Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
10. únor 2009

Ivčo v čem jsem šikula???? 😕

Hele to kafe je dobrý nápad...já chtěla zítra do toho vašeho MC, ale nemůžu..........ale ve čtvrtek jedu do OC s Viki k ségře jede na prázdniny...že bych dorazila pro ty rifličky???? 😒

robin154
10. únor 2009

Ahoj, mohly byste mi prosím doporučit nějakého dobrého dětského lékaře v Olomouci? Byla bych moooc vděčná, páč žádnýho neznám...

jakoubka
10. únor 2009

ahojte,

Janico,to ti to trvalo než ses dostala se soptíka 😀

Marti-brzké uzdravení Vám 🙂

robin-já jsem spokojená s mudr Zaoralovou na Sv .Kopečku 😉
Hodně si chválí doktorku ,ktrá sídlí někde u Bristolu(myslím,že Procházková se jmenuje)

bazalka
10. únor 2009

No ty nehtiky, jak jsi hodila do albicka 😉. Ct by sel ... to nemame zadny plan 😉 ... v kolik Vas muzem cekat???

dali
10. únor 2009

Ivčo.....já ještě upřesním....já nehtíky dával pro holky na střeše 😀 😀 ,ale aby jsme to vše stíhaly tak kolem 9h??? 😉

Jakoubka...ty máš zase novou fotečku???co ty tvoje nehtíky???nemáš nové?? na inspiraci 🙂

bazalka
10. únor 2009

Zdeni, OK, kolem devate 😉

hancas
10. únor 2009

JANICA....BYDLÍM V HORCE NAD MORAVOU,ALE 23 LET JSEM ŽILA V OLOMOUCI U TIMPA,JESTLI TO ZNÁŠ???

entik
10. únor 2009

ahojky,
mam skrablou rohovku, takze jsem se chvili neozyvala a ani dnes tomu moc nedam.
Jen v kratkosti, ples byl supr, o viku jsme meli planovani tabora, v sobotu jsem se pichla dratem, v nedeli jsem byla na pohotovosti, a pak jsem mela horecky, dnes uz mi je fajn.
zitra jedu na dva dny do brna, za kamaradkou,tak snad to zvladnem.
Mejte se tu hezky.

janica..
autor
10. únor 2009

Martininino 😠 😀 😀 😀 😀

Jj Zdeni šikula, taky jsem koukala a jako jezdíš i po zákaznicích? nebo musím k tobě 😕

Robin já chodím k Procházkové, sídlí u nemocnice a zatím jsem spokojená 😉

Hancas asi Hanča že? 😀 Jo u timpa to znám, jsem chodila na Tererku na základku a Horka to je taky kousek, tož to bydlíš asi v baráčku co? závidim 😅

Peti jéžiš co jsi dělala? Tak si to v Brně užij 😉

prool
10. únor 2009

ahojky baby,
Peti, tak snad Ti je líp a vše bude OK!!!
Jo jo banánku byli jsme na vláčkách 😀 😀 No to vám musím napsat - nejdříve jsme jeli autobusem na nádr a pak se trošku pokoukali - pendolino - osobaky - rychliky atd. pak tramvaje - jeli jsme na Žižkovo nám. a zpět a pak autobusem k nám. No je to tak 1 km no nevím přesně, ale Váša mi normálně usnul za chůze 😀 😀 😀 chudáček malej - koukám, že nějak šoupe nožičkama a tak se zastavíme a koukám, má skoro zavřený očička a spal 😀 😀 Akorát jsme byli bez kočáru, tak jsem se teda pronesla 😀 😀 matka trapitelka.
Jdete někdo zítra do MC?

janica..
autor
10. únor 2009

Oli 😀 😀 😀 pak že nemůžeš mladýho za nic uspat 😀 😀

No já ještě ráno uvidím, pač má mlaďoch trocha rýmu, no uvidíme, ale jestli nepůjdem tak bude zklamanej, pač se tam těší, jako on normálně ví, že zítra bude středa 😕 jak jsem ho šla uložit, tak mi říká děti a pak hop, to je jako zas cvíčo 😒

prool
10. únor 2009

jo jo asi potřebuje víc běhat, ale když dopo není navařeno 😒 tak jdeme ven až odpo
tak ahoj zítra - teda podle počasí

konoupek
11. únor 2009

Ahoj holky,
tak my do MC chtěly,ale zase nemáme auto 😒 .
Peti teda,hl.že už je oko dobrý 😉 .
Oli ,Vašík musel být parádně unavenej....za chůze 😀 😀 😀
Jo a vítám nově příchozí 😉 .V Horce jednu dobu bydlela spolužačkanež se rozešla s bývalým 😝

hancas
11. únor 2009

janica---já chodila na tererku taky ale jen do 6 třídy a pak jsem chodila jinam,nebydlíme v baráčku bydlíme v bývalým mlýně v podnájmu,ale mám tu babičku má velkou zahredu a rod.barák a taky tady bydlí tchýně ☹ což je větší nebezpečí

konoupek-----jak se jmenovala spolužačka třeba budu znát 😒

bananek
11. únor 2009

Ahojte tak Hani zapoměla jsem tě přivítat mám z dětma ted jen starosti tak mi to nějak ušlo ale zdravíme tě o dědinku vedle já jsem totiž z Chomoutova a do horky chodím často nakupovat k Hruškovi a taky na tu prokletou poštu. 😀 😀 😀 😀 Jinak hlásíme že je mladochovi líp a už mu i otrnulo ráno jen stal tak dostal málem po hu.. jak je zase nesnesitelně přechytralej no děs já z té jeho puberty skončím na psichyně a to má ještě mladá už dva dny umrčenou a jen maminka maminka no děs běs 🙂 🙂 🙂

dali
11. únor 2009

Ahojky

Ivčo ještě čekám co ségra jestli jí to bude vyhovovat dopo a do večera dám vědět 🙂

Peti...co jsi dělala???mě z toho uplně bolí oči ☹

Hankas...já jsem z Příkaz tj kousek od Horky 😉 vítám tě 🙂

Banánku, dej te se dohromady myslíme na vás ☹

Oli to je jasný...mi když jdeme před obědem km pěšky tak Filda spí jak zabitej 😀 😀

Jani no nejezdím...musíš dorazit a to není až takový problém si myslím.....mám tu i skvělou hlídací službu 😀 buď pán 34 let 😀 😀 nebo holčička 5 let, oba jsou skvělý školení 😀 😀
Normálně mi chodí kámoška se dvěma dětma a uklízím po nich zadara 😀 😀 vždycky dáme kafíčko, pokecáme u toho a ona odchází spokojená s krásnýma nehtyma(to říká ona) 😀

hancas
11. únor 2009

bamánek----dívala jsem na fotky ale neznám tě,jo ta pošta je hustá co????řada až někde,ale můžeme být rádi že tu aspon nějaká je,lepší než chodit až do Olomouce.

dali....jo příkazy znám hlavně ty vaše zábavy 🙂

bazalka
11. únor 2009

Zdar tetiny!!!

Tak se hlasim do rad Tereracek 😀 ... Hani a v Horce mam kolegu z prace, bydli hned proti hospode Autodemontu a taky tam mam jendu kolegyni z prace, ma malyho Adamka, treba ji budes znat ... Lenka, ted nevim jak dal, je vdana 😉

Zdeni, pisni sms, jak to vypada s tim zitrkem, ju? Zdeni, a to hlidani 😀

Peti, cos delala? Hlavne ze je to uz lepsi!!!!

Olco 😀 ... pry ze je Vasa neunavitelnej 😀

Byli jste v MC??? My meli navstevu ... byla tu kamoska s Natalkou, je malinko starsi nez Martas a uci ho same hovadiny, jako lezt po zidlich, nabytku, otacet televizi 😠 ... ale jinak poho, bylo to moc fajn

bazalka
11. únor 2009

Jo a dnes u nas byla noc bez dudlika 😀 . Pres den ho nemame uz dlouho, ale na noc si ho Martas vzdy volal a on priletel. Vcera ale nezavolal, tak nepriletel 🙂. Sice nemohl chvilku zabrat, ale nevzpomnel si, ze ho nema. Jen rano ho hledal. Snad to tak bude i dnes 🙂. Chtela jsem mu ho nechat jeste do konce unora, nez se vratim ze skoly, ale kdyz to tak vyslo, tak jsem rada. Snad to vydrzi!!!

Jdu chystat papu tatinovi ... dnes bude mit mnamku 🙂

hancas
11. únor 2009

bazalka----jak se jmenuje ten kolega,lenka lenka Valentová????jinak nevím musela bych znát příjmeni

konoupek
11. únor 2009

Ahoj holky,
tak se taky hlásíme,Denuš ještě chrupe,ale už by se měla budit.
Hancas,spolužečka se jmenovala Kristýna Hegrová,ale už je vdaná a má holčičku,no je to pár let zpět to ti myslím asi nic moc neřekne ,že 🙂 .
Ivi dudana by sme taky potřebovali zahodit,ale na spaní ho taky 100% volá,bez něj to zatím nejde.Ale přes den už musím zaklepat,pohodááá 😎 .Včera se jí poprvé podařily otevřít dveře klikou a tak jsem musela za dveře a ona mi pořád otvírala a dnes to samý.Mě jako otevřela,vzala za ruku,že můžu dovnitř do ložnice po chvilce mě vyhodí zabouchne a zase otevře.No psina je s ní 😀

bazalka
11. únor 2009

Konoupku 😀 ... Martas otevira uz davno, musim zamykat, jinak by plachnul ven 😒

A dudan ... opet usiname bez nej. Trochu divocina, ale jde to ...

prool
11. únor 2009

ahoj baby,
dneska jsme byli MC sami - co se děje??? Všichni marodi? Zítra dopo je maškarní, tak asi půjdeme 😉 aspoň na chvilku. Máme už dlouho půjčenou masku psa, tak ji trošku provětráme 🙂 🙂

janica..
autor
11. únor 2009

Helou,

tož dnes jsme byli odpo na maškaráku, docela sranda, jen teda zima, pač to bylo v tělocvičny a jako jak jsou prázdniny, tak se tam netopí 😠 jinak paráda, byla tam i tombola, tož mladoch mega spokojenej 😎

Hanči v tom mlýně, to je pěkný že? bydlí tam známej..

Zdeni 😀 😀 😀 😀 hmmm až se nebudu moct dívat, na ty svoje nechty, tož se k tobě objednám 😉

Ivi držím pěsti s dudlíkem, kámošce spal pěkně týden bez něj a pak si na něj vzpomněl a jako bez něj neusl a musela mu ho dát znovu, tak ať vám to vydrží...... a co jsi vyřila tatinovi za mňamku?

Hanči nechceš hodit pár foteček dvojčátek ať se pokocháme? a jak to jinak zvládáš? v poho? nebo jsou to roubíři?

janica..
autor
11. únor 2009

Oli Damiánek má ještě trochu rýmu, tož jsme radši nešli 😒

konoupek
11. únor 2009

Oli tak aspon měl Vašík všechny hračky pro sebe 😵 se nemusel s nikým dělit 😉 .
Ivi já vím,že je martínek šikukla si říkala v MC,že si všude otevře,no taky je čára dlouhá to Denuš se musí pořádně natáhnout 🙂 .
Hanči teda tě taky obdivuju já si nedovedu představit mít ještě jednu takovou,jako je to moje zlato 😀 .Teda mít je jako double najednou 😀 .By mě kleplo 😀

cecil
11. únor 2009

Ahoj vespolek....dnes smraďoch odpadl o půl osmé, protože nespala odpoledne, tak se snažim trochu žehlit, ale myslím to zabalím a jdu chrupkat 😵 .

Hancas vítej, a dvojčítka tu fakt ještě nemáme 🙂 ..tak nám napiš jak to vypadá dvojnásobně....

my máme maškarní v sobotu, už se těšim, skoro víc jak děcka 😀

Ahojda

cecil
12. únor 2009

Ahoj, tak smraďoch vstával se mnou o tři čtvrtě na šest 😕 , to chci vidět ty nálady dnes....

Holky, normálně jsem večer šla přepnout plyn(v noci topíme plynem) a kotel netopil...to nechápu...zákon schválnosti, Petr bylna noční.....a tatu jsem enchtěla o půl dvanácté tahat z lůžka...tak jsem musela zapnout přímotopy, pak tu byla docela kosa, pak mě vzbudio čůrání z té zimy, musela jsem si donýst do postele ještě deku, pak jsem se furt nervovala jestli tu bude ráno teplo, jestli nemám jít přidat na ty přímotopy...tak jsem usnula o půl druhé 😝 a před šestou budíček 🙄 .
No a dnes ráno to říkám otci a šel se podívat a kotel mu normálně naskočil 😠 🙄 .

A už je čtvrtééééék, zase víkend na obzoru, jupíí, ale táta má tři dvanáctky, denní, budem furt samy doma ☹ .

Toš páček.

PS : u nás je to jak v zimní pohádce, všude sněhu 😵 .......a ráno mrzlo a já zapomněla Štěpánce dát punčocháče 🤐 ..jsme na to přišly až na zastávce...no ale má tlustý menžestráky... 😅

hancas
12. únor 2009

ahojky

janica----jak se jmenuje kámoš ve mlýně?????možná znám bydlím tu už 3 roky 🙂

cecil----no jak ae žije s dvojkama???pro mě dobrý ,musela jsem si zvyknout ze začátku na ten frmol,ale pak už to šlo úplně samo,od narouení byli strašně hodní,spinkali celou noc(nebyli kojeny)byli 14 dní v inkubátoru se narodili o 6 týdnů dříve,měli problémy s dýcháním tak byli napojeni na kyslík ☹ byl to strašný pohled,nepřeju žádné z vás.
Jinak manža hodně pomáhal,i když jen večer jak přišel z práce,ale aspon něco,pak taky mamča a ségra.tchýně se ani nezaptala na pomoc,ta jen tak vozit přebalený a napapaný dítě,ale o tom je jiná diskuze kde si vylívám srdíčko.Kdo má tchýně furie ráda napíši odkaz 🙂

Jsou to zlatíčka někdy ani nevím že je mám,jsou strašný zlatíčka,nedovedu si předatavil že bych měla jen jedno jaksi jsem na nich závislá,ale asi až moc nechci je nikomu půjčovat a chci být pořád s něma,asi nějaká závislost??
nebo to máte taky???

konoupek
12. únor 2009

Ahoj holky,
Evi jsem si zase po ránu početla konečně 🙂 .
Hanči ,no já Denuš ráááááda babi půjčím,ale pak se na ni zase moooc těším.Spává u našich přes oběd docela často i když ted si jí ráda nechám doma.Opravujou nám panelák,tak se ani nedá,aby tu spala.Ted je naštěstí zima,toš je klid,nikdo nikde a já jí mám doma častěji.Druhá babi nám nikdy ani nevozila a když nepřijdem my za nima,tak oni se nestaví.Ale neřeším to.Stejně bych jí Denuš nerada půjčovala,tchýně no 😅 😀 .