Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
14. kvě 2009

Tož jako Zlatušáku, kvůli tobě jsem to domluvila na pátek a vy jako půjdete jen jestli bude pršet jo? hmm si budu pamatovat 😀 😀 😀 😀 😀 No za chvilku budou prázky, tak si to tam chcem ještě užít, mladýho minule chytlo auto, tak tam furt jezdil 😎

NO uvidíme jak se ještě holky vyjádří, já myslím, že to bude lepšejší v týdnu, pač jako o víkendu tam bývá docela dost lidí, a víš jak děcka uhlídat, aby nechodili na dráhu, to bude zajímavý, minule jak jsem tam byli, tak zrovna dráha byla terno 😀 😀 😀

bekulkamama
14. kvě 2009

janica 21.5. a konečně budu něco vědět... 🙂

bekulkamama
14. kvě 2009

Zlati, tak m my jsme taky na stavbě ale hody tu už byly tak snad si chvíli najdem nebo aspoň já, uvidím..

janica..
autor
14. kvě 2009

No jen ať víme termínek porodu, víš? kámoška má 1.1 tak myslím, že to budeš mít podobný ne?

bekulkamama
14. kvě 2009

četla jsem Jani že se to počítá dle 1. dne poslední MS tu jsem měla 18.3. mínus 3 měsíce plus 7 dní tak já Vánoce! No nevím Ovu jsem měla až 36 DC tak myslím že jsem teď snad 3. týden ani nevím, uvidím co mi řekne ale podle mě to bude asi až ten leden! Bude to paličatej rohatec 😀 je kámoška z Olomouce? 😀 bych potřebovala sparing partnerku 😀

janica..
autor
14. kvě 2009

JJ je, jí písnu ať se přidá, no ale už jsem jí to říkala kolikrát, ona spíš koňa čte 😅 ,i některý holky ju znaj 😵

bekulkamama
14. kvě 2009

každej na to není aby se tu svěřoval a psal... ☹ ale škoda, připadám si tu nějak moc sama, vy jste všechny maminy, vídáte se v době kdy já jsem v práci ☹ a plno snažilek kolem mě zatím nemá úspěch ☹

janica..
autor
14. kvě 2009

A co Peťula ta je taky těhu 😉 No na srazík dorazíš ne? ať tě taky poznáme a uvidíš, že se ti pak bude líp psát, když nás uvidíš osobně 😉

bekulkamama
14. kvě 2009

jj Peťka, už sem ji poznala, srazili jsme se na nádru 🙂 znám její švagrovou a jejího manžela
sraz?
ty vaše jízdy do MC? Nebo teď ten golf v Grygově?

janica..
autor
14. kvě 2009

Jj chceme udělat nějakej srázek venku a odpo, takže doufám, že dorazíš 😉

janica..
autor
14. kvě 2009

razíme ven, ahojky

bekulkamama
14. kvě 2009

tak uvidíme, zda mi to vyjde, ráda bych :- pa

konoupek
14. kvě 2009

Ahoj holky,

no o víkendu by bylo na golfu asi plno,kdyby bylo pěkný počasí to je fakt.Takže když tak někdy v týdnu a červen mě noc nepasuje,teda začátek jo,ale od 20.-27.6.jedem na dovču.No aby taky cecilovic dorazily jsem myslela.Naposledy jsem je viděla myslím u nich na zahradě 🙂 .

zlatka
14. kvě 2009

No tak joo, teď v pátek, jani, jedu na očkování, tak nemůžu do herny, ale jindy se ráda přidám.
Beru má od rána ufňukanej den, na facku!!!!! 😖

bekulkamama
14. kvě 2009

Ahojky kon a zlatu 🙂
kon: kam se chystáte na dovču?

konoupek
14. kvě 2009

Beku my jedem na chatu do Orlických hor,nikdy jsme tam nebyli,takže jsem zvědavá.Vybírala jsem,aby bylo pořád co dělat,kolem je několik zoo-safari ve Dvoře Králové,hrady i zámky,Babiččino údolí,jen aby nepršelo no. 😉

konoupek
14. kvě 2009

Jo jinak ahoj Beku 😉

bekulkamama
14. kvě 2009

kon: to zní moc dobře 🙂 to bude Denisku moc bavit 🙂

linn
14. kvě 2009

Jani k., Evcu jsme videly jeste u nas 😉 tak uvidime, jak se vyjadri ostatni, ale myslim, ze Iva ma prvni tyden v cervnu skolu, tak co treba druhej?
A beku taky moc rada poznam 😉

bekulkamama
14. kvě 2009

linn: já tebe taky, jen snad bude příležitost 🙂

janica..
autor
14. kvě 2009

Tý jo mladýho dopolední vycházka fest zmohla, usl běhěm minuty, to fakt neznám, tož mám pohůdku 😎

Jako holky já mám adrenalistu jako kráva, on sjíždí na motoře takový kopce, jako fakt nechápu, bych já to nesjela, ale ho to fest baví a jak se chláme, no to má po Petrášovi, no moc z toho radost nemám 😒

No tak co hodit srazík koncem května co?

bazalka
14. kvě 2009

Zdar holky!!!

Vcera jsem mela acko, byla jsem na seminari ... celkem zajimave, tema bylo nedonosene deti

Janucho, kdo je tehotnej?????

Lindi, dik, ze na nas myslis 😉 ... ja tu od 1.6. a od 29.6. vzdy na tyden nejsem 😝 ... jedu opet do Brna. Jinak se prizpusobime ... jen ten golf nam dopo moc nesedi, nemame se tam jak dostat ☹. Odpo by to uz slo 🙂

zlatka
14. kvě 2009

Můžete, Bazi dojet vlakem, to je kousíček od nádraží, dkyž marta tak rád vláčkuje. A asi bych to taky spíš viděla na odpo. Takže v tom týdnu od 25.5, jo?

bekulkamama
14. kvě 2009

jani: to bude věčně dobitej a samá modřinka co? 😀
ahoj Bazi: jaky to byl seminar?

bazalka
14. kvě 2009

Vlaste jo, je to kousek ... tak vlakem muzem 😉 ... klido i dopo, odpo by nas hodil Vilas 😉

Beku: pro sestricky

bazalka
14. kvě 2009

Teda ne jen pro ne, i pro psychology a odb. verejnost

linn
14. kvě 2009

V tom tydnu by to taky slo 🙂 nam je to jedno, klidne odpo a mame ted regulerne petimistne auto, takze muzem klidne i nekoho pribrat, dozadu dam tri autosedacky 😉

linn
14. kvě 2009

a nez jsem vas docetla, tak si Sebik vymychal rucicku v nocniku 😝 😅

linn
14. kvě 2009

vymachal 🙂

bazalka
14. kvě 2009

Labužník 😅