Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
17. zář 2008

Jo, děvčata, chtěla jsem dnes v KOnici kupit Emilce rukavičky, protože ty loňský prostě nemůžu najít(doufám, že je ještě někde vyhrabu, byly bezvadný), a nikde nemají. Prý jim ještě ani letos nikdo nebyl nabízet 😅 , ale nakonec pan prodavač říkal, že kvůli mě vyhrabe ze skladu loňský 😉 , že se mám zítra stavit.

Teda Ivi, z vás by měl doktor Plzák radost, vy jste samý překvapení! 😀

No a Lindi, mě teda stačí oblíkat Emču, honím ji po baráku s oblečením...ještě k tomu mimino, no teda ti řeknu 😝 😅 .

ahoj a dobrou

cecil
18. zář 2008
janica..
autor
18. zář 2008

Zdeni fotečka vysmátýho Filípka je boží 😀 😀 😵

Evi no to je fakt super nápad 😝 😅

bazalka
18. zář 2008

Zubatej Fifa je boziiiiii 😀

Evko, chapu, ze to odradi "skoro" kazdeho 😅

linn
18. zář 2008

Cauky,
Evi, fotky mooc pekny, holky jsou si fakt podobny a Filipek je taky super 🙂
Prisly nam uz kombinezky z MMB - nakonec jsem jeste vydrazila jednu za 99, jsou super, tak uz muze byt zima 😉
A srazik by byl asi lepsi teda odpo, tak mezi treti ctvrtou? A datum teda nadhodim - treba streda 8.?

linn
18. zář 2008

Jani, s kocarkem se jezdi dobre, obcas nekdo trochu kouka, kde ze je to mimco, ale strasi generace prevazne chvali, coz mm docela prekvapilo. Dneska jsem byla dopo v Unicove - prochazka a mensi nakup, no vypravit se, oblict, do sedacek, je to teda trochu narocnejsi nez s jednim 😅 ale nastesti teda Samouse na oblikani honit nemusim, je celkem hodnej, ale ted uz je vzhuru, tak letim, zatim paaaaaaaa

bazalka
18. zář 2008

Teda Lindi, ja bych byla spocena az na patach, nez bych oba nachystala, oblikla, nacpala do auta 😝 😅

linn
18. zář 2008

Jo akorat jsem objednala pro Sama nanoznik z Emitexu, snad se mi ho tam podari nejak pripevnit, je tam nahore na tom sedaatku trochu jak na vetrne hurce 😀 a ted uz za nim fakt musim, zacina nadavat 😉

janica..
autor
18. zář 2008

Jako venku hnus největší a tady není co číst, jako holky neflákejte to jo 😅 🙄 😨

zlatka
18. zář 2008

Ahojky mamušky,
fotky moc pěkný- i ty ze školy, i ty bráškovský-ještě bys mohla hodit, lindi, fotku s tím kočárkem, jak to vypadá, když někam vyrážíte.

Tak my máme napllánovaný to stěhování a chudák Přema onemocněl, má chřipajznu jak blázen. Ráno několikrát zvracel a je úplně k.o., leží a to už je co říct. Ta kráva mudra, co tu léčí(taková šarlatánka), mu ani nedlaa žádný léky,aby mu to pomohlo, prý že je dobře, že má horečku a potí se, že ta chřípka se tak z těla dostane ven...ať jde do řiti s takovejma radama, to že má chřipku jsem věděla taky , on potřebuje něco, aby mu bylo líp a ne to nechat osudu, až to povolí za pár dní....No, děda tam byl z bradavicí, tak mu poradila,ať si prstem po ní přejíždí dokola a říká:Odkud jsi přišla, tam odejdi..." no děs.Dokonce i jaxi nabíjí lléky, povídá si s tebou, drží nad práškama ruce a pak si za to vezme 50 kč. No, fakt nemám slov. Já nejsem zastánce atb, ale když je mi opravdu zle, tak proč si je nevzít, když je nelupu často. asi tak.tak uvidím, jak to všechno dopadne, jestli to nezrušíme.tak papa.

konoupek
18. zář 2008

zlatuš na chřipajznu jsou ale atb.fakt docela na prd.ležet a vypotit,od čeho tě má doma 😝

konoupek
18. zář 2008

jako a my vegeríme přes den u našich bo tu máme 18 stupnu no fakt hnus 😖 .akorát na noc jsme doma a to mám zaplej v noci ten přímotop ☹

bazalka
18. zář 2008

Zlatus, to si delas srandu 😲 ... proc k ni Prema chodi? To je neco v tom stylu, kdyz nam matematikarka vykladala, ze prochazi zdi a zastavuje hodinky pohledem 😖

zlatka
18. zář 2008

on už chudák chrupká v bytečku nad hospo, si tam zatopil v krbu, má tam teplejc než my tady,kvůli beruš, aby to nechytla. v noci je nám pod peřinou teploučko, spíme spolu s berunkou, tak se zahřejeme....

fajn
18. zář 2008

zlatuš jsem se fakt nasmála

cecil
18. zář 2008

Zlatuš, no jo, přírodní léčba není špatná, ale má to jednu důležitou podmínku....musí o ni člověk stát.

Ale na chřipku by mu atb stejně nezabraly, pořádná chřipka = čtyři, pět dní horeček. Bohužel. A paralen, nebo brufen si teď musíš stejně koupit za svoje....jo a říkali včera v pod pokličkou, že zázvorový čaj s citronem a medem postaví na nohy i mrtvýho! 😀 tak Zlatuš navař termosku a zanes Přemovi 😉 (můžeš i ze sušenýho zázvoru, víc prý prohřívá)

...jo Lindi vozidlo v akci bych chtěla vidět aspoň na fotce! 😅

holky, já dnes zasedla k evidenci koz a jsem z toho jelen 😝 😝 😝 , hnus fialovej.
Jsou dva druhy známek, A a B a v tabulce po mě chcou počet kusů A2, B2,A1, B2...... 😠 😠 😠 😠 ?????????????? ......... áááááááááááááááá já jdu chrápat, mě to může škrabat na zádech!!!!!!!!!!

tak dobrou. I když teda o těch formulářích se mi bude určitě i zdát! 😠

zlatka
18. zář 2008

Evi, nehcceš zaevidovat aj ty moje? 😀 😀 😀 😀 😀 To by bylo asi B,C (bé po kojení, cé před kojením) 😀

bananek
19. zář 2008

Zlatuš teď mě to napadlo taky že by Evka mohla zaevidovat i ty moje a pak čtu že jsi byla rychlejší 😀 😀 😀 😀 Jinak přeji pěkný den 🙂 🙂 Zlatuš a skoušel Přenda ten paralen plus?Mě osobně zabírá líp než klasickej.Nesmějí ho akorát kojící ženy a to on není že jestly se nepletu 😀 😀 😀

linn
19. zář 2008

Ahoj zensky, tak kocarek vyfotim, ale doufam , ze se na nej mrknete i osobne, co to datum, souhlas? (8.10.odpo viz. vcera)
Zlatus, toz vase mudra je teda zajimava, ale jak pise Evka spravne, ATB na chripku nejsou - chripka je viroveho puvodu a ATB pusobi na bakterie, ne viry. Ja mam vybornou zkusenost s Coldrexem horkym napojem - je bud klasickej citron nebo cerny rybiz neo Max Grip - silnejsi. Preju Premovi brzke uzdraveni - onemocnet zrovna ted, co? 😅
Dopo tady dokonce na chvili vysvitlo slunicko 🙂

bazalka
19. zář 2008

Zdar holky!!!

Zlatus, ten zazvor ma vyzkousenej ma mamka a pry je fakt dobrej 😉

U nas byla divna noc ... Martas se vzbudil v deset a tak smutne narikal. Vzali jsme se ho k nam do plelechu a s jednim pokusem o preneseni do postylky ve dve rano nakonec s nama spal az do rana. Vilas nastetsi posunul odchod do prace o hodku, at nas nebudi v 5 ... Martas totiz spal desne lehce a porad se budil, tak jsem to uvitala. Celou noc lezel pritulenej a hladil me po vlasech, to ho uklidnovalo. Nevim, jestli ho rozhodil vcerejsi Priorix??? Hlavne ze rano uz byl v poho ... diky budiku v 6 jsme stihli pouklizet a pak jsme vyrazili na prochajdu. Ted uz skoro pul hodky chrni ... no, hned bych hupkla za nim, ale musim vytrit 😝. Snad u nas zustane vse pri starem a malej si nezvykne spavat s nama.

linn
19. zář 2008

Ivco, u nas se Samous taky casto stehuje v nocii k nam, ale vetsinou az k ranu.
Ja jsem dnes taky zrala na postel, Sebik me od tri do peti spat nenechal 😒

bazalka
19. zář 2008

Lindi, Martas to nedelava, ale dnes fakt silene plakal a mamamamaaaa ... tak to se nedalo ho nevzit, nepritulit a neutesovat 🙂

linn
19. zář 2008

Jj to je mi jasny 🙂
reakce na priorix by to ale asi byt nemela, ta byva az opozdene, ne?

linn
19. zář 2008

To jste ted ockovali tu prvni davku?

zlatka
19. zář 2008

JJ, NA PRIROX AŽ ZA TÝDEN, YM SJME MĚLI TU ŠETRNĚJŠÍ DÁVKU,po které by nic nemělo být a stejně za týden měla jeden den teploty.

Jinak holky, teď nevím, kde mi hlava stojí, dnes lítám jak drak, ale jak se to uklidní, tak pro ty, co by chtěly a bydlí blíž, mám návrh na podzimní akci s prťatama- uděláme tady u nás drakiádu, u nás doma si dáme čajíka, takže už vyrábějte nebo shánějte dráčky, budeme vybírat toho nejlepčejšího!!!!🙂 jak se to zklidní kolem, tak vše upřesním.Už se těším, tak doufám, že to někoho zaujme a nebudu na poli sama🙂

bazalka
19. zář 2008

Lindi, reakce urco ne ... spis jestli ho nebolela ta rukla. Nebo se mu mohlo neco zdat ... netusim, co mu bylo ☹. Ale u nas pak zabral ... tak krasne me hladil po vlasek az se uhladil 🙂

Za tyden to vychazi na den, kdy hlida tatin ... jdu se seminar 😉. A zitra se taky jdu vzdelavat ... pak Vam poreferuju ... je to o aromaterapii v tehu, pri porodu a aromaterapie pro deti ... tak se i tesim, jen je to cely den 😝

bazalka
19. zář 2008

Ted jsem na to kukla, tak to neni tak desny ... od 9 do 15.30 a samy zajimavy veci, tak to snad utece 🙂

mili3
19. zář 2008

Ahoj Zlati, to bude parada. Ja se chystam nejakeho dracka poridit. Doufam, ze ho nebudu mit driv z toho burcaku 😀 A kde vubec budete bydlet?

mili3
19. zář 2008

Jeee Ivi, tesim se na referat, docela me to zajima..jo a to hlazeni po vlasech musi byt uuuzzasne. Zavidim. My se ho snazili naucit skrabani na zadech, ale jeste se to neujalo 🙂

prool
19. zář 2008

ahoj baby,
tak jsem doma 😀 😀 kluci to nejak zvladli, jen jsme vsichni nemocny. Maros 3 tyden je na tom furt stejne, ma druhy prasky a nic. Vasik je uz tyden nemocny - nejdriv 3 dny teplota, eksem vyskakal a ten ma zase 4 dny rymu, takze uz vic jak tyden marodi. Do toho jeste jsme zrovna v obdobi 8-12 den po Priorixu, tak uvidime 😠
No ja uz taky padam, tak uvidime, co bude.
zatim papa