Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
14. srp 2008

Ivi taky sobotu razím na skleničky, jsou za super cenu, jen jestli mi je bude prcek jíst, je nejedl, snad půl roku 😅

Jani razíme v sobotu po obědě 😎

Holky asi pújdu poklidit se mi nechce, ale aspoň poutírám prach a zítra jak bude mlaďoch spát, tak umyju podlahy 🙄

Holky hoďte mi tipa, co koupit Peťové mamce k svátku 😒

janica..
autor
14. srp 2008

Jako Zlatuš, to jsem teda nas.aná 😠 no nic musíme holky rozhodit sítě 😉

bazalka
14. srp 2008

Janucho, ne ze nam je vykoupis 🙂))) ... ja tam vezmu i to mlicko. Meli jsme ho jednou na zkousku a bylo dobry. Hodim ho na prostridani se Sunarem Premium nebo tim Nestle, co mame ted.

janica..
autor
14. srp 2008

Ivuš který mlíčko? 😕

micinka22
14. srp 2008

CAu holky .)) tak vidim ze sklenickovy jsme jen my co??? Lilca jedla domaci jen parkrat..nevim ja mela dycky nejakou divnou konzistenci z toho..jeste ma v mrazaku...ale jen s kurecim..jiny nevarim takze co jinyho nez sklinky ze .-)) a vubec mi to nevadi 😝 😝 😝 😝 😝
Ted mam slevu 15 procent na nakum v DM v Prostejove a jde to scitat s 10 na kartu takze nakoupime zase zasobu .))) navic tedka mi jí tak 150g na obed.-.nic moc no..zato v noci milko dvakrta 😖

mili3
14. srp 2008

Ahoj holky, tak dnes jsme opet zabodovala. Matysek zacal hopkat po kocare a nez jsem se stacila nadechnout uz letel z kocara dolu po hlave. Narazil si sesulku a pak dopadl na celo. Asi budu muset nosit sebou na cesty chladici pytlik a peroxid 😝 Byl takovy prepadly a nebyl schopny ani oplacet stouchani Martinka 😀 Ale doma se pekne rozjel a vsechno je v poradku. Jen Tomik na me hledel, co jsem mu zase provedla.

mili3
14. srp 2008

A Cecil delala jsme tu buchtu a je uuuuzasna. Jen vsem pripada jako pernik 🙂 Dam na ni lzicku zakysane smetany...mnam. 😉

zlatka
14. srp 2008

Mili, chudáček matýsek, to jsou ty vteřinky...já jich mám už taky pár za sebou.Na buchtu se taky chystám, cuketu už jsem koupila, jen nevím, kde vezmu tolik cukru.. Mici, ono to je pohodlnější, beruš to jídlo ze skleničky taky víc jede, ale pro mě je to moc drahý, ale mít něco do foroty, není špatný.

cecil
14. srp 2008

Zdarec, Zdeni číslo napíšu 😉 .

Holky, já teď večer vlezla do vany, umýt si hlavu, ošplouchnout se a Emča řvala v posteli s Petrem, ale jak tygr, fakt. A než jsem dofoukala hlavu, tak vytuhla......je tam klid. A jak ječela: mamíííííííí - opica jedna. Dnes od pěti od rána na ni už prostě nemám síly, takže jse ráda, že je tuhoň 😝 .

Mili, jo buchta je taková trochu perníkoidní, ale dobrá 🙂 .

Jé, ženský když jste u skleniček, tak já nikdy žádnou nekoupila 🤐 😅 , ani na zkoušku. Stejně by to nejedla, když není zvyklá. A navíc ty ceny! Odradila mě jedna mamina co si na to děcko naučila a pak hned po "berouse" letěla do lékárny a nakoupila 30 skleniček na celý měsíc....tehdy to přišlo na tisíc korun a mateřská byla 2,5 tisíce 😕 .

Jdu si přilehnout k despotovi....jako Emuše, ne tatovi 😀 .

cecil
14. srp 2008

Zlatuš, já toho cukru tam dávám polovinu!...nemám ráda přeslazené 😝 .

Hele a ty flašky na pití jste teda koupily kde????

janica..
autor
14. srp 2008

Evi v DM 😉

janica..
autor
14. srp 2008

Jo a kup tu menší, ta neteče, hodně mamin nadává, že ta větší vytíká 😒

cecil
14. srp 2008

dík

janica..
autor
14. srp 2008

NO není zač 😅

cecil
14. srp 2008

ajajaj....důležitá poznámka, no já věděla, že se vás mám radši zeptat!

konoupek
14. srp 2008

tak já na dovču taky beru skleničky,pže vařit se mi rozhodně chtít nebude 😉 .Já Denuš teda občas tu skleničku šoupnu i doma,ale to tak jednou za týden,když mám kopr.Se mi zdá ,že ted má rači ty moje hatla patla,než kupovaný 😉 .A je fakt,že kupovaný je dooost drahý.
Zlatu penízky jsou poslaný,tak zítra na písku,ale hlasí pršet,toš uvidíme 😕 .
Jo Jani a kam vůbec jedete,jsem to asi nějak zazdila 😅
Joooo holky takovejch pádu asi ještě bude 😖 to my si s Denuš zřejmě užijem bo ona je hrozná cíta.Jen se někde tukne už bečí a ukazuje,kde jí bolí a musí se to pofoukat 😅 😀 .Ale stačí jednou jako fouknout a je po breku,teda většinou 🙂 .No hérečka je to,jak prase 😀 .

prool
14. srp 2008

ahojky,
my meli na dovce taky sklenicky a malej dlabal o sto sest. Vetsinou jsem mu k tomu pridala brambory nebo rejzi, nam by to totiz nestacilo 😀 😀

janica..
autor
14. srp 2008

Jani na Ostružnou jako loni 😎 už se těším jak vypadnem, to bude oraz, ale Peťan na mně včera vybalil, že budem chodit na tůry, na to mu ale prdím, já si tam jedu oddáchnout a ne chodit po lesích 😅

zlatka
14. srp 2008

Jani, chceš půjčit krosničku na nošení? 😀 😀 😀

No, Evi, u nás je sklenička tak na třikrát.
Kon., díky moc, kdyby pršelo, tak se můžeme aspoň navštívit.To beruš teda bulí jenom když to jako fakt bolí, jinak jenom řekne bác a toť vše. ale taky se rychle zklidní, když pofoukám a pochovám.

zlatka
14. srp 2008

Jo! Jani a ty dvd stěma českejma filmama, jak jsme s ebavili v autě, by mi stačili jen půjčit, nemusí s evypalovat. jeslti bys je měla, tak bych se mrkla.

entik
14. srp 2008

hoj holky, jen zdravim, balime, zitra jedem na vik bourat tabor. Mata uz je v pohode 🙂 mozna to byla ta sesta nemoc, na zadickach ma takovou jemnou koprivku.
mejte se tu fajn

konoupek
15. srp 2008

Ahoj holky,
Jani ,tak si to tam taky pěkně užijte..joooo hl.počasíčko,aby vyšlo...když vidím ,že hlásí bouřky a přívalový srážky,tak to bude fakt jako bomba 😅 😕 .Je zajímavý,jak ti chlapi přemýšlej stejně,pže i Tomáš mi říkal,že budeme chodit po lesích.Tákovýho 😝 ,by mě ani nehlo,přesně,jak říkáš,jedu si odpočinout a ne se někde plahočit po lese 😀 😉 .
Zlatu ,tak snad to ještě vydrží a na písek vyrazíme.Půjdu už tak o půl desáte asik na tu hodku,pak sváča a babi si malou vyzvedne na spaní,jestli teda nebude pršet.

konoupek
15. srp 2008

Zlatu až doma jsem si všimla,že jsme vám odvezly sváču 😅 ,tak příště vám koupíme 😉

linn
15. srp 2008

Zdareeec,
tak porad pohromade, asi fakt cekame na pristi tyden, jsem dnes byla vozit s Cipin - Jolanka ma 16 dni, ja uz chci taky 😔 ale nejak porad nic.
Kdo teda vyrazite na tu dovcu? Konoupkovic a jeste nekdo? Jestli chcete dat vedet o Sebikovi, tak mi poslete cislo na mobil do Ip, na koho nemam 🙂 protoze prenaset me asi nenechaji 😉 a pristi tyden jsme na svete.
A Mici, my teda taky skoro porad bastime sklenicky, jednu dobu jsem vic varila, ale ted s tim brichem jsem lina a samousovi to chutna. No ale od podzima asi budu brat obedy z un.prumyslovky, tak bych se asi se Samikem obcas delila 🙂
Ale ted po te nemoci je to s jidlem teda trochu horsi a ne vse dojime 😲 😖

linn
15. srp 2008

A Mili, jsem ti rikala, ze ho mas poutat 😉 no hlavne, ze to dobre dopadlo 🙂

dali
15. srp 2008

Ahoj

skleničky.........tu jsme jednu ochutnaly a nejelo nám to ani Vikče ani Fildovi,jsou to pravý češi mají nejradši vepřo-kledlo-zelo 😀 😀 😀 ,včera jsme měly kačenu se zelím a bramborem a nestíhala jsem jim dávát,teda Vikča jí sama,ale chtěla ještě přidat.............Fildovi už dávám hodně co jíme my,kromě smaženého řízku,hranolek,když máme čínu tak mu udělám masíčko se zeleninou na másle a tak nějak to pachtíme,my jsme hodně omáčkový a ty už jí všechny s náma,teda kromě hodolanské 😉 .....a na dovolené vždycky u jídel postával šéfkuchař a radil co by asi tak mohl,kde co je a tak,tak pohoda.

Dovolenkáři užijte si to naplno a taková romantická tůra po lese je taky odpočinek 😉

Holky díky za čísla 🙂 a Lindi jestli se ti chce tak mi napiš tvůj mobil do IP,pokazil se mi telefon(už jsem to psala,ale buď mi ho nechceš dát 😀 nebo jsi to nečetla 😀 )

linn
15. srp 2008

Jeee, Zdeni, necetla, promin. Uz to napravuju a zaroven prejuu pekne odpo, ja asi zas pojedu s mamkou za babickou, je ve Stbk na interne 😔

bazalka
15. srp 2008

Zdar holky...
Tak dovolenkarkam fajn dovo a slusny pocko!!! Ne vedro, ne zimu a ne dest 😉 ... to si preju i ja na nasi dovo .... at je choditelne 😉

Tak uz mame podzimni botky ... doporucuju Vam se jet kuknout do Senima. Maji tam boticky Essi ... kvalitni, cesky, kozeny, se Zirafkou a velikej vyber. Nektery pekny, nektery min, ale da se vybrat. Sice treba Batovky jsou cucavy, ale te kvalite moc neverim a zdaji se mi tvrdy. Navic jsem se vcera u Bati desne nastvala 😠 ... ctvrt hodky jsme cekali, az nas nekdo obslouzi a nic, tak jsem jeli pryc. Maji jen vystavene botky jako vzor a dalsi cisla ve skladu a obsluhy se nedovolas 😠. Venovali se jen zenskym a na destky kaslou ... jo, tam nemaj asi takovy ksefty 😒
Jo a ceny tech Essi tak ujdou ... my jsme dali 690,-. Na netu maji ty stejny o stovku drazsi 😝

dali
15. srp 2008

Jo senimo můžu potvrdit my tam taky vždycky koupily a se žirafou 😀 budem muset zajet 😉

Lindi dík a už běž rodit 😉

Ivčo vy už taky razíte tenhle týden???to tu bude teda mrtvo ☹ 😢

bazalka
15. srp 2008

Nene, my az ten dalsi 😉