Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
4. srp 2008

Jj Evco, znakovka je fakt super, jsem rad, ze ikdyz tak pozde, ze jsem do toho sla 😵
No ten jogurt, nevim, 😅 vsak uvidis, ale radeji bych ty lakt. ted volila v jine forme.
Kazdopadne davej tu Smectu, ta by mela zabrat na vsechny typy prujmu.

prool
4. srp 2008

ahojky,
tak to jsou veci.
Evi, at jste brzo fit. Musim teda napsat, ze kdyz jsme meli Campylobactera, tak nam smecta moc nepomohla ☹ - spis dietka - ryze mrkev - ale taky to byl malej a hodne jsem ho kojila.

Linn jsi fakt dobra 🙂
cus cus

linn
4. srp 2008

Oli, toz nic neni 100% 😅 tak uz fakt dobrou 😉

janica..
autor
4. srp 2008

Ach jo, nikdo nikde tož jdu asi taky lehnout 😒

janica..
autor
4. srp 2008

Jaňule a kde ty se flákáš?

janica..
autor
4. srp 2008

Jo Zlatuš kdy a na kolik budeš chodit na plavčo od září? zase soboty?

janica..
autor
4. srp 2008

No nic jdu taky tuhnout, nějak v poslední době ponocuj 😒 😝 u

zlatka
5. srp 2008

Bazi, tak dnes první já!!! 😝 😝 😝 Asi chcípnu, to bude dnes den s tak ranním budíčkem, aspoň teda pro mě! 😠

dali
5. srp 2008

No tak Zlatko jsi mě předběhla,kdybych hned šla a nešla vařit 😠 😠 😀 😀

Já stávala jen kůli vaření,Filda má své super období,pořád po mě lozí tak s ním vařit je o hubu,tak musím stávat brzo a až budu muset zase do školky tak se mi nebude chtít 😝 a Filipka budu muset taky budit,chudáčka ☹

Evčo,brzy se uzdravte ☹ .....Filípek taky ukazpval posledně an ručičku jak ho bolela když spadl,je to super když ty děcka dělají pokroky 🙂

dali
5. srp 2008

Tak Jani beru tě za slovo,jen nevím teda kdo mě odveze potom domů 😀 😀 😀 já beefeetere pila naposledy tak přest třema rokama,mám ho ráda s tonikem a salátovým okurkem,mňam 😉

bazalka
5. srp 2008

Zdar,
teda tady ta zije!!! U nas je to jak na houpajde, mladi jeste chrni 😀 ... to je normalni, mam plan, tak se vychrupuje, kdyz plan nemam, je budik v 5 😝 ... ale co, at se macinek vyspinka, Prevenar nam neutece 😉

Zdeni, sednem na taxala a nocleharna bude u nas 😀 ...

dali
5. srp 2008

Tak Ivčo to by u nás asi neprošlo,bylo by možná rozumější kdybys mmi domluvila solidní cenu u tvého bratra 😀 😀

fajn
5. srp 2008

ahojky.

Cecil na ten průjem je dobrej ještě Lactobacilus asi jsem to napsala blbě ale je to volně prodejny stojí to asi 200. Ve špitále nám to dávali a za 2 dny bylo po srajdě tak to zkuste. Jsou to kapsle ale dá se to vysypat je to dobry i pro starší když jim není dobře od žaludku. tak se brzo uzdravte a ahojky 🙂

mili3
5. srp 2008

Ahojte holky, ja mela vcera zoufalky 😉 A pak jsem byla utahana. Tady se to ale s tim pitim rozjelo...jen pozor na ty horka 😀
Lindi drzime pesti, at te to nepotka v Orlove..doma je prece doma. 🙂

mili3
5. srp 2008

A cecil je mi lito tech vsech nemoci, co vas potkalo. Tak at se brzo uzdravite.

bazalka
5. srp 2008

Zdeni, no to nevim ... my se ted bavime velice omezene, se.. me ... bohuzel se to lip napsat neda. Kdyz neco potrebuje, okamzite je kamos a ja blba naivka vse do puntiku splnim a hned. Ale on se opravdu ozve jen kdyz mu tece do bot, jinak ne a je silene nespolehlivej ☹. Na necem se domluvime, treba jen na tom, ze pujdem na prochajdu, at aspon jednou za pul roku vidi prcka a on bud spi nebo je po parbe 😝 ... skoda mluvit.

bazalka
5. srp 2008

Prevenar mame pichnutej, ale poprve byl pichanec s brekem ☹ ... nechtel bobes lezet, to pichnuti uz bylo celkem v poho. Pak dostal obrazet a vzteky ho zahodil 😅, ale dr na rozloucenou vehementne maval 😀

linn
5. srp 2008

Cauky, Ivco, tak at to u vas je zas bez problemu, Samik ted naposled taky trochu beknul
Jinak dnes jsme uz kakli ctyrikrat, tak ma smectu, dietu, zadecek nastesti lepsi, Imazol zabral 🙂

bazalka
5. srp 2008

Teda kde se ty prujmy berou 😠 ... ze bych nasadila preventivne lactobacila 😉

linn
5. srp 2008

To by me taky zajimalo, ani nejedl nic jineho nez obvykle, zadny zdurely dasne nema, nevim 😒 😅

dali
5. srp 2008

Jo Ivčo preventivně by jsme měly dát lactobacila všichni 😀 ,šíří se to zase určitě i po netu 😀 😀 😀

K bráchovi,to je blbý že nemá ani zájem o synovce 😒 ,ale co naděláš nic,je to jeho blbost 😖

bazalka
5. srp 2008

Zdeni, asi ta ... bydli tak 300m od nas ... no bez komentare. On obecne ma zajem jen o sebe, svoje auto a kamarady, coz je skoro ve ctyriceti fakt smutny 😒

linn
5. srp 2008

Ivco, jsem se zrovna chtela zeptat kolik mu je.
No ja jsem mela odjakziva se segrou nejaky spory atd., ale co je Samik, tak je to lepsi, strasne me to rpekvapilo, jak se o nej stara a jak ho ma rada. 🙂

linn
5. srp 2008

Tak ze by k nam ten prujem prisel od Cecilovic? 😀 my ho nechcem, posilame smerem k Olomouci 😝 😀 😀 😀

bazalka
5. srp 2008

Dik Lindi 😀 😝
O mym brachovi plati, ze prejde z puberty rovnou do senility 😅 ... jen lituju jeho Moncu, ale kazdy sveho stesti strujce

bazalka
5. srp 2008

Lindi, co fotecky ze soboty? Posles mi je, jak budou?

linn
5. srp 2008

Neni zac 😉
A je bracha zenatej? Nebo to je pritelkyne?

bazalka
5. srp 2008

Je to jeho pritelkyne ... ona ma z prvniho manzelstvi kluka, Davcovi je 11. Ted uz trikrat potratila ☹

linn
5. srp 2008

Jj poslu, asi jich co nejvic hodim sem a vam poslu vase kluky, co? Jsem strasne lina, ale zkusim to zmensit co nejdriv, treba ted 😅

bazalka
5. srp 2008

Dikyyyy