Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jakoubka
17. pro 2008

Ahojte,

Takže matky čorkařky 😀 😀 😀 .Ještě ,že jsme nešli ,bych byla to stejný 😀

Na tohle nešlo nereagovat 😀 😀 😉

janica..
autor
17. pro 2008

Jani no nevím jestli to zítra stihnu, pač vyjíždíme dřív do města před devátou a nevím v kolik se vrátíme, ale jestli to budu stihat, tak se ti tam určo stavím 😉

Jako mě to zas tak blbý nepřijde, jsou to prostě dárečky do MC pro děti 😉 Vždyť si tam děti hrajou s tolika hračkama a taky si je neberou dom. No já jsem si zas říkala, že to je kravina aby kupovali takový dárky, vždyť bojujou o každou kačku, jako jsem si tam dnes kupovala za 15 korun perničky ať přispěju aspoň na koberec😒

Marti 😀 😀 😀

konoupek
17. pro 2008

Jo jo Jani s těma dárkama nám to některým nějak nedošlo nooo 😅 😀
Díky moc,jestli budeš stíhat ,budu vděčná moooooooooooc 😉

zlatka
17. pro 2008

No jo no.................ale aspoň mě těší, že jsem nehamounila sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A jako Marťo, šmíruješ a nepíšeš,jo?????

jakoubka
17. pro 2008

Zlatuš-hanbou se propadám,jsem jen ten voyager(nebo jak se to píše)¨ 😉 😀

Budu se to snažit napravit.

Stejně jste ještě potřebovali pro dítka dárky 😀 😉

cecil
18. pro 2008

No děvčataaaaaaaaa, to jsem se taky nařehtala....knížeček se vám zachtělo! 😀 😀 😀 ...no jo, tak hoenm přispějte na koberec ať si máte na čem hrát 🙂 .

My měli včera Petrův firemní večírek, jako o ničem....v týdnu! 😝 Byla jsem tam od pěti do půl osmé a pak šla nachystat Štěpuli do školy, nabalit jí dárečky, dnes ještě musím zdobit perníčky....a všichni se divili kam první odcházím...no svobodní bezdětní nebo skoro padestáníci....no comment 😅 . Ale ne, byli tam i v našem věku co mají děti, ale ti zas nemají školáky...no takže tak...

Víte na co se dnes těšim??? Až si odpoledne lehnu chvilku s Emilkou, protože Štěpánka nemá úkoly, ááááách 😵 .

Ahoj a mějte se....a Jakoubku, taky nám něco napiš, ať si rozšíříme obzory 😉

jakoubka
18. pro 2008

dOBRÉ RÁNO,děvčátka

Už dva dny mě bolí v krku a močák,pořád jsem na WC.Kdyby to nebyl močák,tak bych si myslela,že jsem těhu,ale to by mě musel oplodnit svatej 😉 😀

Dítě mě chce pořád líbat a mě je to tak příjemný,já ho tak miluju.Když mě vidí ve spodním prádle ,tak se může uřechtat smíchy,ale mé tělo je spíš k pláčí 😉 😀

linn
18. pro 2008

Dobre dopoledne 😵
no taky jste me teda pobavily 😀 😀 😀 , musime se po Vanocich zas nekdy do MC vypravit 🙂
My mame dneska s lekarnou veceri, tak Marta bude zas hlidat (vcera jsem byla plavat, tak taky hlidal), ale stejne to vidim na chvilku, holt nema ty prsa 😅 😀

prool
18. pro 2008

my ty kostky 😀 😀 taky vratime 😀 😀
Vasa si s nima dost hraje, ach jo, ale je to fakt divny davat darky a nesmet je pak vzit, to jsem opravdu nepochopila 😔
tata se nas teda porad ptal, ze jsme je dostali jen tak, bylo mu to nejaky divny, ale ja mu to porad vyracela a at se v tom nevrta 😝

Zlatus, dneska jsem to nezvladla, tak snad na novy rok.

Mejte se fajn a knizkam a kostkam zdar - asi jim tam jak cenu utechy dovezu nejakou hracku, jako bolestne 😔

konoupek
18. pro 2008

No jo holky,ale stejně je divný,že teda většina z nás to nepochopila 😀 😀 😅

prool
18. pro 2008

ahojky, jeste jsem se chtela zeptat na nejake dobre zlatnictvi v Olomouci ci okoli. Chci si koupit nausnice a nevim vubec kam jit a nechce se mi vylozene prochazet vsechno. Max. tak 2-3, nejsem typ do zlatnictvi 😀 😀

prool
18. pro 2008

jinak baby, nam tu snad radi nejaky sotek. Od rana nic nemuzu udelat.
Mela jsem zachvat, ze upecu aspon jedno cukrovi a vsechno si pripravila a zjistila, ze mam malo mouckoveho cukru. Normalne bychom ho sli koupit, ale v tomhle pocasi jsem si to odpustila. Ted potrebuju najit jednu slozku a nic.
Nez to najdu, tak se drak probudi. ufff

bananek
18. pro 2008

Ahojky tak Prool já nejraději chodím do Vídeňské ulice je tam přímo zlatnická dílna a zdá se mi že tam mají mooooc pěkné věci jen těch peněz mít vc ach jo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Koukám jak se chystáte všichni na večírky nebo jste už byly já letos utřela táta má zítra a chyrda taky tak že nemám hlídání tak zůstávám doma zase já už mě to fakt se... 😠 😠 😠 No já si to vynahradím jindy co mi zbývá že 😝 Jinak děvčata hračky se nekradou ale mě to udělal mladej ve školce a tak jsem po vánocích se šla omluvit a vrátit autíčko taky mi doma tvrdil že je jeho od ježíška 😀 😀 😀 😀

dali
18. pro 2008

U nás ve školce je to taky tak,děti si každý rozbalí jeden dárek,ale nenosí je domů........ale já bych to asi taky tak pochopila 😒 a nevím jak bych to Fildovi vysvětlovala 😀 😀

A do my taky do Vídeňské na zlato a opravy,dokonce snubáky nám tam dělaly,no já má pocit že jsme asi nikdy ani nikde jinde nic nekoupila 😀

dali
18. pro 2008

Banánku,nenech se pořád omezovat,aŤ je tatin doma 😀 😀 😀
Jak to že nemáte hlídání????co babičky..tety....kamarádky....nemáte nikoho???? 😒

bananek
18. pro 2008

Jó Dali babičky ty jako by jsme ani neměly moje mamka nemůže na nohy a taťka je dost nemocnej to bych si na triko nevzala a manželova mama se chlubí jen fotkama jaký má pěkné vnoučky tak to už neřeším a kámoška na tom taky ted není dobře před Vánocema dává žádost k rozvodu už zhodila 10kg a tak je taková špatná chodí k psycholožce atd a jinak fakt nikoho nemám já žila teoreticky jen doma a v práci a podle toho mám známí že z práce mi nikdo hlídat nebude když jdou všichni bumbat a nehledě na tom že to začíná v pět a potáhne se to do rána no už to neřeším chtěla jsem děti tak mi nic jiného nezbývá ale jednou si to vynahradím a to pak příjdu až ráno až bude bílí den co ty na to 😀 😀 😀 😀

linn
18. pro 2008

Oli,
Rubringer na Denisove, snubaky mame tam. 🙂
Jo a nas tatin dostal taky vcera zachvat a upekl vanilkove rohlicky a sadlove kolacky 😅 😀

cecil
18. pro 2008

Jakoubku, to teda hleď vyležet do Vánoc, ať si je užijete v plné parádě.
No a k smíchu neob k pláči....aj aj aj , taky bych měla něco začít dělat...vlastně včera jsem hrála kuželky a dnes mě bolí svaly o kterých jsem ani nevěděla 😅 .

Do Zlatnictví my chodíme kde je i dílna, takže jsme byli v Denisové a hned naproti. Jinam vlastně nechodíme.

bazalka
18. pro 2008

Ahoj holky!!!

Zitra jedu na otocku do MC ... mam tak objednanou knizku, tak ji jen vyzvednu, vratim tu ukradenou, teda radej odkoupim, pokud dovoli nebo za ni dam neco jineho (prasatko Vilda totiz musi zustat s nama v rodine 😀). Jani Kon, mame ti tam vzit tu zapomenutou flasku? Hod popis 😉

Teda jsem prezrana k prasknuti ... steak byl vyyyyyyyyyyyyyyybornej jako vzdy a fajn jsme pokecali. I Martas to zvladnul uplne s prehledem a vubec jste mu nechybeli. Jen zacatek byl divokej. V poledne sel spat u nas, deda prijel hlidat a my se chystali, ze vypadnem. Najednou nekdo zacal opet brutalne vrtat a Martas byl vzhuru 😠 😖 ... spal 25 min. Tak jsem ho oblikla, nachystala, deda nas vsechny nalozil, nas hodil do Mexicke a Martaska vzal na vlacky a pak k nim. Ted uz brouci chrni 😉

Jeee, Marto, brzo se uzdrav!!!

Lindi, uzij si vecu a Martas je borec, kdyz tak pece ... se mas 😉

konoupek
18. pro 2008

Ivi teda steak bych si taky dala to už jsem nejedla snad roky,tak tu ted slintám 😝 😀 .To by si byla mooooc hodná,kdyby si nám to vyzvedla.je to taková červená termotaštička-avent,normálně se dá dát přes rameno,měl by v ní být i čaj,máme to pítko s brčkem,jako vy i stejnou barvu má 😉 .Jestli tam ještě bude,tak ten čaj bude fáákt mnam 😝 🙂 .
Oli zlatnictví neporadím,pže do takových "podniků"nechodím 😅 😀
Jooo Lindi,našeho tatu taky někdy chytne blbá a něco upeče,naposledy bábovku 😉
A dneska teda byl fakt hnus venku,kdyby aspon na ty vánoce trošišku zasněžilo,tak pro oko a dobrej pocit 🙂

bazalka
18. pro 2008

Jani, asi vim 😉 ... kuknu po ni, teda pokud nezapomenu 🙂

janica..
autor
18. pro 2008

Ahojky,

Jani promiň, ale nestihala jsem 😒

Oli i je dobrý zlatnictví v glóbu, hned u vchodu, zdá se mi, že tam maj i dobrý ceny 😉

Marti jen jestli se ti nesměje Kuba, že ti tak zničil tělo 😀 mu ukaž fotky, jak jsi dělala modelku 😉 😅 to bude teprve čučet 😉

Ivi, ale pátky je heřmánek zavřený ne?

konoupek
18. pro 2008

Jani neva,nic se neděje 😉 .
JInak já se teda rozhodla,že udělám vanilkový rohlíčky aspon,ale jak to ještě není upečený,tak není nic jistýho 😀

janica..
autor
18. pro 2008

No já letos dělám jen bebe, to milujem a je to rychlovka, jinak mám hodnou tchýňku a ta už nám peče, nebo už máme asik napečeno 😀 😀 😀

bazalka
18. pro 2008

Jani, jak delas Bebe?

janica..
autor
18. pro 2008

Ivi chceš recept? no jako roládu http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=25242 něco podobnýho, ale lepšejší 😉

bazalka
18. pro 2008

V cem lepsejsi 😉 ... kdysi jsem neco podobneho delala, jeste u nasich a bylo to mnam

janica..
autor
18. pro 2008

no že tam nedávám jen pudink, dávám tam i másla a dávám do půlky krému kakao a trocha rumu 😅

janica..
autor
18. pro 2008

jj to je fakt výborný, to se rozplívá na jazyku, to jako dělám vždycky ze dvou dávek 😅

zlatka
19. pro 2008

hmm, jani, dobrýho tipa jsi nám hodila, vyzkouším.Já jsem doteď zdobila perníky, mám už aj linecký a ještě takový ořechový a pak ještě chci vyzkoušet cosik z nugátu, no, nevím, kdo to bude žrát, když ještě dostaneme určo od babi, to pak rozdám bráchům a tak....dělám to, že mě to letos docela baví a to vykrajování i beruš.Jani a jakej byl ten hrad?????

Marti, to mě Kuba pobavil, s tím jak se směje, když tě vidí ve spodním prádle!!!!Jinak se brzičko uzdrav, močák, to je prevít.

My jsme dnes taky absolvovaly s beruš v práci posezení a tak dalo se, ale žádná pařba.

Konoupek má áčko na cvičení-jakto, že jste nedorazily, babizny jedny?????