Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
13. led 2009

Jeee holky, diky 😵

Chystate se zitra do MC? Ze bych dorazila? Ale teda zatim neslibuju. 😅

Zdeni, nebyla, neporadim .

linn
13. led 2009

A Ivi drzim pesti, at mate tatina zdravyho 😵 prave se chystam delat tu zemlovku 😉

bazalka
13. led 2009

Lindi, my asi jo 😉

dali
13. led 2009

Ahojky Lindi vše nejlepší,hodně zdravíčka a dětičky ať tě moc nezlobí 🙂

konoupek
13. led 2009

Ahoj holky,
teda vy ty prodlky máte nějaký moc šikovný né 😀 .Jeden hnedle bez dudlana,druhej bez plín 😀 .U nás ničník nazájem.Další zkouška v březnu,ještě pořád máme čas 😅 .Si to musím nějak odůvodnit 😅 .my by sme zítra rády dorazily,ale taky nechci nic slibovat.
Zdeni s dovčou neporadím,tak bohatý nejsme,aby sme mohli na malorcu 🙂 .My jedem do Orlických hor pravděpodobně 😉

fajn
13. led 2009

Lindi vše nejlepší k narozeninám hlavně zdraví a pohodičku 😉 🙂

jakoubka
13. led 2009

Ahojte,

Lindi-vše nejlepší k narozeninám,hodně zdravíčka a ať se ti povede vše na co sáhneš 😉

Zdeni já jsem na Mallorce byla,ale to mi bylo 13 let.Ale můžu ti říct,že doteď na ní ráda vzpomínám 🙂

linn
13. led 2009

Jeste jednou diky za pranicka 😵

konoupek
13. led 2009

Lindi taky všechno nej k narozeninám ,hl.to zdravíčko a poslušný kluky 😉

konoupek
13. led 2009

Tak my zítra do MC nejedem,nebudeme mít auto 😔

dali
13. led 2009

Konoupku my taky jsme bohatí......já jen konečně chci vidět moře(nikde jsem ještě nebyla) CHorvatsko mě neláká...ta cesta autem 😝 ...........a ta Mallorka je za super cenu 🙂

janica..
autor
13. led 2009

Zdeni nemachruj že jste bohatí jo?! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hmm ale na Malorcu bych jela hned 😉

Lindi dorazte, my jdem určitě do MC 😉

bazalka
13. led 2009

My jedem na dovo do jiznich Cech ... uz mame i snad vybrano, jen cekam, az se majitelka ozve, jestli volno. Davam ji cas do zitra, pak ji volam 🙂 ... moc se nam to toziz libi 🙂

Tak my zitra dorazime taky 😉

Zdeni, jojo, more ... ja bych i jela, ale Vilas to moc nemusi a Martas bez toho bude zit v klidu dal. Ale kdyz jsi jeste u more nebyla, urco jedte!!! Deckam se tam bude urco libit. Me jen odrazuje ten let ... ne let samotnej, ale cekani na letisti. Nasi litaji na dovo 2x rocne a vim, ze skoro vzdy maji zpozdeni, kolikrat cekaji i nekolik hodin, coz je s prckama hnus 😠

konoupek
13. led 2009

No my právě vůbec tak to moře moc nemusíme,nás by nebavilo se plácat na pláži 😀 .Já teda byla u moře jednou,líbilo se mi,ale právě to cestování nemusím 😝 .Ale na druhou stranu vám Zdeni závidím...v dobrým 😉 .

janica..
autor
13. led 2009

No my asik klasicky ztvrdnem na Ostružné, prostě mě se tam líbí ta pohoda 😀 😀 😀 tchánovci se staraj a já si tam vegetím a taky jsme tam zadáčo, to se mi taky líbí 😀 😀

janica..
autor
13. led 2009

Jinak odpo jsem vařila koprovku na zítřek a jako, skončila v záchodě, no moje nervy, pač mladej, na mě volala mami aaa 😅 a minulý týden, jsem spálila kompot, ach jo, je to v poslední době se mnou špatný 😀

dali
13. led 2009

Vy jste fakt praštěný 😠

janica..
autor
13. led 2009

Jako proč? jsi sama psala

Konoupku my taky jsme bohatí...... 😀 😀 😀 😀

dali
13. led 2009

Nás to příjde na 10 000,- a to ještě nevíme kde je vezmeme 😀 😀 😀

janica..
autor
13. led 2009

Tak to je za dobrej peníz 😉

dali
13. led 2009

Nám platí určitou část Pavlova firma...jiank my jsme na nule,nemáme nic našetřeno...už....vše skončilo ve dvoře a jak se vše zdražuje tak nejsme schopni nic našetřit...tak mě nes..... 😀

janica..
autor
13. led 2009

No jo mě vykládej, my jsme v poslední době taky nějak špatně s prašulema, hlavně teď musíme plati pojistku na auto, pak na byt a to je hned 10 000,- a teď jsme museli ještě kupovat bojler, pač se nám rozbil, no je to včoudu s těma prachama, jako kdyby jsme nespláceli byt a káru, tak si žijema jak krály 😝

bazalka
13. led 2009

Jojo, nebyt uveru, tak by byl veget ... taky ted jedem tak okorat a nic nesetrime ☹

dali
13. led 2009

No tak mi splácíme taky úvěr sice ne moc,ale 😠 ....jo kdyby každej měsíc něco nebylo.....jak píšeš...samá pojistka....vodné stočné....Viki pořád nějaké peníze...školka,lyžování,lyže, brusle.....plavky,plavání 😝 ......ale zase nedopřej jí to a až to bude 2x tak už si nekoupíme vůbec nic 😝 ...........ale hlavně že je máme a jsou zdraví 😉

prool
13. led 2009

na Malorce jsme taky nebyli, ale k mori uz asi musime kvuli Vasovi a jeho eksemu - detska nam rikala, ze by to chtelo aspon 3 tydny!!! ale ta cesta - letos teda vlastne vloni jsme nebyli hlavne kvuli ceste ☹
taky nas ceka rekonstrukce topeni a asi venkovnich dveri a okna.....tak jestli vubec nekam pojedem a nebo bez tatina, more ho nejak nebere...uvidime

Lindi vse nej a uz se tesim na zitra, doufam, ze to vsem vyjde a uvidime se tam.
Brusle zatim ve stadiu objednavky - dal se to neposunulo, tak ten led asi roztaje nez brusle budou 😔

Mejte se krasne a dobrou

janica..
autor
13. led 2009

Zdeni no to věřím, to musí taky prachy lítat, prcek ve škole, hmm to bude 😠

zlatka
13. led 2009

Zdeni, na Mllorce byla kamarádka i s holčičkou ve věku Fildy a nemohly si to vynachválit, letecky tam byly za dvě hoďky a úplná pohoda. právě říkala, že s dětma k moři joo, ale jedině letecky, že cesta autem pro ně musí být hrozná. Viky si pak balila týden oblečení do tašky, že chce jet "možíčku", byla to stejně dlouhá štreka tam letadlem jako autem k jejich babičce. Ono deset tisíc dáš aj za dovču tady v tutemsku, žádnej problém.

janica..
autor
13. led 2009

Jj přesně, vyjde to na stejně, jako tady 😉

bazalka
13. led 2009

No tady u nas neni dovca zadna lace, jak pise Zlatka ... jak ted hledame, tak jsem zjistila, ze jen za ubytovani na tyden bez jidla v apartmanu pod 7tis nevejdem + benzin, jidlo, nejaka zabava ... pocitam 15 tis spis i vic 😝

janica..
autor
13. led 2009

Tý jo to je palba 😕 ale je to realita 🙄