Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
7. kvě 2008

A Filda je teda žrout! 😀 Samo, že je to lepší jak to co předvádí Emča 😒 ...

Konoupku, bacila zažeňte...

janica..
autor
7. kvě 2008

Lindi to je Samík borec, to Damiánek očkování vyloženě prořve 😒

bananek
7. kvě 2008

tož to je fakt borec 😀 😀 😀

zlatka
7. kvě 2008

šak říkám cecil, normál taková kóča není, vydařená fotka. a co bylo v reportáži, včera?

zlatka
7. kvě 2008

jani, moc pěkný, beruš si u Rockyho zapařila!!! 😀 😀 Vy mu dáváte!!!! 😀

linn
7. kvě 2008

Damous je super borec 🙂 🙂 🙂
Samous mi uz zacina lizt na postel nahoru a schody taky miluje 😒
Zlatus, ohledne meningokoka - vetsina smrtelnych nakaz u nas je typ B a ockovani je na A a C a ono to vyznelo, ze je to ockovani pak nanic.

dali
7. kvě 2008

Jani super 🙂 🙂 🙂

micinka22
7. kvě 2008

Jani bomba video!!
Zlati mala je krasavice 🙂))
Cecil ergo chci cerveny a pak mam cerny s retrem..nejaka special edice..to ekologicky hnedy nemeli to se me taky libilko.// jedno asi prodam ..podle toho ktery se me bude libit vic 😀 koupila sem k tomu i ty kousajici navleky na popruhy .)
Peti . mam narozky takze nemuzu ..ale jindy jo

bazalka
7. kvě 2008

Ahoj holky..
Jani, to video je boziiii ... jsem se narehtala. my jsme sli domu chvilku po vas ... Martas usinal v kocare, ale pak nejak obzivnul, tak jsem stihla rozchystat vareni a vysat a pak sel chrupcit uz spi skoro 90min 🙂

Peti, ja bych tu znakovku taky brala, ale neni uz pozde ve ctrnacti mesicich? Skoda, ze jsem nevedela, kdyz u tebe byla Zlatka a Evka

Zlatus, fotecky jsou krasny a na te prvni je Beru superkoca 😀. Jdete v so plavcit?

cecil
7. kvě 2008

video dobrý 😀

Mici, ty jedeš, rovnou dvě, jo? to pak musím skouknout...já to brala na bráně k dětem a tam kousací popruhy neměli ☹

janica..
autor
7. kvě 2008

😀 😀 😀 😀

Ivi malej see vzbudil až teď, ho nějak to hřiště zmohlo 😅

bazalka
7. kvě 2008

Jani, Martas byl taky hotovej .... chrni porad (od 12.05) 😀 .... stihla jsem vysat, vytrit, utrit prach, uvarit, povesit pradlo ... uz by se mohl probrat, potrebuju jeste skocit do mesta 🙂
Nebudem na to hriste chodit casteji ... ma na kluky dobrej vliv a ja ma i trochu opaleny ruce 😉

bazalka
7. kvě 2008
bazalka
7. kvě 2008

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12674254&tab=2
nekdo tu psal o prvnich pastelkach ... co tyhle?

micinka22
7. kvě 2008

Bazi taky sem se na neho divala 🙂)
Prave sem dala Lilce na svacu bio bananek 🙂) ani kousky ji nevadily 🙂) a jeste sem vzala biobrambory tak ji to zitra uvarim..kam chodite v Ol do toho Bia..kde maji nejvetsi vyber??
Cecil no dve pac sem se rozhodovala mezi mei tai a ergem..no nakonec mam dve erga 😀 😀 😀 ale jedno prodam asi ..uvidime ktery bude hezci..ja to objednavala v Usa tak tam popruhy meli .

entik
7. kvě 2008

ahojte🙂
tak mam dalsi seminar znakovky za sebou, bylo to moc fajn 🙂

Jani a Bazi, ja bych rada udelala znakovku jeste ted, ale uz nejsou materialy, ty budou az prave v pulce cervna... Ale na seminar mam nahlasene i maminy s 14 a s 17 mesicnimi detmi. Chteji je podporit v mluveni, a pak to vyuziji i s druhym ditetem. Znakujici deti maji vetsi slovni zasobu a driv mluvi ve vetach...

dobrou..

cecil
7. kvě 2008

Holky, toš jsem teď doznala plnéh významu přísloví...lásku, koně a smrad neschováš...teda hlavně ten smrad...hnojila jsem kuřincema...vám řeknu, to bylo! Jsem to v životě nedělala a nevěděla jsem jak na to ...čím to jako nabírat, jak s tím nakládat a tak 😀 , nakonec to odskákaly jedny gumové rukavice..ty už to nerozchodí, a když jsem přišla dom, tak jsem zjistila, že mi to prsklo na svetr a na hubu 😅 ...doufám ,že mi to nevyžere díru do úsměvu 😀 .
Páček, jdu bojovat s prádlem, budu čekat na tatu z odpolední.

Dobrou

micinka22
7. kvě 2008

Cecil to je mazec 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
7. kvě 2008

Co tu ještě strašíš, mici?

cecil
8. kvě 2008

Zlatka nezklamala...vždycky příspěvek k půlnoci 😉 , to už já chrněla 😵

Holky dnes bude hezky, odpo. jedeme pro postel do Aska do Olmika...achój

cecil
8. kvě 2008

Joa ksichtík mám ráno celej, tak je to dobrý 😀

micinka22
8. kvě 2008

Zlatus to vis no..strasim .)))
Cecil dobre poridte 🙂))Ksicht vcelku to je hlavni 😀 😀 😀 😀
No venku je krasne tak deme makat :// uz me to nebavi 😝 😝

cecil
8. kvě 2008

Mici, my už ji máme bokem, zaplacenou zálohu, takže jen vyzvednout.
Jo a vyhlídli jsme si nábytek dětský pokoj...chtěla jsem vám hodit odkaz, ale mají tam strašně malé fotky, nic byste neviděly, takže si počkejte až to přivezeme a hlavně až to tata smontuje 😅 , pak to blýsknu....

ahojda

bazalka
8. kvě 2008

Ahoj tetiny ...
Zlatus, nejak jsi mi zapomnela pisnoput, jak s tim plavanim ... plavete v so v jednu?
Peto, uvidim, jak se Martas bude rozkecavat a pokud mu to nepujde, tak na tu znakovku dojdem 😉
Jani, tak |Martak spal vcera po tom hristi 3 hodky 😀. A dnes v noci celou noc a do ctvrt na osm a o pul dvanacte padl za vlast opet a chrni vesele dal. No, ale uz by to nemusel protahovat, ve dve mame byt v Belkovicich ... no, asi to nehrozi 😖
Holky, ahooooj a fajn svatecni den

entik
8. kvě 2008

ahooj, tak my meli dnes den oslavni, tatka slavil padesatku, tak se sesla cela rodina, na obed jsme byli v tom vezaku u nadrazi a taaaaaaaaaak mam nacpane bricho 🙂

Bazi, vsak uvidis, jak to Martovi pujde.

Vcera jsem usla hned nejak po osme, s matyskem v posteli, a az do rana. Neprevlecena, neumyte zuby, nic. A tak fajn se spinkalo 😉

Mejte se

janica..
autor
8. kvě 2008

Čaute,

dnes byl úplně super den, takových jen víc 😎 Ráno jsme byly v ZOO, malej byl úplně pav ze zvířátek, jsem nečekala, že se mu budou tak líbit, no nejlepší byly kozenky, protože je sám krmil a mědvěd se mu fest líbil 😎
A odpo jsme vyjely na kolech do Týnce sice jsme trochu zmokly, ale v poho 😉

Ivi Marťáska ho to teda pěkně utahalo 😅 zas určitě dojedem 😉

Peti já nevím se mi to zdá už pozdě, do kdy potřebuješ vědět, jesti jo nebo ne?

zlatka
8. kvě 2008

Ahojky, jj, Bazi, vypadá to, že v sobotu půjdeme plavčit, jdete taky? Beruš teď soplila, ale myslím, že to už je v poho.
Našla jsem si tuhle sedačku, co na ni říkáte, odborníci? http://www.kupkolo.cz/produkty/detska-sedacka-c...

Jdu hejbnout brvou, čučela jsem na Tmavomodrej svět, tak mám skluz.

dali
9. kvě 2008

Ahoj maminy a prcci 🙂

Zlatuš vypadá solidně 😉

Počasí super,jen mě mrzí že táta je opět v práci,má hotovost a tak nedostal zase dovolenou,ale slíbil že nám to zítra vynahradí.....pozval nás na výlet na kole na loveckou chatu na oběd,tak doufám,že to děcka zvládnou,Viki sama na kole a filda ten se spaním,chci mu to už trošku upravit,aby chodil spát jen jednou po obědě,protože když spí 2x tak sedíme pořád doma.Protože jde spát v 10h a budí se kol 12h a pak 14-14:30-do .......většinou 16h a tak je to na houby.Tak ho dnes natahuju,zatím se drží protože si hraje s Vikčou 🙂

micinka22
9. kvě 2008

Ahoj vespolek 🙂
Dali tak to je Filda teda spici panacek 😀 😀 😀 my spime pul hodiny v 10,nekdy hodinu po obede a pak ve 4 pulhodinku...