Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ametob
18. čer 2009

Zlatka, tak to jo, to si určitě užijete🙂 A s tím placením, šaty z půjčovny mi připadnou opravdu drahý, kolikrát vyjde i líp, když si člověk něco pěknýho koupí a pak to třeba využije i na jindy🙂

zlatka
18. čer 2009

No právě, jenže nevěsta měla bonusový kartičky s 50%slevou, tak js. myslela, že si tam něco za 250 půjčím, že za tu cenu nekoupím a ejhle.....to je aspoň job🙂no a na malou se ta sleva neuplatňuje. ještě to všechno zvážím a uvidím.Taky jet něco vybírat s malým děckem je opravdu zážitek, se mi do toho moc nechtělo a nechce.

Jé a máš termín porodu na moje narozky 😉

ametob
18. čer 2009

Zlatka, no tak to jo... a že se ti nechce s malou něco vybírat, to chápu, mně kolikrát stačí, když vybírám něco sama na sebe 😀 Myslím, že termín porodu se mi ještě změní, ale třeba to tak vyjde 😉

prool
18. čer 2009

ahojky, 😀
zdravim vsechny a teda se vubec neorientuju kdo je kdo 😉 😀
Zdeni, radi se k vam podivame na megaakci - muzem v cervenci krome snad jednoho tydne - srpen je znacne nejisty - budem predelavat domecek - papa vsichni 😉

bazalka
18. čer 2009

Zdar holky!!!

Vitam vsechny nove!!!!

Smilers, holky jsou paradní!!!! Obdivuju te .... musi to byt fest zaprah!!! Fajn, ze mas pomocniky, ale i tak. Uz maji holky rezim??? Nebo jedna spi, druha bdi, treti ji 🙂?

Jani, pohadkovej les nadhodim a dam vedet

Zdar Zdeni, zrovna jsme dopo s Lindou resili, kdy bude dalsi spolecna seslost 😅

bazalka
18. čer 2009

Olco, zdra, jak se mate ... uz je Vasa zdravej?

Holky, hodila jsem fotky z dopo https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Byla u nas Linda s klukama .... bylo to paradni!!!! Kluci se vyradili. Malej Sebinek je uz velkej Sebinek ... je krasnej a moc sikovnej a hodneeeeeej. Sam s Martou chvilkama bojovali o hracky, ale jinak poho. Pak jsme sli krmit kacenky, projet motorku a odrazedlo a pak byl zlaty hreb ... obed. Sam je proste borec!!!! Martas obcas stavkuje a chce krmit, ale dnes ne ... videl Sama, jak krasne ji sam, tak nemohl zustat zahamben 🙂

linn
18. čer 2009

Ahojky, my uz jsme doma 🙂 Sebik vytuhl v aute temer hned a Samous za ol. a podarilo se mi ho premistit do postylky, tak mam chvili casu 😀

My jsme si to u Ivci a Martinka taky moc uzili, jeste jednou dekujeme 😅

JANI, my budem mit tatina na rybach 😅 , tak s nama muzes predbezne pocitat, mame to kousek, vezmem s sebou jeste nejakou posilu a asi dorazime 🙂

ZDENI, my muzem v cervenci kdykoliv krome posledniho tydne, to tady budem mit tchanovce a prvni tyden v srpnu jedem na dovcu, tak snad se na nejaky termin dohodnem a sejdem se v co nejvetsim poctu 😵

AMETOB, a kdyz budes dva dny prenaset, tak ti porod vyjde na moje narozky 😉

linn
18. čer 2009

Ivi, pekne fotky, teda jeste upresneni k Sebouskovi, on je hodnej, kdyz jsem v dosahu, tak jeste tuhle malickost 😅 😔 nejak odbourat a bude to dokonale dite 😀 😀 😀

ametob
18. čer 2009

Bazalka a Linn - pěkný fotečky, kluci pěkně baští 😒
Linn, na některou z vás mi to třeba vyjde, už aby to bylo 🙂

linn
18. čer 2009

Ametob, vska ono to utece, preji prijemne bezproblemove tehu 🙂

ametob
18. čer 2009

Linn: děkuju🙂

entik
18. čer 2009

ahoj🙂
Jsem si rikala Zdeni, kde se flakas.. co skola? uz mas uzavrene znamky? Nam se nehodi posledni dva tydny v cervenci a prvni v srpnu....

Sebik s balonkem v puse 😀 😀 😀 a bastici kluci, jsem se nasmala.

Ja byla dnes na kontrole, vse v poradku, nadherne byla videt rucicka, jak ji otevira a zavira. I nozicka a hlavicka, uplne vsechno! Mudr videla i pohlavi a pekne me nahlodala, prece jen jsem zvedavka zvedava, ale ustala jsem to a nenechala si to rict, ale kdbych tam byla s pavlem, tak ho ukecam 😉

bazalka
18. čer 2009

Peto 😀 .... vydrz 😉 .... ja bych to ale nedala 😅

Jojo, kluci bastili jak o zivot ... deda bude mit radost, az mu reknu, jak jim to jelo 😉 .... byl to jeho vytvor, vcera jsem vyfasla zasoby

janica..
autor
18. čer 2009

Hezký fotečky 😎 No to věřím, že Sam je vděčnej strávník 😀 😀 😀 a teda Sebík se mi zdá, že mega vyrostl a nebo ho zestaršuje ta košile 😀 😀

Zdeni čus, že se taky ozvěš 😠

No na ten les, jsem slyšela jen a jen chválu, tak jen doufám, že vyjde počasí 😎

Zlatuš pak písni, jak jsi to nakonec vymyslela s těma šatama

smilers
18. čer 2009

Ahojky vsem🙂

bazalko maji svuj rezim 😀 pres dve spi v pokojiku a jedna v obyvaku, pac ta hur usina, co se tyce krmeni, kdyz jsem na ne sama, tak krmim jednu za druhou😀 a vecer chodi spat v 18 a vydrzi cca do tech 5-6 😉

konoupek
18. čer 2009

smilers,no máš to parádně zařízený a holky vzorný teda 😉 😀

zlatka
19. čer 2009

Raduš, šatičky pro beruš jsou uchvancancující, úžasný!!!, je v nich kouzelná, dneska jedu zrušit ty z té půjčovny....

aktekram
19. čer 2009

Krásné ráno,
zlatka: tak ať se zadaří a v půjčovně vyjdou vstříc 😉

janica..
autor
19. čer 2009

Dobré ránko,

chčije a chčije, jé se mi parádně spala i mlaďocha jsem musela budit 😅, jen chuděra Raduš se určitě vyspala na pytel co? 😅 😀 😀

Holky kde jste kupovaly gumáky?

Smil tak to je teda luxus, to ti spí holky přes noc teda přepichově 😎

janica..
autor
19. čer 2009

Jinak na oběd bude zelíčko, pač mi včera udělali chuť Sam a Martínek 😀 😀

jakoubka
19. čer 2009

dobré ráno 🙂

jani-já v Humanicu 😉 takový spidermenovský 😎

počásko fakt na pikaču 😠

Hm,Kubík měl před chvilkou mlíko a teď ho bába cpe melounem. 😒 To bude průjmík 😠

Včera mě máti naštvala:jeli jsme na hřbitov a mama furt na Kubíka,že jedeme za dědou ☹ A Kubík pak pořád na hřbitově plakal,jako kde je děda?říkám,že spinká,no ale chtěl ho furt vidět 😢
Jsem to nevydržela aš šla s ním do auta,ale tam to pořád opakoval,děda ,děda tam. 😒

Nevím,jestli chápe slovu děda,protože žádnýho nemá(no,má od Radka tátu,ale tam jsou komplikované vztahy,takže ho viděl všeho všudy 2 krát)a mého taťku jen fotce a to jsem mu říkala,že to je děděček 🙂 ☹

Chtěl ho moc vidět,ale jak vysvětlit dvouletýmu děcku smrt 😕 😔

janica..
autor
19. čer 2009

No to je blbý Marti, na takový vysvětlování myslím času dost, stejně z toho nemá rozum.......no nevím, třeba ti holky poradí, nemám zkušenosti, naštěstí......

konoupek
19. čer 2009

tak gumáky taky sháníme a nikde jsem na žádný nenarazila 😕

myslím,že 2 letýmu dítku člověk nějak smrt nevysvětlí,nevím.... 😔

janica..
autor
19. čer 2009

Marti a nakolik přišly ty gumáky z Humanicu?

jakoubka
19. čer 2009

jani-399kč

taky si myslím,že to nepochopí

janica..
autor
19. čer 2009

hmm tak to je dost, to se mi nechce dávat za gumáky 400,-

janica..
autor
19. čer 2009
norma
19. čer 2009

Holky,promiňte že vám sem lezu,mám jen dotez na jakoubka:nemáš nebo neměla jsi babičku ve Vrbátkách?

ametob
19. čer 2009

Dobré ráno holky 😉 Už neprší a svítí sluníčko, tak to třeba nějakou dobu vydrží, když nás čeká ne moc pěkný vákend....

jakoubka
19. čer 2009

norma-jj měla 😉