Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
26. srp 2008

Ahoj holky tak já se včera na nic nekoukala napřed jsem byla u kámošky na předváděčce tak táta hlídal a večer jsem to polítala a šla jsem spát už po deváté měla jsem toho plné zuby a dnes jsem tu měla od kámošky syna jela zhánět práci tak si hrály z toníkem je mu už 8 let tak seděli do ted u počálu no už se jím to krátí já se těším zase bude trocha klidečku a vaření míň i když mladej sní za dva no tak nevím a táta mi oznámil že jede příští týden na montáž tak se z toho po... jak na baráku no a mlaďoch jede taky po neděli na tři dny ze školou pryč tak tu budu opuštěná no co se dá dělat že ale teď se mi ulevilo tížilo mě to a s vámi se cítím líp 😀 😀 😀

mili3
26. srp 2008

Ahoj holky, tak jsme dnes yli za Lindou a Sebastiankem a je naaaadherny. Skoro bych neverila,ze vazi 4,5 ¨kila.A tak malilinke ...vsecko 🙂 MArta fotky uco hodi, ale pokud to nestihne jeste dnes do 5 tak si jeste pockame. Jedou i s mym na ryby.Pres noc az do zitrka odpoledne.To bude ale kalba. 😎

mili3
26. srp 2008

Jo a Linda i Sebik vas vsechny moc zdravi 🙂

micinka22
26. srp 2008

milli jee tak diky za pozdravy taky mooccc zdravime a libame 🙂)
Se tesim na fotky..kurnik ja uz ani nevim jak malinky mimi vypada ...musime udelat sraz brzo 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
26. srp 2008

helou,

tak včerejší soutěž mně nějak nenadchla, no uvidíme příště 😒

MIli a jako ty jsi nefotila? 😠 ty mně štveš, znáš chlapi, to budou dřív od LInduš až se vrátí z porodky 😅 jsem se tak těšila na Sebíka 🙄

Marti tak to pěkně obse.eš, co? na všechno sama, to je naprd, ale týden uteče 😉

bananek
27. srp 2008

AHOJTE Janico op..ru ale co už já se jen v tom baraku bojím jinak to neřeším spíš jsem měla včera jakejsi černej den napřed mi malá rozbije odměrku pak hrnek a do třetice mi máma volala že mám kamaráda posmrti dělá klempiře a spadl ze střechy a to čekají miminko tak jsemstoho uplně vpr...no a ráno přišla alespoň jedna zase pěkná správa kamoška obbarak porodila dnes v půltřetí ráno chlapečka 53cm a 3850g Danielka tak doufám že už bude jen a jen líp no mezi náma stojí to za H... 😀 😀

entik
27. srp 2008

holky!! bude lip 😵 😵

jakoubka
27. srp 2008

ahojte maminy.Můžu se přidat? 😲

janica..
autor
27. srp 2008

No čus jasně se přidej Marťas, ty seš teda rychlá 😀

jakoubka
27. srp 2008

janulo,si piš,že jsem rychlá,mě znáš,ne.jsem ráda,že už nebudu jen šmírovat 😝

janica..
autor
27. srp 2008

TaK tak Marti žádný šmírování, teď tu budeš pěkně psát 😎

Jo a Marti Banánku blahopřeju kámošce k chlapečkovi a kamaráda je mi líto, upřímnou soustrast 😔

dali
27. srp 2008

Zdarec....no kdo to tu šmíroval jako 😀 😀 😀 ,že by někdo jinej než Janica 😀
Jinak jakoubko(Marti) vítáme tě i my samozřejmě že se můžeš přidat 😉

Jani,musím bohužel zrušit tu neděly,můj manžílek opravdu už má zápas......musíme to odložit,snad to už někdy vyjde ☹ 😅

janica..
autor
27. srp 2008

Zdeni neva, tož se domluvíme na jindy, ale musíme to stihnout, ještě před zimou 😅

jakoubka
27. srp 2008

Četli jste dnes,jak v Bohunovicích našli někde u rybníka 27 mrtvých psů ☹ ,TO JE HNUS,VELEBNOSTI.

dali
27. srp 2008

Teď jsem to četla tj hnus 😠
Jani neboj do zimy to určitě stihnem 😀

bananek
27. srp 2008

Taky jsem to četla opravdu hnus to dokáže jen dob.....Jinak tě Marti vítám já jsem taky Martina heč a Kubíka vítám taky 😀 😀

jakoubka
27. srp 2008

banánku,děkujeme za přívítání.konečně někdo ,kdo má to stejně krásné jméno ,jako já 😅

entik
27. srp 2008

vitam Jakoubka🙂 odkud vy se jako znate,co?? 😨

ja pridam lepsi zpravu! matysek chodi!!! 😵 😵 😅

a Martiny, moje mamka je taky Martina a mam kamaradku co ma dvouletou holcicku Martinku 😉

bananek
27. srp 2008

Entiku to mi nebudeš ani věřit ale já mám kámošky většinou Martiny nebo Kateřiny no tak nevím pro mě je to tak obviklé jméno že se ani nedivím když 😀 😀 mi někdo někoho přectaví a zase Martina nebo zase Katka

jakoubka
27. srp 2008

entik-tož mi se známe ještě s Janicou ze základky,chodily jsme spolu v mládí pařit atd 😎 .myslela jsem,že Martina není až tak rozšířené jméno,ale vidím,že jsem se mýlila 😅 .Matýskovi gratuluji mooc 😀 .Už bych taky byla ráda,aby Kubulka chodil,ale jestli bude po me,tak až v 16.měsících.

bananek
27. srp 2008

buď ráda že ještě nechodí Lůca mi chodila ještě než měla rok a apsolutně jí nestačím je jak drak ale to pak uvidíš sama taky jsem napřed chtěla aby už a teď si říkam že rači ještě neleze 😀 😀 😀

janica..
autor
27. srp 2008

Peti jé moc gratuluju, jsem si dnes dopo na vás vzpomněla a říkala si, že se večer musím zeptat, jestli už malej chodí a dívej 😀 😀 no jo je to šikula 😉

Tý jo to jsem nečetla jdu se mrknout 😕 zrovna zítra jedem do Bohuňek 😝

jakoubka
27. srp 2008

Víš,Kubík je hrozný mamánek a vztekloun a všichni říkají,že až začne chodi,že ho to přejde.někdy už jsem zoufalá a ted kor,rozešel se semnou Kubíčkuv táta.A ,když si ho vezme on,tak říká,že u něj je úplně hodný a jen co mi ho doveze,tak mazec.pořád jen chovám,chovám.jen si stoupnu z gauče už me chytne za nohy a natahuje řučičky. 😀

janica..
autor
27. srp 2008

Můžu potvrdit, na Kubíčko nikdo nemá, takovýho mamánka jsem ještě neviděla 😅

janica..
autor
27. srp 2008

*na Kubíčka

jakoubka
27. srp 2008

😝 Rudolfko,nechceš jít na šmíring ve čtyři okolo statku 🙂 .

janica..
autor
27. srp 2008

Že by? 😀 😀

jakoubka
27. srp 2008

no ja 😀 .

entik
27. srp 2008

to jsou nejaky tajny sifry, ci co 😒 jaky šmíring ve čtyři okolo statku?

Jakoubko-Marti, jaka byla oslava narozenin? KUbikovych a kdy je narozeny?? Je mi lito, ze jste se rozesli s tatou

jakoubka
27. srp 2008

entik-oslava byla super,to jsme ještě byli spolu.A na statku ,to je restauračka v Holici,kde jsem měla sraz s kámoškou se kterou jsme se asi před 10 lety pohádaly a dnes jsme se znovu sešly a janica,aby šla kolem mrkla,jak nám to setkání vyšlo. 😀 Kubík je narozený 1.8.2007.A Matýsek? 🙂 moc bych chtěla přítele zpátky,ale nechci nic lámat přes koleno.chce to čas.DOUFÁM 😢