Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
3. srp 2009

zdrec,
tak přeju janici taky všechno nejlepčejší, čím potěšil svoji lásku tatin?
JJ, kuchyň moc pěkná, už jsem ji s beruš byla zkontrolovat, pěkně se jim to bydleníčko rýsuje., Raduš.:🙂

bekulkamama
3. srp 2009

jani a jaké máš jména? Už máš představu?
kon: ty teď budeš chodit pořád jen plavat ne? 🙂

janica..
autor
3. srp 2009

Radi představu nemám vůbec žádnou o jménech, vím jen, že nechcem obvyklá jména, no jsem sama zvědavá s čím příjdem 😅

Zlatuš zatím mě překvapil SMS, takovou jsem dostala snad naposled před 5 roky 😀 😀 😀 😀 😀

Evi a díky za SMS 😉

zlatka
3. srp 2009

To je jasný, když už máš damiánka, tak nemůžeš mít třebas Marušku. 😉 No vidíš, ono to mnohdy víc potěší jak nějakej veledar, co? No jo, hormony, těhotní s tebou, tak to s ním cloumá🙂🙂

bekulkamama
3. srp 2009

jani: ted by to chtelo holcicku 🙂

janica..
autor
3. srp 2009

Radi Petráš by chtěl, mě osobně je to jedno, no uvidíme, jsem sama zvědavá co to bude, no doufám, že příští týden bych to už mohla vědět......

Zlatuš tak tak 😎

efinna
3. srp 2009

Ahojky
Jani není zač 😉 🙂
Beku a co já 😕 ? Jinak kuchyň krásná!
Reni Karolínka je šikulka, jsem slyšela jak ti krásně spinká!

dali
3. srp 2009

Jani vše nejlepší, hodně zdravíčka a pohodové těhotenství 😉

Bekul, pěkná kuchyň 😉

Tak na srazík dorazíte skoro všichni!!!!Zlatuš máš štěstí, že jsi si to zařídila, teď už aby bylo hezky 😒

Jo a Oli, kdo co doveze mě je to jedno, voda nám tu teče....pivko bude taky, nějakou buchetku taky upeču.....hl. je aby jsme se tu sešly a pokecaly 😉

bazalka
3. srp 2009

Ahoj holky!!!

Jani, vse nej k narozkam!!!! Prejem klidne a poho tehu a hodny chlapy 😉

Reni, tak to je Karolinka sikulka nejvetsi!!!!

Beku, parada, vypada to s tema nerez spotrebicema super!

fajn
3. srp 2009

Jani taky se přidávám s gratulací všeho nejlepšího a hlavně to zdravíčko

jakoubka
3. srp 2009

Renatko,šikovnou tu snachu mám 😵 😵 😵

Jani,jako chtěla jsem tě pozvat na jedno,když máš ty narozeninky 🙂 nealhoholický 😉

Beku-moc hezká kuchyň,pěkná barvička 😵

Ty jo ,za chvíli tu budou samé těhulinky 🙂

bekulkamama
3. srp 2009

efiku na tebe bych zapomněla 🙂 promííííííň 😀
dali, bazi, jakoubka: díky holky
mě mrzí že vás toho 22.8. neuvidím ☹ máme rodinnou sešlost cca 50 lidí tak to nejde ☹

efinna
3. srp 2009

Beku neva 🙂 , já jen my máme 2 týdny rozdíl 😉 😀 !

entik
3. srp 2009

ahojky holky, hlasime prijezd... bylo moc fajn. Zitra zas frcim na dva dny za kamaradkou z VS a pak vas doctu... jen jak jsem to preblikavala jsem zjistila, ze janca ceka mimi🙂 v kterym jsi tydnu??

na srazek k dali jeste nevim,ale ozvu se, kazdopadne pivo nepijeme ani jeden 😉

jo, a predposledni noc pred odjezdem jsme meli doma potopu, o pul treti nas vzbudili sousedi, ze maji vsude vodu... praskla nejaka hadicka pod vanou, na studenou vodu, vsude vody po kotniky... des bes! jeste ted to tady neni uplne idealka, takze jsme meli takovy stresik pred odjezdem. Nastesti nam tu chodili vetrat prarodice, jinak bysme tu meli plesnivo... jeste ted se desim, kde co objevim.

zatim ahoj, vecer jeste mozna kuknu.

janica..
autor
3. srp 2009

Marťásku půjdem na hřiště? a zvu já 😀 😀 😀 😀 😀

Jééééééé děvčata děkujůůů za gratulace 😵 😵 😵

janica..
autor
3. srp 2009

Peti 11tý, hmmmm dobrý vzrůšo před odjezdem 😅

entik
3. srp 2009

a jak se citis, jani? vse fajn? ja uz mam pekny pupek!

bekulkamama
3. srp 2009

efi no jo ty si mi blíž ale vy zas s Jančou máte už prcka a hormadu zkušenností 🙂

jakoubka
3. srp 2009

Jani,ale dnes néééééé ☹ Mají přijet pražáci 🙂

bekulkamama
3. srp 2009

a co tak holky někdy do Opery? A´t vás konečně poznám nebo ke včelkám do parku, odjdu po práci 🙂

bananek
3. srp 2009

Teda sem se člověk dlouho nepodívá a koukám že se nám těhu pěkně rozrůstají 😀 😀 😀 😀 Já byla na gyndě a mudra říkala že si myslela že to utichne ale že je to pořád už třetí rok stejné že napřed maminy nechtěly a teď to asi doháněj no mě už to snad nečeká těším se spíš už do práce 😀 😀

Ale jinak všem přejeme ať vám pupky rostou a maminky se mají skvěle až do poslední chvíle 😀 😀 😀

Já stím barákem mám přád jen starosti a hlavně málo času tak jsem dnes po dlouhé době jen tak nakukla co se tu děje a jako čumím 😀 😀

zlatka
3. srp 2009

😝 😝 😲 😎 guýquýdeýáedoeáuuri)ofdzu

jakoubka
3. srp 2009

No,Zlati?buď si kantáre 😀 ,nebo Berunka zdraví Olomoučandy 😵

bekulkamama
4. srp 2009

myslím že Zlatuš pustila k PC B. aspoň bych si radši myslela tuto variantu 😀

reni7
4. srp 2009

ahoj 🙂

zlati- 😕 😀 to asi malá co?náhodou snaha se cení 😀 😉

evi-jj spinká-třeba včera nespala celý odpo a až si jí vzala babi ven v 6 večer tak vytuhla a ani v 9večer když sem jí vzbudila na kojo tak se neprobrala,tak sem ju fikla do postýlky a přihlásila se až ve 2 ráno 😅 ale už sem si trhla i noční-jak sou ty hice tak je vnoci co hopdinu vzhůru 😒

jani-toš já se těšim až nebudu kojit,že konečně proběhne nějaká naše akce u jukeboxu a ty si otěhotníš 😀 no ještě jakoubka se nechá někde oplodnit a bude to 😅 😀

Marťo-co Kuba?to musel byt řev co ,když ho štipla ta včela,chuˇˇdátko malinky ☹ mrkla sem na fotky a stěma náplastma je teda borec

jóoo a měly sme na dětským dnu Topolánka 😲 vystál si frontu na kafe pár lidí si prý šlo pro fotku a byla tam i tv a noviny,jen já sem tam zrovna nebyla,kojila sem malou,sem mohla být zvěčněná v novinách 😅 😀

jo a děkujem za pochvaly 😉

janica..
autor
4. srp 2009

DObré ránko,

snídám koupenej makovej závin a teda zase ho dlouho nekoupým, je to hnus, ale hlad je sviňa 😀 😀

Peti cítím se fajn, jen to sluníčko mě už neba, se těším na podzim 😔 i když zrovna dnes je fajn, pod mrakem a hned se líp stávalo 😎

Radi operu klíďo, ale až nebudou ty pařáky, třeba na září, by jsme mohly dát srázek 😉

Zlatuš 😀 😀 😀

Banánku no musíš chodit čatějc, pak ti tu utíkaj novinky 😀 😀 😀

janica..
autor
4. srp 2009

*nekoupím

bekulkamama
4. srp 2009

jani bezva budu moc ráda... mimochodem v pasu nemáš info o těhu, snad to netajíš ještě někde před někým 🙂 a jak ti je?

janica..
autor
4. srp 2009

Radi jdu k doktorovi příští týden, v pondelí k Polákovi a ve středu k Turčanovi, tak si počkám ještě jaký mi dá termín 😉

jj dobře, ale nesmí být ty pařáky, to mám dobrý motáky ☹

bekulkamama
4. srp 2009

jani ahaaa 🙂 tak tfuj tfuj at je to ok, já jdu ke skřivánkovi ve čt ☹ škodaaaaa