Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
12. kvě 2009

bazalka: ahojky no vidíš první rady o chrápání, já věděla že někdo dá tipa 🙂

zlatka
12. kvě 2009

Tak to já párkrát kopnu a je klid!!! 😀 Naštěstí si tatínek tu zuřivost a agresi v mé noze ráno nepamatuje. To by mi bylo smutno, kdybych nechala tatina spát někde jinde.Spává, když třeba hodně kašle nebo je marodnej a třeba týden stačí. Jani a vy byste chtěli koupit domeček nebo stavět úplně novej? Nejlepší je koupit nějakou ruinu a tím získat levně stav.plochu a postavit asi novej.A kdy budete Densice ten pokojík asi dělat?

Bekul, to bys dala ten koncert, už ti bývá špatně? Jo, kdybys už měla buben, tak neřeknu, já jsme byla s Berunkou přece na kryštofech, když jsem asi byla ve 5.měsíci a jak se jí to líbilo.No ale seděla jsem, bylo to na sportovní hale. Navíc bysme si tě tam pohlídali. Já se moc těším. Uvidíš, jak Tvoje těhu bude pro všechny motivační s doděláním domku.Ty budeš zbavená svéprávnosti co se pomoci týče, jen budeš chodit na kontroly.

bekulkamama
12. kvě 2009

ahojky Zlatu: tak Petr to říká už na potkání, asi to všem řeknu dřív než se to roznese jinak, je netrpělivej no hrůza hi hi 🙂
no špatně doslova mi není ale motání hlavy celekm mívám, nechci na žádnej hluk a tlačenici vůbec jít ☹

bekulkamama
12. kvě 2009

Zlatu: já makám i tak 😀 ale jen trošku, manža mi dává lehké úkoly, většinou vařím kafe a nosím držím, podávám, otvírám pivo 😀 ne ale lehké práce se tam najdou i pro mě

bekulkamama
12. kvě 2009

už to nedrž, máš to v mailu 😀

fajn
12. kvě 2009

zlatuš tak dnes jsem na tom jako ty včera akorát o pár hodin dřív. Byla jsem u kamarádky a dvě dvojky udělali své 😀

konoupek
12. kvě 2009

Zlatu no Tom by chtěl nějakej starší domek,ale já myslím,že to vyjde nastejno.Mě se do toho prostě nechce.Navíc on říkal třeba někde v Jeseníku,stejně tam ani práci neseženeš a já bych odtud prostě nikam nešla.Max.tady po okolí.

A Denuš pokojíček no tak to až tak ve třech letech,dřív ne.5íkala jsem si ,až bude chodit do školky.

Beku,jen se pěkně šetři,at manža maká 😀 .

A teda koncerty mě nalákají ani jako netěhu,natož těhu 😀 😝 .Na mě moc lidí.Mám klaustrofobii 😅 😀

konoupek
12. kvě 2009

Já jsem ráda,že spí se mnou prdolka.. si říkám,že to nebude věčně a to probuzení s ní ,když řekne....mamino ahoj....tak to je prostě super 😵 .Tady v tom jsme Zlatuš nastejno 😉

bekulkamama
13. kvě 2009

kon: on maká 🙂 a hodně, někdy až moc ☹
v Jeseníku? Proboha, tam je to s prací naprd, jj tak to si dovedu představit, že je to moc krásný ...

konoupek
13. kvě 2009

Bré ránko,

tak dnes u nás budíček už v pět 😝 .

No ale už mám taky skoro uvařený,vzhledem k tomu,že dělám pangase,tak je to rychlovka 🙂

Do MC jsme chtěly,ale bohužel tata si vzal auto do práce,takže jsme nepojízdný 😒

Beku on vidí,že někde v těch prdelkách jsou ty baráky o polovinu levnější,což se nění čemu divit,že,ale,jak bude schánět práci?prej se práce sežene všude.No on možná jo,ale já s malým děckem už těžko tam kdesi v tramtárii 😝

Holky vůbec nevím co dnes budem dělat 😕

bekulkamama
13. kvě 2009

kon: to je blbost, jj baráky jsou levnější ale přesně proto, že tam lidi práci nemají a stěhují se jinam, tam je to tak na chatičku nebo na kšeft max. ale žít tam? to asi těžko, teda záleží co ten tvůj drahý dělá, třeba on by zrovna mohl ale já nevím no... naděje je asi malá ☹

konoupek
13. kvě 2009

Beku no já jsem říkala,že on teda když chce,at se odstěhuje,ale my zůstáváme tady 🙂 .

Tak mám uvařeno 😉

bekulkamama
13. kvě 2009

kon: a co máš teda dobrýho? pangase a brambůrek???

konoupek
13. kvě 2009

Jo jo pangase a bramborovou kaši 😉 .tak a ted půjdem ven,takže se loučím 😉

zlatka
13. kvě 2009

Taky za chvilku fičíme ven, asi na brusle.

jani, no, moje mamka koupila barák za milión a něco-parádní, úžasná zahrada-ale v úplné řiti, kde lišky dávají dobrou noc. Jako na chalupu ideální místo,ale nedovedu si představit, že bych tam byla s dítětem. To není nic pro mě.Já potřebuju život a i to město.

My dneska máme špenát s vajíčkem.

A hlásím úspěch- včera jsme šli "ténovat šapání na kolo" a už se naučila konečně šlapat, neuměla zvládnout ten mrtvej bod.Tak měla velkou radost a hnedka volala dědovi a říkala mu to do telefonu.

Marci a taky jsi odpadla tak brzo jako já? na mě má alkohol totálně utlumující účinek, chviličku jupíiííí´a pak hendka odpadám. Takže lepší bez něj🙂

bekulkamama
13. kvě 2009

kon: tak pa pa

zlatka
13. kvě 2009

Beku. to je úleva, že už s tím můžu na veřejnost🙂🙂🙂
Děkuji za přenádhernýho mailíka, s doučkem se budeme střídat s Jituš, tak ať je vše tak, jak má a pěkně to zvládneš. A co ostatní " z pauty", už ti psali?

Peti, tak do práce od toho září nakonec nenastupuju, nechci si krást chvilky s Berunkou, který se už nikdy nevrátí.Sice je fakt, že peníze by nám hodně pomohly, ale ten rok to ještě nějak překlepem, vydrželi jsme to už dva, že.

bekulkamama
13. kvě 2009

Zlatuš: užijte si brusle 🙂 njn úleva to je ale počkala bych, Petr je nedočkvanej, na druhou stranu jeho ségra to roznáší a beruška Pája mi teď volala že to ví od své mámy a ta od kámošky Soni a ta od Pavly M. no zabít! ☹ tak jsem nakonec ráda že jsem to poslala i když je to takhle brzo no 🙂 psala mi jen Moňa, Zdena a Schnapi, beruška volala, jinak nikdo asi nečtou maily! 😀
no s tím učením to byl jen fór tam 🙂 ale když bude potřeba tak budem rádi, já kolikrát nechápu když pomáhám Ivče s úkolama, co se to učí ty jo, síla mají to těžký a navíc jsme už dvakrát našli v učebnici chybu! Pak si to ve škole opravovali síla co? 🙂

bekulkamama
13. kvě 2009

Zlatu, vypomáhat můžeš kdykoli ale nastálo to neber když nechceš...

endlessblue
13. kvě 2009

Nazdárek holky, můžu poprosit o tip? Mám 4 měsíční holčičku a chtěla bych jí nechat píchnout naušničky. Nemáte na někoho kontakt?

bekulkamama
13. kvě 2009

ahojky já teda nevíííím ☹

janica..
autor
13. kvě 2009

AHojky,

dnes bylo fajně, ráno MC a odpo cvíčo, to nám bude s Damíkem přes prázdniny fakt chybět.... Lindi fajn, že jsi dojela Samík opět nezklamal, opět měl furt plnou pusu 😀 😀 a teda Sebík je fakt akční, nevydrží ani chvilku na místě 😅

Ivi a kam jezdíváte vláčkem?

Endlessblue neporadím, ale holky ti určitě písnou 😉

janica..
autor
13. kvě 2009

A co ten srazík kde a kdy spácháme?

zlatka
14. kvě 2009

Zdarec a co takhle některej den o víkendu tady na tom golfu?

janica..
autor
14. kvě 2009

Dobrý ránko, tý jo mě picne, mladej začíná stávat čím dál dřív, dnes o půl sedmé..........

Jj Zlatuš souhlas, i jsem včera navrhovala s Linduš, že by to tam bylo fajn, jen aby tam zrovna nebylo moc golfistů 😅

bekulkamama
14. kvě 2009

ahojky
zlatu: ty v neděli nejedeš do Hluboček?

janica..
autor
14. kvě 2009

Jo a Zlatušáku příští tejden v pátek se opět chystáme do olympie do herny, tak doufám že se přidáš, pač jako Berunka je parádní parťák na sjíždění tobogánu s Damíkem 😅 😎 😀

janica..
autor
14. kvě 2009

Bekul a kdy jdeš vůbec k doktorovi?

linn
14. kvě 2009

Ahoj holky,
se srazikem naprosto souhlasim, jako dalsi varianta by pripadala treba ta lovecka chata, nebo klidne i nase zahrada, asi nejakej vikend v cervnu, co?

Mc bylo jako obvykle fajn, pri tom mensim poctu deti byl aspon klidek 🙂

zlatka
14. kvě 2009

No, tak aby bylo míň lidí, tak bysme to museli spáchat některej den v týdnu, chce to jen dobrý počasí a já bych to domluvila.Tak nahoďte termín, kdo z vás zná předpověď. My bohužel zahradu nemáme, tak u nás zase až v zimě.No, my toho máme o víkendu tolik, raduš, ale jako asi joo, dojedeme, tady v Grygově jsou navíc hody.
Jani, když bude pršet tak joo, jináč jsme venku🙂