Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
31. črc 2008

Tak ze bych vzala na koupalko i lednicku 😀 😀 😀

janica..
autor
31. črc 2008

no asi budeš muset, jinak ti mladej nic nesní 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bananek
31. črc 2008

Tak ahoj holky tak to vás chtěla jen Lucinka poučit kam stím no přectavte si že je tak nevím jak bych to řekla chytrá že jí včera oblíkám dám jí plínu bodíčko a koukne na nohy ukáže prstem a říká tím svím boty doslova rozkazem tož nevím co sní bude když mě rozkazuje už v roku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 FAJN určitě se přidej já jsem původně taky Litovelák tak mi aspoň pisneš co nového v Litovli ju 😀 😀 Dnes letíme za chvíli na roční prohlídku tak vám pak pisnu jak rostem a pomalu se balíme na dovču tak jen peru a žehlím a koukám co ještě a na co nezapomenout tchýně tu bude celý týden hlídat a starat se o pejska tak doufám že to pes vydrží ha ha 🙂 🙂 🙂

konoupek
31. črc 2008

Heeele,ste se nějak rozkecaly po ránu ženský 😀 ,Emilce,at je brzo dobře 😉 ,Ivi,Martásek je borec 😀 se s ním aspon nenudíš s tou ledničkou si mě pobavila 😀 .
A zdravím Fajn,napiš o sobě něco víc a o prdolkovi taky 😉

dali
31. črc 2008

Jani já tu byla jen na skok,ráno mě manža vzbudil 5,05 debilní otázkou a já už nemohla spát a takjsem šla žehlit a vařit,mám tu na prázdinách malou od bráchu a tak nestíhám 😖

Vy jste se pěkně rozkecaly 🙂

linn
31. črc 2008

Zdarec zensky,
Fajn,vitej, klidne se pridej 🙂
Lucince vsechno nej 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ja tady ted hospodarim s tchyni, tak na vas nemam moc casu, ale aspon sem vas docetla,
tak zatim papa a prezivejte vedra v poho 🙂
A Samik uz je ok, byla to nejaka viroza, ale uz jsme bez teplot 🙂

cecil
31. črc 2008

Ahoj, Fajn, klidně piš, já chodila do Litovle na gympl, třeba se od vidění známe.....ha, i když to už je let! 😅
A že sem nepatříš? Neboj ono se všude něco najde....myslím tim čas od času nějakej problémek.

Tak Emča má angínu a ATB, te´d usnula, musím honem uvařit, zase se vzbudila... 😖 moje děcka s horečkama prostě nespí. Místo aby lehly a spaly 4 hodiny v kuse a vyspaly se z toho, tak jsme ani v noci nespaly, furt vzhůru. Usne natvrtdo vždycky až jí to klesne. JInak paralen čípky včera vůbec nezabraly, tak mi dala kamoška na noc Nurofen čípky + sprchy, tak jsme to jakš takš zvládly. Ale pálí co chvila 😖 .

Takový počasí a my nevytáhnem paty z baráku aspoń do neděle 😔 .

Jo a když jsme u toho nočníku, tak Emča má te´d zase lepší období...hlásí kakání a čůrání, někdy i v noci...jako bobek ve dvě ráno atd. 😀 ale jsem ráda, venku i doma ji nechávám lítat bez plín a je to bezva. Včera dokonce ukákla na obýváku bobeček, hned si to uvědomila, běžela za mnou a hlásila a,a a já ji posadila na nočník a tam to pěkně dodělala 😵 .A je vidět že má Lucinka pořádný apetýt, tu porci co má v nočníku má Emča tak natřikrát!!! 😀

Zdeni, u nás je to dnes samá debilní otázka a odpověď hned od rána! 😀 😀 😀 😀 😕

Zatím zdarec, letím pracovat.

cecil
31. črc 2008

Oli, já chci článek o alergii!!!!!Mě tím neotravuješ! Já ji mám, to mě otravuje víc!! 😝 😀 😀

fajn
31. črc 2008

ahojte. Jmenuju se Marcela a ten můj malej poklad vzteklej Diana. Má už 3 roky a už toho máme opravdu dost za sebou. Už chodí ,mluví někdy jí musím říkát ať je chvilku potichu. 🙂 V inkubátoru byla 3 měsíce a potom na intermediálu v postýlce bylo to na nervy a jak na houpačce. Jeden den dobry a druhej zadkem vzhůru. Jsem ráda že můžu písnout někdy se potřebuju vypovídat a není komu. tak já zase písnu Dianka chce taky psát a to si potom nikdo nic nepřečte tak ahojky a hezký horký den 😵

cecil
31. črc 2008

Ahoj Marci, tak jo, zase napiš, jak tě treperenda moc zdeptá 😀 . My tě utěšíme.
Ahoooooj už doopravdy

fajn
31. črc 2008

jak tam dáváte ty fotky nějakou bych poslala? 😝

zlatka
31. črc 2008

Zdarec, tak už jsem se zase od bobří řeky na týden odstěhovala 😀 😀 , hned mi není takovej hic 😀
A Jani, tak tě teda naštvu, to mi dělá moc dobře🙂 dneska ráno se beruš probudila, já jsem ještě pochrupkovala a ona slezla z postele a donesla si sama nočník a pak udělala bobka.ALE!!!!Tak dobrá jako emuš teda není, to zase evik štve mně!Bo, čůrání nene a navíc, když se něco započne někde mimo, ta se to tam i dokončí, naposledy to bylo do pyžamové nohavice a do domečku.

DALI-ta debilní otázka by mě zajímala.......nenechávej si ji pro sebe!

EVi, větě: moje děcka s horečkama prostě nespí, jsem se musela zasmát, Tvoje děti nespí aj bez horeček! Ať je emuš brzo fit a ať moc nechodí na počál, aŤ to tady zase nechytnou naše drobata.

IVI, taky zvažuju koupání. musíš si pořídit takovou tu cestovní ledničku, však má kluk recht, v takovým hicu jedině vařený z lednice!

BANANI a kam to vlastně frčíte? My příští týden taky, ale zase jen na dva, tři dny.

Marci a kde jsi rodila, v Olomouci? Dianka už je velká holka.to by byla dobrá chůvička na nějakým srazíku 😀 😀 Musela být strašně maličká,kolik vážila popo?

zlatka
31. črc 2008

jo a fotky, najedeš si na fotoalba a moje alba, vytvoříš si ho a pak jen vkládáš fotky, musí být zmenšený.Už se těšíme.

bazalka
31. črc 2008

Ahoj holky ... tak voda se nekonala a vyrazili jsme do mesta. No vedro des, ale za ten uspech to stalo!!!
Jani, diky za echo, vletela jsem do toho Adidasu a maaaaam 😀 ... ne ty co vy, ty by nam uz byly tak tak, meli posledni 23 a cislovani Adidasu je divny 😖, o dost mensi. Ale mam tyto a za 449,- a vel 24, tak na podzim nebo i jaro, ale to uz asi tezko
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15185364&tab=2

Marci, vitej ... muselo to byt silene narocny, kdyz se mala narodila ... jsem castecne z oboru, tak si to dovedu aspon malinko predstavit. 23. tyden je neskutecne brzo a byva to vetsinou zazrak, kdyz deti jsou pak v poho ... ale cesta byva dlouha. Fotecky ... klikni na fotoalba, zalozit album a muzes vkladat 😉

janica..
autor
31. črc 2008

Ivi ty jsou boží 😎

Hmm Evi ty aby ses nepřidala s Emuš co? 😠 😠 😠 no jo holčičky, jsou prostě šikulky 😵

janica..
autor
31. črc 2008

Zdeni ta debilní otázka by mně taky zajímala 😀 😀 😀

konoupek
31. črc 2008

jani,jak který holčičky 😀 .denuš teda šikovná je,ale v tomhle to nebude 😀

dali
31. črc 2008

Vy jste zvědaví.....nic pro vás 😀 😀 😀

fajn
31. črc 2008

byla maličká vážila jenom 650g a měla 30cm. zatím je v pohodě i když určitě v něčem pozadu je. s tou chůvičkou bych to neriskovala ona je hroznej nerv a zatím se dětí bojí. nebo je zas tak pomuchlá že by z toho nemuseli vyjít ve zdraví. Jinak já už jsem starší matka je mi 38 let. Rodila jsem v Olomouci protože Šternberk tě nechá do 23 týdne a pak tě dají do Olmika . To mimčo prý je od 24 týdne životaschopné. A co děláš bazalko když nejsi na mateřské ? Soudím že zdravotní sestru. 😕

bazalka
31. črc 2008

Jojo, jsem, Marci. 650g je na 23.ty celkem hodne ... ale v tehle fazi moc na vaze nezalezi, spis na zralosti organu.

Zlatusaku, ja bych potrebovala na ten koupak zmneseni te nasi lednicky, cestovni Martas nebere 😀 ... tu jsme s sebou meli ... az jsem mu to nacpala do pusiny, teprv zjistil, ze nekecam, ze je to studeny 😀

Uz jsem pochopila, ze jsou tu prote nektere deti genialnejsi nez to nase, ze Berunko a Emco ... vy jste teda borky s tim nocnikem. To u nas nehrozi 😠. Martos, budes delat aaa ... smiiiich ... za chilku donese nocnik, vyslecu ho, sedne si, truni .... niic, neniiiii .... tak ho oblecu a za par minut v koutecku hmmmm ... Marto, tys delal aaa ... usmev ... a matce tecou nervy 😠

ratonito
31. črc 2008

Ahojte holky, omlouvám se, že vám se lezu ale měla bych dotaz. Neznáte náhodou některá Mudr. Svatavu Škraňkovou z Gynmedu Olomouc?

cecil
31. črc 2008

Jé, tak to byla Dianka drobek, to si ani nedovedu představit. Já viděla nejmenší 850 g 😲 .

A s těma holčičkama bych to ještě zvážila, zrovna já jsem mluvila ve větách, už jsem neuměla jen ř, tři roky co nevidět a počůrala jsem se jak nic! A neteř taky, ale ta ještě dýl jak já 😀 prostě jsme top nepovažovaly za důležitý, asi 😀 .

Emilka se prospala a vzbudila se už pěkně chladná, už chodí, včera se jen nosila, tak snad to bude lepší.

Ivi, no to právě musíš skákat do stropu nadšením, že udělal hovínko.....ale nenápadně přistrčit nočník a ukázat, že a a se dělá tam. 😀 ... a nejlíp tak třikrát zopakovat, no dobře, tak chlapovi pětkrát! 😀 😀 😀

cecil
31. črc 2008

Zlatko, já jsem včera večer sbírala na kuchyni čokoládové corn flakes co tata rozsypal a....jedno corn flakes nebyl 😅 .Taky se stane.

linn
31. črc 2008

Ivi, botky boziiiiiiiiii
Emusce prejeme brzke uzdraveni.

Vytocila me jedna pani prodavajici na MMA - budu rada, kdyz mi napisete, jestli byste to ejste nejak resily.
Vydrazila jsem pro Sebika rifliky http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1717062
A balicek prisel obycejne, coz me vzhledem k postovnemu dost zarazilo. Na zadni strane, na te ktera neni nafocena, chybi kapsicka, je tam tmavsi misto, podle me je evidentni, ze tam musela byt a je odparana. Tak jsem mile pani napsala, ze mi tyhle dve veci ponekud zarazily, tohle mi odepsala:

Dobrý den, mrzí mě, že nejste spokojená, ale rifličky jsou originál, takto bez kapsičky byly zakoupeny, neměla jsem důvod ji párat..S výší poštovného jste souhlasila, nemám uvedeno, že balíček posílám doporučeně, pokud by se ztratil, bylo by to na mou zodpovědnost.

Tak v podminkach prodeje zpusob zaslani fakt nema, ale jeslti si 20Kc pocita za zabaleni do krabicky o papir.kapesniku 🙂 a bez kapsicky je mozna koupila terba v outletu nebo sekaci, ale podle me to nafotila schvalne, aby to nebylo videt.
Toz nevim, zadny negativ nema, byl to celkem pakatel, ale nastvalo me to.
Diky za vase nazory 🙂

zlatka
31. črc 2008

Lindi, já se svým "mírem v duši" bych teda paní napsala, aby se mi ulevilo, ale jinak bych to víc neřešila-vzhledem k jejich ceně, jó kdybys za ně dala pětibábu, tak to je, jářku, jiná!To máš stejnak pro sebíka, tak v nich bude ležet a kapsa nebude vidět.A navíc, vzhledem ke stádiu tvýho těhu:nerozčiluj se!!!!Co se týče poštovnýho, tak za dvacku je to za pusu, ne? Tak jí to třebas napiš do hodnocení, ale já si myslím, že v tom je fakt nevinně a že je fakticky tak koupila.
bazi, já spíš vidím genialitu v tom Marťovým vtipkování, však mají na plínky nárok, tak ať si to užijí. Já si myslím, že to beruš taky brzo přestane bavit. A stejně první bez plín bude Lucinka!!!! 😀 😀 😀 šak vlastně vo co gou, však nezávodíme, ne?

Dali, tak ta věta se asi netýkala láskování, co? Tu bys se svým apetitem neoznačila jako debilní.... 😀 😀 😀

bazalka
31. črc 2008

Lindi, to teda nastve!!!!! S tou kapsou to mela urco do popisu napsat nebo jeste lepe nafotit ... ale vis jak, treba by je vydrazila za jeste min. No, asi nic moc nenaprotestujes ... jak pise Zlatka, kdyz nestali 500,-. Ty ji napises negativni hodnoceni a ona ti to vrati ... to asi za to nestoji 😝. Ale chapu, ze se tesis, co dorazi, s nadsenim to otevres, zjistis, ze to neni dle tvych predstav a mrzi te to. Ale to uz je asi riziko kupovani pres net ... ne kazdej je uplne spolehlivej ☹.

Zlatus, Martak je humorista, ale obas me ten jeho humor dojima ... na druhou stranu, ma na ty plinky jeste chvilku narok 😉. Ale babicky prudi, ze my uz davno litali bez plin 😖 ....

Evko, to je fajn, ze je Emce lip!!!! Ja vzdycky trpim s Martaskem, kdyz vidim, jak je mu zle a pomoct muzu jen castecne ...

bazalka
31. črc 2008

Ratonito, dr Skrankovou znam jen z doslechu ... vic nevim

linn
31. črc 2008

Holky, diky, no mam vicemene stejny nazor, taky si rikam, ze mi pak schvalne taky napise negativ 😠 no proste jsou lidi ruzni 😝
Ivco, jj, ja uz se taky s plinkama nerozciluju, nema to cenu, ,aji jeste cas.
Dneska jsem se dozvedela, ze je kolegyne z prace tehu - ma holcicku stejne starou jako Samik 🙂

bazalka
31. črc 2008

Tak dalsi lekarnicne mimi 😉 ...

linn
31. črc 2008

JJ to jsem zvedava, co to bude, no rekla bych ze zas holka 😉