Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
25. srp 2009

Vše nejlepší Sebastiánkovi a Matýskovi 😉

dali
25. srp 2009

Holky prosím ještě o nějaký hlasík...díky:
http://www.etravel.cz/fotosoutez2009.....fotka 2417

fajn
25. srp 2009

přeju taky vše nejlepší k narozeninám 😉

bazalka
25. srp 2009

Evko, skoda, ze jste nedojeli, bylo to super ... to koupalko je paradni a vyziti pro deti taky 🙂

Kluci oslavenci, prejeme Vam vse nej nej!!!

Pati, tak vydis, mimi je chytrolinek 🙂 ... dnes porodila kamaradka ... cisarem, mala byla koncem panevnim a neumoudrila se, Sara 3100/49 🙂

Marti, teda bachaaaaa

entik
25. srp 2009

Taky se pridavam s gratulaci pro Sebika!!

Ja jsem mela s otocenim jeste cas, ale jsem klidnejsi...

Bananku, na co vam bude opraveny barak, kdyz budes invalida, ha!!?

Matyskovi gratulace vyridim, moc dekujeme 😵 😵

cecil
25. srp 2009

Kluci jsou přesně rok po sobě (Sebík a Matýsek)! No teda! Všechno nejlepší!!!

Ivi, taky mě to mrzí....ale přišla nám dopoledne návštěva, která měla přijít včera odpoledne, a táta vzal lopatu a rýč a vyvážel hlínu a chystal na betonování. Tak mi bylo blbý sbalit děcka a odjet na koupaliště a ho nechat dřít...navíc když má dovolenou, že? ☹ U nás se stejně vždycky bere dovolená na práci 😖.

No ale nakonec jsem udělala kopec práce, přes poledne jsem upekla dort tatovi k narozkám....odpoledne jsem konečně sklidila cibuli ze zahrádky, okopala dva záhonky posbírala z celé zahrady padaný jabka a nakonec jsme s tátou schovávali seno, uf. Uvařenej oběd, umytý nádobí a dvě vypraný pračky už ani nepočítám, to je vždycky už jako samozřejmost, že? 🙄 😒 🙂

Zdeni...tobě vadí když jsou ženský a chlapi zvlášť? To mě ani ne..než kolikrát poslouchat ty pivní výplody! 😅 😀 😀 😀 A jednu výhodu náhodou ta "domácí" má vždycky...jako já loni....může pít!!! 😀 😀 😀

Zdeni anení náhodou taky Pavel 26.8.? Nebo se mě s někým plete???

cecil
25. srp 2009

Jo a Peti, gratuluju k otočení prcka....a teď mě napadlo, že píšu prcka, že mi tak nějak naskočil do hlavy mužský rod...já tipuju kluka! 😉

linn
25. srp 2009

Ja tipuju holku 😉

linn
25. srp 2009

Zdeni, ten odkaz nejak nefunguje 😅

dali
26. srp 2009

Zdarec tady je lepší odkaz:

http://www.etravel.cz/fotosoutez2009

fotka č. 2417, díky 😉

Evčo, no my jsme zvyklí na akce hromadné, pokud je to jinak tak jdem třeba každý zvlášť s tím nemám problém, ale tohle mělo být rodinné.......a kecu u piva mi nevadí, já jsem docela zvyklá, ale je fakt po jejich 10 pivoto už za moc nestojí 😀 😀

fajn
26. srp 2009

odhasováno

zlatka
26. srp 2009

Zdeni, tak to je fajn, že sis to taky užila, myslím, že ti naši chlapi toho mají hodně společnýho🙂🙂Hlas pošlu.
Všechno nejlepčejší oslavencům, Peti, co jste vymysleli Matýskovi za dárek?

Cecil a Banani, jste to ale pracovité ženy! štastní to muži.

cecil
26. srp 2009

Zdeni... 😀 ...po Pavlovým desátým a po Petrovým čtvrtým už to fakt za moc nestojí 😀 . Jeli jsme dom a artikulace byla teda mizerná...něco mi musel říkat i třikrát, než jsem mu rozumněla! 😀 😀 😀

Zlatuš, já myslím, že by naši muži mohli být šťastní, kdyby si toho vůbec všimli 😀 . Jooo, až by museli stoupnout k hromadě nádobí, nebo za nás něco udělat, to už by si všimli 😉. Teda a co mě docela mrzí, že Petr není absolutně na zahrádku, jeho brácha je pěstitel jako blázen a švagrová za celej rok na zahrádku skoro nevkročí. To u nás táta přijde na zahrádku až na podzim až má porýt 😒 .Ani mi nezaleje večer záhonky 😖 . To radši řekne, že rajčata nejí, tak je nebude nai zalívat....a že je tam mrkev, cibule a hrášek, maliny, to je mu jedno...

Zdeni a jak je to s těma narozeninama teda? Má je dnes nebo ne?

PS : holky dnes mají jeden blbý nápad z adruhým!!! 😠 Ach jo, jdu něco dělat.
A podlahář nám už podruhé řekl, že přijede příští týden.... 😠 😠 😠 , holky, už ho mám plný zuby, grrrrr, řekne to do třetice a vezmeme sï někoho jinýho!

cecil
26. srp 2009

Teď to po sobě čtu a jednou tituluju holky vás, podruhý svý děcka, ale však vy se v tom vyznáte, holky, žejo??? 😀

Jooo a čtu teď knížku.....(do půl třetí jsem nemohla spát)..."Cesta pro děti". Předtím jsem přečetla "Cestu". Napsala to Brandon Bays. Můžu vám říct, že Cestu jsem přečetla jedním dechem! Úplně jsem z toho byla fascinovaná, že něco tak geniálně jednoduchého funguje!
Ve stručnosti jde o to, že když prožijeme nějakou negativní emoci, špatně ji potlačíme a ona se někde usadí v těle....z toho pak časem mohou vznikat nemoce nebo traumata....atd. Přehreajete si vzpomínku a představíte si si jak by to bývalo bylo kdyby....prostě si přehrajete vzpomínku znovu tak, jak byste ji chtěli prožít. Přitom musí dojít k procesu odpuštění....no je to trochu na delší povídání...ale závěr je, že se ty bloky zruší a tělo se začne samo napravovat, uzdravovat, harmonizovat....

Úplně mi to změnilo chápání nemoci a zdraví. Opravdu jsem změnila úhled pohledu na věc.

A cesta pro děti je forma takové pohádky, kdy děti si prožijí nějaký špatný zážitek znova pomocí "pomocných balonků" (např. odvaha, statečnost, síla, rychlost, láska....) a prožijí siuaci tak aby nebyla pro ně bolestná, zase musí odpustit.Tohle jde ale dětem líp než dospělým, jsou víc čisté. Celá ta "hra" trvá od deseti do dvaceti minut, zhruba. A je hotovo!
Tuhle terapii prý používají po celém světě, halvně v Americe, Indii a Austrálii, jižní Africe. Tým spisovatelky zasahoval bezplatně po 11.září v Americe.....atd.

No prostě jsem včera zhltla půl knížky a teď ji doufám dočtu.

Jejda, to jsem se zase zakecala....musím dovařit oběd, čau

dali
26. srp 2009

JJ Zlatuš mají hodně společného...hl. lásku k pivu 😉

Evčo on má 28,ale prosince 😉

prool
26. srp 2009

ahojky baby,
všem vše nej 😉 a Peti super - ja jsem s Vašíkem taky cvičila a to byl ještě 32 otočený obráceně, ale kočky fakt pomohly 😀 😀
Cecil tak ty knížky bych ráda přečetla - u mě to tak funguje, že se to ve mě usazuje a nechce ven a pořád se vrací ☹
Jinak děcka u nás blbý - moje mamka je po operaci, ta se už lepší, ale mýho taťku minimálně jedna čeká. Ach jo - nějak si to vybíraj. Hlavně je teda blbý, že komunikujem po telefonu a stejně toho moc nevím - ale za 14 dní tam pojedem. Tak to snad bude lepší.

bananek
26. srp 2009

Ahojky tak včera mi dovezly poslední dvoje kleštiny které zapoměly tesaři napsat tak jsou hlásím už i natřené a táta jezdí každý den až po šesté na radnici se zbláznily a zakáska musí být hotová a doma vše stojí no je to období prostě naprd ☹

Akorád mám výhodu honem jsem dnes doběhla co sním nestíhám tak mám vypráno a vyžehleno a zachvilinku jedu do města mám tam vyřizování no mám to pořád nabyté ,a pak jdu z kámoškoua malou na papu tak to bude trochu lepší relax .

Jinak slibuji že se budu teda jako šetřit dnes už mě nic nebolí tak je mi super. 😀

linn
26. srp 2009

Cauky,
Sebik dnes absolvoval rocni prohlidku a zaroven odber krve kvuli te borelioze, chudacek klasicky ze zily, no bylo mi ho lito 😅

Oli, myslim na vas.

Evi, zkusim mrknout v knihovne, zni to zajimave.

Zdeni, odhlasovano 🙂

pekne odpo 🙂

konoupek
26. srp 2009

Zdarec defčata,

oslavencům vše nej 😵 ,teda chudáček Sebík,ale určitě to zvládl,jako chlap 😉 .

Oli u vás je prostě pořád něco 😒 .At je vašim brzo líp.

Kurna to jsou výmluvy od těch chlapů...rajčata nejím,toš je nebudu zalívat....se mi otvírá kudla v kapse 😠 😀 .
Evčo to je určitě zajímavý a něco na tom je,ted myslím ty knížky.

Jinak u nás lepší,Denuš dnes teplotu zatím nemá,snad to vydrží a zůstanem jen u té rýmy.

A koooonečně mi začly VKV 😵

linn
26. srp 2009

Jani, jj, jsme si k nim vcera s M. rozdelali vinko, pristi tyden by mela zacit Ulice, u ni vzdycky se Samouskem vecerime 😉 😵

A Denus prejem brzke uzdraveni, to je jak na potvoru v tom horku, co?

No u nas teda na zahradu nechytam ja, tu ma na starosti M. a on zas nedela nic doma, teda krom obcasneho vareni 😉

bekulkamama
26. srp 2009

ahoj holky, tak my měli dneska náročnej den s manžou, objednali jsme obklady, dlažbu a vanu a vybrali i favorita na vaničku a dvířka do prchy, absolvovali jsme úspěšně genetiku u dr. Poláka a máme vše na výbornou, tak se nám moc ulevilo. jsme zdraví jako rybka, lehce odpovídáme vyššímu týdnu ale to neva tak to vidí p. dr. na přelom roku ha ha asi nevydržím ty rachejtle na Silváče no uvidí se, jinak je to ale ok a manža viděl konečně prcka, nádherně bušilo srdíčko a všechny orgány máme ok jen se tam mačká páč je dost dole ☹ no má smůlu jeho problém hi hi a dr. říkal že na 100 % si je jistej pohlavím a jelikož jsme se na to těšili nám ho řekl, je to kluk 🙂 manža je nadšenej, bude to Honzík, je rozhodnuto 🙂

entik
26. srp 2009

Jsem zvedava komu vyjde tip na pohlavi. Na tabore jsem byla presvedcena, ze je to holka, ted si zas myslim, ze kluk... tak nevim, zadna vnuknuti, komunikace s mimi v tomto smeru taky nefunguje, holt prekvapko🙂

Bekul, gratuluji ke skvelym zpravam! a ke zdravemu Honzikovi.

Oli, to me mrzi, s rodici, zvlast kdyz je mas tak daleko, to je jeste horsi 😒

A jinak u nas velka novinka... uz jsme taky pojizdni. Mame Renault Megane, kombi.

Holky, jakou jste kupovali postel v te ikei? chteli jsme nabytek v domestavu, ale vzhledem k financim to ted trochu prehodnocujeme....

entik
26. srp 2009

Zlatu, letos nic originalniho jsme nevymysleli. Ale koupila jsem skvele hodiny s krokodylem do noveho pokojicku, ktereho se snad behem zari docka... No a potom nejake blbosti, knizky a tak...

linn
26. srp 2009

Radi, gratulace k chlapeckovi 🙂 a dobrym zpravam 🙂

Peti a vam k auticku, nasi ho maj taky, jaky mate rok? Martinek i samik maji tuhle postylku
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S398...

janica..
autor
26. srp 2009

Radi super zprávičky, gratulka k chlapákovi 😉

Peti tak to je paráda, že máte káru, máte oba dva řidičák? uvidíš jak brzo si zvyknete, já si to už bez auta neumím představit 😉

Hlasy poslány 😉

entik
27. srp 2009

prvni varka taborovych fotek http://www.tomedvedi.duha.cz/fotoalbum.htm, ale je jich hodne, tak se nedeste 😕

cecil
27. srp 2009

Zdeni...já si to včera odpoeldne uvědomila....že Pavel není s Petrem, ale se mnou 😀 . Já je mám o den dřív.

JInáč my dnes máme budíčka o půl páté.. 😝 ...no jooo, Emča spala už od sedmi 🙄 .

Oli, rodičům ať je brzo líp!

Lindo, tys mě teď úplně mystifikovala...že se do takové postýlky vleze Samík jsem uvěřila, ale Martin??? A Pak mi došlo že to bude Marťa od Ivy, že? 😀 😀 😀

No a s tou zahradou....našeho tatu baví jezdit se sekačkou a tím to jaksi hasne. Pak dělá seno atd., ale do zeleninové zahrádky nevleze ani za nic 😒.

Peti, to se pofrčí ve fáru do porodnice, co????? 😀 😀 😀 😉

Bekul, vidíš, a ty že se furt nudíš! 🙂. Gratulujeme ke zdravýmu miminku! Honzíka pozdravuj!

cecil
27. srp 2009

Na fotky jsem koukla....Pavel byl obarvenej na hnědo??? 🙂 vypadá úplně jinak!
Atmosféra se zdála být dobrá! Líbí se mi ta vodní skluzavka a ty sádrové običeje!
A byli jste se i koupat! I když chvílema kukám Matýsek měl i bundu, byla zima, že?

prool
27. srp 2009

ahojky,
je bekul tak at jste hlavne zdravi 😉
Peti super - Renault - mame Thaliu a jsme spokojeni a Vasik na renaultika neda dopustit 😀 😀 a musime si ho od nej pujcovat 😉
Jinak odjizdime na prodlouzeny vikend do Karlovy Studanky, tak se snad trochu vyvetrame a uz se tesim, az se trosku ochladi - Vasa ta horka dost tezko snasi - je celej rozdrbanej.
papa Olca

bazalka
27. srp 2009

Radi, gratulijem k Honzulkovi!!!

Peti a Vam k autinu ... to byl fofr, co?

Vcera jsem byli cely den u Helci a Terezky ... snad si na ne nekdo pamatujete 😉. Bylo to tam super, deti se cachtaly, litaly po zahrade ... proste pohodaaaaaa

Pecu 4 zaviny, tak letim, at je nepripalim!!!