Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
4. únor 2009

Lindi no si spíš myslím, že si to prostě neuvědomuje, jako má ještě dva kluku a jeden chodí do školky a druhý do školy, no a v té školce jsou furt děcka nemocní, tak jí to asik nepřijde, ale pěkně mě štve, že maj napsaný v řádu, že s nemocnýma dětma se tam nesmí a ta která by měla jít příkladem(pač ona to tam vede), tak tam chodí.........

linn
4. únor 2009

Tak to ma teda fakt narocny ctyri deti 😅

janica..
autor
4. únor 2009

To jo Lindi máme co dohánět 😀 😀 😀

linn
4. únor 2009

Ja to radsi uz necham jinym 😀 😀 😀 i kdyz tu holcicku bych teda jeste trosku chtela 😉

janica..
autor
4. únor 2009

No to jo, taky bych asik chtěla víc holčičku,ale zas si říkám, že pro Damiánka bude lepší brácha, si zas víc pohrajou.........

janica..
autor
4. únor 2009

A měla bych ulehčený nákupy, vše mám schovaný po prckovi 😅

linn
4. únor 2009

Samous uz nahore nadava, pekne odpo Jani.

janica..
autor
4. únor 2009

Hmm tak mladej ještě nespí, čučí na Nema, ale už mu končí, tak půjde pěkně frajer chrupkat 😎

bazalka
4. únor 2009

Zdar holky!!!

Teda tady jsou vazna temata ...

Zlatus, ja jsem tu praci taky vzdala, protoze si chci Martaska uzit,tohle nam uz nikdo nikdy nevrati. Zlast ted, kdyz maji broucci takovy paradni obdobi. Ty mas vyhodu, ze by Beru hlidal Prema, u nas by musel deda ☹. A i pracovni dobu bys mela fajn 😉

Jani, teda ty jsi borka ... ale je dobre, ze ses ozvala. Prece neni mozny vodit marody mezi ostatni deti. Kdyz si vzpomenu na tu nasi mezivanosni chorobu 😠

My jdem taky k zapisu a tise doufam, ze malyho prijmou. Jedna pani reditelka mi dokonce rekla, ze by ho snad mohli vzit od ledna na pet dni v mesici a pak by volne presel na denni dochazku, jak pujdu do prace. Aspon by si zvyknul.

Lindi, ja myslim, ze k zapisu zatim nemuite, ale radej si to zjisti ... byla by skoda to proflaknout a pak hledat, kde Samika vezmou.

Lindi, to uklizeni je fajn .... obcas bych to taky brala. Zvlast okna a predvanocni uklid 😀 ... jinak si to posefuju sama, ja uklizeci maniak ... ale dnes jsem se kousla, ze na nic nesahnu 😀. Tak jsem zvedava, jestli to vydrzim

bazalka
4. únor 2009

Lindi, tak 70,- je fakt super cena!!!

Jani, ona je takova alternativni ... bys se nedivila, kdyby mela brzo paty. Znam ji uz dlouho, chodivala jsem na jeji prednasky a okojeni

janica..
autor
4. únor 2009

No my jsme s Oli do Zlatuš zas ať do práce jde, je to jen dopo a Přema by hlídal, jako je to až od září a přes zimu to uteče a od dubna by stejně už šla Beruš do školky, no samo, že to záleží na Zlatuš, ale já bych šla 😅

janica..
autor
4. únor 2009

Jj je dost alternativní, jako ona je fajn, jen budu pěkně naštvaná jestli bude mladoch marod 😠

bazalka
4. únor 2009

Aha, az od zari ... to uz bude mit Beru dva a ctvrt ... fakt je vyhoda, ze by Prema hlidal. Ja mela jit do prace v ncelem roce a ctyrech mes ... jsem rada, ze jsem to nevzala. Jeste se do duchodu napracujem dost 😝

janica..
autor
4. únor 2009

Tý jo, teda nevím jestli je to od září, já myslím že jo, že začíná novej rok, nebo že by měnili v průběhu roku učitelku? no nevím 😅

dali
4. únor 2009

Lindi no to je super cena 😉 se máš....já bych taky občas snesla, ale zase nemám ráda cizí ruce v mých věcech tak nevím jak bych to zvládala 😀

Tak vy dvě Janico a Ivušo jak je to s tou návštěvou??????? 😠

bazalka
4. únor 2009

😅 😔 ... Zdeni, po Brne 😉 ... v breznu urco dorazime 😉. Jo a ty rifliky pro tebe susim 😀, tak posli tatina nebo to je muzem donyst ke skole ... kdy tam jsi a kde to je?

janica..
autor
4. únor 2009

Zdeni já čekám až zavelí Ivuš 😅 jak řekne tak jedem.......

bazalka
4. únor 2009

Ty jsi dobra, Janulino ... pry az zavelim 😀 ... tak ja bych velela, ze jedem zitra, ale musim prekecat tatina, abychom vytahli sedacku 😝 ... to on tak nerad!!! Ne, zitra ne, to si delam srandu ... ale fakt uz to musime naplanovat, uz mi je az trapno, jak tu nasi Dalinku zanedbavame ☹

janica..
autor
4. únor 2009

Ivuš 😀 😀 😀 si dělám prču, no jo musíme se domluvit a zajet za ní, když ona není schopná dojet za náma 😅 😀 😀

bazalka
4. únor 2009

😀 😀 😀 i tak se to da rict 😀

bananek
4. únor 2009

Ahoj holky tak dětem je už celkem dobře ale já jsem od včerejška v pr.... křachlo mě v zádech a táta mě namasíroval to samozdřejmě nezabralo tak já kráva neměla nic jinýho ne tramal (kdo ho zná tak ví o čem mluvím)no je fakt že celou noc jsem spala ale celé dopoledne jsem strávila na wc zvracela jsem jak ďas hlavně že vím co to dělá že!!!! Jinak ty záda mě bolí tak že bych lezla i po zdi a ibák nezabýrá tak mi poraď te co na to říkala jsem tátovy že když se půjdu oběsit tak si to narovnám a přestaneto i boletHA HA 😀

dali
4. únor 2009

Já jsem za váma jako byla 😀

janica..
autor
4. únor 2009

NO Zdeňušáku neboj dorazíme, domluvím se s IVkou, dojedem 😉

dali
4. únor 2009

Ivčo já se ti ještě ozvu, ten příští týden by se tam někdy zase zastavil...by jsme to ještě domluvily podrobně 😉

ale za mnou ke škole taky můžete,ale zítra nejdu a pak jsou prázdniny 😖 no a pak máš asi to brno ne????
Já bych možná dojela ve středu příští za váma do toho MC,ale já nevím kuva kde to je 😠 ...může tam i VIki?????má totiž ve školce povinně nepovinné prázdniny 😒 ....mě ot ani neva,ale ona je radši ve školce než doma...Filda jí vše bere a pořád ji bije......no jedno dítě je dostačující 😀 😀 😀

dali
4. únor 2009

No nic mě se Filouš vzbudil tak jdu za ním pa a domluvte se už kurňa....v březnu už snad budem všichni zdraví 😀

bazalka
4. únor 2009

Marti, jdi k dr 😉 ... nebo snad by pomohlo nejake relaxans ... Myolastan. Ja jsem pichala Vilasovi Novalgin, kdyz se nemohl hybat. Tramal je analgetikum ... pomuze od bolesti, ale krece svalu moc nepovoli. Ale radej se ptej Lindy, ta je odbornik 😉

bazalka
4. únor 2009

Zdeni, to uz je ale daaaaaavno 😉

Jojo, v breznu ... to uz budu mit tyden skoly za sebou 😅 ... ale druhy pred sebou. Jen uz budu vedet, do ceho lezu 😉

janica..
autor
4. únor 2009

Jo dojedte, samo žemůže i Viki, ti pak hodím mapku, to najdeš 😉

janica..
autor
4. únor 2009

Marti neporadím, nemám zkušenost, ale chudino, musí to být marast 😠

dali
4. únor 2009

Jejda Marti...tak to taky neporadím....ale fakt bys měla jít k doktorovi než se půjdeš oběsit 😀 😀

Jani mapku hoď 🙂 třeba to já antitalent najdu 😒 v kolik tam tak býváte....no snad budeme zdraví 🙂