Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
5. kvě 2009

No jako ve finále jsi to na sebe Bekul proflákla sama 😅 jak jsi psala o tom pokojíčku, tak mě hned napadlo, že jsi v tom 😅 no a pak napsala Péťa a pak jsem taky koukla do alba 😉 jsi to psala prostě už jako budoucí mamča 😉

entik
5. kvě 2009

ahojky,
bekul, ja si rikala, ze kdyz uz je to v albicku, tak je to verejne 😖 . A jak pise janca, ja se chtela podivat, jestli tam nemas nejake fotky domecku, kdyz jsi psala o pokojiku 🙂 spis to byla fakt nahoda...

Evi, s tim jidlem je to fakt spatny. Ani ovoce a zeleninu neji? nastrouhany jablicko, mrkev, okurku? a bezlepkovy obiloviny? ryzi, pohanku, jahly?
My s jidlem problem nemame zadny, matej ji uplne vse a hooodne casto 😀 konkurujem Samikovi 😉

zlatka
5. kvě 2009

Holky, jestli nemáte na zítra s prckama program, tak klidně dojeďte k nám na párty, začíná ve čtyři. 😉

bazalka
5. kvě 2009

Bekul, gratulujem a drzime palce, at je vse v poho a tehu si uzivas!!!

Berunko, prejeme Ti vse nej nej k narozkam!!!! Dekujem za pozvani, ale zitra odpo nemuzem ☹

Dnes jsem se byla strihat ... tak jsem se tesila a ted se mi chce brecet. Mam tak letni sestrih az to hezky neni ☹ ... i Vilas mi rika, ze jsme doma tri kluci ... at mi to zas rychle doroste!!!!! Jako opet si kadernik vyhral, ale zakecal se a strihal a strihal ....

janica..
autor
5. kvě 2009

Jé škoda Beruš,taky nedorazíme....

Ivi tak to naštve, ale brzo doroste 😉

janica..
autor
6. kvě 2009

Dobré ránko razíme do MC, doufám že někdo dorazíte........

bekulkamama
6. kvě 2009

janica: no to neeeee, to já řeším celej dům! 😀 stavíme novostavbu víš! 🙂

bekulkamama
6. kvě 2009

entik: nevadí, co už no, ale drahý si nepřejete to zatím zveřejňovat ☹ jj něco málo mám tady:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

bekulkamama
6. kvě 2009

Bazi: díky..

cecil
6. kvě 2009

Ahoj,
Bekul, jestli jsi nešla k doktorovi moc brzo, určitě to bude v pořádku! 😉

ohledně jídla napíšu později, Emča mě tahá ven na koťata.....je to neodkladné! 😀

bekulkamama
6. kvě 2009

cecil: asi! no tak víš jak, těšíš se a máš čárky tak šup šup 😀 a letíš...

dali
6. kvě 2009

Čau

Berunce přejeme vše nej k narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka a taky hodné rodiče 😀 😀

Zlatuš Viki měla ten kostým už malý,ale na stejný způsob, měl to po ní Filda

bekulkamama
6. kvě 2009

dali 😀 hlavně pevné nervy pro B. maminku 😀

bazalka
6. kvě 2009

Ahojky!!!

My jsme meli dopo navstevu, tak jsme v MC nebyli. Byla u nas Linda s klukama 🙂. Parada, desne to uteklo! Velci valcili o hracky a malosek je desnej aktivista .... je sikulka nejvetsi, rychlej, zvedavej a mamincin 🙂

Jdu jist a pak kuknu ... tak zatim zdarec a piste, at mam co cist

cecil
6. kvě 2009

Zdarec babinec,
Tak koťata tu naši návštěvu přežila ve zdraví, i když potvory jedny, nechtěly sedět způspobně v křesle a nečinně se nechat tahat od Emilky 😀 😀 😀 , Emilka je kybicovala..."šedni, tady budeš" a jak se začaly rvát, tak na ně řvala tyho!(ticho!) 😀.

NO a k tomu jídlu...jablko Emilka jí,ale naše už nemáme a kupovaným já nějak nefandím, takže ty jíme v sezonu. Hrozno má taky ráda, jenže já mám pocit, že to ovoce smao jí nestačí, kor když pořádně neposnídá, ona pořád něco pozobává, takže to dopoledne potřebuje ovoce a ještě něco. No například dnes snídala ořechy...vlašáky, objevila je a já je musela louskat a ona zobala. Pak jsem ji přečůrala, protože mi zbyl pudink a jogurt, tak jsem vzala mixer a zamixovala to dohromady a volala ji na jogurtek, tak ten zblajzla jak nic 🙂 . A pak už bylo poledne a zhltala polívku, byla z toho dirigování koťat úplně vyčrepaná 😉 .
No a druhý uvidíme, včera jsem měla dušenou mrkev, byla výborná, slaďoučká a ta opica ani neochutnala.

A jáhly jí moc nejedou, přece jen mají víc vlákniny a škrábou v krku, pohanku jí musím kamuflovat do dušené mrkve, do polívek...jenže tu dušenou mrkev zrovna nechtěla.

A kojíme teď akorát před poledním spaním a večerním spaním. To je všechno. A moc toho teda už není, piju mátu, takže se mlíko ztrácí dobře. To je tak už spíš jen na pocit, než na hlad.

cecil
6. kvě 2009

JO a banán jí tak jako že docela dobře....když ji něčím zabavím, tak je schopná ho sníst celej, ale zdá se mi, že má teď období, že se jí začíná zajídat, tak dám pauzu, aby se jí neomrzel.

Štěpánka když byla malá, tak měla banán každej den a teď ho nevezme do pusy...

Toš tak k těm našim jedlíkům, někdy jsou to nervy, fakt, ještě Štěpánka měla onehdy období dvou večeří 😝

Ženský, u nás je zima, přemýšlím, jestli vůbec půjdeme odpoledne ven... 😕

cecil
6. kvě 2009

JO a Bekul, co není veřejný, to tu vůbec radši nepiš a nedávej 😀 , jinak to ví za půl dne půl okresu! 😅

bekulkamama
6. kvě 2009

cecil: to si budu pamatovat! 😀

bekulkamama
6. kvě 2009

Zlatu: jaká byla kinder párty?
jinak dneska na druhých testech potvrzeno opět hodnota se zvedla na 351 hcg takže to tam je 🙂
Zlatuško já nevím, Petr to zatím říkat nechce, tak to vydrž, nebo se to rozšíří v partě až k sourozencům a rodině a to ještě nechci, aspoň pár dní 🙂 mimochodem jdes zítra na tu kontrolu "ksichtu" Jitky? 😀

janica..
autor
6. kvě 2009

Ahojky

v MC bylo super, konečně jsem po 14 dnech vypadla 😎

Bekul superrrrrrrrrrrrrrrrrrr, budem mlčet jako rybičky 😉 chápu, že to nechcete ještě rozzhlašovat, já bych taky ještě mlčela.........

Evi i u nás se dost ochladilo 😉

Beruš ty si to dne užij 😵

Damiánkovi taky dušená mrkev nejede, jinak teda sní vše 😅

bekulkamama
6. kvě 2009

janica: díky, já bych ráda, ale je fakt brzo ☹
škoda že do toho MC nemůžu, bo jsem nějak v práci že 😀

zlatka
6. kvě 2009

Beku, jsem ti psala, že to nikomu neřeknu, tak se neboj. Pro mě je nejhorší první den, co se něco takovýho dozvím 😀 😀 , ale pak už mi to problém nedělá!!!!Fakt se neboj, neprovalím to ani před holkama.Jj, souhlasím, ještě si to nechte jako malý tajemství, hlavně si dejte pozor, ať se neprokecnete(nebo chováním k sobě navzájem to neprovalíte), to by pak bylo po překvapení i u rodičů 😀 😀 Jinak paráda, mám z toho moc velkou radost.

Na zkoušku xichtu ještě nevím, máme tancování do 4 a jezdím s jednou těhotnou maminkou, která má teď termín porodu, tak ji nechci samotnou nechat jet domů vlakem, ale třebas bude svolná a zajde se mnou, uvidíme.

Párty teprve bude, už se těším, beruš ještě chrní.Berunka má mrkvičku moc ráda a nejvíc ze všeho miluje hrášek, pomalu jí ho hážu i do kakaa.Ale dnes jsem dělala z brokolice karbenátky, tak to jenom viděla a už říkala:fuj, co to je, to není dobý, to papat nebudu" a já jsem si s tím jak debil hrála, vykrajovala jí kytičky, srdíčka a hvězdičky, aby to bylo lákavější, ale nakonec jednu hvězdičku pozřela, bylo jí nakecaný, že to je maso.

cecil
6. kvě 2009

Zlatu 😀 , hvězdičky a srdíčka...ty jsi kreativní!
A ty jedzíš na tancování?

bekulkamama
6. kvě 2009

Zlatu: já už sem se taky uklidnila a snad to chvíli vydržím 🙂
děkuju si moc hodná, my jsme s manžou happy no jo je na mě dost hodnej, to je asi poznat na okolí ale zatím klid, jezdí dom večer takže to nikdo nepozoruje hi hi
jj no jo tančení Beruš vlastně aha tak uvidíš...

zlatka
6. kvě 2009

Raduš, jenom si to užívej, pak se budou všichni motat kolem miminka.A věřím, že je Peťa ŠŤASTNEJ, teď dostane váš vztah úplně jiný grády a po narození všechno absolutně jinej směr, ale je to super, někdy si s Přemou říkáme, proč jsme nezačali plodit dřív, jak jsme vůbec bez "tohohle" mohli tolik let být 😀

Evi, no tancuju standart(d?bůhví) a latinu, jsi to nevěděla???
Neeeeee, do tancování s B.Ale i já se tam maličko vyblbnu.To se mi právě líbí, že tím, že mám to dítě, tak můžu blbnout a nikdo si neťuká na čelo(bo to vypadá, že to dělám kvůli němu, v práci mám zase prcky děcka)ale já to v sobě normálně musím potlačovat, když se mám jako chovat vyzrále a dospěle. 😖

bekulkamama
6. kvě 2009

zlatka: no jo kdo to tuší předtím když má zase svobodu a užívá si jinak 🙂
já se těším, on je někdy tak roztomile starostlivej 🙂 až jsem z toho celá na měkko 😀
já tě neviděla blbnout ani nepamatuju 😀 ale jistě se vyřádíš na těch úkolech na svajbě 🙂

janica..
autor
6. kvě 2009

Zlatušáku těším se na fota.......

entik
6. kvě 2009

Zlatu, ja dnes taky delala karbanatky, ale sojove 😉 a matula je zblajznul, jako nic. Pekla jsem je v troube, aby nebyly tak mastne a jsou moc dobre.

To štěstí z otehotneni a z miminka a z materstvi si taky moc uzivam 😵

zlatka
6. kvě 2009

Ahojky, Peti, škoda, že jste nedorazili, z mýho pohledu to bylo moc fajn, děcka se vyblbly, jdu to te´d maličko posklízet. Fotky nemáme,jen video, ale možná uděláme fotky z toho.

Raduš, tak zítra dojdeme do Opery, pokud Kača nebude rodit, ale říkala, že snad nee.

entik
6. kvě 2009

a kolik se vas seslo? taky me to moc mrzelo, ale bylo toho dnes moc a uz jsem nemela silu neco honit...

a jedna moje kamaradka je taky tehu, taky tak nejak brzy jako bekul 🙂 to je tak krasne, hihi