Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
12. čer 2008

Pro martu to taky asi bude lepsi ... na trzku ji dojede bus a od nej to je max 10min

linn
12. čer 2008

Bananku, no jak kdybys chtela jet autem od trznice na hlavni prujezd ol.

bazalka
12. čer 2008

Najdes, hned za prejezdem vpravo

zlatka
12. čer 2008

o.k., teda noooooooo
však tam je taky zahrádka, ne?

bananek
12. čer 2008

když né mám hubu a co se?ZEPTÁM NÉ 😀 😀

entik
12. čer 2008

dobre Ivi, vsak se ozvi, ja ti pisnu, az budem vyrazet. Matej taky ted spi...ale myslim ze tri hodky spat nebude

bazalka
12. čer 2008

Zlatu, zahradka tam je, ale na ni max 4 zidle a hned vedle silnice 😝

linn
12. čer 2008

Bananku a mas na nekoho z nas tel.?

bazalka
12. čer 2008

Kolik nas bude ... Janca, Zlatusak, Linda, Martina, Peta, Konoupek????, ja ... ty jo, na koho jsem zabudla 😔 ????

bazalka
12. čer 2008

Lindi, co Miladka .... nedorazi?

linn
12. čer 2008

Holky a berete s sebou kocar?

linn
12. čer 2008

Mili je v Chorvatsku 🙂

linn
12. čer 2008

Bazi, to by asi melo byt vse, ne?

bazalka
12. čer 2008

Ta se maaaa

linn
12. čer 2008

No uprimne ja bych i netehotna se Samousem teda nejela 😉

bazalka
12. čer 2008

Ja beru ... martas by to peso neusel a ja nechci mit ruce jak gorila 😀

bananek
12. čer 2008

Lin já musím vzít kočár jinak bych tam nedolezla to stejný myslím entik a Iva že mám pravdu číslo na nikoho nemám ale já to najdu celkem Olomouc znám tak by neměl být problém 😀 😀

linn
12. čer 2008

No ja asi ne, snad zaparkuju nekde blizko, Samous mi taky ujde za ruku kousek a pak se na me zacne veset, to ho radsi nesu 😠

bazalka
12. čer 2008

Ja taky ne ... mozna pristi rok a letecky, jinak ne. Jen pokud by Martas kvuli eksemu potreboval more. U nas je taky fajn a stejne to mimco z more nic nema a konec koncu i rodice moc ne 😒

linn
12. čer 2008

Mas ho na me v Ip, pro jistotu 😉

bazalka
12. čer 2008

Lindi, tam zaparkujes ... kdyz ne v te ulici, tav protejsi, pred prejezdem i za nim

linn
12. čer 2008

Ok, tak ja jdu jeste neco delat, nez se Samous vzbudi, tak zatim papa

bazalka
12. čer 2008

Martas uz za ruku ujde daleko a doma uz se obcas zadari prejit pul bytu solo 😎

cecil
12. čer 2008

Holky, hlásím u nás je hezky 🙂 , ale to je vám asi prd platný,co?

Bimonko, honem se přidej k holkám 😉 , no Emušák furt kňučí, ale pudeme chvilku ven, se rozptýlí.

Holky, hilfeeeeeeee.....Štěpánka tvrdí že má ve skříni pokličky, místo poličky ☹ a neustoupí a ne a ne, tak jsem jí říkala, ať si tomu říká jak chce 😝 🙄 .

cecil
12. čer 2008

Děvčata, se zpožděním dorazil hrnek pro dědu k narozeninám...s fotkou vnuček....je hnusnej!!!! Holky mají červený vlasy, na jedné straně je to mázlé a zadávali jsme že chceme pro praváka a když ho chytnete do pravé ruky, tak obrázek není vidět, je na druhé straně ☹ 😠 . My na to máme takový štěstí, že co koupíme, po tom ho*no... 😖. Možná že uznají reklamaci, ale to neřeší nic na tom, že nemáme nic pro dědu....teda kromě peněz a bonboniéry 🙄

entik
12. čer 2008

ahojky, za chvili vyrazime 🙂

zlatka
12. čer 2008

ahoj holky, tak já už mám uspáno (netuším ale na jak dlouho)

teda řeknu vám, zlatý časy, kdy nám mimina ležely v náručích, to jsme apsoň mohly pořádně splknout, ale takhle....a bude hůř....že, příště pojedeme do zoologické jo?V tak malým prostoru je udržet je záhul. byla jsem zpocená jak myš.

konoupek
12. čer 2008

Tak Denuš už taky spinká,no uvidíme,jak dlouho,ale snad do rána 😕

bazalka
12. čer 2008

Tak taky hlasim, ze mame uspano 😉 ...
Priste to fakt bude chtit vetsi prostor ... ja zas byla jak hnuj, jak se Martas po mne plazil a slintal, rozpatlaval rohlik 😝 ... ale zase mozna lepsi malej prostor, ve velkym se rozprchnou kazdej jinam a my nepokecame uz vubec, maximalne na sebe budem hulakat 😀

entik
12. čer 2008

taky uspano 🙂
rada jsem vas videla, ale je fakt, ze pokecat jsme moc nestihly... ale i tak to bylo fajn.

Cecil, kde jste delali ten hrnicek? my nechavali delat ve fotolabu a povedl se.