rychlej a jednoduchej recept 😉 ... vyzkousim, ale az nekdy, ted jsme preslazeni 😝

janica..
autor
5. led 2009

Hmm tak recept si písnu, hrnkovky miluju 😉

Marci dobrý, já zas dnes čůrala do nočníku, no mazec 😀 😀 😀

zlatka
5. led 2009

JAKO ABYS MU TO UKÁZALA, JO???TY MĚ TEDA BAVÍŠ, JANI!!! 😀 😀

janica..
autor
5. led 2009

Jj 😀 😀 no jako i nás krtek čurá do nočníku 😀 😀 😀

zlatka
5. led 2009

JO, HOLKY, JÁ JSEM TAK JEBATÁ, CO S TÍM MÁM DĚLAT, HILFÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! DŘÍV JSEM MĚLA ha NA XICHT A TEĎ JE TO MALÁ HRŮZA, JÁ YMSLELA, ŽE SE TO S NEKOJENÍM ZPELŠÍ A JE TO JEŠTĚ HORŠÍ.

zlatka
5. led 2009

NO A TAKY MĚ NAPADLO, JANI, JAKÝ JSI MĚLA JMÉNO UVEDENÝ V PORODCE PRO HOLČIČKU?a VY OSTATNÍ? PRO TO DRUHÝ POHLAVÍ?

janica..
autor
5. led 2009

Hmm tý jo to jako nevím jak ti poradit a dáváš si nějaký čistící masky?

zlatka
5. led 2009

jÉÉÉÉÉÉÉÉÉŽIŠ CECIL, TAK NE JENOM, ŽE SE MI TAM VLOUDILO POSRAT MÍSTO POSLAT, ALE TEĎ ČTU AJ VYŘIť MÍSTO VYŘIĎ-FAKT PŘEMEJŠLÍM DNESKA ŘIŤOU, TAK SORRY ZA PŘEKLEPY...

janica..
autor
5. led 2009

Já neměla😀 to po mě nechtěli, ale kdyby to vyžadovali tak jsem měla Sáru, ale to jsem nechtěla dát pač se nám nehodilo k příjmení, já si byla jistá, že je to kluk, tak jsem tak moc nepřemýšlela

janica..
autor
5. led 2009

Zlatuš zase perlí 😀 😀 😀

prool
5. led 2009

ahoj baby,
my bychom si chteli objednat brusle - oba (coz je cca 1000 Kc) a plus kacenky pro Vasika, tak jak se domluvime??? 😀 Kolik tech kacenek uz je?? Ivus, neco navrhni, abychom v tom nedelali zmatky. Napis mi na IP. Chceme to objednat co nejdrive - to jest zitra pozitri asi tak.
zatim pa

bazalka
5. led 2009

Jeee, u nas cural do nocniku o vikendu Vilas ,... jako instruktaz, jak na to 😉 😀

bazalka
5. led 2009

Holky, tak pokud souhlasite a bude souhlasit i Ola, tak se muzem pridat k jejich objednavce

konoupek
5. led 2009

Tak to písnu ještě sem.....já chci kačenkyyyyyyyy.....kujůůůů 😉

prool
5. led 2009

Zdarec,
jak psala Janca, tak i dneska ta stranka s bruslema chvilku jde a chvilku nejde, takze to 100% objedname zitra, takze klidne pisnete v klidu. Tata je zitra doma, tak si k vybera, ja uz jsem v podstate rozhodnuta pro klasiku 😀

entik
5. led 2009

Ja chci kacenky! komu se mam hlasit??? uz jsem napsala Ive, ted i Olce?? nejak jsem se v tom ztratila...

ve stredu do MC nejdem, uz mi zacina znakovani...Lindi, dorazis?

holcici jmeno LENKA, Zlatu a jak u vas kluk?

bazalka
5. led 2009

U nas holcicka Ema 😉

cecil
6. led 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ...Zlatu, ty si mě pobavila!!!!!!!!! 😀 Jsem se chtěla zeptat jestli je to jak říkal Geňa řiť jako řiť nebo nebo řiď jako řiď 😀 ...jo já mu řeknu ať to posere ještě jednou 😀
A za bábovku dík...tipuju že tam Štěpánce chutnaly nejvíc ty ořechy... 😉

Jináč se přidávám do klubu uhratých...ale já vím čím to je...obžerství, navíc jsem nebrala teď přes Vánoce homeopatika....helel Zlatu, když už nekojíš, tak co nějaký čisticí čaj? Ale mě se nedělaj normální uhroše, to sjou normálně boláky jak prase a furt ne a ne se to zahojit ☹ .

Marci...no stane se 😀 ale malá Ti to pěkně vrátila, co? 😅 Hele a na brusle skoč...co to je skoro 40??? Až ti bude skoro 50, tak na ně tuplem nevlezeš! 🙂

Zlatko a když ti vyfoukli Elen, tak můžeš dát Ela a Elenko jí můžeš říkat taky, ne? Nebo Elis, Ela, Elinka...