Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
6. lis 2008

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... holky četly jste to? mamina co rodila doma, no super, jako to musí být zážitek.....

janica..
autor
6. lis 2008

Tak už mám pívko v sobě a už jsem docela klidná, já si snad budu muset pořídit nějaký antidepresíva, jestli mladej bude mívat takový stavy, jinak jako fakt zcvoknu 😅

linn
6. lis 2008

cau holky,
tak to bysme se mohly predbezne domluvit na ten pristi ctvrtek, ze bysme dorazili do MC 🙂
Jani, jdu si to precist 😉

bazalka
6. lis 2008

Jani, promin ... museli jsme narychlo do mesta a nechala jsem doma mobil, nemohla jsem ti dat vedet ☹

Lindi, my si ct pisem 🙂

Jani, jdu to prelouskat

janica..
autor
6. lis 2008

Ivi v poho 😉

bazalka
6. lis 2008

Holky, tak jsem to precetla ... no, jsem profesne deformovana, ale muzu jen napsat, ze ta holka mela fest stesti, ze vse slo tak hladce 😉

linn
6. lis 2008

Taky jsem to precetla, fakt pekny popis, pripominalo mi to muj porod, ale muj nazor na domaci porody to taky nezmenilo 😉

micinka22
6. lis 2008

Ahoj vespolek .-) zase budu otravovat 🙂)
Prosím o hlasy 🙂)
[URL=http://www.i-tatinek.cz/index.php/velka-vanocni...]Lili hlasovat[/URL]
děkujeme 🙂)

janica..
autor
6. lis 2008

odhlasováno 😉

micinka22
6. lis 2008

Janic diky ...kurna prvni ma 200 musim zamakat 😅 😅

linn
6. lis 2008

Mici, hotovo 😵

micinka22
6. lis 2008

Linn diky🙂)
Jo a hlasovat jde kazdej den .-))

konoupek
7. lis 2008

Micouši taky ho tam máš 🙂

cecil
7. lis 2008

Tak jsem taky hodila hlas

Jé, Peti, to by bylo bezva, na kafčo bychom se stavili. Teda říkám předběžně, ještě ani nevím který den pojedem, podle P. služeb.

Jo, Lusintin porod jsem četla, musí to být nepopsatelný zážitek, vám řeknu. Jj, to máte prostě měšťandy výhodu, já mít porodnici pět minut od baráku, tak bych do toho šla 😉 .

Mi teď vlezla do lavy jedna úpísnička a bude mi strašit v hlavě celej den....chcete? vám ji pošlu taky, jooooooo????? Ritmoooooooo, ritmo de la nocheeeeeeee......

cecil
7. lis 2008

😀 ale já vám ji pošlu na mail...... 😀 ...doopravdy

cecil
7. lis 2008

To mi připomnělo, že Peti na tebe nemám mail, sice jsi mi psala ale nemám tě uloženou v adresáři....kdyžtak mi pisni a jí ti pošlu Ritmo de la noche...... 😀

dali
7. lis 2008

Zdarec

tak mi ve čtvrtek určitě nedorazíme,jsem ve škole 😝 ...a taky nám už začne příštý týden běhání Vikča jde na ty mandle,tak půjdeme na vyšetření...máme v plánu makro, mihaje na hračky......no bude to mazec 😒

Porod možná někdy přečtu jestli se ještě někdy budu nudit 😀 a Míšo hlas jsem taky už dala 😉

bazalka
7. lis 2008

Miso, hlas do nam mas 🙂

Zdeni, vy teda mate fofry!!!

Ja jsem dnes taky makla ... slavime zitra Martasuv svatek, tak jsem uklizela, delala pomazanky, pekla buchtu ... vse pod dohledem Martase, tak snecim tempem, ale mame to hotovy 🙂. Zitra jen namazu jednohubky a vytru 😉 ... teda doufam, snad to tu malos moc nezasvinci 😖

Evko, muzete i k nam na kefe 😉 ... jen prebehnete od Peti par metru 😀

janica..
autor
7. lis 2008

Zderac,

Zdeni a co zhublas? já když mám fofry tak nemám ani chuť na jídlo...

Evi písnička mi nedošla 😒

Jé Ivi tak Marťásek bude mít svátek, hmm tak si zítra užijte oslavičku 😉

bazalka
7. lis 2008

Jani, ma ho az v ut, ale slavit v tydnu je blby, tak se slezem zitra 😉 ... to se zas natapu a budu mit o 2 kg vic 😠 😠 😠.

janica..
autor
7. lis 2008

Ivi buď v klídku, já radši na tu váhu už ani nelezu, se nechci nas.rat 😅 No taky by jsme určitě slavili o víkendu 😉

janica..
autor
7. lis 2008

Tý jo, poslouchám SAMA DOMA a je tam povídání o biu, a už se normálně vyrábí i bio kočárek 😅

linn
7. lis 2008

Zdarec, Ivco, my budem slavit svatek v nedeli, darek uz si Marta vcera privezl - cosi na ryby 😀
Bio kocarek, to zni zajimave 😉

bazalka
7. lis 2008

Ja o tom bio kocarku uz cetla ... vypada celkem normalne, jen je ze spec. latky

janica..
autor
7. lis 2008

Helou, tak jsme odpo byli u Mihaje, jsme tam museli jet dnes, pač by nám to tam příští týden mohla vykoupit Zdeňucha 😅 😀 😀

Jako mladýmu jsme koupili na vánoce Krtka velkýho plyšovýho a jako nechce nám ho dat, šel s ním i spát a četl mu pohádku atd. no totálně je z něho hotovej 😀 😀 😀 😀

Tak to vypadá dobře ten kočár.

dali
7. lis 2008

No Jaňucho 😀 😀 😀 a co je tam toho tolik jak všichni píšou???

dali
7. lis 2008

U nás krtek taky vede,Filda vždycky podá knížku a říká: krrr.....kek 🙂

janica..
autor
7. lis 2008

Zdeni no ja, tam toho je, malej to tam miluje, tam vždycky všechno ohmatá a maj tam takovejch i blbostí, jsem mu tam koupila za 20 korun takovou natahovací myš, si pamatuju, jak jsem ju měla jako malá 😅

Jo a krtek, na vánoce nebude, pač mladej odmítal jít bez něho spát, hmmm tak už má takový před ježíška 😅

dali
7. lis 2008

Ty jsi jak moje máti ta malýmu koupila auto a děda ho chtěl až na vánoce a dnes se teda dohodly že mu ho dají......nakonec ho tak dobře zkovaly že ho nenašly 😀 😀 😀 ....já už vše zkovávám na vánoce 😉