Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
29. bře 2009

ahoj holky ukecany,
ja sla vcera zase spat s matyskem, v osm. Tatu mame cely vik. v praci, tak jsem za cely den proste fakt unavena.
Knizku rada pujcim dal! Zlatu, puc to obema Janam 😉 ja bych jim to nemela stejne jak dodat. V patek bysme se ale k vam nejspis pridali, jestli muzem, do te olympie. Nam Pozitivni formulace fakt funguje, kdyz reknu "nechod na silnici", sup uz tam miri. Kdyz reknu"zustan na chodniku" tak zustane. A tak u vseho. Tak uvidime jak to pujde dal. Samozrejme to na nas zkousi vic a vic. Navic zjistil, ze neco co neprojde u me, projde u tatky, tak toho vyuziva (a naopak).

Nam vratili taky dost penez, ale hned jsme splatili cast dluhu nasim. Ale jeste jeden mesic splatek, a mame splaceno, snad!! tak uz se tesime. A pak si chceme koupit pekarnu chleba a pomalu se chystame na Matyskuv pokojicek...

Peknou nedeli, papa Peta.

cecil
29. bře 2009

Je, Peti, konec dluhů závidím, to ty naše jsou v nedohlednu... 😅 ...pěknou neděli všem. My jdem na domácí úkoly a převlíkat postele 😝 ....jen nevim co dřiv.

janica..
autor
29. bře 2009

Dobré ránko,

Jani to sis početla co😀😀😀

to jsme si pospala, popíjím kafíčko, no pohoda jazz 😀 No, ale půjde makat, umýt okna, ještě mi chybi dvě a uklidit byt, ale je to pohoda bez malýho........

No my budem splácet ještě 10 let 😅, Evi nejsi v tom sama 😀 😀

Jj Zlatuš v pátek klíďo 😉

Peti díky za půjčení 😉

janica..
autor
29. bře 2009

No nic jdu makat, jéžiš jak mě se nechce 😝

linn
29. bře 2009

Zdareeeeeeeeeeeeeeeeeeec,
uz jsem tady 🙂 dorazili jsme vcera odpo, uz mam i vyprano, vybaleno, no reknu Vam, ze takova rodinna dovca je peknej zahul 😅 😅 😅 😀 😀 😀 ale dobry, teda hlavne Samous si to uzil a ja jsem taky mela nejakou zmenu 😉 Samik byl ve vode skoro porad a asi 50x denne vyzadoval jizdu na toboganu, tak si Marta pekne maknul , nastesti se mu ten ekzem vubec nezhorsil, zrejme nam fakt pomohl krem, kterym jsem ho mazala pred koupanim, dela takovou ochrannou vrstvu. No a spat jsme chodili max. v deset, protoze se vstavalo nejpozdeji v sest 🙂 ale dnes uz zas chrupali trosku lip. A Sebik zacal uz trosku vic papkat 🙂

Jen jsem Vas proletela,
vitaminove kapky Multi tabs do 2 let, sirupy treba Multisanostol, Pikovit.
Zlatus, jak se libila knizka?
Ivco, na cem jste v tom divadle?
No a my mame dluh na 20 let , teda ted uz na 17 😠 😒

janica..
autor
29. bře 2009

Téda Lindi no super 😎 Na kolik vás vyšel ten víkend? a kde jste přesně byly?

Fuj tak okna umyta a jdu pokračovat 😅

linn
29. bře 2009
linn
29. bře 2009

Je tam i detsky koutek, tak fakt super, akorat teda vcera dorazilo snad dvacet autobusu od nas, tak narvano, ve vsedni dny v poho 😉

konoupek
29. bře 2009

Lindi vítej zpět 😉 ,teda to muselo být žůžo 😵 .

No my naštěstí dluhy nemáme...ufffffffff,ale co není může být,to je hned 😒 .

Tak tatin uvařil i to bylo k jídlu 😀 ,dělal ty nudle a k tomu čínu,ale ten bordel co tu nechal 😠 .Najedl se a šel pryč,jako a uklízet to mám samo zase já ☹

konoupek
29. bře 2009

jako to je zase hnus venku 😝 😠

janica..
autor
29. bře 2009

Lindi díky 😉

Jj Jani je to na pytel 😠

prool
29. bře 2009

ahojky Lindi,
pisni prosim, cim jsi to mazala Samouse pred koupanim - diky diky.
posilam odkaz na tu skolku za 8000 Kc
http://www.miniskolka.wbs.cz/Uvod.html
pozitivni mysleni - Peti, tak sem s nim 😉 nebylo by i neco pro dospele nejen pro deti.
Jani kon s tim spanim je to porad spatny - jeste jsem zjistila, ze se mu dost zdaji divoke sny - jak mluvi, tak uz to dost popisuje - asi jsme mu udelali trauma s tim strihanim hlavy, ale eksem mu po ostrihani trosku z hlavy ustoupi.
zdar

bazalka
30. bře 2009

Ahoj holky!!!

Tak vcera jsem se mala paradne, Kubiska byla uzasna ,.... super zazitek. Domu jsme dorazili v jedenact a Maci spinkal az do sedmi, tak poho 😉. Kluci to paradne zvladli, jen me rano nechtel macinek nechat odjet ... plakal, sundaval mi boty, bundu ... brecela jsem s nim 😔

linn
30. bře 2009

Dobre rano 🙂
Ivco, na cem jste to byli? 🙂 ja bych taky hned nekam jela 😅
a dneska nam tady zas leje, hnus to pocasi a v sobotu, jak jsme se vraceli, tak to vypadalo uz tak dobre 😒

linn
30. bře 2009

No a vcera jsem Samousovi teda konecne sundala plinku a skoro vse bylo do puncochacu 😅

janica..
autor
30. bře 2009

Dobré ránko,

kurnik tam zase prší, to snad už není možný 😠

Ivi tak to je super, že sis to užila, já když odcházím sama, tak Damiánkovi řikám, že jdu k doktorce a nebo do obchodu a to je v poho, k doktorce nechce chodit a do obchodu, mu řeknu, že mu koupím koko a je klid 😅

LIndi, no musíš vydržet, u nás to trvalo 6 dní, než to pořádně pochopil 😉

bananek
30. bře 2009

Ahoj holky ta to je počasí zase na prd.Včera jsme byly na narozkách od švagrové malej měla už 17 let to tak strašně letí.Lin z toho si nic nedělej já to skoušela taky dvakrát a na potřetí se daří a probouzí se i ráno suchá tak myslím za chvíly budem bez plín úplně a to jsem z toho měla obavy.A TA ŠKOLKA TO JE TEDA NÁŠUP.Ale zase jsou tam do šesti a i vnoci hlídají no pro mámu podnikatelku to zase může být fajn ale pro nás co na to nemáme tak né 😀 😀

janica..
autor
30. bře 2009

Holky jakou máte u PC židlu? máte nějakej tip na nějakou dobrou? máme koženou, ale je pěkně na houby, pač jako máme ji 1 a půl a už je 2x zpravovaná 😠

janica..
autor
30. bře 2009

spravovaná

zlatka
30. bře 2009

Lindi, říká se vydrž 7 dní a pokud to neklapne, tak zase do plíny achvilku počkat,a le od kamarádky chlapeček to pochopil až osmej den🙂

My máme koženkovou z netu za nějakých 7kil a dobrý, spokojenost.

Jsem s evčera musela chlámat, jak jsme se s beruš válely před usnutím, tak mi zarablovala v břuchu a ona říka: Šmankot, co to bylo? (šmankot má z Hurvínku) a já: "nic.." ona:" myslím, že maminka udělala prc." říkám"nee, neudělala" a ona: "myslím, joo, udělala prc tuošičku.tuošičku prc jo-o, maminko!" 😀

Jo a jak prcci zvládli posun času?

zlatka
30. bře 2009

A odpo jedeme na očkování, se mi vůbec nechce, tak na vyřiďte prckům, ať na beruš myslí😀

janica..
autor
30. bře 2009

Berenička je borka největší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Hmm tož to mi ani neříkej, jako fakt tu židlu vyhodím už z okna, pač jako vrže, no je fakt naprd, nejhorší je, když mladej večer konečně vytuhne a petráš se pohne, tak je mladej zase vzhůru 😅

Zlatuš mladej jako ani zaregistroval, nějakej posun času 😎

zlatka
30. bře 2009

to "na" mezi slovy tak a prckům , tam nepatří

janica..
autor
30. bře 2009

Tak Damiánek prej bude na Beruš myslet 😀 😀 😀

linn
30. bře 2009

Jani, ,my mame taky takovou obyc textilni.

A nase dve S budou taky na Berus myslet 🙂

zlatka
30. bře 2009

Lindi SS 😀 😀 😀 to snad nee, co?Jste moc hodní, že děkujeme. my máme nevrzací.Bůhví, co na ní všechno děláte, Jani 😀 😀

zlatka
30. bře 2009

Jo a ještě jsem si vzpomněla, že když už jsem myslela, že je tuhá, bo byla tak 4 min. potichu, tak se ozvalo: "Pažím... (jako pařím) a začala mlátit hlavou a máchat rukou nad hlavou-vleže, tak to mě taky rozesmálo.

linn
30. bře 2009

Zlatus 😀 😀 😀
A co budete ockovat?

konoupek
30. bře 2009

Ahoj holky,

Jani my mámě taky takovou obyč textilní a taky trochu vrže,ale tak normálně jako 😀 .Máme jí už dlouho,tak ani cenu nevím.

Zlatu ty si s Beruš musíš užít kopec legrace to je mazec,jak jí ta pusa jede 😀 😀 😀 .Denuška spí u babi,ale určitě by na Beru taky myslela 😉 .

Jak bude Denuš zdravá,tak taky zase zkusíme bez plín,ona je strašně tvrdohlavá,no tak uvidíme,jak nám to půjde.

Ivi tak sis to taky užila to je príma 😵 ,Linduš a ty nezávid jo 😀 😀 😀 😀 😀 😀