Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
19. kvě 2009

Jani, ja uz si taky varim testoviny 😉 🙂 a prset snad uz taky prestali 😵

bekulkamama
19. kvě 2009

kon: aji já: masenko a rýži

janica..
autor
19. kvě 2009

Bekul žádný příště, na srazík dorazíš jasný! jako srázek v poho stíháš o půl 5 seš tam jako na koni tak vo co jde😀 jezdíš do rachoty károu, takže žádný problém......

Jdu uspat mlaďocha, o půl 4 mi dojedou kámošky ze školy, už se těším 😎

Večír mrknu čaoooooooooooooooo

bazalka
19. kvě 2009

Zdar tetiny!!!

Tak u nas bylo dopo rusno ... nenku hnus, tak jsme meli na navsteve Vasu a Olcu a sousednu s triletym Michalkem ... kluci si pohraci, dokonce bez tahani se o hracky 😉

Evko, jsem se zasmala 😀

Bekul, doraz ... at te pozname 😉

Tak kdyz vsem ten syr chutnal, asi ho taky testnem 🙂 ... teda zitra varim vepro knedlo zelo, ale treba o vik

Snad nebude lit, odpo jdem vybirat s kamoskou bryle ... ne ovsem mne 😔 😅

zlatka
19. kvě 2009
https://www.youtube.com/watch?v=yNo1azyzma8

-tady jsou berunčeny narozky, chcete-li mrknout.

Jako ať radši bekul nejezdí..........není o co stát 😀 😀 😀 😀 😀 (si dělám řiť, samo že doraž i s Peťou)

zlatka
19. kvě 2009

Jo a jani, tobě se to z těch misek vyklopilo, mě teda nee!Ale bylo to dobrý, jen beruš malilčko protestovala, jako vždy u nějaké novoty! A to to připravovala všechno se mnou.

bazalka
19. kvě 2009

Zlatus, boziiiiiii ... ten trpaslik 😀 ... je viodet, ze si to Beru fakt uzila ... konfety, svicky, svicky, svicky 😀

bazalka
19. kvě 2009

A jeste dotaz ... ten golf s chlapama nebo bez?

bekulkamama
19. kvě 2009

holky co blbnete kde jste přišli na to že jezdím károu??? 😀

zlatka
19. kvě 2009

klidně s, ať si to víc užiješ,budeš mít hlídání, já jsem bez. No, raduš, já si myslím, že kdyby se chtělo, tak by se to stihlo🙂🙂

bekulkamama
19. kvě 2009

Zlatu: já jezdím autem ale s kolegou, já auto nemám, musela bych jedině vlakem 😖
no ale jo to by se asi dalo nějak stihnout tak spíš do 5 nevím co jak jede. Ale aby jste všechny neutekly brzo ☹
uvidíme jak mi bude, přeci jen to není zrovna nej..
jistě takových akcí ještě bude fůra ne? 🙂
já nerada slibuju, pak mi do toho vleze něco třeba se s tavbou a vy by jste se pak zlobily ☹

bazalka
19. kvě 2009

Zlatus, s ti hlidanim mas pravdu ... ale at nejsem jedina, prizpusobim se vetsine 🙂 ... na ucasti chlapu netvam, hlavne kdyz nas tatin hodi 😅

bazalka
19. kvě 2009

Holky, asi budem kupovat cyklosedacku ... poradte, kde, jakou a za kolik jste kupovali. Neminim investvat moc, chci nejakou rozumnou, pohodlnou ... da se koupit do 1000,-?

janica..
autor
19. kvě 2009

Ivuš klidkně vem tatina, vy nepojedete nakonec vláčkem?

Bekul jsi psala, že od zítra jezdíš autem, tak jsem myslela že máš svoje, no uvidíš jak budeš stihat, ale rády by jsme tě poznali 😎

Videoko naprosto boží 😵 Beruš si to fakt užila 😎

Jj Zlatuš vyklopilo v pohodě a Damiánkovi to teda jelo, pač mi pomáhal s vařením 😉 viděl, že do toho dávám sýr a ten on může ve velkým, jo jen jsem zapomněla napsat, že jsem všechno smíchala dohromady, si myslím, že to tak je i chutnější........

Dnes jsem dělala ráno ty šneky co jsi dělala k Evce a to je teda taky rychlovka, ráno jsme měli náštěvu, tak to mělo taky úspěch 😉

bazalka
19. kvě 2009

Jani, spime do tri, tak to nestihame

bazalka
19. kvě 2009

Celkem se mi libi ... co na ni rikate?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21218778&tab=9

bekulkamama
19. kvě 2009

jani: ahaaa jo, no kolega měl dovču 😀 svoje nemám ☹
dík, to mě těší ... uvidím

janica..
autor
19. kvě 2009

Ivuš já už nevím na kolik nás přišla, já to mám od kámoša, má internetový obchod kdyby jsis vybrala od něj budeš to mít bez poštovnýho http://www.ok-kola.cz/cyklisticke-doplnky/sedacky/ my máme podobnou tu za těch 899,-

janica..
autor
19. kvě 2009

Ivi nevypadá špatně........ a fajn cena

bazalka
19. kvě 2009

Jani, jak jsi dala ten odkaz .... libi se mi ta za 999,-, jen tam pisou, ze je na nosic a ja chci samonosnou ... ale nezda se mi to, jinde je ta stejna samonosna ... jinak toho kluka znam, teda ne ja, ale muj bracha, ja jen podle jmena

bazalka
19. kvě 2009

Jani, tak uz jsem to zjistila ... ta u toho tveho kamose je jen na nosic ☹ ... vy mate taky na nosic?

bekulkamama
19. kvě 2009

taky jsem koukla, myslím že je hezká, a do litru jak si chtěla 🙂

janica..
autor
19. kvě 2009

Jé Ivi to jsem si nevšimla, že už má jen na nosič, my to taky nemáme na nosič, ani nevím jak je to přidělaný 😅 hmmm tak nic no 😅 😀 Roman dělal s Peťou v práci, no jo svět je malej😉

janica..
autor
19. kvě 2009

Jo a Evi parádní vtípky 😀 😀 😀 😀

bazalka
19. kvě 2009

Je to brachuv spoluzak

prool
19. kvě 2009

ahojky baby,
hlasim odjezd 😉 zitra jedeme do Liberce a pak budu tyden u kamosky ve vychodnich Cechach. Nevim jestli se dostatnu na internet, ale prijedu asi az 1.6 😀 na den dětí nebo tak nějak.
Ivi na nosic my nemame a kupovali jsme to myslim na www.kupkolo.cz a je to myslim znacka Sherman a je 5-ti bodova - ten nas plasan totiz se na te 3-bodove skrtil. Ale byt Tebou bych ho zkusila aspon do nejake posadit nez budete cokoli kupovat.
Zdar nevim jak se na internet dostanu.

janica..
autor
19. kvě 2009

Oli užívej si vejletování a odpočiň si😉 a tak to má být nahlásit odjezd, né jak minule, jsme se o tebe strachovaly 😝

bekulkamama
19. kvě 2009

prool, jé to se máte, doporučuju aquapark 😀
hezky si to tam užijte...

bekulkamama
19. kvě 2009

je možné že mám chuť na čokoládu? 😀 😀 😀 tak to už je mi jistě dobře! 😀 😀 😀

bazalka
19. kvě 2009

😀 😀 😀 Bekul ... dej si 😀