Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
28. srp 2008

Ha tak Petráš dojde dřív z práce a já s Marťou vyrážíme na pívko heč 😀 😀 😎

bananek
29. srp 2008

Téda hned bych šla sváma já nebyla nikde ani nepamatuju táta je samá fuška a nebo doleze z práce a usne po obědě a je to no nic až snad jednou to výjde 😀 😀 Jinak všem dobré ráno vypadá že bude pěkně včera jsem pověsila tři pračky dnes jednu a zítra má mladej zápas tak vyrážím na zápas tak si třeba jedno pivko dám 😀 😀 😀

jakoubka
29. srp 2008

Daly jsme dvě a šupajdily domů.zítra určo dáš,přece fotbal bez pivka nejde.zitra si Kubíčka bere bývalý,tak jedeme s mamkou do Ikei,chci mu koupit do pokojíku nějaké doplňky do pokojíčku,ať to tady má hezké.

cecil
29. srp 2008

Ahoj, zdravím, ....i přírůstky 🙂

Linetko, malá už má 10!!! měsíců, to tak letí, ukazuj se častěji! 😉

Jinak máme pernýtýden, tři dny jsme jen jezdili po výletech, už mám toho auta dost 😝 😀 , ale ještě tu zoologickou musíme do zimy zvládnout.

Holky, te´d ale beze srandy, už se připravuju psychicky na školu.... 😝 a hlavně na to vstávání o půl šesté. No mazec. Teď vstváváme s hokama v osum, to chci vidět ty šoky 😕 😔 .Od pondělka nám to začne, áchich ouvej...

Zlatušáku, potkali jsme tě ve středu za Dzbelem v autě, asi sis nevšimla, co? My jeli na Pardubice za babi do lázní....schválně jsme vajeli na deset, že malá usne a prd. Usnula jen na půl hodinky za Poličkou.

ZAtím páček, podle možností zase kuknu, musím jít pracovat 🙂 🙂 🙂 🙂

cecil
29. srp 2008

A Seboušek je pucka taková roztomilá, hezkej. Lindi zdravím! 😵

dali
29. srp 2008

Zdarec

tak já se vstávání už taky hrozím,te´d stáváme tak 8,30 a od pondělka kolem 7h a když budu mít školu na ráno tak kol 6h 😝 😝 😝 to jsme zvědavá jak je vzbudím,co já já to přežiju,ale chuďata děti ☹

zlatka
29. srp 2008

No, marťo nekecej, jestli jsi ta, co myslím, že jsi.Devět let je už přeci jen nějaká doba, ten tvůj ex tam pracoval, takovej... docela... jako že si rád dal do šňupáčku 😀 a když jste měli výročí tak tě pozval na tlačenku nebo utopence na nádraží do toho bistra? 😀 😀 JInak nevím, kdo bys mohla být.
U mamky v pohodě, jani, dojela za náma i cecil s rodinkou, tak to bylo fajn.Já budu učit jen 4 hodiny týdně, je to míň jak vlobi, sliboval mi víc, tak jsem se těšila na chechtáky a nic.aspoň budu mít větší pohodu.

Holky, nevíte, jak je to s pitím minerálek u takovejch malošků, co máme?

zlatka
29. srp 2008

Jani, to je damoušek borec s tím usínáním, já se na to tayk těším, až to tak bude u nás.Dneska byla po dlouhé době noc bez řvaní,byla vzhůru několikrát, ale jen se převalovala, tak to šlo.

zlatka
29. srp 2008

Vkládám ňjů fotós našeho andílka!!! 😉

dali
29. srp 2008

Kráááásnýýýýýý 🙂

jakoubka
29. srp 2008

Zlatuš-do toho rypáčku si dává rypáčku si dává pořád víc a víc.jsem ráda,že jsme se už před 7,5 lety rozešli.Vím,akorát ,že jednou jsme byli u vas v hospodě na tvarglových hodech a na grilovačce na dvorku hospody a pak tam měl kamarád loučení se svobodou. Ja minerálky ještě nedávám,ale kdyby náhodou,tak bych asi volila Korunní.

jakoubka
29. srp 2008

ty jo,Berenička je na těch fotkách božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 a ty taky.

fajn
29. srp 2008

krásný

zlatka
29. srp 2008

Takže jsi to ty, to je fakt haluz. taková hubeňoučká, dlouhovlasá.... tý jo, já jsem tě tenkrát někdy až litovala a vůbec se mi teda k tobě nehodil...jinak fotečky se mi taky moc líbí, šikovná paní fotografka, ta udělá i z opice kočku! Máme ještě foto s babi, ale to jsme vám tam nedávala. Mám z nich radost.

zlatka
29. srp 2008

No, marci, tak ty šmíruješ a nepíšeš jako????

A co ty minerálky. Jde mi o to, že beruš to jaxi jede, ale dávat jí to nemusím, ale pokud by to nijak nevadilo, tak proč bych jí to zase nedopřála, že jo. Jsem teď koupila rajec meduňkovej, je bez bublin, no,zkrátka mi napište,jeslti můžu pro změnu nebo nee.

zlatka
29. srp 2008

A konoupku, taky nešmíruj a napiš!!! 😀 😀 😀 Jo,jsem s etě chtěla zeptat, jeslti vás taky čeká fasáda na bytovce, už se do toho pouští i ta první, tak jestli budete trhat partu nebo ne.

fajn
29. srp 2008

zlatuš já si myslím že jo ,já jsem Andree dávala minerálku když skousla bublinky takže když jí dáš bez bublin tak myslím že jo. Jinak opravdu šmíruju já jsem spíš a extrémně narozených my si tam předáme naše poznatky.
Jinak Sabíkovi hodně zdraví a mamce a´t dělá samou radost. Já mám dnes trochu popito tak se omlouvám za chyby ale stou mou vzteklinkou to asi jinak nejde. když si dám 3 frťany tak to jinak vše beru. Tak se omlouvám za šmíring . 😀 😀

zlatka
29. srp 2008

piš aj k nám, ať to tu žije 😀 😀
Dívaly jste se včera na Zoufalý manželky? Perfektní hlášky a scény opět, jen mě štve, že to budou dávat tak pozdě v noci.

fajn
29. srp 2008

nedívala jsem se . Je to opravdu moc pozdě já někdy vytuhnu s Didkou už v devět hodin. Nevím co bych vám psala vy se znáte a já moc ne vy se znáte osobně a to moc to moc neříká. Tak třeba když budete mít nějaký sraz tak přijedem . Ale to asi až za rok my přes zimu moc nikam nechodíme protože Didka hned vše chytí. Zlatuš a ty děláš někde ve škole? 😲

jakoubka
29. srp 2008

zlatuš,hubeňoučká nevím,nevím.to spíš Evča je hubeňoučká.Možná sis mě spletla s ní,protože ten její byl taky notor.Ona taky dělá učitelku.S Janicou jsme se na Zoufalky nedívaly,páč jsme byly na pivku.

konoupek
29. srp 2008

Ahoj holky,
tak já teda taky nebudu jen šmírovat a něco písnu....se mi poslední dobou nechce,toš vás jen čtu 😉
Tak novinky z domova....Denuš nám kooonečně začala chodit 😵 ...doma naprosto sama,venku si tak jistá ještě není,tak za ručenku.
Zlatu,zrovna včera jsme měli skoro tříhodinovou domovní schůzi a zateplovat se bude ještě letos!!!Díky bohu 🙂 .Berem dva melouny úvěr a budou se dělat i nový odpady,stoupačky,všechny společný prostory,prostě komplet všechno.Jak dodělají ten panelák naproti,tak se vrhnou na náš,jen musíme počkat na schválení úvěru.
Jinak zítra chceme jet do toho Dinoparku,tak to snad klapne,když to tak včechny chválíte.
A v neposlední řadě vítám "novou" Matri 😉 .
Fotečky jdu zkouknout,jinak tam jsou hádalíci,tak se loučím...nazdááárek kašpárek 😉

cecil
29. srp 2008

Zlatko, Rajec není minerálka, ale voda, ne? (pramenitá voda s výtažkem z bylin...čtu tady....).A dnes jsem si ji koupila taky, páč jsem čekala na maso a jazyk se mi lepil k chodínku.....a jsou tam dva jakýsi fujtably konzervanty. Když jí uvaříš slabej meduňkovej čaj tak uděláš líp, ne? Ale zase nevim jak moc děcka můžou meduňku....minerálky jsou mattoni, korunní, magnesia atd....ale dospělí mají vypít denně max. půl litru, tak si to přepočti na ty jejich kilogramy.....

Jo a na některé (myslím na Hanácké) je přímo napsané nevhodné pro každodenní pití dětí do sedmi let.
Toš tak , konec přednášky 😀 😀 😀

Holky, dnes mi Emča odpadla v osum, pak vám napíšu, dokdy jsme měly v noci večírek, jo??????? 😀

a tata mi utekl na Stracené Ráj,....... ☹ , taky bych šla, chjo, chjo

jakoubka
29. srp 2008

děkuji za přivítání 😀

cecil
29. srp 2008

Jani, taky hádám 😉 , kdepak Zoufalky, to není nic pro mě......ani nevím proč mě neberou 😅

konoupek
29. srp 2008

Evi tak se Zoufalkama jsem na tom stejně,vůbec mě to nic neříká 😝

cecil
29. srp 2008

Jo, Marto, přivítala jsem tě spolu s dalšími přírůstky....jako Sebíkem atd, tak doufám že jsi to tak pochopila 😀 .

Marci, neboj všechny se osobně neznáme 😉 , a přes zimu taky na srazy moc nejezdíme.... 😖 , ne kvůli imunitě, ale kilometrům...

dali
29. srp 2008

Evko kde je stracené ráj?????????

cecil
29. srp 2008

Stracené Ráj je v Rakové....kilák od domu, no co tě budu povídat, nemáme hlídání....škoda

dali
29. srp 2008

Tak mě jako zoufalce,zoufalky něco říkají,ale na mě jsou buď pozdě nebo se dívám na něco jinýho 😀 😀 😀

Mám poslední 2dcl portského a jsem z toho uplně špatná ☹ 😠 je to tak hrozně dobrý,ale drahý,že budu muset počkat až mi ho zase někdo dá 😀 ,třeba až zase kámoš pojede někam na misy a já ho budu obšťastňovat po netu(Evko zítra ani muk),už se na vás,ale těšíme 😉

dali
29. srp 2008

A co děda???Evčo?