Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
12. srp 2008

díky za pokec,bylo fajně.

mili3
12. srp 2008

Tak se Jani domluvime na priste, at je nas vic 🙂
Lindi, ani nevis jak jsme napnutIvi, tak co po 9?
Oli tymuzes?

janica..
autor
12. srp 2008

No já taky budu končit, pač sedím na židli z kuchyně, PC židle pod náma tučkama odešla a jako jsem z toho fest zlámaná 😒

mili3
12. srp 2008

tak pa a dobrou noc
Zlati jeste se domluvime 😉

zlatka
12. srp 2008

Jani, taky vyzkouším, ale až zítra. jsem zvědavá, jeslti to není nějakej podfuck, třebas to píše vždycky 50 na pade.

linn
12. srp 2008

Mili, nebudes jeste na icq?

zlatka
12. srp 2008

Jnai 😀 😀 😀 vy jste dva tučci, fakt!!!!ty to vždycky zakončíš nějakou perlou, co?

janica..
autor
12. srp 2008

HOlky už fakt mizím jdu to tu taky zpacifikovat ahojkyyyy

linn
12. srp 2008

Holky, dobrou a pa zitra 😉

prool
12. srp 2008

zdarec,
Mili po 9 muzu. Vasa vyvadi jako drak, tak mizim taky. Tatu vubec nechce.
cus

linn
12. srp 2008

Tak jsem vas i docetla, zensky ukecany 😀 Tak fakt mizim, paaaaaaaa 😵

linn
12. srp 2008

Jo a jeste pro Ivcu, k te praci, kdyby tam nebyly ty okolnosti okolo uvazku, sluzeb a tak, co ti nesedi, tak radim, bez do toho, jak jsem chodila na ty soboty do prace, bylo to super, aspon jsem z toho nevypadla, odreagovala jsem se a pak se aspon psychhicky odpocinuta mohla venovat zas mimcu 🙂

cecil
12. srp 2008

zdarec, Ivi, deset hodin týdně neí moc, kdybych měla hlídání, být tebou bych do toho šla, už taky proto, že jsi říkala, že druhý stejně nechcete hned. NO ale zase je fakt že Marťa má teprve rok pryč.

cecil
12. srp 2008

zíííííív.....

holky, zase to nespí....leze jí druhej špičák, dostala nurofen, protože já jsem šla spát v jedenáct a chci jít zase spáááááááát 🙄

Lindo, už je líp???

cecil
12. srp 2008

Leze mi mucha furt po monitoru, mrcha jenda, dusno máme v baráku jak svíčka, už aby se ochladilo....to se nedá spát, fakt.

Jo a ještě jsem vařila čočku, takže nevím jak Emča, ale já se přes ten nafouklej břuch ani nemůžu převalit 😝 😀 , no pak má chudák děcko spat, že????

Toš dobrou, půjdeme to zase za chvilku zkusit....jako spánek 😀

konoupek
13. srp 2008

Čau ženský,
ty jo zase ste plkaly o sto šest 🙂 .Evi ,no to je zase super čas ve kterej píšeš ty se fakt nevyspíš čeče 😀 😝 .
Lindi to je dobře,že je vám taky už líp a hlaš se každej den 😉
Ivy ty to máš teda pěkně zařízený to závidím 😅 🙂 .U nás,aby Tomáš žehlil to je naprostý scifi 😖 .Ten ještě tak jednou za týden umýt nádobí tot celá jeho práce doma 😠 .Jo ten koš taky vynese teda,aby měl ještě bod k dobru,ale nic víc.
Kurna to je zase počasí 😝 🙄

konoupek
13. srp 2008

Jo holky chtěla jsem se zeptat,kam chodíte s prckama k zubařovi,pže by sme to měly taky už pořešit,tak jen když tak hodtě tipa bo v OL.nemám o žádným šajnu...díky 😉

dali
13. srp 2008

Ahojky

tak měření podoby vyšlo u nás takhle:Viki o 8% víc na matku a Filda o 18% víc na otce,ještě jsem přemýšlela že tam dám jiného otce 😀 😀 😀 pak dám vědět 😀

Jani(kon)my chodíme k našemu je náš rodinnej je to skvělej zubař,ale už víc nebere tak ti nepomůžu 😒

Zdravím taky tučky 😀 😀 😀 nám takys židle dodělává 😀

Lindi tak toje ok že jsi ještě celá,tak jak se uzdravíš běž hned do toho,jo kdyby to bylo tak jednoduchý 😀 😉

bazalka
13. srp 2008

Zdar holky ...
Tak jsem byla dopo v praci ... s tou smlouvou by to slo udelat, ale problem je v uvazku ... vrchni mi neda min nez 0,3, coz je 60 hod mesicne 😝 a to nedame s hlidanim ☹. Pockam do ledna, to pujde do duchodu druhej deda a poptala bych se pak, jestli jeste budou mit zajem. Musela bych mit hodne rannich v tydnu a Martas je fakr jeste malej ☹

Jani Kon ... my chodime k dr Svacinove, je ukousek od Envelopy ... ale Milci manzel je zubar 😀 ... ale v Konici

Evko, teda takova hodina 😝 ... dnes jsem potkala v parku jednoho tatku s prckem stejne starym jak Martas a ten dabel malej ma denne od 2.00 do 4.30 v noci poledne 😝 😝 😝

Mili, ja bych zitra po devate mohla 😉

dali
13. srp 2008

Ivčo tak ty chodíš do parku s tatínkama 😀 😀 😀

Kolikrát týdně bys musela do práce?? a na kolik hodin??

My zrovna dnes řešily jak naši budou od září zvládat Fildu,no bude to jen jednou týdně a druhej den bude tatínek,ale to už bude zase odpoledne,no snad to nějak půjde ještě přesně nevím jak budu vůbec chodit,ale už se těším že budu mezi lidma 😉

bazalka
13. srp 2008

Zdeni, 2x tydne ranni od osmi do pul treti a jednou za mesic nocni a jednou za mesic dvanactka denni

dali
13. srp 2008

No to je docela dost,ale noční to je pohoda,horší ty ranní,hlavně kůli hlídání,našim si myslím bude stačit taky jeden den v týdnu 😀

bazalka
13. srp 2008

Zdeni, nocni je poho, ta dvanactka bude o vik, tak to je taky poho, ale ty ranni 😖

dali
13. srp 2008

no jo máš to těžký rozhodnutí,ale jestli ti nejde o peníze tak to nech plavat a zkus to později 😉

konoupek
13. srp 2008

Ivy tak to je blbý s tou smlouvou do toho bych teda asi taky nešla,leda to mít ošéfovaný ,jako Zlatka 😕 .
A 2x týdně ranní....no záleží co na to děda 😕

bazalka
13. srp 2008

Tak jsem prave volala do prace, ze to neberu ... fakt by to bylo s tim hlidanim slozity a i chvilema neresitelny. Nasi jedou v rijnu na 2 ty na dovo, tak to by nemel malyho kdo hlidat. Pak jde mamka na operaci s kolenem, ted je v nemocnici tchyne se zadama ... no, nebudem to lamat pres koleno. Zkusim se poptat v lednu, pokud by to bylo s hlidanim lespi. Jak totiz budu mit jednou rozepsany sluzby, tak se s tim uz nebude dat hybat a ze nemam hlidani, to nebude nikoho zajimat ... nastupuju dobrovolne.
Mrzi me to a moc, ale pro malyho bude tahle varianta lepsi, nez si ho prehazovat jak horkej brambor.

bazalka
13. srp 2008

Jani Kon, s tou smlouvou by to slo, to by problem nebyl. Rekli mi, ze mi uvazek snizi a do smlouvy zakotvi, ze ho muzu opet zvednout na plny.

konoupek
13. srp 2008

No vidíš a máš to vyřešený....asi fakt lepší než se potom v práci stresovat co malej a tak.Aspon se můžete užívat navzájem,nebude to totiž věčně,že jo 😉

bazalka
13. srp 2008

Coz o to, deda by hlidal, ale jeho zdravi neni idealni. Hodku Martaka zvladne, ale 8 hodin ☹ ... vis jak ted jsou prcci akcni a taky mi to prijde vuci dedovi blby ... prece jen taky jeste obas pracuje, tak by ho to i castecne omezovalo ... no je to slozity. A talky to castecne brzdim ja, jsem zavislak 😔

konoupek
13. srp 2008

Jooo to mi povídej,bych přála Denuš někomu na den 😀 😝 .Je to s nima ted těžký ,šijou s nima všichni čerti a tak už to neřeš Ivi,uvidíš,jaká bude situace v tom lednu a pak třeba 😉