Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
18. lis 2009

tak to je dobře, že je vše oki 😎 ty seš puntičkář, tož 3tího no 😀 😀 😀

bekulkamama
18. lis 2009

ahoj holky,
Lindi to mě mrzí s tím uchem já chodím jednou za čas na ušní svíce léčí to rýmu i zalehlé uši a dutiny je to skvělý ale se zánětem se na to nesmí, ale jinak super věcička!!! 🙂
Zlatu to neva, jen sem si říkala jestli tam vůbec jedete, tak se uvidíme, to jsem moc ráda, už sem tě dlouho neviděla.. 😅
Jani já když byla na cukrovce taky mi nebrali moč a krev rovnou ze žíly, ale jako dítě jsem na to chodila kvůli cukrovce v rodině takže to znám i po staru jako ty 😅 hlavně aby byly výsledky v poho 🙂 taky jsem byla ráda že sem na to šla hned a měla to rychle za sebou a naštěstí ji ani nemám.. se zas minem já jdu 2.12. k Novákovi on je ale dobrej 😅
cecil dík za IP
jinak holky dotaz - asi blbej ale mám nachystanou tašku do porodnice (co kdyby náhodou že) páč mě to břicho často tvrdne a bojím se no ale dotaz je na oblečení a plíny, nevím zda si vzít oblečení jen jedno či dvoje radši a kolik plínek? nevím zda tam celou dobu používám své nebo něco dostanu a mám počítat jen s cestou domů nebo jak to je? Poraďte prosím, vy jste už zkušené 🙂 taška je plná mám toho asi moc a taky zavinovačku si říkám jestli tenkou či teplou froté na tam nebo netahat vůbec?!

efinna
18. lis 2009

Hi Jani bych nevěděla ale 5týho je mikuláš tak vím, že to vychází na sobotu! 😀

Radi s oblečením počítej jen na cestu domů! A já jsem to měla tak, že oblečení na malou mě dovezl až taťka jak si pro nás jel! Plinek jeden balík a zavinovačku nepotřebuješ! 🙂

bekulkamama
18. lis 2009

evi: dík za info, já mám dovje ale mi to přijde narvaný ta taška a plínky ty newborn celé balení asi 42 ks není to moc? a to tam nemám ani papuče a košili 😖 zas si říkám není lepší jejich erár abych to nezašpinila ???? myslím pyžamo třeba krví atd. 😖 tak nevím co zvolit a co vzít, ty jo to je dilema toto 😀

janica..
autor
18. lis 2009

Bekul hlavně kalhotky poporodní a vložky, jj já měla taky tašku jak kdybych jela na 3týdny 😀 😀 plínky se už nedávaj vůbec, jen první jak se mimčo narodí....

efinna
18. lis 2009

Radi není za co 😉 ! Plinek jsem měla celej ten balík a něco málo jsem vezla dom, byla jsem tam tři dny. Košili sem neměla, dávaj ti tam každej den čistou a když náhodou zašpiníš tak ti ji vymění, já si svoji neberu! Měla jsem svůj župan, ale ten ti tam taky pujčí!
Hihi já na tom byla tenkrát uplně stejně 😉 !

efinna
18. lis 2009

Jj Hlavně ty jednorázovky a vložky, to je nejdůležitější 😉 😀

bazalka
18. lis 2009

Jani, Novak je fajn, takovej starsi, tek 55

bazalka
18. lis 2009

Beku, auto tu tasku uveze ... ale zas na druhou stranu, kdyz ti neco bude chybet, manza ti to donese 😉

bazalka
18. lis 2009

Holky, jdu do vany a chrnet. Rano vstavam v 5 a jedu na zkousky ... tak na me myslete 😉

janica..
autor
18. lis 2009

Ivi budu na tebe myslet a držet pěsti 😎

zlatka
18. lis 2009

plínek taky celej balík, svůj župan a jednu svoji košili-přeci jen jsem se v ní líp cítila než v těch jejich, ale první a druhej den jsme měla jen tu jejich právě kvůli špinění a tak. no zvaž, svoje si musíš oprat, tu jejich košili a krev vyperou oni🙂 Oblečení mi přivezl táta, dkyž si rpo nás přijel-to první odvezl hned, takže to jen měj nachystaný někde na očích, ať to Peťa najde.Na mimi oblečení žádný-jen mi pak dovezl v autosedačce nachystaný na odjezd pro mimouša.no a když jsem dala do tašky plínky, vložky a župan, tak žo už byla krosna jak do Himalájí🙂

Bazi, myslíme držíme pěsti!

konoupek
19. lis 2009

Dobré ráno,

Beku jsi mě připoměla,jakou krosnu jsem tam taky tehdy vezla 😀 😀 .Já košili měla taky jejich, svoje jsem si špinit jaxi nechtěla.A župan svůj,ale ten jsem ani neužila,pže byli zrovna takový vedra,že jsem byla ráda,že dejchám.Hl.ty kalhotky,vložky a plíny na mimčo.

Tak náš aktuální stav.Denuš už byla včera úplně bez teploty,ale je tak nechutně osypaná hl.na ručkách a nožkách to má obzvlášt škaredý a začalo jí to hodně svědit.Jsem včera volala dr.tak mi napsala fenistil kapky,aby se jí trošku ulevilo,ale noci u nás hrozný.Taky si četla zprávu od toho dr.z pohotovosti a moc s tou diagnozou nesouhlasí,že to prý nebude ono a ty atb.na to stejně nezaberou.Tak jako já jí tu trápím každý den,aby to brala a to je to pro ni hrozný a ona mi řekne tohle.Navíc jí ani neviděla a dělá diagnozy na dálku.Bych jí kopla do řiti.Jsem zase kvůli tomu brečela 😔 .A prý se to ztratí samo.Je chytrá,jak rádio,ale neporadí nic.jestli se to do pátku nezlepší,tak k ní naklušu,at si říká co chce.Máme přijít v pondělí,ale to říkala,že máme napřed zavolat,že je hodně dětí emocných,jestli nás vůbec vezme.Bych se na to podívala,tak nás vezme třeba přednostně a hotovo.

konoupek
19. lis 2009

Jinak všem marodům brzké uzdravení.Marti ty si taky k tomu dr. zajdi.

bananek
19. lis 2009

Tak ahojky já už jsem o píď lepší ale malá měla ráno 39,4 tak jsme mazaly a lehl už aj taťka tak se zatím drží jen mlaďoch je to virové a pokud budou i zítra horečky máme dojet na krev tak snad to bude lepší a já už mám jen 37,5 víš už mi to neleze a cítím se líp až na ty hlasivky jinak dobrý.Teplej čaj a paralen to vyléčily a ktomu jsem pila bylinky no je to dobrý.
Horší co píďalka snat to přejde nic nepapá ale mudra říkala žeto nevadí hlavně pít pít a pít. 😀

linn
19. lis 2009

Ahojky.

tak mne je taky o kapanek lip, konecne 😎
jen Sam mel zase teplotu, ale udrzet ho v klidu nejak nejde 😒

Jani, ta vase doktorka je teda uzasna, ze Denisku nevidela a nesouhlasi s diagnozou nekoho, kdo ji vysetril 😀 😀 😀 zkus ji to klidne i potrit fenistil gelem nebo treba tekutym pudrem, ulevi se rychleji nez zaberou kapky.

zlatka
19. lis 2009

Zdarec lásky moje,- těhotný, netěhotný, zdravý, nemocný:
Jani (kon.) souhlas s Lin co se mudry týče, asi viděli na pohotovosti denisčin krk, ne? No a asi by mě štráchlo, kdybych do ní rvala atb zbytečně.
marti a ty se nezanedbávej a pěkně šupito presto k dr., obzvláště teď v době, kdy lítaj všude ty různý drsný sračkokoky.

http://www.novinky.cz/koktejl/184728-matka-omyl... je síla, co?

Tak konečně čtvrtek, zítra jedinej den, kdy mám pohodu a klídeček, paráda.

Ceciku, díkec štěpuli za pohled, měly jsme radost(já asi větší než Ber), tak moc pozdarvuj, sluníčko moje.Až bude zase led(za sokolkou, ne na silnicích), tak dorazíte na brusle, jo?

bazalka
20. lis 2009

Zdar holky, hlasim, ze to maaaaaaaaaaaam 😀 ... vic pozdeji 😉

konoupek
20. lis 2009

ivi už ted velká gratulace 😵

janica..
autor
20. lis 2009

Ivi super, šikula 😵

Zlatuš bylo to i ve zprávách, taky jsem čučela, chudák prcek.......

jakoubka
20. lis 2009

Ivi,gratuluji 😵

zlatka
20. lis 2009

ma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chr bazoš!!!!!!

bekulkamama
20. lis 2009

jani: to jsou ale škrti 😀 takže plíny sebou 😀 jj
vložky mám no ty mám asi dvoje zatím tak to snad stačí ne?
evi: no jo ale já jsem z toho krapet vyjuchaná 😅 a taška je jak na tábor tak to musím ubrat teda 😀
zlau bazi díky holky vám všem, ještě tu ašku znovu projdu, možná bude zapadat prachem ale radši ať je nachystáno.. někdy o malým půl dne nevím a jindy teda to bolí jak hrom 😖 a říkám si že brzo pojedem...
jen se bojím aby nebyly komplkace, říkal mi dr. že mám tak málo vody že ani nemusím poznat když mi odejde ☹
ale bolesti mi snad dají jasně najevo kdy jet 😀
no máte recht, krev se blbě pere...
kon: to si nevybereš, někteři lékaři jsou na pikaču, jinak ať je to co je to, doporučuji mít doma mastičku od saloos, salus nebo cannadermu - konoupnou! ta je fakt super na kdejaké osypání co ani někdy nemá příčinu, atopické exémy nebo i blbé opary, neteřinkám to dost zabírá...
bazi gratuluji..
já mám ode dneška žaluzie, aspoň mi tam furt všichni nečumí 😅

efinna
20. lis 2009

Ahoj 🙂
Ivi gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Radi jj to jsem byla taky, po druhé už to tak řešit nebudeš 😉 ! A stejně zas pojedu jak na měsíc, ono když nabalíš ty vložky plinky ubrousky atd.. tak se to nezdá taška plná 😉 ! Já už mám sepsáno co vzít zbalím asik v prosinci a kdyby něco tak tatin zbalí 🙂 (má instrukce 😀 )! Jo a tenkrát jsem byla zbalená už v lednu a měla jsem termín v březnu 😅 , takže tě uplně chápu 🙂 . Neboj určo vše bude oki 😉

Měj te se

bekulkamama
20. lis 2009

evi: jo tak panika prvorodička říkáš je normální jo? 😀 😀 😀 😀

efinna
20. lis 2009

jj určo 😉 😀 aspoň u mě to tak bylo taky 😀 !

zlatka
20. lis 2009

Jasná věc, bekul, taky jsem si říkala, jak jsem prožívala těhu s beru, věděla přesně na den, v kterým jsem týdnu+den a snad i minutu a te´d jako absolutně nemám šajn, v kterým jsem a tak.No, snad to miminko tím nebude ošizený, těšíme se na něho stejně, ale zkátka v tom shonu už není tolik času se na to tolik soustředit. ještě že mi to tady ten kůň počítá.
Ivi a jaký otázky sis vytáhla, těžký? nebo to byla jen písemná?
Bekul, my nemáme žaluzky do dneška-jen teda v koupelně, jaxi nevím, co dřív pořídit a na co se soustředit, peněz moc není, tak to nejde všechno najednou, tak po trochách a je to tak na dvě věci.V hlavě si maluju pokojík berunčen, ale kde a kdy na tu moji představu budeme mít(jde opravdu jen o to základní, jinak si hodně dotvořím a vyrobím), to teda netuším.Bůhví, jeslti to stihneme do narození miminka, moc bych si to přála, ale nevím, nevím.

konoupek
20. lis 2009

Zlatu tak trochu uber z tempa a soustřed se taky trochu na sebe.Se mi zdá,že se moc honíš 😉 .

Beku teda mě dvě balení vložek nevystačilo,Tom mi musel zajet ještě koupit 😅 🙂 .Jsem tekla,jak trefená 😀 .

Holky vám to všem hrozně rychle naskakuje ty týdny 😕 😀 .

Jinak u nás zlepšení,Denisce to z tělíčka začíná pomalu mizet,už je to zase roštanda i když to ještě není úpně ok.

Tak já jedu na masáž,trochu zrelaxovat,tak se zatím mějte 😉 .

zlatka
20. lis 2009

a taky bych si přála novou sedačku....a dodělat chodbu.....a dodělat kuchyň...apsoň zapojit digestoř...... mít doma aspoň chvilku pořádek, já pořád jenom sklíízm, sklízím a nikde to nejde, kua , vidět!🙂🙂

A taky konečně sem někdo něco napsal, jako závislačka sem běhám a otvírám koňa snad už po desátý a ani řádek🙂

Jani, já se nehoním, normální stav, jsem na tohle tempo zvyklá, uberu, tak si sežeru nudou prsty-už tak jsem je měla ohryzaný až na kost🙂 Hezky si užij masáž, babi hlídá?

JJ, bekul, vložek radši víc, to vypotřebuješ potom ještě doma.

bazalka
20. lis 2009

Tak, maloch spi, mam uklizeno, nemusim se ucit ... tak Vam jdu neco napsat 😀

Beku, vlozek neni nikdy dost 😉 ... ale dva baliky dle meho staci, zbytek ti muze manza donyst dle potreby.

Konoupci, to jsem rada, ze je u Vas klidneji a Denisce je lip 🙂

A diky moc vsem za gratulace!!!!! Fakt se mi ulevilo, jen mi to kapku nedochazi ... prislo by mi normalni si ted sednout, vzit papiry a ucit se 😝. Meli jsme rano v devet test, 53 otazek ... pak skoro tri hodiny pauzu, nez to vse opravila, o pul jedne zacala zkouset ustne, ja prisla na radu kolem pul druhe. Vytahla jsem si jak na svinu jednu ze 4 otazek, ktery jsem nechtela (bylo jich celkem 58). Nastesti jsem to ze sebe vysypala 🙂. Pak nas vsechny sezvala a do ctyr 😲 s nama konzultovala seminarky a testy. Odesla jsem jak srotka se trema jednickama 😀 . Za tu seminarku jsem fakt rada, protoze sedmi lidem z deviti to vcera vratila na prepracovani 😝. Tak, konec vychloubani 😀 😔

Zitra slavime konecne opozdene Martuv svatek ... tak se tesim. Dopo jedem pro dortik a pred tim jeste na vystavu vlacku. Tip na vylet nejen pro kluky 🙂 ... tento a pristi vikend je v Prerove na nadrazi velka vystava modelu vlaku. Zitra to okuknem a dam vedet, jaky to je.