Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janulevrtule
27. kvě 2008

cecil dekuju 😉 snad se nektera maminka ozve, radej bych nekde kde vim, ze jsou mamky spokojeny, jsem se pristehovala z litovle, takze ani reference od kamaradek nemam, tak uvidim 😉 mejte se krasne 😉

konoupek
27. kvě 2008

No Evi to máš pravdu lepší to nebude,ale potřebuju aspon nějaký kratasy.Ale moc nás asi není co nerady nakupujeme ,nebo aspon teda moc takových ženských neznám a chlapi se taky vždycky diví,když něco takovýho slyší od ženské 🙂 .
Tak já ani nevím,jestli jsem na včelí bo vosí bodnutí alergická,ještě mě nic takovýho v životě nepíchlo 😀

konoupek
27. kvě 2008

jani taky nejsem z Ol.tak neporadím 😕

bazalka
27. kvě 2008

Evko ... to k vam nejeduuuu 😀 ☹ ... musite je zlikvidovat ... ja jsem taky alergicka. Kdyz me pichla vcela naposled, skoncila jsem tyden ve spitale 😖

bazalka
27. kvě 2008

Jani ... ja jsem z Ol a byslime kousek od sebe ... my na Werisce 😉
Dr mame pres pul mesta, ale nevadi mi to ... chodime na panoramu k dr Kolkove a jsme spokojeni. Ale primo na Fischerce jsou detske dr, ne? Ale nevim jake.

janulevrtule
27. kvě 2008

bazalko, tak to je nahoda, kousek od sebe 😀 no, ja prave jsem ochotna jet i pres mesto, dyz budu vedet, ze je DR fajn, uz jsem si tu tvoji nasla na netu a je to teda na Dobnerove, ze?nasla jsem tu spravnou 😅
no, tady na fischerce jsou dve,a le takovy skaredy cekarny, maly a divny, tak jsem myslela, ze kdyby s nima mel nekdo zkusenosti, ze jsou dobry doktorky(nekdy hezka ordinace a cekarna neznamena dobra dr, ze 😝 ).
tak ja se skocim podivat k te dr. kolkove a uvazim, casu uz moc neni. diky mooooooc a krasny den vsem preju 😉 😉

hi2u
27. kvě 2008

Ahoj maminy, mám dotaz. Budu rodit v Olomoucké porodnici chtěla bych se zeptat jestli jste některá měla epidural a jestli se za něj platí a kolik. Díky moc

bananek
27. kvě 2008

Jani já chodím až k prioru dr Kutrové je i dětský kardiak je fajn jen se někdy dlouho čeká i když jsem obědnaaná 10 minut sem tam je normální ale je dobrá pokud máš zájem mohu ti poslat i číslo a ty jsi z Litovle tak tam jsem se já narodila a taky jsem pak zdrhla k olomouci 😎

bazalka
27. kvě 2008

Jani, na Dobnerce jsou dve ... ta ma, Kolkova a jeste dr. Dorazilova ... taky je pry fajn. Nebo pak nejake dr jsou i na Janskyho (jak je Albert, pod nemocnici) ... ale nevim presne. Jen nedoporucucju dr. Blahovou ... ale treba ma s ni nekdo dobre zkusenosti, ja moc ne), ta je take na Janskeho. Pak je hodne detskych dr i u Trznice na poliklinice. Tam je dr Pinova ... starsi, ale pohodova a fajn, taky dr Svehlikova, k te jsem chodila jako dite.
Snad jsem aspon trochu poradila 😉

konoupek
27. kvě 2008

hi2u,tak to taky neporadím,epidurál jsem neměla,kurna dnes člověk nikomu ani nic neporadí 😅 😀 .

hi2u
27. kvě 2008

knoupek: nevadí, já jen že kámoška z Prahy dala za epidural 5 000,- 😒

bananek
27. kvě 2008

Tak já dělala ve fakultce ale jestly se za to platí nevím ale píchnout bych si ho nikdy nenechala nechci odrazovat ale dá se porodit i bez epiduralu já neměla zrovna pohodoví porod ale epidural jsem odmítla mám stím jako zaměstnanec sví skušenosti a některé né zrovna příjemné ale záleží jen na tobě do toho nemůžu druhým mluvit 😢

janulevrtule
27. kvě 2008

aha, takze blahovou skrtam, mela jsem ji napsanou, tak jsemr ada, ze ji nedoporucujes(me byla sympaticka jmenem, ja se tam jmenovala za svobodna 😀 )ale jsem rada, ze jsi mi napsala nazor a uz je skrtnuta 😉
ja bych teda spis nejakou mladsi, no...na trznici, to spis k te vasi.
bananku, u kutrove jsem byla na utz srdicka mimca a byla teda fajn, ale prisla mi takova jako nepristupna, prisna, manzelovi pry ne,a le ja se ji jako by bala, jsem divna, ze? 😅 ale na ni cislo mam, diky moc 😉
jojo, zdrhla jsem do olomouce kvuli praci a uz jsem tu zustala a jsem rada 😵 ale ty jsi v litovli asi dlouho nebydlela, ze?podle too co jsi napsala, ale podle fotky te asi urcite neznam od videni 😕 ale kdyzja vlastne ted v litovli vubec nikoho neznam, a to v olomouci bydlim teprve 4 roky,ale lidi se tam hodne meni a stehujou pryc a tak..

jo a jeste jsem zapomnela:LINN drzim pesti at to dneska dopadne super 😵 myslim na tebe, pak se ozvi na sprpen, na tehule nebo nekde, vsak ja si te najdu 😀

jo a teda kdyz uz vas tak otravuju, tak navazu na dotaz hi2u, to by me taky zajimalo ten epidural(i kdy tam jdu koncem cervna na prohlidku tak bych to mela zjistit, ale jsem hlava derava) a jestli je potreba si vzit svoji nocni kosili a jeste drogerii pro mimco nebo nee, diky moc 😉

janulevrtule
27. kvě 2008

ja teda epidural v planu nemam, chci bojovat 😀 😀 😀 ale kdyby nahodou 😀 5 tisic, ani za ň, to radsi pretrpim 😝

bananek
27. kvě 2008

Tak já už v Litovli nebydlím asi od mích 10let pak jsem bydlela v Pňovicích a teď jsem 14 let v Chomoutově jinak pna paní dr Kutrová tak jen opravdu vypadá ale je dobrá je sní i sranda a nebojím se sní o všem mluvit otevřeně vždy mi poradí 😀 😀 😀 A do porodnice budeš potřebovat hlavně pleny a vložky věci mimi dostane a ty taky a kosmetiku hlavně pro maminku miminko má vzorečky

dali
27. kvě 2008

Ahojky

tak pediatra taky neporadím,nejsem z OL.,znám z vyprávění jen dr. Pínovou od tržky,ale bohužel jedna kamrádka je s ní spokojená a druhá nee 😖

Epidural mi nabízely před pěti lety u prvního porodu,ale nakonec jsem šla na císaře tak nevím,ale myslím že se za to neplatí 😖

tak jsem jako Konoupek ani nikomu neporadím 😀 😀 😀

dali
27. kvě 2008

Jo a holky co používají vaše děti avent,pije některé dítko z té trvdší savičky od 12m???Filda dostal novej s touhle savičkou a nechce ho,šklebí se jako kdyby to bylo kyselé 😀

janulevrtule
27. kvě 2008

aha, tak to bylo asi jen zdani z te kutrove, ale radej bych neco tu bliz nez az u prioru, ale diky moc vsem, i kdyz nejsou z Ol a neporadi. 😉

janica..
autor
27. kvě 2008

Zdarec,

Janalevrtule chodím k mudr. Procházkové a nemůžu si jí vynachválit, já jsem z Holice a dojíždím za ní k nemocnici, tady mám dětskou za barákem, ale ta na všechno hned antibiotika 😠

Zdneni jaký je pítko od 12 měsíců?

bazalka
27. kvě 2008

Zdeni, Martas ma pitko to bily od sesti mes ... zeleny jsme nezkouseli
Holky tehule, epidural ani spinal se v Ol neplati 🙂
Jani a kosili mit svou nemusis ... a kosmetiku taky ne, tu ti pro mimi daji
Jani (vrtule) ... ja jsem mela do Litovle jednu dobu tahlo 😉, mam tam dost znamych, ale uz tam skoro nejezdim

bazalka
27. kvě 2008

Na tu prochazkovou jsem taky slysela jen chvalu 😉

bazalka
27. kvě 2008

Holky, ale o ten spinal i epidural je lepsi rict hned pri prijmu, ze o nej budete mit mozna zajem, at Vam vezmou odbery, ktere jsou k tomu potreba ... zvlast pokud pujdete na planovany cisarsky rez ... u toho spinal doporucuju 😀.

janica..
autor
27. kvě 2008

ÁHA TAK ZELENÝ NEMÁME MÁME JEN TO BÍLÝ PÍTKO A V POHO 😒

konoupek
27. kvě 2008

ty jo teda 5000 kč to jeslušná pálka 😕 .janulevrtule do porodnice fakt hl.ty vložky a plínky pro mrnouska,noční košili si určitě neber,zbytečně by sis jí zašpinila ,erár je lepší aspon já byla pořád od krve tak jsem byla ráda,že jsem si svoje toho ušetřila.
Jani od 12-ti měsíců je tuším zelený pítko.

konoupek
27. kvě 2008

Nám teda Denuš nechce pít ani z toho bílýho je zvyklá na obyč flašku a z toho hrnečku ,jak natáhne tak se vždycky zalkne i když je tam ta membrána,no nějak jí to nesedí,spíš to jen kouše pro zábavu 😝

janica..
autor
27. kvě 2008

Damiánek aji mlíčko z toho bílýho pije a v poho 😎 JJ košili jsem měla taky erár 😉

janica..
autor
27. kvě 2008

Ivi jak to vidíš s plavčem půjdete ve čtrtek?

bazalka
27. kvě 2008

Uroc ne ... ten oblicej mame skaredej ☹

bazalka
27. kvě 2008

Jani, nejspis uz do prazdnin nepujdem a po prazdninach se uvidi

janica..
autor
27. kvě 2008

ach jo, to je škoda..... ☹