Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
24. kvě 2008

Se musím pochlubit, berunka si SAMA řekla, že chce na nočník- kakat, vždycky předtím jsem to odchytávala, no mám z toho radost velikou.Šla si pro nočník, ukazovala mi ho a pak když jsem jí to nachystala, tak si dolezla až k němu, postavila se, já jí sundala gatě, sedla si a začala tlačit. Kéž by se příště vydařilo zase, tohle byla možná náhodička, ale asi si to už začíná uvědomovat. JInak už chodí z kuchyně do pokoje jakoby nic, má z toho capkání velkou radost.
Lindi, napiš, kdy to děláš, ať můžeme myslet a držet pěsti. A ty hladovce vám závidím, to by mě teda vaření bavilo. A ještě jaký kousky už dáváte?Já teda maso krájím hodně nadrobno, větší kusy masa jsem ještě nezkoušela, co bych taky chtěla se 4 zubama, ale vy, co máte skoro plnou chrupavku už dáváte normál kousky?Jinak ty čtyři zuby se snažím čistit, ale spíš si zatím jen na ten kartáček zvyká.

cecil
25. kvě 2008

Zlatko, že byste ten titul geniálního dítěte přece jen obhájili???? 😀 😀 😀 .......ale to víš že už si to uvědomuje a bere to za správný konec! Holka šikovná 😉

konoupek
25. kvě 2008

Holky děkuju za přáníčka 😉 .Dnes to vypadá na hezkej den 😉

cecil
25. kvě 2008

Jé Jančám vše nej...já hlava děravá 😔 . 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zlatka
25. kvě 2008

titul už neobhájím.....jsou tu lepčí borci.... 😀 no, ale s kým se mám o tyhle radosti podělit, když ne s váma. Moje kamarádky to zas až tak moc nezajímá, bo ještě prťata nemají.
Dneska je krásně, tak si to užijte, my už jsme byli s pesama u vody a dopo na výšlapu (asi takových 200m 🙂 ), beruš by potřebovala být chobotnička, bo jí na všechno, co chce zvládat dvě ruky nestačí (v jedné držet kytičku, ve druhé kamínek, ve třetí kyblík s kamínkama a čtvrtou tlačit tříkolku), to je vždycky boj- čeho se vzdát.
Tak pa, maminy.

dali
25. kvě 2008

Zdarec maminy

tak my dnes odpo vyrážíme na dětský den,bude to zase spíš pro Viki,ale Filda si polítá,já taky 😀 😝

Včera jsme byly na diskošce,bylo to super,to jsem ani nečekala,byl tam s náma manžel od kamarádky,co měla termín porodu 6.6 a já si zněho dělala legraci že ještě jak příjde tak pojedou rodit a před chvílí mi přišla SMS že se jim v 9h narodila Terezka 😀 😀 😀 tak nevím,kdy jely,mají už třetí a asi poslední mimčo tak to šlo určitě rychle 🙂

Zlatuš Beruš je opravdu borka,to Filda tam sedá jen v kalhotech,ale jinak ne,ne,ne 😀

Hezkou neděly 🙂

linetka
25. kvě 2008

Ahojky
my dnes byli v Lašťanech na prochajdě. Šli s námi i Lukáškovi sestřenice Monča a Verďa tak se nenudil. Viděli jsme krásný koníky a i hříbátko a nakrmili je jetelinkou 🙂 pěkná procházka je tam krásně.Holky poprvé vozili Vendulku.

Včera jsme pokoupili Lukáškovi oblečení v Olympii kalhoty s odepínacíma nohavicema za 250,- asi mu koupím ještě jedny v jiné barvě.

K jídlu Vendy už baští na oběd celou skleničku zeleninky a odpo nebo dopo ovocnou přesnídávku.Pěkně baští. Zatím jen brokolice jí nelezla to se nadavovala po dvou lžičkách 😝

Jančám opožděně vše nej k svátečku 🙂

zlatka
25. kvě 2008

Takže Vendy bude další dobrej jedlík- to teda beru měla tu skleničku , tuším, snad na třikrát!!!!A frutapuru - na dvakrát.Aspoň jsem ušetřila, že jo.

Myslím, že jsme všichni výletovali. jsem naháněla Konoupka, jak se vracel z vychajdy, ale nestíhačka jako. Jsem ti volala na founa, abys na nás počkala, šly jsme v závěsu a asi jsi ho neměla u sebe 😀
Jináč dneska dala babi Berunce snickersku- 😠 😠 , mazec, říkala jsem jí, aby jí to nedávala, měla pusu plnou oříšků (jak zašla, tak jsem jí je vydloubla prstem a sebrala jí to z ruky a snědla jí to), tak prej:tak já ti dojdu radši pro milenu.Tak mi do ní bude cpát sladkosti a potom má jíst něco kloudnýho, na to má času ještě dost.

janica..
autor
25. kvě 2008

Čauvec babinec 😅

Zlatuš já jsem koupila v bio výživě něco jako rajčatový protlak ten je úplně super, já bych z normálního prtolaku ještě nedělala a nebo si kup tu rajčatovou šťávu http://www.portalprozivot.cz/eshop/?shcat=192&s... z toho dělá kámoška rajskou 😉

Myslím že dělá Linduš zkoušky v úterý 😉

Zlatuš Berenička je borka 😎

Včera mazec jsem juchaly sranda největší 😀 😀

zlatka
25. kvě 2008

Cecil, abysme tak nedopadly 😀 😀 😀
Poslední host: http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?...

bananek
26. kvě 2008

Ahoj holky Filípkovi vše nej ke svátečku ať mu pěkně svítí dnes sluníčko a ať mu mamka koupí něco mooooc dobrého na zub 😀 😀 😀 😀 😀 Tak koukám že jste si to včera všichni užily my taky přijela kámoška tak jsem si okopala kytičky a ona zatím ťapala z Lucišem po zahradě pak jsme daly kavčo a opekly špekáčky prý to ve městě nemají vždycky se přejí a pochvaluje si jak jsou moooc dobrý jela dom až o půl sedmé tak jsme šly pak koupat a odpočívat táta je zase nasranej nevím co jsem zase tak hroznýho řekla furt se ptá na ptákoviny jako umylas ten dudlík už je malá přebalená ať v tom teplu se nezapaří tak jsem mu odpověděla a je stoho tichá domácnost no nic třeba ho to přejde a nebo jak já říkám se odrazí a když né nic se neděje ono ho to musí přejít a nemusí se přece pořád plést do mé práce že jo holky co vy nato 😀 😀 😀 😀

cecil
26. kvě 2008

Jé, Fildovi všechno nejlepší k svátku! Neviděli jste na dětském dnu Štěpánku? Šla nakonec s babi a říkala, že jela na koni a kreslila výkres a viděla Viktorku 🙂 .

Holky, my jsme marodi! Teda já a Emilka. Asi nějaká viróza. Už dva dny jsem byla jakási unavená, a v noci jsem se vzbudila a byla mi hrozná zima, pak zase horečka.... 😖 a Emča se vzbudila s teplejší hlavičkou a unavená. Ale jinak mě nic nebolí, jen celej člověk 🙄 . Prý to teď řádí...tak konečně je hezky a my budeme nemocný ☹ .

Snickerska Zlatuš jede 😝 a Milena taky...já jsem vždycky říkala, až bude Štěpánka pěkně jíst, tak pak ať si jí sladkosti....nebo jsem řekla, že až po obědě....ale rozhodně ne v roce! 😕. Já jsem teda na sladkém nevyrostla a nepodporuju tou děcek.Hlavně nesnáším tvrdá barevná lízátka, a takové ty hračky s kokinama...to u nás letí rovnou do koše...to už je lepší kvalitní tmavá čokoláda. A jde to naučit, ještě před lety by to P. nejedl a teď ji jíme všichni i Š.

cecil
26. kvě 2008

Banánku, tak to neznám, aby se mě chlap ptal, jestli mám přebalený děcko 😅 ....náhodou to je pěkný, že má starost.... 🙂 ...to můj si někdy vzpomene, jestli jsem dala psovi jídlo....ale to kdyby bylo na něm, tak pes je už scíplej hlady. 🙄

Ale jak je té péče hodně, tak je to taky na prd, můj tata je taková všetečka a často mi to leze krkem...

cecil
26. kvě 2008

jé a to hlavní jsem nenapsala!!.....holky už mají nábytek!!! Dnes jsem myslela, že už předělám oblečení do nových skříní a jsem tak máčková, že skoro ani neunesu Emilku, musím to odložit, třeba už mi zítra bude líp.

konoupek
26. kvě 2008

Bré ránko holky,
Všechno nééééj Fífovi,hodně hraček a zdravíčka a poslušný rodiče 😉
Zlatu tel.jsem u sebe asi měla,ale jen na vibrace,takže se omlouvám schválně to nebylo 😝 .Teda ta vaše babi je fakt případ 😀 já bych se z ní už asi zcvokla 😝 😉 .Musíš mít ,ale nervy vytrénovaný 🙂 .
banánku to jsi mi udělala chutě,špekáčky bych si taky dala,budeme muset taky něco takovýho podniknout 😉 .No mě se Tomáš taky teda neptá,jestli je Denuš přebalená,když potřebuju,tak mu řeknu,at jí přebalí a je to.Vlastně o všechno si člověk musí říkat bo jinak by neudělal lautr nic,že 😠 😝 .

linn
26. kvě 2008

Ahojky, tak zitra drzte pesti 😉

cecil
26. kvě 2008

myslíme na Tebe Lindo!!! Zrovna i moje neteř maturuje, tak budu celej den jen držet pěsti 🙂

bananek
26. kvě 2008

Linn pěstičky budem držet 😀 😀 😀 Konoupku to on jí jako taky nepřebalí pokud neřeknu nebo někam nejdu a musí to udělat ale to on ze mě dělá blbce jako si rýpne jestly je nebo není 😀 😀 😀 😀 Kdyby to byla starostlyvost tak by mě to tak nes..... 😝 😝 😝 😝 😝 Proto mi ani nevadí že je uraženej a ještě mi řekne že já řvu já to ani neumím no ale nic ser....na to ono to nějak dopadne hlavně že venku svítí sluníčko a můžem ven a ostatní neřeším 🙂 🙂 🙂

konoupek
26. kvě 2008

banánku tak takový rýpání taky nesnáším a ještě se nafučí téda 😝 😀 .
lindi palečky budeme držet i na nohách 😀 😉

janica..
autor
26. kvě 2008

Dobré ránko,

Zlatuš tak to ta paní kojící je teda hustá 😅

Filďásku všechno nejlepší k tvýmu druhýmu svátku, hlavně hodně zdravíčka 😵 😵 😵

Banánku tak takový keci nesnáším 😠

Lindi budu na tebe myslet a držet pěsti 😉

Holky se mi zdál sen že jsem potkala Evču s Emčou a pak Zdenču a ta byla úplně na krátku(ti to slušelo) no sranda a jeli jsme nakonec všecky za Zlatuš, no a dál už nevím 😅 no už mi z toho koníka hrabe 😒

zlatka
26. kvě 2008

Jani 😀 😀 , to, že jsem vás královsky pohostila a jak vám chutnalo, si už nepamatuješ, co?

Lindi, zítra taky myslíme!!!Určitě to dáš.

Fífovi všechno nej k svátku, třebas dostane taky od babičky snickersku!!! 😀

banani, to už tak je, že jim něco řekneme normálním hlasem (nějaká reklamace nebo připomínka) a hned řveme, jsme zlý a nevím co všechno. Taky znám.
Beruš si v noci ukákla do plíny a ráno se probudila s osypaným zadečkem, chuděrka, tak luftuju, luftuju.Snad to brzo zmizí, nebo máte jinou radu na opruzeniny?

bananek
26. kvě 2008

Zlatuš tak jsi to vystihla úplně super tak to je no nic nenaděláme m

janica..
autor
26. kvě 2008

Zlatuš právě to mně štve to hlavní si nepamatuju 😀 😀 😀

JInak pománá super imazol a větrat a větrat 😉

janica..
autor
26. kvě 2008

Jsem hodila pár věcí na aukro a vypadá to že všechno prodám tož jsem ráda, taky jsem to dala za lidovky, jsou to věci co Damiánek neměl ani oblečený, takže bych to stejně vyhodila, tak bude mít aspoň na mlíčko 😎

dali
26. kvě 2008

Ahojky

Filda moc děkuje za přáníčka............Zlatuš tak to teda od babi nedostane,by mě asi jeblo,ale babi byla aktivní už v sobotu,donesla ovoce místo čokolády barevný kuk. kuličky a penízky,ty jsem samozřejmě hned uvtratila 😀 😀 😀 ,koupila jsem zu za ně košily s kr. rukávem a tříštvrťáky a v nextu klobouček,ten je boží,tak tentokrát se babi předvedla 🙂
Za to jak tu spala to zase byla akce an román...tak my jsme došly až 02:30 a ráno v 6h budíček,Filípek...tak babi v trhla do ložnice(já jsem ho slyšela jak si povídá a řekla jsem si dokud nezačne mrčet tak ho nechám třeba ještě zabere) a volá Zdenko on má hlad,běž mu ohřát mlíko,což by se jí taky nic nestalo když věděla kde je a že se jen ohřívá v mikrovlnce a tak jsem stala a udělala mlíčko a zavřela se do ložnice,byla jsmeč uplně grogy,páteční noc jsem totiž spala taky jen 3h) no a jak Fífa dopúil tak bušil na ložnici a ona mu otevřela a sedla si k nám na postel a čekala až vstanu...no a můj mil. manžel se ani nevzbudilk,tak jsem vstala a šla jíííí dělat snídani a oblíkat Fildu a ona jen seděla v kuch. u stolu a čekala,tak jak jedla tak jsem si šla lehnout na sedačku a ona pořád děcka ticho ať nevzbudíte tatínka,no to bych vraždila 😠 😠 😠 😠
Normálně bych totiž Fildovi dala mlíčko a on si vyhraje třeba i dvě hodiny sám v pokojíku nebo i s Viki a já můžu aspoň pospávat a polehávat,ale takhle jsem se starala ještě o babi 😠

Evčo viděly jsme Štěpámku i s babi i na koni,Viki mi ji ukazovala a byla jí říct ahoj.Dětskej den byl super,Filda se vylítal a táta za trest za babi za ním lítal 😀

A imazol taky doporučuju,nic rychlejšího neznám,u nás zabírá az chviličku 🙂

dali
26. kvě 2008

Lindi budem na tebe taky moc myslet a držet pěstičky 🙂

janica..
autor
26. kvě 2008

No Zdeni tož to by byly moje nervy, takový hlídání je fakt na prd 😠 to my došly dom o půl noci a spaly si do 9,30 pak jsme jen brnkly jak Dmaiáne spinkal, no jako vždycky v poho jako doma a ležely jsem do 10,30 a pak jsme vstaly přeslíkla jsem postele, pač nesnáším smrad z hospody 😠, Petráš zatím vysál celý byt a šly jsme na obídek na zahrádku no pohoda jazz, no pak jsem jen sfrkly do Kaufu pro jogurty a šli si hodit šlofíka 😅 a čekaly na miláčka 😎

linn
26. kvě 2008

Zdarec, diky moc za podporu, z chvili budu vyrazet, no snad nebude nejakej hroznej provoz, no asi bude 😒
Zlatus, na opruzeniny bud Pityol nebo jak pise Janca Imazol krempasta, ten zabira jeste lip, vzdycky ho pak mazu aspo par dni, aby se to pekne zahojilo.
Pa a dam vedet co nejdriv.

dali
26. kvě 2008

Tak Jančo takovou pohodu jsem mívala když Viki spávala u našich,na oběd jsme šly většinou k nim a pak jsme tam daly kafčo a šly i s Vikčou domů,ale s Fildou se nám to poštěstilo jen jednou a podruhé no to už víte 😀
V pátek máme zase akci,tak ho tam zkusím zase šupnout,když tak zase půjdem domů,moc se nám tam nechce ani jednomu tak aspoň budem mít výmluvu jít domů 😀
My máme totiž každej týden nějaké oslavy kamarádů 😝 čeho je moc toho je příliš 😉

konoupek
26. kvě 2008

Zdeni tak to je teda hlídání akorát k nas... 😖 .To janča to má,jak z pohádky co Jani 😝 😉 ,to je pohodička a klídeček,úplně jsem si to představovala 😵 .