Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
7. dub 2009

Zdar holky!!!

Teda to je pocasko ... uplne si to uzivame 😉. Dopo jsme byli na prochajde a pak na dni otevrenych dveri jedne skolce ... mam z toho dobrej dojem, ale myslim, ze nas nevezmou, teda vzali by, ale az to dalsi zari 😝. Maci tam byl nadsenej, vubec nechtel domu ... jen ho tam fest zmastil jeden chlapecek, poslouchali jsme reditelku, ted se otocim a vidim, ze ten kluk triska Macika autem po hlave 😕 a celkem fest, tak jsem je od sebe odtahla. On ten chlapecek byl jakejsi agresor, hned od zacatku bral vsem hracky a hazel s nima 😖. A jeho maminka mi rekla, ze holt je takovej 😕 😠

Zlatus, kdybych mela hlidani, sla bych do toho 🙂

linn
7. dub 2009

Cauky,
no Samik ted ani nechce z prochazek chodit domu 🙂
u nas je ve skolkach den otevrenych dveri zitra a zapis koncem dubna, myslite, ze k nemu mam se Samikem jit? Kdyz mi ho vezmou pristi zari, budu rada, v tom dubnu to nepotrebuju 😅

bazalka
7. dub 2009

Lindi, pokud chces az pristi zari, tak by melo stacit jit k zapisu pristi rok, maji to podle skolniho roku.

bekulkamama
7. dub 2009

Zlati: vidíš holky jsou tu taky pro 🙂

bazalka: není ještě malej na školku? Nebo už to jen tak obhlížíš? 🙂

linn: tak aspoň uvidíš jak to tam vypadá... 🙂

bazalka
7. dub 2009

Bekulko, neobhlizim, uz je to realita. Kdyz chci, aby malej sel v dubnu 2010 do skolky, musi ted k zapisu

konoupek
7. dub 2009

Ahoj holky,
tak se tu taky na chvilku ukazuju,venku krásně a tak jsme většinou u našich na zahradě.Denuš hrozně baví s dědou zahradničit 🙂 .

Ivi díky za odkaz,zrovna dnes jsme byly shánět ve městě...u Bati nám řekli,že se máme přijít zeptat zítra,že dnes přišlo zboží a není to vybalený,naproti Prioru,že až po velikonocích ,v Prioru taky naše číslo neměli a kde je ještě dětská obuv nevím teda no,tak jsme zase pořídily 😝 .

Jani ty jsi chtěla tu knížku od Peti taky půjčit,že jo.Jestli nám to vyjde,tak by sme zítra dorazily do té Olympie,ale spíš jen já,že bych ti to tam hodila.Na kolik jste domluvený?Denuš do uzavřených prostor nechci tahat,ještě trochu chraptí a nerada bych ,aby zase něco někde chytla to už by mě hráblo asik.Ještě k tomu,když je venku tak hezky.

Ivi chudáček Martínek vy to taky nemáte jednoduchý 😒

Jste psaly o tom Kopečku....no jestli bude na Velikonce hezky,tak tam to bude masakrrrrrrrrrrrr 😀
Bych tam nejela,ani za nic.

bekulkamama
7. dub 2009

bazalka: celej jeden rok předem? fakt? to jsem netušila, to je mazec...

bazalka
7. dub 2009

Ted je zapis na skolni rok 2009/2010 a Maci by mel jit do skolky prave v tomto skolnim roce. Zapisy jsou vzdy na jare pred zacatkem nasledujiciho skol roku ... jojo, je to sileny. Deti moc, mist malo ... vidim to blede. Ale zamestnavatel mi drzi misto jen do toho dubna, dyl ne ☹ ... nejak to dopadne, delam pro to co muzu

bekulkamama
7. dub 2009

konoupek: jj no já všem zas po víkendu poreferuju tak to tam bude o víkendu vypadat a hlavně teda to pondělí, čekáme pohromy aut a lidí ☹

bazalka: a nešlo by se s ním domluvit? Ti šéfové, ach jo..... njn tak snad to dobře dopadne.

teda to je mazec, proč je těch školek tak málo?

bazalka
7. dub 2009

Bekulko, zamestnavatel ti drzi misto ze zakona do tri let ditete. Pracuju v nemocnici a tam je to ber nebo neber a ja si to misto chvi urzet. V mem oboru je tezke pak najit jine misto ... jine takove pracoviste v Olomouci neni ☹.

konoupek
7. dub 2009

Bekulko,no jo ono bylo jednu dobu málo dětí,tak to všechno zrušili a tak to dopadlo 😠 .

Jsme se byly se Zlatuš ptát v Tynci,jstli by ám holky vzaly,když tak tam,ale bez šance 😝 .Uvidíme co tady.

bazalka
7. dub 2009

Nejlespi reseni je si poridit dalsi mimi a to starsi dat do skolky treba ve ctyrech, ty pak uz berou celkem v poho, nebo v peti, ty uz vzit musi ze zakona 😉 ... ale tahle varianta u nas neklapne 😅 😔

bekulkamama
7. dub 2009

bazalka: jj no do 3 let vlastně, 4 rok je nějak dobrovolnej no a jak je to kdybys třeba chtěla mít další díě? Drží ti místo, když navážeš na mateřskou hned další?

konoupek: ty si taky někde tam poblíž jako z Grygova jako Zlatuška?

ahaaaa uč to čtu, nějak mi to nabíhá pomalu... tak to já jestli to půjde tak bych brala po sobě dvě no ale kdo ví, zatím se to nějak nezadařilo, ale zkouším to chvíli takže si nic nenalhávám... a čekám 🙂

no jooo stát to zrušil, stát to musí znovu zřídit, si stěžovali, že je malá porodnost a teď se jim to vymklo z rukou ☹

bazalka
7. dub 2009

Bekul, drzi 🙂

A bude se skolkama i skolama hur ... rocnik 2008 je jeste silnejsi ... ☹

konoupek
7. dub 2009

Beku já jsem taky z Grygova 😉 .

No mě se Tom ptal zrovna minulý týden....tak kdy na to skočíme.Já ....jako na co.On ...no na to druhý,at nemusíš do práce 😀 .Ale to je na mě moc brzo.Když ,tak za tři roky,dřív ne. 🙂

bazalka
7. dub 2009

Jani, za tri roky nebo az bude mit Denca tri roky 🙂

konoupek
7. dub 2009

Ivi za tři roky 🙂

bekulkamama
7. dub 2009

bazalka: jééé tak to se mám na co těšit, kolem sebe vidím samé těhulky, bůhví do čeho vpadnu já...

konoupek: no jooo tak to s tebou se ta Zlatuš schází a s malou Deniskou na zahradě a venku že? Ona občas o někom mluvila, že tam má kámošky v dědině...

konoupek
7. dub 2009

no my se zase tak často nevidíme to bude někdo jinej 😀 .No je mně nevěrná,ženská jedna 😀

konoupek
7. dub 2009

ale tady je spusta mamin s kočárkama a malýma dětma,většinou člověk na někoho narazí 😉

linn
7. dub 2009

Jani - kon. - mne dnes ta knizka dorazila, mela jsem ji objednanou z Aukra, tak ji muzu janici pujcit, at nejezdis jen kvuli tomu 😉
No mne je ta skolka zatim celkem jedno, ale jak bude mit Sebik tri, takze 2011 mi je musi vzit oba 😠 ale zas si myslim, ze pro Samouse by bylo lepsi jit uz driv 🙂

linn
7. dub 2009

bekulka, co delas - jako zamestnani? a primo v Ol.?

bekulkamama
7. dub 2009

konoupek: 😀 hleďme potvůrka! 😀 teď se jí škytá hi hi

linn: jsem v administrativě ve stavební firmě, jj v centru v podstatě... vidím na tržnici 😎

linn
7. dub 2009

Jani a jak se ti ta knizka libila?

bekulkamama
7. dub 2009

nevím jak vy, ale já jdu po práci na brusle 😀

janica..
autor
7. dub 2009

Helou,

děvčata jsem KO, jako celej den v tahu, ale nejhorší je to hlídání, jako mladej jak jezdí na té motoře, tak je to fakt o hubu 🙄

Bekul chudino trčet v práci, no jo však se taky dočkáš a my zas budem trčet v rachotě a ty drandit po venku 😀 😀 😀

Tý jo fakt jsem zvědavá na školku, jak my dopadnem 😅

bazalka
7. dub 2009

Prave jsme vyplnili prihlasku do skolky 😉

Tak jak zitrek??? Maci uz skoro nesopli, ale uvidim rano ... pokud by byl v poho, mozna bychom taky dorazili. V kolik se slizate??? Maji az od deseti, ze?

janica..
autor
7. dub 2009

Ivi my jsme si dali zcuka s Linduš v devět, je to lepší co nejdřív, pač pak začalo chodit dost dětí.....

janica..
autor
7. dub 2009

Zlatuš co ty dorazíš?