Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
5. lis 2009

Zaltuško u nás malá pokjíček ještě nemá spinká celou noc v postýlce vedle mě a nebudí se ale jak byla nachlazená tak mi řvala taky v noci a 2x se mi stalo že se budila ale říkala že jí zbudil buban tak si myslím že se jí jen něco zdálo no my zase bojujeme spátky z nočním čůráním jak byla nachlazená tak se za noc 2x počůrala tak jsem jí dala plínu tři dny co byla na tom nejhůř a ona teď bez ní nechce jít spát .Tak jsem to zase prohrála pro noční klid máme zase plínu aby neměla strach že bude mokro 😀 Jo a ty SEDMÁKY ti nezávidím jestly je to taková třída jak chodí mladej a nikdo je nechce učit neboť se tam prý nedá udržet klid ani na dvě minuty tak vím o čem mluvíš.Dokonce rozhodly že problématické děti nepojedou ani na výlet ani nalyžák že by seto snimi nedalo uhlídat rodiče byly pozváni na kobereček ale oni si stoho dělají prd no co ti budu vykládat a jak ještě píšeš navíc aby toho nebylo málo tak jích je 29 ve třídě no děs.Ale když jsou třídní schůsky tak se nás tam sejde 5a půl a to ještě ti co pán učitel říkal že není problém že stěmi co chce mluvit stejně nepříjdou tak že NOU KOMENT

konoupek
5. lis 2009

Ahoj holky,
tak brusle jsou doma,do IP písnu číslo účtu.Aspon někde máme důvod dát srázek 😉

konoupek
5. lis 2009

Jo já hlava děravá 😀 😅 .Poprosila bych o 174kč od každé,moc kuju 😉

konoupek
5. lis 2009

Kdo nemůže poslat přes net,tak potom osobně ju?

linn
5. lis 2009

Ahoj zensky,

Konoupku, posilam a dekuju 🙂

Ivco, tak at je dnes lip 🙂

Zlatus, no ty sedmaky asi jen prezit, co? Se spanim je to u Samouse taky vselijake, uz jednou spal v pokojicku, pak se zas nastehoval do loznice, miunuly tyden opet probehlo stehovani, par dni v poho a ted uz je zas v loznici 😒 v pokojicku je podle nej bububu (preklad - strasidlo), taky se obcas budi z nejaky ch skaredych snu a asi jak se probudi a je v pokoji sam, tak je zle 😔 v loznici se obcas probudi, vezme perinku a vleze do postele, no vyhanej ho pak 😅 takze taky nic moc, podle me ale ted maiji takove obdobi a zas bude lip 🙂 , stehovani Berunky bych ale zkusila urcite jeste pred tim, nez se narodi mimco, aby si to s tim nespojovala, jak pises.

linn
5. lis 2009

Oli, pohled poslem, diky za zpravu o balicku, tak snad to bude ok 🙂

zlatka
5. lis 2009

Taky pošleme pohled vašíkovi, snad nám neujede, než s ek tomu dokopu.

marti, asi víš , o čem mluvím. No, je to přesně, jak píšeš. Rodiče od problémovejch dětí do školy nechodí, jen ty bezkonfliktní, takže je-li vás na tř. schůzkách pět, tak je vidět, kolik je tam těch rebelů.
No, pokusím se nějak zařídit ten pokojíček po Vánocích, tak snad můžeme postupně ji do toho dubna učit zvykat.Uvidíme. Dnešní noc byla o.k., ale nepustila jsem večer tv(řekla jsme jí, že pokažená), jen jsme si promítaly pohádky a pak tatínek vyprávěl před spaním, tak uvidím. Máme puštěnou tv jako kulisu, třebas i to může způsobovat ty děsivý sny. Ten psychouš na školení, jak jsem byla, říkal, jakej má tv negativní dopad na dětskou psychiku. tak se to pokusím opravdu minimalizovat. Jani, penízky dám osobně, ju?

janica..
autor
5. lis 2009

AHojky,

já byla dnes u doktora, vše je oki, tak jsem ráda, Damiánek to se mnou absolvoval a byl hodnej, zlato moje, tak koukal na bráchu 😵

Oli užívejte lázní a řekni Vašíkovi, že ho pozdravuje teta z Heřmánka 😉 úplně zapomněla, že jste v lázních si myslela, že je nemocnej 😅

bazalka
5. lis 2009

Ahoj holky!!!

Ja jsem dnes videla mimi ... Eliska je krasne mimi a maji se s mamkou Miladkou myslim fajn 🙂. Elinka je velka frajerka, normalka ma melirovane vlasky ... ma tri blondate praminky 😀

V praci v poho, ale jsem uz rada, ze mam ty dva dny za sebou. Maci byl u ba a de uplne v pono, milacek nas ... jen teda vecer nemohl zabrat, pak plakal, tak si ho deda vzal k sobe do pelechu a tam pak chrneli az do pul sedme ... babi byla na oslave, vratila se o pulnoci a v pelisku mela prekvapko 😉. Marta ted vyklada, ze spal s babi a dedou v dire 😀. Jo a na veceri mel parek s horcici ... no zazitek nejvetsi, ale mama protacela oci az ke stropu 😠 😀

bananek
6. lis 2009

Ahoj HOLKÝ!!!!Tak mám druhou rehabku za sebou je to už lepší ale nevím pořád na mě koukala a říkala mi že se jí nelíbí moje nohy neřekla mi tedy co tím chce říct ale mě se moje nohy ani nikdy nelíbíly ha ha

prool
6. lis 2009

je, to je škoda, že nestíhám číst - kačenky jsme chtěli taky ☹
kdyby se někomu sešli, tak dejte vědět - nejlépe sms - má bazalka, linn, entik - jo nebo kdyby ještě někdo objednával, tak se přidáváme 😉
čus - jinak jsme nemocný a uvidíme co se z toho vyklube ☹

zlatka
6. lis 2009

Marti🙂🙂
Berunka je nemocná, včera v nocidostala horečky a dneska teda celej den marná- s horečkou.Asi jí za chvilku půjdu udělat zábal nebo vlažnou sprchu. Tak na nás ymslete!

zlatka
7. lis 2009

Janico, co říkáš na to focení? dojedete?Bylo by to toho 16.11. Když tak to přepošli i Marti s Kubíkem, kdyby se jim to líbilo.
Dnes už s berunkou lepší, dokonce jsme se i vyspali.

zlatka
7. lis 2009

Oli, v po posílám Vašíkovi pohled, tak snad mu neujedete!!!!!

janica..
autor
7. lis 2009

Dobré ránko,

to je dobře, že je Berunce líp 😵 😵

Zlatuš a kolik chce za ten kalendář, vypadá to moc dobře 😉

Mlaďoch je u babi a dědy, tak jdu něco podělat 😒

zlatka
7. lis 2009

sada-za celou 280,-, za poloviční 190,-.A asi budeme brát ten první motiv s těma sáňkama,protože tam některý mají dvě děti, tak jedno přijde na sáně a druhý se postaví za ně.A neva, že nebude mít auto???
Na práci se vykašli, odpočívej.

janica..
autor
7. lis 2009

Nee nevadí 😀 , je to fakt hezký

No už jsem včera odpočívala, nehla jsem ani brvou, tož vytře aspoň zem 😝

bazalka
7. lis 2009

Siiim, taky bych chtela kuknout na kalendare 😉

Jdu se ucit 😝

zlatka
7. lis 2009

Bazi, máš to v mailu a asi budeme dělat ten první motiv s těma sáněma. Jnak ať to leze do hlavy, čím je čloověk starší, tím je to horší.

zlatka
7. lis 2009

Jani(kon.), no podmínka je, aby nás bylo min.deset, některým maminám tady z Grygova se to zdá drahý,já ale myslím, že ta cena není vysoká, když vím, kolik si berou fotografové ve městě a navíc tady nám přijedou až k nosu, že,nebo to není podle jejich představ-jako nepíšu to nějak ve zlým, to nee, možná nás bude maličko víc a možná to stluču tak, tak ty lidi.

linn
8. lis 2009

Ahojky,
diky Zlatus za mail o foceni, my uricte prijedem, babicky budou mit pekny darek.

Peknou nedeli, papa

konoupek
8. lis 2009

No vidíš Zlatu,přijede půl koíka a bude hnedle plno.

Penízky ti pošlu 😉 .

Holky chtěla jsem se zeptat,kdyby jsme chtěli jet s Denuš jen tak si zaplavčit na bazén k letadlu.Musím se v tom Delfínku objedávat?Dělají to jen skupinově?Nebo můžem třeba jen tak si přijet zaplavčit? To asi ne,že? 😕 .
To budeme muset na normoš bazén asik.
Díky za odpověd 😉

zlatka
8. lis 2009

jj, jani, do delfínku sólo nemůžeš, musíte na normál bazén.Jinak díky moc, jste doma, jak půjdeme ven s pesíkem, tak s estavíme a hnedka ti hodím ty peníze, díky moc, jsi hodná.

zlatka
8. lis 2009

Já být váma, ajni, tak zkusím aquapark, to je pro rpcky lepší než na normálním bazénu-i když tam se to taky dá, je tam to brouzdaliště. No, my jsme už měsíc nebyly v plavání, to zas bude nahrazování 😝

zlatka
8. lis 2009

Děcka, tak mi Janička (kon.) poslala peníze na berunčin dárek na Vánoce, pořád básní o té vrtačce a tady na koňovi jedna paní prodávala celej pracovní ponk i s přilbou (prej krásný dárek pro chlapečka🙂🙂) a různejma dalšíma nástrojama-vrtačkou se zpětným chodem, šroubkama, kladivem-no-je tam toho mrťas za 250 Kč, tak jsem happy, bo to mám za cenu asi jen té vrtačky🙂 ještě koupím tu mozaiku a vyrobím jí rybyčky na magnetky- na lovení a končím. Tak tátu a berunku mám z krku.No, ještě básní o malý Fanynce, ale tu jsem ani nikde neviděla. Tak-teď ještě něco vymyslet pro rodiče, asi taky jen nějakou maličkost, nebudeme to hrotit, když vycházíme tak, tak.Kdybyste měli tipa, tak hoďte-Co kupujete takovým dědům???Uvažuju o kravatě a babi nemám vůbec šajn.Měla bych jít dělat něco dělat,a le taks emi nechce, tak tu radši trpím monologem🙂

zlatka
8. lis 2009

ty wole-rybyčky s tvrdým po b-tak to je teda sííííla!!!!!Účo, styď se! 😅

zlatka
8. lis 2009

KOnec monologu. 😀

konoupek
8. lis 2009

Zlatu doma jsme nebyli,ale jestli jste se stavovali,tak to určitě víš,přijeli jsme ,až před chvílí.Tak jindy,jak se vám to bude hodit ju 😉

zlatka
8. lis 2009

JJ, jani, jsem zjistila, že doma enjste, tak já zkusím zase třebas zítra se zastavit, ať ti v tom nelítají Tvoje peníze.

bazalka
8. lis 2009

Zlatu, dik za odkaz ... ale kazdy rok delame kalendar, tak budem i letos. Uz mame osvedcenou firmu, fotk mame sve. Ale diky 😉