Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
17. čer 2009

marky díky za odkaz, to se bude hodit 🙂

reni7
17. čer 2009

bazalka-já asi půjdu do spinálu,ale mám strach ,že to nezvládnu psychicky být při vědomí,a hlavně vím,že jak mě budou chystat,tak už budu preventivně brečet,to vím stopro už teď
a taky se bojím všeho kolem toho,jako cévkování a tak
a taky mě napadají takový blbosti aby mi malou třeba nepořezali,nemůže se to stát? 😅 ona je živel a mám strach kdyby se zrovna pohl aby jí neřízli,chjo už to na mě začíná dolíhat všechno 😒

Jani-jak se cítí Evča,jestli sní budeš mluvit ,tak jí pozdravuj maminu 😉

bekulkamama
17. čer 2009

ahoj Reni. já teda nevím a zkušenosti nemám ale obavy jsou asi naprosto normální... já bych řekla že nějaké cévkování mi bude v tu chvíli ukradené...

zlatka
17. čer 2009

Reni, cévkování vůbec nebolí a ani to napichování-jako je to nepříjemný, ale dá se to v pohodě vydržet a pak už nic vlastně necítíš, jen takovej malinkatej tlak, kterej mi vůbec nedělal zle a oni si s tebou povídají, mě dokonce pustili rádio, fakt pohoda a potom mě ani nebolela hlava, nic. Je pravda, že jsem už měla maličko kontrakce, ale když si to tak přehrávám všechno, tak to strašně rychle proběhlo, i když jsem čekala na sál asi 4-5 hodin, ta příprava byla rychlovka. neboj, nepřeříznou, to jsem snad ještě neslyšela, že by se stalo🙂A ty jdeš na plánovanej? Moje byla taky nahoře a ještě KP a až do dne, kdy mi rupla voda, říkali, že se uvidí.A pak: slyšíš její pláč, hned ji vidíš, pak si užíváš tu euforku poporodní: já jsem celou noc nespala, jenom se furt přiblble tlemila fakt jdi do toho. Ale obavy jsou na místě, je to operace.

zlatka
17. čer 2009

Musíš si říkat, že s ena to moc těšíš, až ji poprvý uvidíš a on se ten mozek naprogramuje a nebudeš se tolik bát🙂

bekulkamama
17. čer 2009

Zlatu: ty o tom jen tak píšeš a já tu už natahuju.... 😀 ježiš ty hormony😀

reni7
17. čer 2009

zlatka-ty si byla rodit taky v Olmiku?napichování se nebojím,ani bolesti to bude určo bolet ale to vydržím,ale včera mě v porodce rozhodili
já mám od ortopeda indikaci k císaři-jako mimčo sem měla vykloubený nohy takže sme se s ortopedem domluvili abychom zabránili komplikacím po klasickém porodu tak mi napíše pro jistotu císaře,teda spíš mi vyhověl,mohla bych mít problémy s nohama v budoucnu,no a včera se dr v porodce dívala na tu zprávu a že prý to není dostatečnej důvod k císaři,že mě musí posoudit ještě docent Pilka 😠 no tak naco pak ti doktoři ty zprávy píšou,když to jinej dr zpochybní,ale naštěstí tam mám známou,tak říkala,že mi to domluví,ale je to bordel 😒

no to mě tak napadlo,co když mi malou pořežou až mě budou kuchat 😅 už asi začínám být magor a napadají mě takový scénáře 😀

a měla si klystýr nebo ten Yall gel?nebo to se nedělá u císaře?
no já totiž blbě snáším prohlídky na gyndě takže se ze všeho nejvíc bojím právě toho cévkování,bych byla nejrači aby mi jí tam dali až budu dole umrtvená 😀

bekulkamama
17. čer 2009

Reni: teda je fakt, že ať ti napíšou cokoli rozhoduje o tom vždy lékař kterej tě tam bere... 😖

janica..
autor
17. čer 2009

Reni jj Evik v pohodě, ze začátku měla nevolnosti a teď v poho 😵

Reni ty seš fakt stresař 😀 😀 😀, ale jako ono to fakt nebolí, jak napichování do zad, tak ani cévkování, jen jo to prostě nepříjemný, ale já si myslím, že to stejně nebudeš ani vnímat, člověk se tak těší na toho prcka a hlavně se o něho bojí, aby bylo vše v poho, tak ani nevnímá 😉 Klystýr se dělá i u CS a taky nebolí, ale je to taky nepříjemný, ale jako takovou bolest, při císaři si fakt žádnou nepamatuju, nejhorší bylo probuzení a rozchodit to, ale jestli jdeš na spinál, tak to budeš mít lepšejší 😉

entik
17. čer 2009

ahojky,
Marky, to jsem ani nevedela, ze fakultka ma takovou prirucku... kazdopadne, ja mela do porodnice taky obrovskou tasku!! ony ty baliky vlozek a plinky sami o sobe zaberou dost mista!

bekulkamama
17. čer 2009

kde jsou ty časy kdy vám v nemocnici vše dali zdrama co? 😀

bazalka
17. čer 2009

Ahoj holky .... zdravim Vas od nasich. Byla jsem u zubarky, takl deda hlidal 🙂

Reni, pisla jsem ti IP

Zlatu, co to mate za pohadku 😕

Beku, uzij si UZ 😉

janica..
autor
17. čer 2009

Tak tak, člověk si musí brát i blbej toaleťák 😒

linn
17. čer 2009

Cauky,
no taky jsme mela nabalenou nejvetsi cestovni tasku, co mame doma 😀
a mela jsem pokazde klystyr a nebylo to nijak hrozne 😉

No beku, to uz je hoodne davno 😅 😉 ale ve Stbk. predloni davali par vlozek a par plinek, loni uz jen ty plinky, tak letos uz mozna nic 😀

linn
17. čer 2009

Ivi, bolelo to moc?

bazalka
17. čer 2009

Ne, teda malinko, ale jsem chudsi o 900,-. Nejradeji bych je nechala vyuctovat byvalemu zubari, ktery se spletl, spatne se podivat na rentgen a vyvrtal mi jiny zub ... se slovy, ze je ten kaz asi hluboko, ze to nemuze stale vyvrtat 😠 ... tak dovrtal, zaplombovat a pak cuci opet na snimek a pta se sestricky, ktera je to strana .... nemohli se dohodnout 😒 ... a za 2 hodky mi volal, ze se asi spletli a vyvrtali mi druhou stranu, ze mam prijit znova ... a fakt, udelal mi znovu rentgen a kaz byl na druhe strane 😠 😠 😠 😠 ... ma nynejsi dr mi tu plombu, kt tam byla zbytecne, musela odvrtat, protoze byla zlomena a udelat novou a jak ji odvrtala, zjistila, ze ta stara prekryvala jinej malej kaz na vedlejsim zubu... tak ma 2 nove plomby a o 900,- min

janica..
autor
17. čer 2009

Tý jo tak to je hustý Ivi, pan zubař ještě ordinuje? ať vím kam nechodit 😕

bazalka
17. čer 2009

Pokud vim, tak jo 😖

jakoubka
17. čer 2009

ahojky 🙂

Reni-ty moje stresařko 🙂 Mě cévkovali taky,páč jsem po normálním porodu nemohla vycikat 😒
A jednou mě cévkovali v nemocnici,když jsem si v práci vymyslela,že mě bolí břicho(nechtěla jsem jít na noční 😀 ),tak mě odvezli do nemocnice a tam zkoumali co mi je,až jsem skončila na urologii a tam mě vycévkovali ,no a zjistili zánět močáku 😕 A přitom mě nic nebolelo 🙂

Ivi-mazec s tím zubařem 😠

janica..
autor
17. čer 2009

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=140&r=sport... tož to mě fakt sere, to zas bude Damiánů 😠 😠 😠 😠

janica..
autor
17. čer 2009

NO vidíš Reni, Marťa vynguje nemoci, aby byla cévkovaná 😀 😀 😀

jakoubka
17. čer 2009

jani 😀 U Starů to začalo a u Čechů skončilo 😅
Aspoň ti může být útěchou,že Damián Čech zní blbě 😝

janica..
autor
17. čer 2009

😀 😀 😀 to máš recht, jsi mě uklidnila 😅 😀 😀

janica..
autor
17. čer 2009

vynguje je finguje 😅

bazalka
17. čer 2009

Marto 😀

Holky, prave jsem vycmuchala, ze v sobotu je v Dopravnim podniku den otevrenych dveri ... tak kdo ma rad tramvaje, nakluste tam 😉

janica..
autor
17. čer 2009

A kde Ivi v té Sokolské v depu? a je to i odpo?

ametob
17. čer 2009

Ahoj holky, maminky i těhulky, ráda bych se k vám přidala, jen se budu muset napřed trošku zorientovat 😉

janica..
autor
17. čer 2009

Ametob vítej, jak se jmenuješ? jé máš skoro stejnej termín jak Bekulka 😉

zlatka
17. čer 2009

Zdar, bazi, čmuchej i něco pro holčičky 😀 😀 V Náměšti na Hané je v sobotu od pěti pohádkovej zámek, dkyby jste chtěli vyrazit.

Jani🙂🙂, jak si to mohl dovolit, co?? jako jsem včera poslouchala sportovní noviny tak tam byl Benjamin Vomáčka, Erich Brabec, tak aj Damián Čech bude mít asi slibnou budoucnost.

Marťo🙂🙂 to máš za tu simulaci🙂ve Švejkovi dávali klystýr, v dnešní době se cévkuje🙂

LiNDI: sim tě, když se jde na křtiny,co se malýmu kupuje, vy jste křtili, že? já ještě nikdy nebyla, tak nevím.