Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
8. led 2009

No ja az bude trosku lip a budu pojizdna, taky zas rada dorazim do MC 😉

prool
8. led 2009

ahojky,
Zlatko, Jani kon super - Vasa byl urcite spoko - sice celou cestu zpatky na me kricel jabko jabko, ale jak jsme doma vesli do dveri, tak zacal teta kolo kolo a teta tunel a bum bum 🙂 🙂
Taky teda jsem se musela smat jak slysel ve skole to zvoneni a zacal zvoni - jezisek - dojde - balik 😀 😀 chudak vubec nechapal proc zvoni 😵
rada jsem vas videla

Jani, to je dobry ze to Damianka takhle chytlo, tak to posli recept 😀
ahojky

linn
8. led 2009

ahoj Oli, zdravime Vasika 😵

bazalka
8. led 2009

Zdar holky!!!

Teda Damco, ty jsi borec!!! Nechces to naucit i naseho Martina? Teda vcera taky zaznamenal dilci uspech, ale takovej sikulka jak ty teda neni 😉!!!

Sebik je taky sikulanek .... ty jo, ted jsem mrkla, ze uz ma 4 mesice a kousek 😕.

Ja jsem prave dodelala zemlovku ... jdu ji hodit do trouby 😅. Vilas ji moc nemusi, tak jednou za rok ... holt mame pro letosek odzemlovkovano 😔. Ale s Martasem si ji klido solo udelame 🙂.

linn
8. led 2009

No zemlovku bych si taky dala, jeste jsem ji snad ani nikdy nedelala 🙂 Martin tak nejak neni na zadny sladky jidla 😖

janica..
autor
8. led 2009

Lindi večír ti to písnu 😉

Jako žemlovku bych si taky dala, taky jsem ji snad nikdy nevařila 😝

janica..
autor
8. led 2009

Jen mě jako štve, že je zima a netroufnu s ním jít ven, bez plínky, i když ji měl ráno suchou...

bazalka
8. led 2009

Holky, tak dorazte 😀

prool
8. led 2009

ahojky, zdravíme všechny 😀 😀
Lindi, tak to Sebík, je už pěkně čilej.
Baby nedělejte chutě - žemlovka je totiž moje nejnej oblíbenější jídlo, to bych se ujedla vždy!!!!

bazalka
8. led 2009

Olco, tak dorazte zitra dopo, necham ti 😀 ... teda ale jestli ti bude chutnat, delam malo sladkou.

janica..
autor
8. led 2009

Hmm Ivi dík za pozvání, ale já ji upeču, pač Petráš si taky určitě rád dá a jsem zvědavá na mladýho jestli mu pojede, hodně dětí namaj rádi sladký jídla, tož to prubnu 😅

linn
8. led 2009

Ivco a co do ni vsechno davas? Napis recept.
Jo a jinak uz je Samous zase vzhuru, tak mizim, no ted kdyz spi pres poledne hodku a neco, tak je dobre 😠

bazalka
8. led 2009

U nas ted sladky vede ... jak Martas nechtel jist, tak jediny co bral byl Konder mlecky rez 😅. Ten muze denne ... ale ma smulu 😉. Jinak jedem Bobiky, Lipanky a spol ... obed do nej rvu trochu na silu, ale uz se to lepsi. Snad to bude brzo jako driv. Jo a zacal byt desne polivkovej 🙂

bazalka
8. led 2009

J jsem desny tele ... sla jsem maly zavrit dvere a zakryt ho a probudila jsem ho, jak lupla klika 😖 ... ale vypada to, ze jeste zabere. 45 min na je naj zoufale malo.

bazalka
8. led 2009

Lindi, delam to tak od oka ... vymastim zapekaci misku maslem, nakladu na dno platky veky (rohliku, vanocky), zaliju to mlikem, ve kterym jsem rozmichala vajicka. Pak dam krajena nebo strouhana jabka, posypu skoricovym cukrem, na to vrstvu tvarohu, kterej jsem malinko naredila mlikem (muze se osladit), pridam hrozinky a pak jedes to stejne znova. Posledni vrstva musi byt to pecivo. Na zaver posypu skoric. cukrem a pokladu platky masla. Pece se to do zruzoveni. Ja jsem dnes delala jen rohliky, hromadu jablek, tvaroh a opet rohliky ... Nechtela jsem aby toho byl kotel 😔

prool
8. led 2009

No sladky je teda jediny co mi Vasa jako obed nechce, ale treba se to poda.
Na zemlovku bychom dorazili haha, ale to by vam uz nezbylo 😀 Ale je to dobrej tip na vikend - mame strasne moc jablek, takze asi upeceme, jeste jsem chtela zkusit nejakej strudl pro Vasika bez vajec, tak kdybyste meli tip na testo.
Jinak poradte co malejm varite, ja uz vubec nevim - porad se to opakuje. Jak nemuzem vejce a mliko, tak furt jedeme to samy. Nechce se mi davat nejaky nahrady mlika - je v tom soja a nemeli by to deti do 3 let 😖

Uz aby bylo leto - zimu mam rada, ale Vasa docela trpi, hlavne tim navlikanim a vrstvenim - slunicko pomaha. Jo a plinky pampers jsou asi docela svinstvo - uz nam nedelaly dobre ty navoneny, ktery jsou teda ted vsechny, to se mohl strhat - no a ted jsem doma nasla uplne puvodni bez vune a prijde mi, ze se zace celej osypal pod plinou a to mel jednu - nebo uz jsem z toho trosku paranoidni...ha, tak si to preberte 😎 hlava mi to nebere

bananek
8. led 2009

Ahoj holky tak se hlásíme zase i my musím konstatovat že vám jen tiše závidím malá opět nemocná od neděle tak jen odsávám a odsávám naštěstí bez teploty ale přidaly se do toho zuby tak je to fakt perfektní zase stav konečně jsem se sem dostala celkem sem vás dočetla.Jinak jak na Nový rok tak po celý rok tak jsme mladej zebraly její oblíbení DUDU a zvládá to na jedničku jen mi řekne není dudu,pá dudu a je klid první noc trochu probrečela ale jinak to zvládla si myslím dobře.Já po svátkách zjistila že se ze mě stává prase tak jsem si nastavila dietu mám už 4 kg dole jen tak dále a zase se budu cítit jako člověk.Malou chci taky učit bez plen jen mám strach že bude tu vše počůrané no ale začít musíme kaku celkem zvládá tak ještě čuru a bude vyhráno že.

prool
8. led 2009

jeste jsem do alba pridala par fotek z leta, vanocni asi az v lete 😎 😀
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
fotil nas kamarad fotograf - amater 🙂

Bananku, na to se chci zeptat - dudu bych mu nejradsi sebrala, ale nevim, trapi ho ten eksem a to je jediny co ho tak uklidni - poradte!! Maminy bez dudu i s dudu jak na to. Za kazdy radek budu vdecna

konoupek
8. led 2009

Holky nedělejte chutě s žemlovkou,taky bych si dala,budu muset udělat i když už jsem jí nedělala snad roky.Oli a s těma obědama jsme na tom stejně.Do Denuš sladkej oběd nenarvu!Žemlovku ale měla kdysi u babi a tu jedla,uvidíme doma.Taky už nevím co vařit,zdá se mi to pořád dokola a navíc vaření nesnáším 😝 .
Jooo Jani hod recept na ten nočník jo 😉 .Marti vy se brzo uzdravte to je děs s těma chorobama a to má přijít za 14 dní prej chřipková epidemie.A Sebík je šikulka,strašně to letí.
Jo Oli s tím zvoněním to bylo dobrý je vidět,že Vašík pořád ještě žije vánocema 😀

konoupek
8. led 2009

Oli moc pěkný fotečky a Vašík má super sestřih s tatkou 😉 .Tak jak zahodit dudu to by mě taky zajímalo u nás to bude asi velkej problém.Chvíli bez něj vydží,ale pak se začně shánět ,kde je a hledá fakt usilovně a když ho nemůže najít,začně řvanec 😝

bananek
8. led 2009

Holky u nás to bylo taky tak bez dudu ani na krok ale jak sním pořát lítala tak se nám před silvestrem celá kolem dudu opsipala a já jí ho ráno sebrala taky hledala a mrčela ale já jí zabavila jinak aby ho nehledala večer mi usnula v rukách a tak byla zase bez něj a druhý den se ptala a já jí vždy odpověděla že néní že je pá a od té doby jen řekne néní dudu ,dudu pá ale kdybych věděla že to nepůjde tak bych jí ho samozdřejmě zase dala.

bazalka
8. led 2009

Olco, krasny foteky

Marti, brzo se uzdravte!!!

U nas taky asi brzo dudu poleti popelarum ... i kdyz zas tak velika zavislost u nas neni. Ale nemam rada velky deti s dudlikem 😖 😉

konoupek
8. led 2009

No já si říkala,že dudu max. do dvou let a pak taky poletí,sice bych byla rači,kdyby už ho neměla,hl.venku,ale na druhou stranu,pořád ještě je prdola,tak do května počkáme a uvidíme,jak nám to půjde 😕

bananek
8. led 2009

Bazi to je druhá věc co my vadilo švagrová machrovala že oni ho ani neměly a taky se obešly a my ho máme do teď a tak jsem si říkala než bude mít malá rok a půl tak poletí stihly jsme to o měsíc dřív jooo a zááááávislák to byla děsnej musela jsem mít dva i tři když jeden nebyl tak aby byl honem jinej

konoupek
8. led 2009

Já jí právě ničím nezabavím jí v tu chvíli zajíma pouze to,kde je duduš a všchno ostatní jí může vlízt na záda.Dokud není,nemá zájem o nic 😝

bazalka
8. led 2009

No, tak tak to u nas neni ... dudliku mame vic, hodne jsem jich dostali, ale |Martas chce pouze Anent, ten malinky novorozenecky ... mel ho jako mimi, pak byl snad rok bez dudliku a ted tak pred dvema mesici ho nekde vyhrabal a zamiloval se do nej.

konoupek
8. led 2009

no já jsem za začátku taky byla docela ráda,že dudel nemáme,ale začali růst zuby kolem šestýho měsíce,nebo kdy a od té doby je to její nejlepší kamarád. 😀

konoupek
8. led 2009

Ale jsem ráda,že nejsme sami 😵

konoupek
8. led 2009

V sobotu letí stromeček z domu to u nás asi bude neštěští,pže světýlka musí pořád svítit,tak jsemm zvědavá,jak se s tím Denuš popere 🙂

bananek
8. led 2009

my měly dudu co se malá narodila z prsa rovnou na dudu jinak jsem mohla já spát z prsem venku aby se mohla přisát tak to by nešlo tak musel být dudu asi si ho užila dost tak jí už neschází Toník byl od mala na sunarua dudu měl jen na spaní na večer usnul a už ho vyplivnul a spal až do rána a v roce jsem ho dala pryč a vůbec ho nehledal no každej je jinej že 😀 😀 😀