Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

aktekram
19. čer 2009

Tak po první přeháňce už zase svítí sluníčko, aspoň se zalili truhlíky 🙂 .
Dnes jdu s manželem na jednorázový předporodní kurz, tak jsem zvědavá. Byla jste některá na něm? Co nás čeká? Budeme za trubky ???? 😀

jakoubka
19. čer 2009

norma-kukala jsem na tebe.Jsi mi hooooodně povědomá,ale na jméno si nevzpomenu 😕

norma
19. čer 2009

Nevím jestli ti to něco řekne Karolína,za svobodna Černá,taky jsem tam jezdila k babi a dědovi.

jakoubka
19. čer 2009

norma-ty jo,tak jasný,že pamatuji. 😉 ahoooooooooooj. 🙂

smilers
19. čer 2009

DObre ranko😀

jj rano pekne sprchlo

nom luxus to mame, sem tam za noc piji caj ale hned usnou a sem tam ( skoro porad) mam jednu v posteli, pac by budila dalsi😀

akt proc za trubky, normalni kurz 😉 ja teda na nem nebyla ale nektere zname si to chvalili

norma
19. čer 2009

Ahoooooooooooj,co ségra dělá?Jsem tě poznala hned,jsi pořád stejná.

jakoubka
19. čer 2009

ségra:tak tá je svobodná,ale žije s přítelem,bezdětná 😉

norma
19. čer 2009

Ty jo,ten svět je malej,a co ty?Jezdíte do Vrbátek,nebo jste to prodali?

jakoubka
19. čer 2009

jj,to je 🙂 Já v pohodě,malej zdravej,vdaná nejsem.
Už je to prodaný.Ale včera jsme byli ve Vrbátkách na návštěvě u znamých 🙂

dali
19. čer 2009

Ahojky, vítám nové tváře, jako Olča se taky neorientuju.
Tak nevím, nevím, je mi jasný že se všichni nesejdeme, začátkem července dám datum, záleží na předpovědi.
Doma si vás všechny nedokážu představit.
Viděla jsem to spíš na přelom červenec-srpen????? 😉
To zrovna Peťa nemůže, no tak fakt nevím.......jinak Peti, známky mám uzavřené a mám už volno!!!

zlatka
19. čer 2009

A letos se nepochlubíš s vysvědčením???? 😉 Co němčina? Zdeni-IP

No, já myslím, že to zařiď hlavně tak, aby to vyhovovalo vám a pak se uvidí, jak píšeš, najít společný termín, aby to vyhovovalo všem je asi nemožný.....

dali
19. čer 2009

Zlatuš vysvědčení..........mám opět jednu 3 jen ne z Čj, ale z matiky.........němčinu mám za 1 😀 , ale já se teda na jedničku opravdu necítím..........jinak většinou 2 a pár 1, průměr mám, ale lepší jak na pololetí!!!!!!!!!

Ty chceš abych se pořád něčím chlubila, kurňa mi dochází že jsem chlubilka 😀 😀 😀

Holky hl. aby bylo počasíííííí!!!!!!!!!už se těším, taky to závisí na tátovi, až dodělá sklouzačku a houpajdy 😀

reni7
19. čer 2009

ahoj 🙂

nevíte některá jestli někde v tescu seženu kojopodprdu? 😕 už se mi blíží termín a já pořád žádnou nemám 😅 dík

linn
19. čer 2009

Ahojky, Zdeni, ja taky na tom prelomu nemuzu 😒 a blahopreji k zakonceni sk. roku 🙂

linn
19. čer 2009

Zdeni, znamky dobry 😵 te stejne obdivuju, ze to zvladas.

Reni, nejsem primo z Ol., neporadim.

zlatka
19. čer 2009

Zdeni, to se musí!!!jsi šikovná!!!

Reni, já sjem kojící podprdu, se kterou js. byla spokojená kupovala v Olympii naproti knihkupectví v tom prádle, stále kolem 350Kč, což šlo, být tebou, tak si koupím jednu ne moc drahou před do porodnice a až potom bych si koupila kvalitnější-ona se totiž zvětší velikost a takhle před porodem se to těžko trefí, já jsem kupovala jedny stany před porodem a pak jsem ji za dva měsíce nemohla mít. Mrkni i třebas na MMb, tam nabízí hodně a za babku.

reni7
19. čer 2009

zlatka-díky za tip 😉 do Olympie jedu zitra tak když dnes nic neseženu tak mrknu tam
no právě že nevím jak se mi ty prsa nalejou tak asi koupím o velikost větší a pak teda asi po porodu budu muset nějakou koupit,kdyžtak si pučím od mamky je prsatá,a přinejhorším navštívím babičku 😀 😀 😀

bazalka
19. čer 2009

Zdar holky

Marti, to je blby, to proste dvouletymu ditku nevysvetlis, akorat ho doblbnes ☹

Jani,my mame gumaky s kacenama, uplne paradni .... kupovala jsem je proti prioru loni, nebyli jsme v nich ani jednou a za chvilku nam budou maly ☹. Aler tady u nas, jak jsem psala, ze jsem tam kupovala tenisky na motorku, maji taky paradni, podobny, jak jsi davala odkaz a za necely dve stovky, tusim 180,-

Dopo jsme byli na ockovanku proti zloutene ... Martas byl hrdina, ani neknukl 😉. A dnes taky super spal, do 7.30 😅

Ja jdu za chvilku cvicit, Martas se snazi usnout a tatin ma dnes pul dne dovo a zalomil to po obidku 😉

bazalka
19. čer 2009

Ja koupila jednu kojpodprdu a vube c jsem ji nevyuzila ... po porodu mu vubec nesedela a nakonej jsem vyuzila dve bez kostice a zadnou kojici nepotrebovala 😉

janica..
autor
19. čer 2009

Ivuš jak máš příští týden napráskanej? že by jsme dojeli jeden dopo.....gumáky za 180 beru 😅

Reni já jsem kojpodprdu z globu, byla oki 😉

linn
19. čer 2009

Ivco, kde presne u vas? Ze bysme, jak budem v Ol., zaskocili mrknout? Gumaky taky shanim, ale my bysme je totiz potrebovali vyzkouset, S. musi mit trosku sirsi 😅

entik
19. čer 2009

ahojky,
my meli dnes na navsteve Olcu s Vasikem. bYlo to fajn, takova rychlovka.
Lindi, mam pujcenou knizku, ten druhy dil 😉 , tak at vis.

TEd uz tam dlouho leje, co?

Ja si kojopodprdu kupovala v POMADu. A je fakt, ze bez kostic jsem taky hodne vyuzivala..

Bazi, myslis na Roznavske? ty gumaky a tenisky? musim tam zajit, nez nam je vykoupite 😀

entik
19. čer 2009

holky,
nemate nektera tuto knizku: Chantale Dumoulin, cvičíme v těhotenství

cvicila jsem podle ni v prvnim tehu, ale to jsem chodila do knihovny, ted uz se tam tak lehce nedostanu.... coz? 😉

janica..
autor
19. čer 2009

Ivi nevíš, kdy bude nová kolekce next?

linn
19. čer 2009

Ok Peti, no a objednala jsem si Rabr, tak jak prectu, taky klidne pujcim 🙂
Jani, mam ten dojem, ze jsem nekde cetla, ze v srpnu? Muzem zas obj.neco spolecne, co?

aktekram
19. čer 2009

Ahojky, tak jsem dnes absolvovala s manželem jednorázový předporodní kurz.
Kurz byl vyčerpávající, a strašně mě překvapilo, že jsem měla druhý poslední TP. Říkala jsem si že už jdu na něj sama pozdě, ale když jsem viděla těhulky s obrovskými těhu pupíky a TP od 12.7 do 15.8 tak to mě čekají ještě pěkné časy. Připadám si chytrá jak rádio, dostali jsme 4 vzorky kosmetiky pro miminka a ještě prostuduji letáčky. Manžel je v "jiříkově vidění" že se od něho chce až tak moc věcí :o).
Jel se odreagovat na trening, ale měl oči na vrch hlavy 🙂

konoupek
19. čer 2009

myrky,jen at manže ví do čeho jde 😀 .A tu kosmetiku pro děti bych moc neřešila je to jen vytahování peněz z kapes.Povětšinu stačí obyč voda a olejíček na promazání miminka,ten mi stejně napsala dětská dr. 😉

konoupek
19. čer 2009

myrky=Marky 😅

aktekram
19. čer 2009

Jo mužských tam bylo fakt dost, natože to bylo v pátek od 13-16 hod.

entik
19. čer 2009

Lindi, co je Rabr?

my jsme tam tehdy byli sami🙂 ale bylo to o prazdninach...