Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fajn
13. srp 2008

nám pomáhal na prdíky hylak do pěti minut střílela do plínek jak divá

janica..
autor
13. srp 2008

Čus,

kruciš se mi to smázlo, tak znova 😠

Ivi no je to docela dost hodin, to by u mně nehrozilo, jsem na malýho sama, jen o víkendech mám možnost tak toho využívám, ale kdybych měla hlídání, tak bych si nějakou brigošku našla 😅

Lindi, jé pěkná váha, no jo brácha od Samíka přece nemůže mít muší váhu 😀 😀 😀 😀

Veru a kolik má Elenka přesně týdnů? ach jo to je hrozný, když člověk neví jak prckům pomoct ☹

Peti tak to bylo u nás normál ze zoubkama ☹ vyskoký teploty, průjmy a byl hodně protivnej 😒

entik
13. srp 2008

Jani, ale u nas prvni tri zoubky nic. Rika se , ze to ala muze byt. A jak dlouho to tak trvalo?

janica..
autor
13. srp 2008

Jojo Zlatuš ten jeden den zkus 😉, ale teda to by byli moje nervy, to bych malýho nepjůčila na 10dní ani náhodou a ještě ty kecy, hmmm seš dobrá, že jsi to ustála 😒

janica..
autor
13. srp 2008

No 3 až 4 dny vyskoká teplota i průjem měl snad 4 dny ☹

janica..
autor
13. srp 2008

Peti a nejhorší to bylo před špičákama...

bazalka
13. srp 2008

Mili, ok. Budem tam

entik
13. srp 2008

Zlatu, nezavidim ti to! to jsou reci, a jeste jen tak do ouska berusce, aby ses citila, jeste vic blbe!

bazalka
13. srp 2008

Zlatus, bych babcu za tu kecy kopla do zadku 😠

entik
13. srp 2008

teeeda, Jani, to jsem si myslela, ze to je tak jednu noc, s tema zubama, tak to mozna budou zoubky, ta predni jednicka se evidentne tlaci, uz prosvita

janica..
autor
13. srp 2008

Peti malej měl snad 3x vysokou teplotu a vždycky skrz zuby 😒

mili3
13. srp 2008

Dobre, tak zitra pa. Musim trochu pouklizet, byli jsme zase na cestach. Zitra splknem. 🙂
Pekny vecer vsem

zlatka
13. srp 2008

A to jsme vám nenapsala všechno, jen mě štve, jeslti to tak jako budet dělat dál, že já řeknu ne a ona bude to dítě lanařit na svoji stranu, to se přece nedělá...teď z toho ještě nemá rozum, ale příští rok už bude mít. No nic, končím debatu o babi.

Peti, ty jsi dělala bezplenkovku? jak to probíháu takovejch prťat, jim není jedno, jestli prděj do plínky nebo do umývadla?

janica..
autor
13. srp 2008

Jako Zlatuš to by mně jako fakt dost vadilo, jako to by ani Petrášovi nezkusili a kdyby jo, tak já jsem jako fakt upřímná, bych jim řekla, že mi to vadí ☹ to bych fakt nezkousla i když člověk chce mít klid v rodině, ale jak¨říkáš příští rok už z toho bude mít rozum, i když u Bereniččinýho IQ bych se nedivila kdyby to chápala už teď 😅

janica..
autor
13. srp 2008

Holky mně ten malej psychycky deptá jako fakt, i když dnes jsem byla v klídku a zvládala jsem to znadhledem, ale jako zýším hlas Damiánku nesmíš, dojdu nee co ti maminka řekla nesmíš, hned toho nechce dostaneš na zadek, furt pokračuje tak už se napřahuju, začne zdrhat, tak mu přes ten zadek dám a začne se mi smát, jako fakt síla 🙄

zlatka
13. srp 2008

janico, nech toho!!! 😀 😀 😀 To je vážná věc!!No, příčště už zakročím a řeknu jí, že s emi to nelíbí, pokud bude takhle ještě "vtipkovat". Jinak je to Peti, jak píšeš, ona s tím an mě vyrukovala v hospodě, čekala jsem na Přemu, až dorazí, hend jsem ji odpověděla, ale na to nereagovala, jen pořád "a pojedeš s babičkou, poletíš letadýlkem.." co na to říkáš a furt dokola,po oku pozorovala, jak s etvářím já, jsem tam stála jak trotl.no comment, fakt.

prool
13. srp 2008

jo jo budu tam, jem mi poraďte, kde je fontána - jako jak je tam ten rybníček 🙂 moc se v domácích názvech neorientuju
Jani, s Vášou je to podobný - po dobrém ne, výhružky má na háku. Když ho začnu nahádnět, tak to má jak hru 😀 😀
Dneska měl jít spát a řádil jak tornádo - vylezl na pohovku a z ní dostane na vypínač a pořád blikal se světlem v pokoji - no a oba jsme se nastartovali raz dva - jen on z toho pak nemohl usnout a rajtoval po postýlce jak ďas.

janica..
autor
13. srp 2008

Jé Oli to jsem ráda, že to není jen u nás 😝

zlatka
13. srp 2008

Jani, já jsem četla, že děckám se právě líbí to, že změníš intenzitu hlasu a tak, proto to zkouší pořád dál, myslím, že to není provokace, berou to jako hru. Zkus to v klidu, třeba to bude mít lepší účinek.Aspoň tak to dělám já. No, u mě se osvědčilo si toho radši nevšimnout, než striktně zakazovat. jakmile se zakázalo,hned to bylo lákavější. A třebas dodneška jsem neměla problém s košem nebo tak! Samože, kdyby chytala do elektriky, tak zakročím razantně, ale u takovejch blbůstek....To stejný při chození, když jsem zakřičela, tak s elekla, natáhla se jak široká, tak dlouhá, nebos e i rozeběhla(viz. u silnice a tak),a le když jsem ji doběhla a mluvila na ní vklidu, bylo to lepší. Ale on už je damoušek asi větší torpédo.

janica..
autor
13. srp 2008

Zlatuš já se taky snažím být v klidu, ale jak píšeš o silnici, tak to včera mi tam vběhl 3x , přibližoval se k silnici, Damiánku víš, že tam nesmíš, tak jsem k němu šla, protože jsem měla samozřejmě strach, že tam v běhne a samo, že šel do silnice, tak na to jako nervy nemám, tak skončil v kočárku a dnes mně hrozně štval s lednicou, otvírá ju, jako kdyby ji otevřel a zavřel, tak mi to taky nevadí, ale on ju otevře a čučí do ní třeba minutu, tak už na něho volám to nesmí a co on udělá? furt stojí a až jdu k němu tak vzal sýr a začal s ním zdrhat, no měl z toho zase prču, jo a naučil si ovládat DVD, no moje nervy tak si tam dává cd a otvírá a zavírá, no tak jsem mu to zakázala, no tak výmečně poslechl, ale šla jsem do kuchyně, no ale říkám si je tam nějakej klid v obyváku, no jasně, Damiánek sedí u DVD a vyjíždí si DVD a zasouvá 😠

micinka22
13. srp 2008

Ahoj babizny 🙂))
hazu par fotek:
Jééé co je to za zvíře????
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000364_1.jpg[/IMG]
Jedu na želvě..super svatební vozítko 🙂)
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000375_1.jpg[/IMG]
Cucátko je super...ale ty meruňky mám na oblečení doteď...
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000385_1.jpg[/IMG]
Tady už jsem u tety na Slovensku 🙂
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000411_1.jpg[/IMG]
"Máámoo nezapomen natříd prdkuuuu ))"
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000439_1.jpg[/IMG]
TAdy se placatím na dece v Madarskej termálech
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000467_1.jpg[/IMG]
Ta teplá voda byla žuužooooooo
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000491_1.jpg[/IMG]

janica..
autor
13. srp 2008

Jé MIši super fotečky 😀 a Lilianka má super kukuč 😎

micinka22
13. srp 2008

Janic DAmi je teda fakt borec ..ovlada DVD 😀 😀 😀 se na tyto veci fakt tesim..ja nervak 😀 😀 😀 😀 Lilca zatim jenom zapina TV ovladačem 😀 😀 😀 Ale už taky lozi,kramaří,vstává-.padá...od včera jsme na nočníku...celkem upsěch..dneska teda počurala jednou a jednou tatovi pokakala..byla na nocniku a udelala ee a tak myslell ze dobry ..no a ona pak pokracovala jeste 😝 😀 😀 😀 😀

Lindi teda to bude zase macek 🙂))))))se divim ze ti udelali ve STB odhad a ne jak me podle bricha 😝 😝 😀 😀 a prenaset snad nenechaji .-))) no ja budu priste rodit asi v Prostejove to tak vidim..STB sice dobry na sestinedeli ale pristup doktoru na me nic moc dobryho nezanechal..://

micinka22
13. srp 2008

Janic diky 🙂) co ten srazek bude nejakej ??
Zahlidla jsem novou tvář....my bydlíme v Bohunovicich..kousek od Samotišek..no vyžití..je tu bazen..naproti v Belkovicich koupaliste....obcas nejaka akce..jinak nic moc kultuuury 😀 😀 😀

janica..
autor
13. srp 2008

MIši no borec jak včem 😅 😝

Srázek bude, ale až po prázkách, pač teď by jsme se všecky nesešli, teď je furt někdo na dovče, ale měli by jsme se už domluvit na nějakým tom termínku 😉

LIlča je borka s nočníkem, ale aby jí to vydrželo, ale jak tak čtu tak holčičky jsou borky nějvětší, ale jen chlapi teď na to prdijou, jako viz. Damiánek, Martínek a Samoušek 😅

zlatka
13. srp 2008

no, mcic, ty jako ještě žiješ?Hezký fotečky, moc.

Jani, no, to asineporadím, asi by yblo nejrozumější dát dvd na Tv, aby na to nedošáhl, jinak asi nic nepomůže Jinak beruš když mi začne přepínat Tv, tak si toho nevšímám a hned ji to přestane bavit, jakmile jí řeknu nedělej to nebo tak, má z toho čurinu a jenom cvaká.Nebo to chce nalákat na nějakou lepší činnost. jdu uklidit v kouplece trocha, zítra přijde zase opravář. tak pa.

micinka22
13. srp 2008

JAnic no by budeme na dovci do konce Srpna takze Zari super.)) zse budu cucet jak jsou kolem vsichni velci a sikovni🙂) si pamatuju prvni sraz ..to byly trosku vetsi jak Lilka tedka...a ted uz litaji a lumpači 🙂))
No nočnikovani nevim jak vydrzi..asi bude dostavat zachranou plinku pac nemam tolik teplaku 😀 😀 😀
ale pred mesicem mela zachvat kdyz sem ji chtela posadit a tedka uz sedi a jak reknu ee tak je videt jak zatlaci 🙂)vetsinou se vycurala .)) dneska tak 6 krat curala dvakrat ee 😀 😀 😀 no uspech .-))

zlatka
13. srp 2008

Mici, neboj, ono ji to nadšení přejde!!! 😀 😀 😀
Beruš se dneska zase počurala do postýlky. A jenom ukazovala a říkala a-a-a.

micinka22
13. srp 2008

Zaltus ale jo ziju ..obcas.. 😀 😀 😀 tak pekne uklid at ti pan opravar muze udelat bordel 😉 😉

micinka22
13. srp 2008

Zlatus tak to je dobry kdyz ukazovala ne?? 😀 😀 😀 😀