Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
15. zář 2008

ahoj holky tak se hlásíme není mi nic moc ale celkem to újde rýma pomalu polevuje ale chytá mě nějakej kašel no naštěstí Lucinka to chytla jen jeden den a rýma byla pryč tak je to dobrý a už umí sama říct prosím papu a ještě ukazuje ručičkama prosim prosim no je slaďoučká 😀 😀 😀 Jinak Dali školu teda fakt nezávidím dodělávala jsem si jen dva roky když byl Toňa malej a měla jsem toho plný zuby natož ty a dvě děti je toho nadhlavu ale ty to zvládneš jsi šikulka 😀 😀 😀 A Zlatušce taky nezávidím to stěhování a ten chaoz no děs a teď ještě chodíš do práce no ale je fakt na vánoce v novém to je zase krása 😀 😀 😀 My teda věci na zimu celkem máme hodně věcí jsem dostala od kamošek něco mám po Toníkovi ale chýbí nám bodinka z dlouhým rukavem tak to musím kuknout po něčem protože ty jsou na zimu perfektní 😀 😀 😀

mili3
15. zář 2008

Dobre ranko, Zlati, je to zizala z plenek, ta jak je nakresslena jako stretch. Muzu prepalit a jak se uvidime dam. 🙂

mili3
15. zář 2008

Cecil to dostanes penize jen ze jdes na prohlidku? Ja se ted k nim taky zaregistrovala, tak shanim info jak je oskubat 😀

janica..
autor
15. zář 2008

MIli A JE

janica..
autor
15. zář 2008

Hihi, tak ještě jednou 😀 MIli a ta akce ještě trvá? Že bych zaejla koupit plínečky 😉 Jako už mně štvou, zas jsme už dvakrát nedostali leták globus 😠

Je Zlatuš tak už finišuete 😵 J0 a Berunka je šikulka největší, ukecánek jeden 😀

NIc jdu se chystat do MC dorazí i Ivka, tak jsem zvědavá jak se jí tam bude líbit, tak zatím ahojky

konoupek
15. zář 2008

jéé Evi to mě taky zajímá ta Metalka....to jako jdeš 2x ročně na ko.a máš za to 900 papouchů jo 😅 😀

janica..
autor
15. zář 2008

Ták miláček už spinká, mám konečně chvličku klídek, tak poklidím a půjdu taky hodit šlofíka, dnes nic moc noc 🙄, tak ji půjdu dospat 😅

Jinak MC bylo super 😎 až teda moc dětí a maminek, takže budem chodit asi jiný den 😒

zlatka
15. zář 2008

Jééé, Evi, nekecej s tou porhlídkou???Já jsme taky u metallky a devět set-to je teda peněz, honem napiš podrobnosti, a´t je můžeme oškubat. 😀 😀 JInaak Mili, tak o tom slyším poprvý, tož to bych byla ráda, kdybys přepálila, když se to tak líbí, ta chvilku budou bývat dlouhý večery...jak píšeš, aspoň chvilka volna na vybalování🙂

DALI!!!! DALI, na němčinu se koukneme spolu, jak budou tatíci čučet do počálu, až zajedeme s tou kamerkou, ju? Chce to už od začátku, protože pak se dostaneš do skluzu a v té gramatice všechno na sebe navazuje, pokud v tom začneš plavat, tak pak je to blbý.

Evi, vy taky furt marodíte, to je staršný tam ten váš kraj!Ať je brzo líp. Teď ještě se školou, je to blbý, když jsou děti dlouho nemocný-hlavně v té 1.třídě-kvůli psaní a tak, ale te´d to ještě jde.

janica..
autor
15. zář 2008

Tý jo holky teď jsem všude hledala na kdy je malej objednanej na 18měsíční prohlídku a nemůžu ji najít, ale něco mi říká, že to bylo na dnešek na 9hod 😕 , tý jo mně snbad jebne, no chtěla jsem si jít lehnout, ale počkám na jednu hodinu kdy tam bude MUDR. a zeptám se na kdy jsem vlastně objednaná, no trapas 🙄

zlatka
15. zář 2008

Jani, tak si představ-tu soutěž protáhli o měsíc a už je to v kelu-ještě 10.září jsme byli první a teď už nás několik borců předběhlo. Škoda, ale ještě zkusím nějak zabojovat.

janica..
autor
15. zář 2008

Nekcej, pošlu odkaz známým přes ICQ, tak 20 hlasů určitě seženu, tý jo to jsou swině 😠

konoupek
15. zář 2008

zdarec devuchy,
toš já byla dnes u zubaře na vrtání a za chvilku mi nebude mít ani co vrtat bo už mám hubu celou plechovou 😅 😝 😀 .Jé Zlatu to je škoda,že se kamera vzdaluje,kurna to nasere,ale třeba ještě není pozdě zabojovat,tak to hl.nevzdávejte!!!!!!!!!

janica..
autor
15. zář 2008

Ták posláno 30ti lidem 😅

konoupek
15. zář 2008

Kurna Jani ty teda jedeš 😀

bazalka
15. zář 2008

Zlatus, zebrano??? Moc se mi to libi 😉

bazalka
15. zář 2008

Evko, ja dostala u Metalky 600,- poukazku do lekarny 🙂. Jani, jen jednou rocne 😉. Bezne pry davaji 300,-, ale letos maji vyroci, tak to dvojnasobi.

Jani, bylo to fajn, ale dost deti ... ale urco dorazime zas 🙂

Zlatus, to nastve ☹ ... reknu Vilasovi, at hlasuji kolegove z prace 😉

linn
15. zář 2008

Ahoj holky,
Zlatus, hod sem znovu ten odkaz, taky i zkusim nejaky hlasy sehnat 🙂
Metalka - je to klasickej prispevek za preventivni prohlidku, letos je to vic, protoze maji nejake vyroci azalezi na tom, jak dlouho jste registrovany. Nedostavaji se primo penize ale poukazky do lekarny, ktere se daji pouzit na vse krome doplatku. http://www.zpma.cz/vyhody-klientu-zp-m-a
A zeptejte se, ktere lekarny to v okoli berou, nejsou to vsechny.
Konoupku, u me je to podobne 😅
Dnesek - no zatim zvladame, rano v sest nam odesel tatka do prace, ja jsem se s obema klukama pokousela usnout, no zadarilo se az v som, ale chrupkalii jsme komplet az do pul desate 😀 pak jsme se vypravili do Unicova na tritydenni kontrolu - to tak strasne ubiha 😅 , Sebik vazi 5050 a meri 58, holt druhy Samous, asi mam fakt kvalitni mliko (pred 14 dni v sobotu, jak jsme sli z porodnice, tak jsme meli 4250). Pak jsme jeste museli na krev, kvuli te zloutence, brali mu to z prsticku a byl to boj, chudacek 😖
Ted mi oba kluci chrapou.

linn
15. zář 2008

Ivco, ja jsem mela tech 900, protoze jsem u nich snad 15 let.

linn
15. zář 2008

Zlatus, drzi palce, at to zvladnete co nejrychleji a bez nervu 😉

linn
15. zář 2008

Ted to po sobe ctu - usnuli jsme v osm 😉

bazalka
15. zář 2008

Lindi. tedy ty nemas mliko ale rizky, ne 😀?

linn
15. zář 2008

No jo, uz to tak vypada 😉 😀 a dni jsem samozrejme myslela dny, nejak mi to dnes rychleji pise nez mysli

janica..
autor
15. zář 2008

Tý jo mně snad odvezou, oni už začali topit 😨

mili3
15. zář 2008

Ahoj, Lindi ty mas snad kondenzovane mliko 😀 Ale hlavne ze je v poradku.
Jani, ta akce by mela platit do konce zari.Pry je to uz od cervence. Tak kdybys tam sla, tak se zeptej jestli nemaji jiny dil nez 2. Ten mame a dame 🙂

mili3
15. zář 2008

U nas uz taky zacali topi ale docela dost. Je to parada divat se jak se venku lidi chouli do svetru... 🙂

janica..
autor
15. zář 2008

MIli pozdě 😅 jsme byli v DM a koupila plínky tam, no škoda ☹

Jinak Lindi jak se ti líbí kojení? no vidím, že máš taky pěkně kvalitní mlíčko 😅

bazalka
15. zář 2008

Jani, hned jsem sahla na topeni a fakt, topi 😀 ... no dnes jsme meli doma i kosu, tak to uvitam

bazalka
15. zář 2008

Holky, me asi odvezou ... ve ct jsem posilala pani do Prahy balicek s trickama ... a zatim nedosly 😠

cecil
15. zář 2008

ivi, to je normálka,ne? ještě počkej

HOlky, těch 900 je pro ty, kteří jsou u nich celou dobu - mohla jsem je mít taky, neutýct od nich na dva roky. Počítám spíš se 600. Ale já nakonec tohle čerpat nebudu, v lékárně bych asi nic nechtěla, já se chystám koupit helmu na kolo(letos přispívají) a pak masáže.

dnes má Emča zážitek...shodila mimino z patrové postele a několikrát chodila, nosí děcko, říká mimi bá a fńuká, hladí mu hlavu, ukazuje na zem......já ji utěšuju, foukáme mu na hlavu....no psycho! 😕 😅

My taky topíme už dva dny.

Štěpánka je zdravá, zítra maže do školy, já mám ještě pořád křeče v břiše.

ahoj, mažu spát. Odpoledne jsem si dala dvě hoďky s Emilkou, jsem ještě furt vyflusalá jak hašlerka

linn
15. zář 2008

Zdarec,
Jani, vis, ze docela jo 😎 aspon nemusim v noci nikam chodit. kdyz mam mlikarny porad u sebe 😀
Ivi, taky bych jeste pockala, znas postu 🙂
A taky hlasim, ze topime, dnes jsem zatopila i v krb.kamnech. 🙂