Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
4. čer 2008

Ahoj holky mě by pasovala dopo ale samozdřejmě se podřídíme pasuje nám taky letňák je tam pěkně a chládeček který den je nám úplně jedno zatím nemáme nic naplánovaný 😀 😀

bazalka
4. čer 2008

Zdar maminy ...
Teda to vedro mi uhnalo nejakou chorobu 😖 ... uz dva dny mam hlavu jak kybl, soplim a zaroven mam ucpany trubky, kycham ... no hnus
My jsme taky pro ct odpo ... ale pokud Martos bude spat ty svoje tri hodky, tak tak dorazim tak po ctvrte ... vlastne mozna i driv, tatin by nas mohl hodit jak dorazi z prace 😉

bazalka
4. čer 2008

Holky, vyrizoval nekdo zvas prispevek na Prevenar v Metalce? Jdu tam dnes, ale je mi jasny, ze mi taky bude neco chybet 😖

bazalka
4. čer 2008

Jo a Jani, vcera nam nekde spadla ta flasa s brckem a neni 😖 😠 ☹

konoupek
4. čer 2008

Ahoj holky,
nám by to teda taky vyhovovalo tak odpo kolem 15 hodiny a klidně čt

entik
4. čer 2008

ahojky, takze to zatim vypada na ctvrtek odpo, ve tri? a kde? v grygove nebo na letnaku?

janica..
autor
4. čer 2008

Dobré ránko,

Ivi tak to nas.re, já si říkám, že budeme mít taky brzo po ní, pač mladej s nhí furt tříská 😠 Brzo se uzdrav, chudino 😉

Tak asi ten letňák, je to lepší kdo nemá káru......

Ivi já vyřizovala Prevenar u VOZP a potřebovala jsem jen očkovací průkaz a doklad o zaplacení 😉 NO samo, ale že mi ještě prašule nedošly😠

linn
4. čer 2008

Ivco, doklad o zaplaceni a ockovak, u nas tp proplaci v hotovosti

linn
4. čer 2008

jjjjjjjjjmsssssssssssssssskkvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv -
vzkaz od Samouse pro ostatni kamarady, ze se na ne tesi 😀

linn
4. čer 2008

A jeste dotazek kde je v Ol. Letni kino? Nikdy jsem tam nebyla 😉

dali
4. čer 2008

Ahoj

tak srazík u nás čtvr. jedině dopoledne,odpoledne máme rozlučku ve školce,děti tam budou mít soutěže,skákací hrad atd.

Odpoledne můžu jen ut. a to jen po 16h.
U nás seč spaním je to hrůza,Filfa chodí 10-12 a potom 14-16h v tom horku je hotovej 😒

Jo a kde je letňák??? 🙂

micinka22
4. čer 2008

Jo a taky se chystame ockovat prevenar..sem se ted na to u pojistovny ptala a hned po ockovanmi vzit prukaz a doklad a daji 1000 🙂
Zitra odpo se teda na tom letnim stavime ..budeme v OL ..ale furt nevim kde to je..

dali
4. čer 2008

Já myslela že se řeší příští čtvrtek?????

linn
4. čer 2008

JJ pristi ctvrtek Mici 😉

linn
4. čer 2008

Tak jestli jsem dobre pochopila, tk je letni kino pod domem. Doufam, ze mi to olomoucandy potvrdi 😀
http://www.mapy.cz/#x=139625152@y=134282240@z=1...

bazalka
4. čer 2008

Lindi, pochopilas to dobre 😀
Zdenule, teda ty jsi naprogramovana 😀 ... ja zas ut nemuzu 😖
Holky, tak Prevenar vyrizen ... bylo to v poho a potesili me, od kvetna prispivaji uz na dve davky, ne jen na jednu a na kazdou 1000,- 🙂. Driv to byla na jednu 1500,-. A taky nam pridaji na Priorix 😎
Jen jsem cucela v lekarne ... toto pondeli jsem kupovala Prevenar v Prerove a platila jsem 1760,- a dnes jsem se ptala v Ol ve trech lekarnach a nejlevnejsi byl 1970,- .... proc????? Ten v Prerove mi objednavali, tak nemuzu rict, ze byl ze starsich zasob za nizsi cenu. Ale ja fakt, ze ta lekarna v Pre je znama nizkyma doplatkama. Ale i tak je to slusnej rozdil 😖

janica..
autor
4. čer 2008

Lindi jj u muzea

janica..
autor
4. čer 2008

Ivi asi zdražili, cena se furt hýbe, já jsem taky vychytala ty dvě za 1760,- a tobě to nebjednává dr.?

entik
4. čer 2008

HOlky, takze pristi ctvrtek ve tri v letnim kine? pod muzeem?

zlatka
4. čer 2008

o.k., já souhlasím, Konoupku, nepojedeme vlakem, je to lepší než autem a za 25tam i zpět.

Pro neolomoučačky-víte, kde je hlavní vlakové nádraží? Dáte se po cestě směrem na centrum(jezdí tam tramvaje, zastávka U Dómu (Dóm taky jistě už z dálky poznáte)-směr k muzeu a je to druhá ulička, jde se z kopce dolů, je tam Galerie podkova a taky minigolf, nemáte kde zabloudit. Parkovta se může u muzea amebo možná i přímo tam, ale to si nejsem jistá. Banani, přijeď busem na nádr a tam se scuknem a půjdeme společně, pokud nevíš, kde to přesně je.

dali
4. čer 2008

Tak my až příště ☹ ☹ ☹ škoda

konoupek
4. čer 2008

Joo Zlatu můžem vlakem aspon si navzájem pomůžeme s kočárama,no pro mě to bude taky zážitek,vlakem jsem nejela tak dva roky,tak budu ,jak alenka v říši divů 😅 😀

linn
4. čer 2008

Ivco, to mas tezky s tema cenama, pokusim se to trosku objasnit. Lekarna nakoupi za nejakou cenu a ma danou prirazku, kterou si muze dat, od dob Ratha je degresivni a silene slozita. Ale muze si dat i prirazku mensi, to je prave ono, nektery lekarny to tak delaji, aby nalakaly pacienty, samozrejme se ti nedivim, ze si to vezmes levnejsi, ale kdyby to tak delali vsichni u vseho, tak je to k neuziveni, proste lekarna neni normalni obchod, neni to jenom oficina s tarou. Ta lekarna v Prerove je tim proslula, stejne jako jedna v Ol., divala jsem se na nakupku a je to fakt na hranici. Ale je to proste cesta do pekel pro ne i vsechny ostatni. Lekarny by si mely konkurovat kvalitou sluzeb, zamestnancu atd., Ceska lekarnicka komora uz dlouho prosazuje pevne doplatky nebo pripadne procent. snizeni uhrady, ale politicka vule k tomu proste neni, ve vetsine evrop.zemi to funguje uplne jinak, ale tady proste jde jen o cenu. 😒 A to nemluvim o lekarnach, ktere davaji 5Kc za recept a podobne, to uz je fakt hnus, ale degradujeme se tak sami, delaji to lekarnici lekarnikum. Pak se nedivim, ze plno lidi nevi ani ze na to potrebujem vysokou. Doufam, ze aspon trosku jsem to vysvetlila, je to hrozne siroky a slozity tema, ale musela jsem se trochu vykecat, protoze pak ten kterej to ma za normalni cenu vypada jako zlodej a ten co snizuje jako super dobrak. 😠

linn
4. čer 2008

A parkovat se da taky na Hanackeho pluku v tech vnitrnich garazich, kdyby nebylo u muzea volno. 🙂

linn
4. čer 2008

A jeste diky za info o priorixu, tak si taky zajdu pro prispevek. 😉

linn
4. čer 2008

A jeste k tem cenam, to co jsem psala, se tykalo leku, ne potravnich doplnku a ostatniho sortimentu lekaren.

bazalka
4. čer 2008

Jani, dr mi da recept a ja si ho vyzvednu v lekarne
Zdeni, skodaaaa ☹ .... tak planuj navstevu u nas solo 😉
Lindi, ten prispevek na Priorix je z toho, na co ma narok kazdy pojistenec (300,- až 600,-, dle delky pojisteni). Lze to uplatnit i na plavco, masaze a jine. S tema doplatkama je mi to jasny. Mam znamou, co pracuje v lekarne, tak mi taky licila. Ja se asi vykaslu na jezdeni do Prerova a koupim to v Ol. ... ja to brala v Pre proto, ze jsem tam byla u tchanu, jinak jen kvuli Prevenaru bych tam nejela.
Jo, Janco ... flaska se nasla 😀. Sice jsem koupila uz druhou, ale neva, ta se neztrati nebo ji nekomu venuju 😉. Jen se nasla dost blbe .... vypadla mi z tasky u dedy v aute a ten to zjistil dnes, , mel tam poradnej flek 😖 😔 ... byl v ni caj a mam dukaz, ze neni netekouci, bohuzel 😢. Deda pry radil, ale kdyz mi to rikal, tak se uz trochu smal 😉 ... snad to vydrhne, fakt me to desne mrzi 😔

dali
4. čer 2008

Zrovna jsem ti Ivčo chtěla napsat kdy máš ten příští týden čas dopoledne??? 🙂

bazalka
4. čer 2008

Dopo muzu v pondeli, ctvrtek a patek ... tak si vyber 😉

janica..
autor
4. čer 2008

Uff konečně sedím jsem aktivně přesadila kvitka 😝

Tý jo co je to tady za sólovky já tě chci Zdeni taky vidět 😔 😅 😀