Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
10. únor 2010

Teda tady je marodno ☹(( ... at je vsem lip a lip!!!

My taky jezdime do Jungle ... Martas je tam nadsenej a ja taky .... minule jsem lezla az uuulpne nahoru ... jak mala 😀 😝

Holky, tak mam brouka v hlave ... ve kole to nejak popletli a poslali mi na berezen pozvanku na chirurgii ... nevim, jestli to mam odmitnout a jit az v zari, jak jsem to planovala, nebo vzit ten brezen. Znamenalo by to, ze pojedu do skoly ted posledni tyden v unoru, pak posledni tyden v breznu na tu chiru. Pak musim splnit 3 tydny praxe a v dubnu, kvetnu a cervnu bych mela ze vseho zkousky ... neviiim, mam strach, ze to nebudu stihat. Praxe, naucit se na zkousku z jednoho oboru, dalsi praxe, dalsi zkouska z druheho oboru a dalsi praxe a zkouska z tretiho oboru 😝 ... to asi nedaaaam. Do toho budu od kvetna chodit do prace. No, neviiiim ... jestli to nemam nechat ten treti obor az na zari. Pak bych ale delala ty atestacni zaverky az pisti rok. Kdybych to zvladla vse ted, tak muzu k zaverkam v listopadu. No, asi mi rupne hlava 😝 🙄

Zlatu, bracha ma stejnou znacku

bananek
10. únor 2010

Ahoj Bazi je to teda nápor ale když to zvládneš teď tak v prázdniny nemusíš už tolik myslet na to co bude v září no a když něco neuděláš tak máš možnost si to opravit?Pokud jo tak bych to riskla teď 😀

bazalka
10. únor 2010

Mas moznost, ale je to potupa 😉 ☹ ... vsichni v praci vi, ze jedes na zkousky a pak reknes, ze to nemas .... no, ja jsem v tomhle magor

Tam jde o to, ze ke kazdemu tydnu teorie, musim mit tyden praxe, navic vse nejde v Olomouci, na neco musim do Prostejova ... uz to je blby ☹, pak musim napsat tri semi narky (teda jednu uz mam napsanou), ke kazdymu oboru je pak zkouska ... ta se sklada z testu a ustni zkousky. A ty testy jsou z anatomie, coz je humus a ke vsemu zadny ABC, ale doplnovani pojmu, a kdyz neco ABD, tak muze byt vic moznosti dobre ... no zakerarna, ta nase vedouci to desne zere. Ustni zkousi dr, ta uz tak desny nebyva, ale ted vymysli nase "pecliva" mgr.

bazalka
10. únor 2010

Holky, omlouvam se 😔 ... jsem to zas ze sebe vysypala 😉

bananek
10. únor 2010

Bazi pokud si nevěříš a je toho na tebe moc a ještě mladej tak si jí odlož ná na ostatní třeba kašlu vždy si říkám skusím a když se to pos... a lze to opravit tak to opravím.Já když dělala dálkově školu a malej byl v první třídě tak jsem šla do toho pohlavě některé si udělali odklad na září a já to zmákla v červnu a měla jsem klid a to od vrchní to dělala snámi dcera tak gratulace jsem měla už po skouškách neboť chtěla semnou a z kolegiňkou ceo jsme dělali na jednom oddělení hned mluvit no děs ale ta přectava že v prázniny se budu šprtat a nervovat to jsem si zakázala

konoupek
10. únor 2010

Ahoj holky,
Tak Denuš se taky nelepší,takže zítra frčíme k dr. 😒

Zlatu a jedete na tu chatu,jako celá rodinka,nebo bez tatina?

Ivi no mazec ta škola a praxe,ale ty to dáš levou zadní kdykoli ne 😉 .

Lindi a kde jste to vůbec byli na tom super víkendu?Nějak mi to uniklo a hod fotečky.

Jo a nám na prdíky teda nepomáhalo vůůůůbec nic,Deniska i my jsme si to tehdy pěkně vyžrali celý tři měsíce 😖 .

bekulkamama
10. únor 2010

ivi neomlouvej se ale jseš si jistá? zní to šíleně na krátkou dobu, držím péěsti at se rozhodneš jakkoli

bazalka
10. únor 2010

Beku, prave ze si moc jista nejsem ... ale mam jeden docela padnej duvod, proc to absolvovat ted na jare. V zari pujde Martas snad do skolky, coz bude dost narocne obdobi, netusim, jak to ponese ... a ja bych mu na tyden ujela ... tak tohle je jeden duvod, proc bych to chtela zvladnout rychle. Na podzim bych uz "jen" dodelala dva tydny praxe a "jen" odatestovala

No, budu muset vzit papir a napsat pro a proti a taky se poptat v praci, jestli to prezijou, ze budu furt pryc. Ale asi to vic prezijou ted, nez v zari, kdy maji jeste holky dovo a my jezdime do Brna dve, tak to je uz poznat.

Mam na rozmysleni tyden, max dva ... jak pojedu ted v unoru do Brna, musim to vyresit

A dik za podporu 😉

Jani, v kolik zitra???? V 9.15?

bekulkamama
10. únor 2010

dá se to opakovat kdyžtak?

bazalka
10. únor 2010

Jo, ale ... vis jak 😉

bekulkamama
10. únor 2010

vím jen si to ivi přpipiš na seznam, sama posud jak to zvládneš....

bazalka
10. únor 2010

Marti 😀 😀 😀

bekulkamama
10. únor 2010

marti to je supeeer 😅

janica..
autor
10. únor 2010

Ivi teda jestli do toho půjdeš, tak to budš mít dost náročný, ale zas to budeš mít brzo za sebou, no a kdyby jsi tonáhodou nezvádla, tak se svět nezboří a hold to uděláš na podruhý, to pochopí každej 😉
Zítra na 9,30 😉

Marti 😀 😀 ti musej mít kvalitní rošt, že to pod ním neruplo 😅

Zlatuš písni jaký chceš a objdenáme ty nože, musím co nejdřív 😉

bekulkamama
10. únor 2010

kon a jak je Denuš?
janica jak to zvládáš na konci těhu a s malým Damiánkem navíc...?

janica..
autor
10. únor 2010

Radi jo v pohodě jde to, ale jsem ráda, že už je Damiánek tak samostatnej a dá se s ním na všem domluvit, že nemusí mít všechno hned, jen teda už mě to neba, nejraděj bych už rodila 😅 no ale jsem s tím smířená, že ještě budu muset vydržet aspoň 14 dní 😝 pač u mě to fakt na porod stále nevypadá 🙄

bazalka
10. únor 2010

Jani, budu se snazit ... snad se uvidime 😉. Ale vi o tobe ma svagrova 😉 ... jen rikala, ze tam zitra nejspis nebude, musi na zaskok na ambulanci 😝

konoupek
10. únor 2010

Jako to video je super mi tu málem tekly slzy,jak jsem se řehtala 😀 😀 😀 .

Ivi tak já bych ty zkoušky zkusila zvládnout do toho září,než půjde Martínek do školky,pže bych se taky bála toho,jak to bude náročný....myslím to zvykání ve školce a vůbec to je pro ty prtata důležitý životní období.

No Radi odpo měla hroznej záchvat kašle,až se z toh pozvracela,teda spíš tak ublinkla,no uvidíme zítra od té doby zase moc nekašlala,pořád má teplotu kolem 38.Zkusila jsem jí dát jiný kapky na kašel,jestli bude nějaká změna.

Zlatu a jak u vás?A u Linduš?

zlatka
11. únor 2010

Jani (kon.), přesně, jak jsi psala, od včera průjmuju, no je to na pytel, asi to dopadne tak, že v so na ty hory s beruš sám (bude tam do úterý) a já dorazím v to úterý, zítra zajdu ke svojí mudr., bych nerada, aby tam pak srajdila celá chata. No a berunka taky kašlala, mylsím, že to je chřipajzna, co chytla všechno, ale babi mi, čéče, koupila "psí sádlo" v lékárně(je to speciální mast z bylin, jen se tam jemnuje, stála sice dvě kila, ale zase to vydrží) a jako po tom se to strašně zlepšilo. JInak sjme na suchej kašel dávala sinecod a až pk, když začala něco vykašlávat, tak ambrobene.a fenistil kapky.
Bazi, já si mylsím, že pokud se na to dáš, tak to zvládneš, sice budeš mít pocit, žese z toho zblázníš, ale zrovna ty jsi typ člověka, co to zmákne, můj názor. Ale dej na svoje pocity a chceš-li to mít v poklidu, tak vol druhou variantu.
Jani, sjem ti spala, že bych si vzala dva za těch 230,- jak jsem posílala odkaz, záleží,. jeslti tam od té ženské najdeš ještě nějakej ten větší- myslím, že ho má nějak za 280kč, takže záleží na Tobě.

zlatka
11. únor 2010

pojede přema sám -tam chybí

cecil
11. únor 2010

Ahoj holky
Uspávací video dobrý! 😀 Jsem teď na rozpacích, jestli to nebyl nějakej herec, nebo obyč. táta, jak se u toho profi tvářil! 😀 😀 😀

Jani...představ si, my dáváme Emilce plínku jen ze zvyku, každý ráno ji má suchou. Před 14 dny jsem ji na noc plínu nedala....a co myslíš? Máme pročůranou matraci, taková kaluž! Takže zase ji dávám plínu. Sichr je sichr.

Lindo, taky chřipkujete? To je hrůza, teď jsou ty střevní virozy i vzimě, dřív to bylo převážně přes léto. My ji měli ve Vánoce, taky bezva, předali jsme si to celá široká rodina 😀 😀 .

Baby calm zabíral Emilce nejvíc první tři dny, než si na to tělo zvyklo. Ale holky to měly jasně z těch mých alergií, takže pomohla až dieta, to je jasný.A Emča řvala pět a půl měsíce, pamatuju si že se Samíkem je to drželo nejdýl.
Achoj

linn
11. únor 2010

Cauky,

tak u nas uz je lip, vcerejsi noc jsem skoro nespala, Sebik do pulnoci blil a od pulnoc plakal, ze chce pit, ja mu davala jen po lzickach, protoze jinak to stejne vyhodil, no hruza, k ranu se pridal i Samous - jak jinak. Pres den Sebik uz ok, Samik teplota, nastesti se mnou zustal M. doma, takze jsme to nejak zvladli, ted uz je dobre a Samousovi musim hrozne vysvetlovat, pro ze nemuze do skolky a nedostane jogurt 😒

No urcite to chytli od Martina, jen ja jsem snad 😅 odolala.

Jani. kon. mrkni www.centrumbabylon.cz , jinak jsme fotak s sebou nemeli.

Ivi, ja bych do toho sla, urcite to zvladnes 🙂

bananek
11. únor 2010

Ahojte tak dens mám opět školu a pak na půl šestou jízdy tak třeba neusnu když jsem od půl šesté zhůru no nevím,Kvůly zvykání dávám teď malou spát po obědě a výsledek je takovej že usne na hodinku i na hodinku a půl ale večer jí dostanu do postele v půl desáté a to musím vypnout telku neboť tam spíme z malou ale ráno jak táta odjíždí a to právě stávám sním a chystám svaču a snídaní tak se zbudí a nezabere už tak že naše vyspávání do devíti je nenávratně včudu.No nic ještě že už jsme alespoň od poloviny ledna bez plen a řekne si i vnoci to je u nás velká výhra později tedy než Toník ale už konečně.
Cecil já když jí učila tak jsem tam vrazila gumovku a dvakrát nebo třkrát se pochcala a stěžovala si že to studí a já jí vysvětlovala že já jí tam nenačůrala a ona na to že se tak potí .No ale odnaučila se a víckrát se už nepočůrala ale gumovku tam projistotu ještě mám a navíc tam dávám ještě prostěradlo na šířku jako podložku aby se na té gumovce nepotila a je to OK.
BAZI ty to zvládneš schutí do toho a uvidíš že to půjde jen si to nesmíš protivit 😀

efinna
11. únor 2010

Ahojky 🙂
Tak všem marodům přejem ať jsou co nejdří oki!

Ivi já bych do toho šla hned ať na to nemusím myslet 😉 , ale nám se to lechce radí co? No ať se rozhodneš jak koliv, tak budem držet palce, ale taky myslím, že to v poho dáš 🙂 !

Tak malé jsem večír pro změnu zapoměla dát plínu no a samo sem převlíkala 😠 !

Linn po takovým odpočinku si to teď pro změnu zas vynahrazujete co ☹?

Bananku a jak jdou jízdy? Baví to čím dál víc co 🙂 ?

Jani jak bylo v nem.? Jsi tam byla dlouho co 😕 ?

Měj te se

janica..
autor
11. únor 2010

Helou,

tak v nemocnici jsem strávila opět mládí a v sobotu jdu zase, mě jebne 😅 no tak malej váží asik 3,30 no vypadá to že bude menší než Damiánek, se doktorce nelíbil moc monitor, pač opět žádná akce dělohy 😅 uzavřená jsem, tudy asik cesta nepovede 😝 no ale tak jsem to měla přesně i u Damiánka...... jinak už začínám natíkat všude, za týden 2 kila nahoru, no fuuuuuuuujjjjjjjjjj
A viděla jsem Ivku heč, tý jo Ivi celá doktorka, fakt 😵

Zlatuš tak mám jí napsat? tak chceš 2x ten nůž, na kterej jsi dala odkaz ju? tož objednám to na Peťu, kdybych byla náhodou už v nemocnici, tak ať to může vyzvednout 😉

bazalka
11. únor 2010

Zdar holky!!!

Dik za podporu 😉

Heeeeec, ja videla Jancu 😀 ... jen letmo, prace volala 😖. Jani, to tam tak dlouho trvalo? Vzdyt tam nebylo moc lidi 😠. Ktera dr te videla? Tak 3,30 jde ... a mas jit na to rozhodnuti?

janica..
autor
11. únor 2010

Procházková, no já byla ještě dole na ultrazvuku, tak tam jsem čekala, pač tam doktor nebyl, tak 15 minut no a samo, zase záznam mi dělali 45 minut 😝 no na to rozhodnutí asik půjdu, to mi říkala předtím už, tož nevím kdy, dnes nic neříkala 😒 no uvidím, co mi řeknou v sobotu......

bazalka
11. únor 2010

Procházkova???? To mi nic nerika ... nejmenovala se jinak? Nebo ze by tam byl nekdo novej?

linn
11. únor 2010

Jani, vydrz 🙂 ale stejne je to neskutecny, ten 39 tt 🙂

Evi, no tuhle zimu jsou nemocni fakt kazdy mesic 😒 a se 100% jistotou oba 😠