Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
21. kvě 2009

Taky bych brala jako druhe mimi holcicku 🙂 .... na ty je tolik krasnych hadyrku 🙂 .... jasny, ze jen ne kvuli hadyrkum, ale bylo by to fajn, mit kluka a holku

duch
21. kvě 2009

Bekul-měj se a zítra ať to taky víme 😉

janica..
autor
21. kvě 2009

Duch vítej 😎

duch
21. kvě 2009

janica: ahojky 🙂

duch
21. kvě 2009

Bazal:to máš pravdu věciček je krásných plno,ale i na chlapečky.....taky bych chtěla později ještě chlapečka,jak říkáš do párečku,už jen pro to,že já mám jen sestry a vždycky jsem chtěla bráchu

entik
21. kvě 2009

ahojky🙂 vitam tehulku duch...

ja jdu na kontrolu zitra, tak se tesim a taky jsem moc zvedava co dnes bekul

a jinak je tehotna i svagrova, a tak nejak jak ty bekul

cecil
22. kvě 2009

Nazdar maminy, čtu že tady se těhotní a cvičí, tak já jdu do sekce cvičení. Taky jsem si slíbila nemlsat a hejbat se...."mám rád holky, co se uměj pořádně hejbaaaaaat"!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

Takže než jsem vás dočetla, chytlo mě svědomí, že už deset minut jsem sebou mohla mrskat na karimatce 😅 , tak jdu a to...dokud Emi spí, jinak nemám šanci.

Jani, ty máš pilates na divku? Já nemám nic 😒 , kdybys to vzala 2x, tak ti za to dám pajsku, jo?

cecil
22. kvě 2009

Jo a duchu vítej, i když teda nick máš takovej strašidelnej ... 😕 😀

janica..
autor
22. kvě 2009

Dobré ránko,

Evi 😀 😀 😀 tý jo to je obchod, prej za pajsku, nee tak já to nedělám, dvd za dvd, ale furt jsem se ještě nezeptala chlapa, jestli máme funkční vypalovajdu, pač nám blbla, ale jestli funguje tak vám holčiny určitě donesu, ať necvičím sama 😅

Jo a duch jak se vůbec jmenuješ? hoď nějakou fotečku bříška, ať se pokocháme 😉

Kurnik všeci těhotněj, to snad ani není možný, no jo jaro..........

Peťuš ať je na kotrole všecko oki 😉

linn
22. kvě 2009

Dobre rano,
my jsme dnes pro zmenu vstavali v pet 😠 😠 😠 😠 takze uz bych klidne sla zase spat 😖
Taky vitam ducha 😉

cecil
22. kvě 2009

Lindo.... 😀 ...já včera vstávala 4.20....odpoledne jsem chvílema odpadávala v ložnici, ale musela jsem vstát, páč holky jsou schopny vymyslet bůhvíco....jo a Emča už dva dny po sobě nespala odpoledne....zato spí od večera od osmi do do osmi do rána. Ovšem včera to prostě nějak přetáhla a šla až s náma v deset...tak teď s tatou ještě vychrapujou......
To vypadá že už s tím odpoledním spaním pomalu praští 😕 .

Jani, ty nechceš moji pajsku???? No dobře. 😀

A Jani, myslim že na DUcha šel podzim....ne jaro 😅

Už mám odcvičeno...snažím se aspoń jednou denně....povolily mi trochu záda, bezva.

cecil
22. kvě 2009

Holky, ještě ...včera mě bolelo v zádech a v noci se mi hned zdálo, že jsem baly u nějakýcho dr. a ten mi řekl, že jsem těhotná! A já : no jo, to je logický, vždycky když jsem byla těhotná mě bolelo v zádech!!!! 😀 😀 😀 Tak proto mě v nich bolí! 😀 Mě picne! 😅

Člověk se snad toho podvědomého strachu z otěhotnění nezbaví snad až do důchodu 😝 😅

cecil
22. kvě 2009

Jsem napsala v poslední větě dvakrát snad, tak já snad už půjdu... 😀

konoupek
22. kvě 2009

Dobré ránko,

Tak Denuš šla včera spát taky až po desáté 😠 ,jsem si říkala,že bude aspon ráno dýl spát a ona mi v šest dělala budíček 😝 🙄 .Myslím,že jí to odpo spaní odbourám,páč večer tu zevluje neskutečně dlouho,což mě se teda nelíbí.Aspon večery jsem si mohla oddáchnout a něco přečíst a ted prd 😝 .

Beku,kde jsi?tu čekáme na zpravodajství 😉

Vítám Ducha.....uuuáááááá....bububu 😀 😀 😀

bekulkamama
22. kvě 2009

už tadyyyyy, jsem skenovala UTZ no je to vidět fakt blbě, ale mám to v albíčku.. jsem 5tt+6 no ale počítání pana dokrota velmi pobavilo protože mít MS 18.3. a ovu tak pozdě no tak mám termíny 23.12. a 15.1. ujistil mě že to bude až ten leden dle stáří embrya.. holky on má skvělej utz, nádherně byl vidět žl. váček a silný srdeční rytmus!!! Kmitalo to tam jako o život 😀 no bylo to moc krásný, samože jsem neudržela slzu dojetím 🙂

bekulkamama
22. kvě 2009

entik: ale ta švagrová asi není Evča co ? ☹

konoupek
22. kvě 2009

Beku paráda,taky si vzpomínám na začátek a UTZ to ukápne slza snad každé ženské 🙂 .

bekulkamama
22. kvě 2009

je tam sice 6 ale jsem dneska 5tt+7 jsem do toho trochu rypala, bo dle ms jsem uz 10 tyden 😀 ha ha ha
kon: že jo? ten srdeční rytmus mě dostal.... kmital jako blázen... 🙂

duch
22. kvě 2009

Ahojky,zdravím všechny a děkuji za přivítání.No s těma fotečkama už se chystám delší dobu,že vytvořím album,ale nějak to nestíhám,když to dřív nestihnu,tak snad aspoň malou potom tady dám 😀
Bekul:mooooooc gratuluji a hlavně se opatruj a šetři 😉

bekulkamama
22. kvě 2009

duch: no tak to doufáme, ať taky něco vidíme 🙂

janica..
autor
22. kvě 2009

Bekul super 😎 že je vše oki a co jsi spokojená s mudr.?

Duch mě to taky trvalo, než jsem dala fota 😅 a jak se jmenuješ?

JSme byly v herně a mladej je spocenej jak sviňa, ten tam lítal jak černá ruka, se tam vždycky vyřádí, to bude spát po obídku 😅

bekulkamama
22. kvě 2009

jani: jj jsem on je super a kdyby tam nebyl někdy vždycky jdu k turčanovi nemám co ztratit, oba jsou supr 🙂

duch
22. kvě 2009

A to jsem si říkala kolik toho stihnu jak budu na nemocenské a nic z toho... ☹
Já jsem Alena

bekulkamama
22. kvě 2009

hmm to člověk stejně zpomalí a dělá jiné věci co předtím ne, tím se netrap až si tu chvilku najdeš a budeš mít Chuť Ali 🙂 Jestli jsem to nepsala tak já Radka 🙂

bekulkamama
22. kvě 2009

dneska už tu nebudu holky, tak hezký víkend všem (muck)

janica..
autor
22. kvě 2009

Radi pěknej víkendek 😎

bazalka
22. kvě 2009

Ahoj holky!!!!

Bekul, gratulujeme!!!!! Dobrej rozptyl terminu ... ten prvni je ale krasne datum ... to mam narozky 😀 😀 😀. Jo a nejsi 5+7, ale 6+0 😉 (pocita se to jako tyden, co ma 7 dni)

Lindi, v pet 😝 .... ja myslela, ze my vstavame brzo, ale nejdriv v sest. Dnes skoro 7.30, ale opet jsem od jedne chrnela v pokojiku, Macis teknil ☹

Jani, ja bych taky chtela to DVD .... treba se k Vam pridam, potrebuju to jak sul 😢

Malos jako nemini spat ... hraje si v posteli, ale na spani to nevidim ☹

Vcera jsme koupili helmu ... tak odpo radil na motorce s ni .... jezdi jak drak, tak mam strach, kdyby sebou buchl, at se mi neco nestane. Jani, taky ma Damca helmu?

janica..
autor
22. kvě 2009

Ivi na motoru helmu nemá, musím zaklepat na dřevo, malej umí dobře padat, vždy na ruce 😎

Tak mám odcvičíno pilates, to je fakt mazec, fakt je nejhorši to pomalí cvičení, je to zabíračka jako kráva, jako musím Petrášovi řict ať to sežene znova, pač mladej si asik půjčil dvd a pěkně ho poškrkal, tak se mi v půlce fest seká 😅

konoupek
22. kvě 2009

Jani já bych ho taky chtěla,kdyby to šlo....sim sim 🙂

cecil
22. kvě 2009

Cha cha, Jani, to je ohlas, co??? 😀

Ivi, ty jsi 23.prosince??? To byla moje mamča taky 😵 a já jsem 27. 😀

Emča to dnes zalomila odpoledne na tři hodiny! No večer holky koukají vždycky na Ranč a tata je v práci, tak si tu budeme vegetit 😅

Pěknej víkend. Páček