Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
8. bře 2009

Evi, tak na to jako rychle zapomeň, dkyž nebude polda doma, tak pěkně denně aspoň na pět minut!!!Ale jiank se poldovi věnuj na třista procent, ať si tě užije a hlavně tu tvoji pusu ukecanou!!! 😀 😀

Kači a koupili jste rifle? my jsme byli v únoru a byla tam akce jedny rifle za 698 a druhý k tomu za korunu, tak jsem tatin apřesvědčila a máme super rifličky ua dobrou cenu a nějkou dobu pokoj, Ta akce byla v Private memberu.
A jako o nakupování mi nemluv, pokud ji nemám posazenou ve vozíku, tak je to síla(když chce vízt svůj malej nebo jet v autě), teď naposledy jsem se zařekla, že jen s velkým a beruš pěkně v sedátku, dokud se tam vejde. To si i něco vyzkouším, je trpělivá.

Jo a včera jsem si oblíkala kalhoty a podívala se zezadu, s povzdechem a plácnutím se po deli jsme řekla tatinovi: "mám ale prdel" a beruš se natočila stejně, taky se podívala, plácla a říká: "Já má pedel taky, chjo!"🙂 pak byla puštěná dopo telka a chyťte medvěda, ona si hrála a z celýho dění si vytáhla jenom toto: "ty wole, žíkal kluk"už si fakt musíme dávat bacha na pusu.

MDŽ? táta mi umyl nádobí 😀 😀

A podlaha je děsná, víc u´TAPANĚJŠÍ, KAŽDEJ KRŮČEK JDE VIDĚT A UMÝT TO NEJDE, ZÍTRA FIČÍM pro ten přípravek, abych to z toho sundala.

janica..
autor
8. bře 2009

Ahojky,

tak my jsme dnes mladýmu vytáhli Thomase, který ho měl dostat sice až na narozeniny, ale co aspoň si ho dnes užil a byl mega spokojenej 😵 pač jako doma už je fakt nuda a nevím co furt vymýšlet, kurnik ať je konečně hezky a mladýmu už je líp, už tolik nekašle, tak už je to lepšejší.

Kači MDŽ neslavíme 😅

BeruškA JE borka 😀 😀 😀

Evi no jo poliš 😅 kurnik, ten tě nějak hlídá, to jako kdybych tu v noci seděla i 5 hodin, tak si toho Petráš nevšimne 😅

janica..
autor
8. bře 2009

Jinak jako děvčata vláček mega úspěch, jako mladej si i nočník přenesl do pokojíčku aby mu nic neuteklo, jako jsem věděla, že z něj bude mít radost, ale takovou jsem nečekala 😅

janica..
autor
8. bře 2009
dali
8. bře 2009

Ivčo tak sms že máme mávat jsem našla před chvílí 😀 😀 promiň 😉

janica..
autor
8. bře 2009

Hihi Zdeni jsi zase něco prošvihla co 😀 😀 😀

bazalka
8. bře 2009

Ahoj holky

Hlasime se taky do stavu marodu ☹ ... nastesti mame jen rymu, ale slusnou ☹. A kaslem, zvlast ve spani, coz nas budi 😖 ... navic je broucek ostrihanej a fest, tak s tou chorobou vypada dost smutne 😔 😅. Nejak nam blbnul strojek a |Martas mel hlavu jak zelva ☹ ... museli jsem strihat znovu a sjednotit to a vysledej je, ze na hlave nema skoro nic 😅. Ale taky vyhoda ... strihani mlados moc nemusi, tak ma na tri mesice pokoj 😀

Lindi, hlavne ze je Sebik relativne OOk, na dr kasli 😉 ... oni na tech pohotovostech nebyvaji zrovna prijemni

Evko, budes nam chybet ☹ ... ale pro dobro v rodine 😀 😀 😀

Jani Kon, nechytli jsme to v MC??? Nechci to ale na to svadet, bacilu dokola plno, tak to muzem mit odkudkoli.

bazalka
8. bře 2009

Zdeni 😀 ... to brzo ... upresneni pro ostatni, psala jsem ji v 9 rano 😀 😀 😀

Jani, stejne toho damik dostane urco furu, tak aspon to bude mit nadavkovany 😉

janica..
autor
8. bře 2009

Ivi přesně tak, jako by si ty dárečky ani neužil, fakt toho bude mít hafol 😝

zlatka
8. bře 2009

ten vláček je super a i ty fotky!fakt je damouš šokoovnej s tím čůráním, ti závidím, že už je bez plíny, fakt. Ta naše treperenda se chvástá tím, že s eposrajdila a počůrala a když ji řekneme, že je veliká holka, tak odpoví: "necu být veliká, etě maličká je Beunka"
Soplíků se brzo zbavte, už to venku vypadá na probouzející se jaro, už aby to bylo! Já uvažuju o koupi toho vláčku z ikei, je docela levnej a myslím, že to postačí.600se mi za to dávat nechce, ale ten váš je teda luxusní.

konoupek
8. bře 2009

Ivi já si to myslím,že sme to tam chytli,ale na 100% to člověk neví 😖 .U nás je to děs.Denuš šla spát jako až po třetí hodině ranní ☹ .Už sme z toho myslím neštastní všichni ☹ .

Zlatu,Berunka má recht s tím,že je malá holčička 😀 😀 😀 .

Jani teda Damouš je šikovnej s tím nočnajzem a vláček hezkej 😵

janica..
autor
8. bře 2009

Zlatuš ten vláček z ikei má mladej u Peťových rodičů a taky si s ním dost vyhraje 😉

JJ Damiánek je šikovnej, nočník u nás v poho, jen teda nechce chodit vůbec na velkej záchod, ale je to asik tím, pač mi tam jednou skoro zahučel, tak na něj nechce ani sednout 😒

janica..
autor
8. bře 2009

Jo a Zlatuš sleduju, že máš dost přehled ve jménech 😀 😀 😀 tak vím pak s kým se budu radit 😀 😝

zlatka
8. bře 2009

JJ, hledím, jestli se tam něco nevymyslí..... 😀

zlatka
8. bře 2009

ty špióne...příště tě v nějaké jiné diskuzi pomluvím...a schválně, jestli na to přijdeš!!! 😀

janica..
autor
9. bře 2009

Zdarec,

copak provádíte, když je venku tak hnusně? že tu nikdo není 😒

Já mám novou hlavu, ale teda nemůžu si na to nějak zvyknout, mám červenej melír.......

Zlatuš taky někdy pročítám 😉

fajn
9. bře 2009

zlatuš tak Noemi měla být Andrea a můj chlap říkal že je to divný tak vymyslel před porodním sálem Andrea

zlatka
9. bře 2009

no, Marci, to se strašně líbí mojí mamě, ale je to asi o odvaze to dát, jak jsem psala tam, mi to přijde až moc cizokrajný,ale tos mě překvapila, že se ti to taky líbilo.....jsem myslela, že jsem sama takovej exot 😀 andreou člověk nic nepokazí!
no, holky, už se těším, až budete(me) vybírat zase jména!

my jsme dneska srancovali sekáče, bo se chystáme na dospěláckjej maškarní, tak kvůli masce a v neděli je od tří hodin ten druhej dětskej, kdybyste někdo chtěli dojet.

fajn
9. bře 2009

no a jinak se musím pochlubit (já to dnes hlásím všude a aji sem se na to napila) ,že jsem byla s Didkou u psycholožky a chválila ju co všechno umí a jak jí to mluví. Prej odpovídá mentálně na 4 rok akorát ta naše chůze ji to kazí 😢 . No ale snad se to ještě trochu spraví a bude v pohodě. Jo a prej je hyperaktivní no ale to sem věděla i bez ní. Tak to si pančelka ve škole užije a já asi taky. Chtěla po ní aby sešla schody po dvou ale ona ji řekla že je kočička a kočičky nechodijou po dvou 😀
A taky ji dala skládat čtverečky a kolečka a povídala ať ty trojúhelníky poskládá,a Didka se chytla za hlavu a povídá prej trojúhelník epepep tys to popletla. Tak jsme se tomu nasmály.

fajn
9. bře 2009

jo a taky jsem si objednala to chytré pero jak tady už někdo psal,ale čekala jsem od toho víc. ☹

janica..
autor
9. bře 2009

Marci tak to Dianka šikovná 😎 No od péra jsem taky čekala víc, no ale Damiánka to fest baví, tak to je hlavní 😅

Teda Noemi je hezký, ale taky bych na něj asik neměla odvahu, je to asik tím, že jsem se s takovým jméne ještě nesetkala 😒

zlatka
9. bře 2009

No, marci, tak to si dej panáka a ne jednoho, to je fajn, FAJN. 😀 Však si to zasloužíš, šikulka je tvojí zásluhou. A jak jako chůze jí to kazí, špatně chodí? Já se mám ještě chystat do školy, umývat nádobí a žehlit ubrusy do hospy, to zase bude noční šichta.

Ta Evina to asi s tím netem mylsela vážně, co?

janica..
autor
10. bře 2009

Vikušce všechno nejlepší k svátku 😵 😵 😵 😵

bananek
10. bře 2009

Ahoj holky tak se hlásím konečně zdomova už jsem se nemohla dočkat dostala jsem včera ještě bonusovou 11kapačku a po jedné hodině jsem dojela samozdřejmě autobusem neboť už i sanitka se platí za kilásek 15,- no tak to jsem jím oznámila že jí tedy nechci a jela jsem opatrně dom no a odpo jsme musely jet nakoupit a večer už jsem cítila že jsem to přehnala a to jsem nic netahala a ráno když jsem dnes stala tak jsem zjistila že je tu prádla a prádla a tak už mi běží druhá pračka no děs od bolesti mi daly dom novalgin a kdyby nezabíral tak se mám domluvit z obvodákem na injekcích dom tak uvidím snad to do operace vydržím.Malá už se na mě těšila hodinu seděla a jen blaženě odfukovala a na stole mi stála kytička nevím jestly k MDŽ a nebo proto že jsem dojela ale každopádně mě potěšila. 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
10. bře 2009

Jé Marti to je super, že jsi už doma. Tý jo to je mazec, že chcou za sanitku, to slyším prvně 😠 Lucinka musela mít fest radost , no tak hlavně opatrně ať nemusíš jít zase do nemocnice a kdy jdeš na tu operaci?

linn
10. bře 2009

Ahojky, hlasime, ze jsme uz vsichni lepsi, ale zitra MC jeste urcite ne, akorat to od nas chytla babicka 😅 tak zatim paaaaaaa 😵

janica..
autor
10. bře 2009

Linduš ahojky, no my taky nejdem, sice jsme už dobří, občas zakucká, ale myslím že už to nebude infekční, jedem ke kámošce a prcci budou slavit narozky 😵 😵

dali
10. bře 2009

Zdarec
Viki určitě děkuje...zatím je ve školce...k svátku si přála jít k mc donaldovi...nejsme s Pavlem příznivci,ale tak co by jsme pro dítě neudělaly...nechtěla ani jiné dárky 😉

Jani v noci mi přišla sms od míši...mají velikého chlapa...vážil 4330 😉 to snad neměl ani Damiánek 😀

bananek
10. bře 2009

Jani mám nástup 14.4.mohla jsem i dřív ale mám vyřizování tak musím vydržet nestihly by jsme všechno doktor se moc netvářil ale jinak to nejde udělat 😀

janica..
autor
10. bře 2009

Tý jo tak to je mazecccccccc, a jak se jmenuje Standa? Damiánek měl 4,180, to je fakt velikej, no ale taky chudina dobře přenášela 😒