Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
20. bře 2009

jj, do atlantu taky chodíme, na bowling a taky mámna atlantu jednu ne-za-po-me-nu-telnou (achichach) vzpomínku!!!!Poslední superpařba před početím!!! Jako na tancování asi Timpo, tam se dá normálně dejchat a i kecat.

linn
20. bře 2009

Zdar holkyyyyyyyy 😵 vy teda tady pekne kecate, aspon jsem si pocetla, jsme dnes vyletovali - byli jsme v Brne na vystavisti - ja na Pro dite a muz Rybareni - no teda hlavni duvod proc jet je vam urco jasnej 😉

janica..
autor
20. bře 2009

Hmm a jako na to tam pařijou? nebo myslíš, že mi jsme tak pobouchaný, že to tam rozjedem na rádio 😀 😀 😀 😀

linn
20. bře 2009

A strasne se mi zalibilo nositko Manduca, mate nektera neco takovyho? Evca? Sem s postrehama 🙂

linn
20. bře 2009

Byhc taky hned nekam sla, ale teda do mesice asi kojit neprestanu 😅

zlatka
20. bře 2009

lindi 😀 😀 😀 to jste dobří, táhnout se až do brna. a s dětma nebo bez?A co sis dovezla za inspiraci?

janica..
autor
20. bře 2009

Lindi Zdarec, tak jsi měla aspoň výletek 😉

jakoubka
20. bře 2009

zlatuš-jj Timpo 😉

Varna-hodně lidí málo místa 😝

Mexx-snobárna 😝

zlatka
20. bře 2009

Si piš, že to rozjedeme na rádio 😀 😀 😀

linn
20. bře 2009

No samo s detma a upne v poho, po dalnici chvilka, akorat jak jsem se rozdelili, tak ja jsem mela celou dobu spiciho Sebika a tatin otravneho Samika 😉

No my jsme nejcatseji chodili do Varny 😉

janica..
autor
20. bře 2009

hmm v timpu jsem byla jednou a asik tak 15minut se mi tam moc nelíbilo, ale podřídím se 😉

zlatka
20. bře 2009

"B"- děcka, ve Varně je to navíc samá fifla. 😀 😀 nejlepší jsou vesnický zábavy, my jsme teď byly na tom maškaráku a to teda nemělo chybu!!!

zlatka
20. bře 2009

S náma se ti tam bude líbit, jani. Já jsem teda vždycky byla zklamaná varnou.

janica..
autor
20. bře 2009

No stejně na Olomouc tu máme prd diskoték, mě taky vadí ve varně, že se tam jako nedá dýchat 🙄

zlatka
20. bře 2009

Lindi, uvidíš, ty jsi takovej dobrodruh, že to nějka vykoumáš 😀 😀 😀

jakoubka
20. bře 2009

linn-královské dělení 😉 😀

zlatuš-to jsou. 😉

Morgan?

linn
20. bře 2009

No a Samikovi jsme nakonec koupili na narozky tohle odrazedlo
http://www.detskydum.cz/detail/odredlo-davdek-3... uz jsem to sem davala, Samous si to vyzkousel a skoro ho nechtel vracet a meli vystavni slevu, za 1490 😉 takze narozky vyreseny 🙂

janica..
autor
20. bře 2009

Jj Zlatuš taky mám nejradši ty vesnický, jsme tehdá byli u vás v Grygově na té veknkovní, nevím přesně kde to bylo, ale bylo to tam boží a Peťan vyhrál hlavní cenu meloun 😀 😀 😀 😀

zlatka
20. bře 2009

Diskotéky pro matky a mládež nad třicet 😀 😀 😀 😀 jeslti bysme už spíš neměly pokukovat po koncertech Evy a Vaška ve slovanu!!!! 😀 😀

linn
20. bře 2009

V Morganu jsem byla na sve rozlucce se svobodou 😎 nebylo to spatne 😉

janica..
autor
20. bře 2009

No super kup Linduš 😎

janica..
autor
20. bře 2009

Zlatuš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 eva a váša se picnu

linn
20. bře 2009

Jj letni zabavy venku jsou supeeeeeeeer 😵

linn
20. bře 2009

No Zlatus to vyresila, tak najdete nejblizsi termin koncertu a sraz tam 😀 😀 😀

zlatka
20. bře 2009

Takže jste v balíku 😀 😀 , co????

No, ale teď mě napdá, co kdybysme zašly na nějakej koncert, zjistím, co se chystá-taky dobrej relax a pařba!!!

Lindi, odrážedlo pěkný, já ještě narozky neřeším.teď ho ještě musíte uchránit před samem, když se do n ěj tak zamiloval.

janica..
autor
20. bře 2009

Hmm a nebo nám Zlatuš udělá Přema zábavku u vás ne? vám udělám kšeft 😅

zlatka
20. bře 2009

jako nemyslím evy a vaška, ale jako nějaké skupiny...vy wolové 😀 😀 😀

janica..
autor
20. bře 2009

JJ Zlatuš fest v balíku 😅

Jj to by taky nebylo špatný nějakej koncík 😉

zlatka
20. bře 2009

Dočkej času jako husa klasu a třeba budete u nás na sále moct s Petrášem oslavit zlatou svatbu!!!! 😀 To už by mohl být spravenej!

janica..
autor
20. bře 2009

Hmm zlatá je 50 let co? tak ještě 42 to je za pár 😀 😀 😀