Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
21. říj 2008

Zlatu naprosto s tebou souhlasím,ven taky Denuš chodí i nachlazená,když není teplota to je jasný i se líp dýchá,ale uzavřených prostor ,kde by bylo možný někoho nakazit se raději vyhýbáme a to samý si myslím i o těch lžičkách a pití 😉 .No já vám to MC minulý týden taky záviděla 😅 .A tunel krásnej to je z těch popelnic ,že? 😉 😀 .No a jak si v něm děcka vyhrajou 😉 .A na cvičko ve čt jdete?Denuš už skoro rýmu nemá,ale já jo,tak bych tan když tak poslala babi,jestli by to jako šlo,ale má ted běhání po dr.tak nevím.Taky záleží,jestli teda jdete,když je Berunka nachlazená 😉

zlatka
21. říj 2008

no, já jdu určo, tak pošli babi, to bude super!!!berunka bude s tatínkem doma. až příští týden.

dali
21. říj 2008

Ahojky

tak mi botečky jdeme kupovat dnes pro oba a Filda ještě nemá zimní bundu,tak radši musíme jet něco pořídit....po ránu už je kosa 😀 chudák malej,já dnes v zimní bundě a on v podzimní 😒 ,ale byly jsme autem 😀

dali
21. říj 2008

já psala jestli někdo nevíte kde něco mají????

konoupek
21. říj 2008

Zdeni já teda nevím,kde něco mají,taky bych to ráda věděla,ale zamím jsme vždycky koupili u Prioru,takže moje první cesta bude tam 😉

bazalka
21. říj 2008

Ahoj holky!!!

Hlasime se do stavu marodu. Martasek v noci zvracel, mel 39horecku ☹. Skoro jsme nespali a v 5 byl budicek. Stale mel pres 38 i po sprse a paralenu. Pak jsme oba na hodku a pul vytuhli chvilku po sedme. Ted uz zase hodku chrni a zda se mi lepsi. Nevim co jsme to lapli ... zvracel jednou, ma jako kdyby lehce prujem, ale nic hroznyho, z nosu mu netece ... ze by zuby ... ale na ty se mi to moc nezda. A to jsme meli jit dnes odpo na 18ti mes prohlidku. Tak ji mame prelozenou az na 11.11. 😕. No, snad ta nase choroba odejte tak rychle, jak rychle prisla 😉

Zdeni, boty urco proti Prioru a taky fajn vyber je v Senimu a za slusny ceny. V pavelcakove ve Stonozce maji ty rakousky Superfity, ale jsou drahy 😝

Zlatus, tunel je super ... decka ho maji fakt moc radi. U nas v Sokole ho taky maji a vzdycky je desny halo, kdyz ho na konci hodiny vytahnou 🙂

konoupek
21. říj 2008

Ivi tak at jste brzo ok 😉 .To ted bude každou chvilku a vůbec se na to netěším 😖 .
Denuš se ted ještě klubou špičáky nahoře i dole ,ale je to holka statečná a šikovná 😉 .
No snad se do toho MC příští týden dostanem konečně,ale raději to zatím nechám konovi 🙂 .
Zlatu babi říkala,že s Denuš na cvíčo půjde 😵 ,aspon se zase dostane mezi děti a vyblbne se 🙂 .
A banánku,jako ty to ranní psaní poslední dobou pěkně flákaš jako 😀 😝 .

bananek
21. říj 2008

TOŽ ahoj baby tož to stojí za prd malá už má zase rýmu táta odjel na montáž vrátí se až v pátek a já jsem tu na vše sama akorád řvu na děcka jsou jak utržení z řetazů jooooo jak je koucour pryč myši mají rej že tak to platí i u nás teď jsme z mladým zežraly popkorn a co si dáme k večeři ještě nevím ale určo něco co táta nemá rád a my jo a můžem si to vklídku udělat a pak zbaštit bez keců a poslouchání co můžem a co nemůžem a co je a není na noc vhodné samo že malá né ta má svůj jídelníček ale mi tu vlčíme už po prvním dnu ha ha. 😀 😀 😀 😀 A raní vysílání na koníku musím zase obnovit ale malá je živel v šest už chystám papu pak zbudím malého a většinou usnu z malou a spíme do osmi a zpravodaj nestíhám 🙂 🙂

janica..
autor
21. říj 2008

Ahojky,

Jani v řádu v MC je napsáno, že děti z nemocema nesmí chodit, tož jsem ráda, jako je to naprd, když by tam chodili nemocný děti 😠 , no mi máme trocha rýmu, no uvidím jak bude na tom malej ráno, jinak by jsme šli, no vidím že sami, že všeci jste marodi, tak se všeci brzo uzdravte 😉

Zlatuš tunel pěknej, jsi šikula 😎

Zdeni tak co nakoupilas? už nebude chudáček Filda mrznout? 😅

Banánku 😀 😀

bazalka
21. říj 2008

Zdar holky,

tak hlasim, ze u nas to snad byla jen jednodenni zalezitost ... doufam, ze jsme to nezakrikla. Martas spal od dvanacti do tri a vzbudil se bez teploty a z dobrou naladou, teda v ramci moznosti. Odpo byl dobrej, jen unavenej a buchl sebou ze sedacky rimo na stul 😖 ... ale nastesti ma jen bouli na cele ... ja jsem tele, chvilku jsem kukla jinam a uz letel. Ale do MC radej zitra nejdem ... pro jistotu a navic je v Ol na par dni znamej ze Svycarska a zitra dop je jedina moznost, kdy se muzem chvilku videt a pokecat.

Bananku, uplne si to predstavuju ... u nas doma to byvalo malinko podobny, zvlast s tim jidlem. Jen naopak ... kdyz nebyl tatin doma, uvarili jsme si soju, sojovy maso nebo neco lehkeho zdraveho ... jo, tatin kuchar byl na vyzivny a hutny jidla 😅

konoupek
21. říj 2008

No vidíš Jani to je super,tak to má být,žádný bacily netahat mezi ostatní 😉 .Zlatu to by si na cvičku taky měla říct,jako takové nepsané pravidlo 😉 .
Banánku,vy tak řádíte jo 😀 ,ale máte recht,když není tatin doma 😝 .
Všem marodům opět přejeme,at je jim dobře a jsou brzo zdraví.
Venku bylo dnes tak krásně a já trčela doma,ale je mi taky o něco líp,leju do sebe čaje a sirupy,no a zítra se to má zese začít kazit 😖
Nám ted začali řezat balkony a binec je tu strašnej o kraválu ani nemluvě 😠 ,budeme to muset ještě hoooodně dlouho vydžet,počítám do jara,tož to si ještě užijem 😝

prool
21. říj 2008

ahoj baby,
my asi zitra na cvico jdeme. Radi bychom dorazili i do MC - jen mi pisnete zda se muzu pridat a v kolik hodin a co je treba (co se plati a co na sebe) a kdo pujde. Jen jestli to bude dopo, tak nevim nevim. Uvidime
zatim papa

janica..
autor
21. říj 2008

Oli ahojky jasně doraz, ale teda nevím na 100procent jestli půjdem, ale myslím, že jo, malej má rýmu, ale fakt jen trošku, jen kdyby se to zhoršilo, tak by jsme radši nešli.

Vystoupíš na konečně v Holici a jak vystpoupíš tak půjdeš kousek zpátky a hned půjdeš do prvních vrátek a na konci je budova a tam je to v prvním patře, to stopro najdeš 😉 Jinak tam chodíme na 9hod tak do 11 hod 😉

janica..
autor
21. říj 2008

JO a stojí to 40,- a není třeba s inic tahat, jen papučky pro prcka 😉 no a sváču, že?

bazalka
21. říj 2008

Olco, my asi do Sokola zitra nepujdem ... pokud by byla zmena, pisnu

bananek
21. říj 2008

Tak teď jsem zvládla celkem resty mám zaplou druhou pračku a vyžehlený dva koše prádla a prdím na to a jdu do hajan a jsem zvědavá jestly tu ráno budu první když mě bolí celej člověk ha ha 😀 😀 😀 😀

zlatka
21. říj 2008

Konoupku, kdo se dostane mezi děti a vyblbne se- babi nebo deniska??? 😀 😀 😀 Jinka s těma nemocema,já si mylsím, že každá mamina je soudná a snad by s nemocným děckem nešla cvičit, aby tam lítalo a zpotilo se a pka na tom bylo ještě hůř. To jsme se tu nějak rozmarodili, teda- se to fakt šíří přes PC. Já řeším očkování proti žloutence, asi do toho půjdeme, je-li vůbec šance sehnat vakcínu. Pořád mi to leží v hlavě.

Oli, v MC si to užijte, příště půjdeme s váma, ty se máš!!ale Váša marodil zase předtím, ten už si to vybral.

Já půjdu botičky kupovat až tak v půlce listopadu, snad už to nebude vyprodaný, ještě si říkám, že je čas.banani, tak si to bez tatina hezky užijte, mě taky honí mlsná, ale nic tu nemám, teď jsem sežrala malé lipánka- teď jí moc mléčný výrobky nedávám, prý to víc zahleňuje.Jinak už tolik nekašle,jen soplí a dneska začala chraptět.je to nepříjemný ta rýma. Musím, už bečí. pa

zlatka
21. říj 2008

Jo, peti, co jsi vymyslela za cvičko s tím padákem? podbíhání, balón a napadá tě ještě něco???

konoupek
21. říj 2008

Zlatu já doufám,že si to užjou obě 😵 .A bejt váma,tak do toho očkování jdu...ty ve škole mezli děckama a Přema zase mezi "ožralcema" u vás je to riziko přece jen větší.No doufám,že nám holky všechny zimní boty nevykoupí 😀 taky se mi ještě totiž zdálo brzo je kupovat,aby doma ležely nevyužitý 😉 .V listopadu do toho taky jdem.
Kurna v so se zase mění čas a venku bude zase o něco dřív tma to je naprdlačku 😝

janica..
autor
22. říj 2008

Dobré ránko,

tož banánku, kde máme ranní zpravodajství? 😅

prool
22. říj 2008

ahojky,
tak vcera jsem vytuhla a pocitaci se dostala az ted ☹ Takze do MC pujdem priste 😀 Cvico snad zvladame - potrebuju udelat neco s tim nasim nevybourencem 🙂
zatim pa dik za info

bananek
22. říj 2008

Tož Janico já to měla asi už dopředu jasný že tu nebudu první té se rozjela v noci rýma tak že jsem třikrát odsávala a kapala do nosu od 3 do 5 řvala tak jsme spaly v sedě o půl sedmé jsem vyhodila mlaďocha z postele a jel po sedmé do školy a my z malou lehly a chrochtaly do půl deváté a po hodině mi teď usnula odsála jsem nanovo a asi se jí ulevilo tak spí jak barinek no a z toho vyplívá že já jsem opět selhala a napočítači jsem až třetí ale i tak dobré skóre né 😀 😀 😀 😀 Opravdu si tatíkuv odjezd užíváme ha ha ha 🙂 🙂

dali
22. říj 2008

Zdarec, tak máme i boty i bundy i čepice 😉
Boty jsme koupily v Renu každé stály 590,-...Viki má kozajdy tak je nadšená 😀

A bundy v tescu...měly akci 30% slevu na bundy a kabáty.....Viktorce jsme koupily takovej kabátek,je dlouhej a s kožešinou jen za 690,- a Fildovi bundičku no má ji taky delší taky spíš kabátek 😀 a uvnitř byla ještě vložná vestička,mocinky se nám líbí za 720.-...tak jsme spokojená,ještě teda nějaké šály 😒 😀

linn
22. říj 2008

Ahojky, teda Zdeni, to jste byli uspesni 🙂
Oli, bananku, tak snad ten ctvrtek klapne 😀
Jinak u nas pokracujeme, ja mam rymu, Martin je nejak mimo celej, tak se laduje Coldrexem, ale samo ze sel do prace, ze pry by se s nama stejne nevylezel 😠 , no a Samik porda kasle, tak ho ladujem sirupkama (namy nam). Jedn mimous se drzi, nastesti 🙂
Tak prejem i ostatnim marodum brzke uzdraveni a pekne odpo

prool
22. říj 2008

ahoj baby,
ja jsem pri vsem tom zapomela, ze nam zitra nejde od pul osmy do peti voda 😠 tak prosim prosim nemohli bychom k nekomu odpo na navstevu? aspon na hodku se ohrat 🙂 Dopo jedem k Ivce 😀 tak se tesim.
Kdyz ne, tak nevadi, asi zajdem k tatovi do prace - to z nas bude mit radost - sedi asi se trema kolegama 😵
Jeste mam jeden dotaz. Nechodite v Olomouci ci v sirem okoli k alergologovi - teda ted myslim pro dospele?
Asi se nechame s Marosem vysetrit na zakladni potraviny, jestli nemame neco limitniho a jestli to teda Vasa nema po nas (alergie mliko vejce).
predem diky - jsem ochotna za dobrym alergologem dojizdet kraj sveta - jejda mam nejakou poetickou
Linn - uz se tesim - doufam ze vsichni budem OK 😀 😀

janica..
autor
22. říj 2008

AHojky,

tak jsme byli v MC a byli jsme tam normálně sami, do 10,15, tak si Damiánek užíval všech hraček a teta mu dala banán a kiwi, tak maximálně spokojenej 😅 😎

Konoupku no comment k té diskuzi 😔

Zdeni no vidím, že nákup byl úspěšnej 😉

Marodům ať je brzy hej 😵 😅

prool
22. říj 2008

zdar baby,
jeste jsem se pochlapila a dala do fotoalba fotky z Rakuvky 😀 😀 😀 z cervna. Nasla jsem je, kdyz jsem projizdela Vasikovi fotky. Tak se mrknete 😀

bazalka
22. říj 2008

Ahoj holky!!!

Zdeni, to jste teda byli uspesni 🙂

Jani, to musel mit Damca eldorado ... ze by byli vsichni marodi a nechteli si jit hrat???

Olco, zitra se na Vas tesime!!!

Lindi, teda na hromade cela rodina ☹ .... tak at je Vam zase brzo hej. Krtiny se blizi, tak at si je muzete uzit 😉

My jsme byli dopo ve meste ... konecne jsem vyridila spoustu restu. Taky se musim pochlubit ... mam konecne novou tasku na kocar. Ta origos byla uz otresna a znicena 😝, tak jsem zainvestovala a koupila si novu. Ne kocarovou, ale peknou sportovni, pouzitelnou i na bezne noseni. Jen jsem jeste musela nacpat penize do upravy popruhu, at mi visi na kocare pekne rovne. Ale stalo to za to ... dnes jsem ji poprve vyvertala venku a parada!!! Jen si musim zvyknout, co kde mam ... ta úpuvodni byla desne neprehledna, jedna velka kapsa a tem mam milion kapsicek 😅. Konec chlubeni 😉

Jdu varit rajskou 😵

janica..
autor
22. říj 2008

Ivi super, že jsi konečně sehnala tašku, vím, že jsi ji scháněla pěkně dlouho 😎

Jj všeci jsou marodi, ale ve středu moc dětí nechodí, tak i proto.......