Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
5. únor 2009

Ahojky,

jako holky mě štvete, nechcete chodit jiný den na plavčo? bych taky chodila, ale jako středy nemožu, to by mi Damiánek neodpostil, to chodíme na cvíčo a on to tam miluje........

Lindi krásný fotečky, je fakt, že to hrozně letí, tý jo, za chvilku bude mít Sebík půl roku, hmmm jako ale se mnou začínaj harašit hormony, pač všude vidím těhulky, tak mě to jaksik chytá 😅

janica..
autor
5. únor 2009

Jani tak to je Deniska borka, pač mladej u doktorky taky fest brečí, jako mu stačí když vidí vrátka, když jdem k ní a dává zpátečku, jako že tam nejde 😀 😀 😀

cecil
5. únor 2009

Lindi, ono delší život jak rok a půl, dvě leta není žádoucí 😅 , hoky to stejně za chvilku omrzí, tak ať to tu nestraší deset let. Ale takjsem si říkala, někdy prostě po dvou,třech mědícíh chcípou, abych je furt nekupovala dokola, heh.

No jo, budem se muset porozhlídnout....já je viděla v některym zverimexu za 180...ale teď nevim kde. 😕

a kluci mají moc pěkný fotky, Sebík je kus chlapa, za chvilku bude sedět, to je hrůza jak to letí! 😕

bazalka
5. únor 2009

Jani, tak ja bych chodila plavcit i jiny den ... radej po nebo ut ... ct a pa jen vyjimecne, to miva aktivity Vilas, ale taky ne kazdy tyden 😉

entik
5. únor 2009

hojky, tak mame doma maroda, snad ne od dvojcat, ale rymu Matysek nema, nejakou vyrazku po tele a zvysenou teplotu a je nevrly... tak snad to vylezi do zitrka a nebude to nic vazneho, chteli jsme jit zitra na ten ples 😖

dzungaraka jsme taky meli, v brne, byl ochoceny lital nam po garsonce a pribehl na susteni prsty🙂 bylo to krasne a uzasne zviratko. Zeptam se kluka co ho mam na fj, maji doma dzungaraky...

entik
5. únor 2009

ty jo, Sebik uz je fakt kus chlapa, to by clovek neveril 😲

a jeste s tim znakovanim, vsak znakovani podporuje slova, proto, co matej dokaze rict znak nezavadim, co nedokaze zavedu, ono se to v te hlavicce spoji a az to bude schopen rict puskou, tak to rekne, a do te doby nam k tomu slouzi znak. Je supr jak kombinuje vety velky haf pa (znak+slovo+slovo) a tak ruzne 😎 (jako ze velky pes odesel). Dnes mi rikal, teda znakoval, ze ma teplotu, fufufu 😉

cecil
5. únor 2009

Jé, Peti dík za zeptání.

Peti, chceš ty konopný vkládačky? Zítra už nesu plínky z domu, kamarádce...mi po nich normálně bude smutno 😢 😉

cecil
5. únor 2009

Jo, Peti, tak mi Emilka říkala : Mám páli. 🙂

entik
5. únor 2009

JJJJooo, chci, ty jsou fajne, pouzivam je na noc, my mame ted spotrebu jedna plinka denne a to je ta nocni, ale na druhe se budou hodit 😉 taky by mi bylo smutno. pisni do IP za kolik.

entik
5. únor 2009

mam pali 🙂

entik
6. únor 2009

kde jste kdo?
Matula uz je zdravy 🙂 jen vstaval ve ctyri, jak byl prespany pres predesly den a ted si vesele chrni a ja na plese budu zivat 😲

konoupek
6. únor 2009

Peti tak rychle,kdyby probíhaly všechny nemoce co 🙂 .Tak si to na plese užite a uvidíš,že jak budeš ve společnosti,tak tě spánek přejde 😉

konoupek
6. únor 2009

Holky chci se zeptat.Asi blbá otázka no,ale zajímá mě to....kupujete prckům na pití vodu,nebo už jedete z kohoutku? 😅

dali
6. únor 2009

Ahojky

Peti tak na ples jo? kam jdete??Matýsek je šikulka že se tak rychle uzdravil 🙂

Jani(kon) my máme pí vodu v barelu a tu dávám dětem 😉 vy máte městskou???

konoupek
6. únor 2009

No právě Zdeni my máme městskou já Denuš teda pořád kupuju balenou a tak jsem se chtěla zeptat,jestli už to třeba není zbytečný .

zlatka
6. únor 2009

Jani, já taky dávám balenou.Co říkáš na keramiku? ta jedna placka se povedla, tak aspoň tak.Teda aspoň mě se líbí.Beruš to řádně ořvala, že jsme k vám včera nešly, ale nějka se během včerejšího dne rozsoplila.Výtvarka byla super, bylo nás tam jenom asi pět, šest, ale moc fajn to bylo.malovaly rukama sluníčko a sami si míchali barvičku, takže z toho byly děcka nadšený.
Peti, tak si hezky plesání užijte a hoď pak foto, jaká jsi byla kóča. jako dnešní noc stála za prd- tyran jako blázen, normálně mi ruply nervy a seřvala jsem ji na dvě doby a taky nechala pěkně vyřvat.Jen, co jsme tvrdě zabrala, tak mě vzbudila, jsem z toho byla asi po třetí takové srandě vyšťavená....Jako když mě někdo takhle vzbudí, tak to neznám bratra....
S plaváním, možná bych mohla ještě pondělí, dkybyse to hodilo i té mé kamarádce, tak se vyptám a ozvu se.

janica..
autor
6. únor 2009

Zdarec,

tak jsem byla dopo objednat dort a Zlatuš bude mít radost, pač jako moc hezkej není, ale bude zaručeně dobrej, jako jsem neměla čas vybírat, pač mi mladej zdrhl, tak je objednanej vláček a hotovo 😅

Co Beruš Zlatuš má jen rýmu, nebo i kašle? mladej je zatím v poho, tož jsem ráda..........

Já dávám mladýmu vodu z kohoutku, máme svojí studnu a zrovna je na vývěsce udělaný rozbor, tož musím se mrknout jestli je vše OK 😉

Jé to by bylo fajn, kdyby klaply ty pondělky na plavčo 😵

zlatka
6. únor 2009

Jani, beruš zatím jen soplí a obas prskne(ale ne moc často), takže si mylsím, takový rýmka v rozpuku🙂 Tak sorry,příště se určitě sejdeme. Už se tam moc těším.

Tý jo, jeslti klapne to pondělí, tak tam teda z nás budou mít radost, čtyři ukecaný matky budou plavat vedle sebe a kecat a kecat akecat a blokovat ostatní🙂

prool
6. únor 2009

ahojky baby,
vy toho napisete. 😉 Jestli se muzu pridat, tak bych chodila taky plavat, ale teda ne ve stredu to nemuzu Maros chodi az po seste 😲 Kdyby vyslo pondeli, tak se pridam 😵
Jinak dvojcata mela peknou rymu ☹ ale bavila jsem se s jejich maminkou a tvrdila, ze vsechna vysetreni jsou negativni a ze maji pravdepodobne alergii a berou zyrtec nebo aerius a vubec to nezabira a ze uz nevedi co s tim....
Lindi Sebik teda vyrost. A pani ma super cenu za uklid!!! Neznas nekoho v Olomouci? Nebo ta pani?

Vcera nam znama hlidala Vasika 4 hodky a bylo to v poho, protoze ji Vasik ma moc rad 😉 sice za obet padlo radio, ale vetsi skody u ni nenadelal 😀 Jo a prej ji porad rikal, ze "Tana hlida Vasika" 😀 😀 pritom jsem mu vubec nic nerikala, abych ho nejak nestresovala, ze jdeme pryc a ze tam bude sam. Mozna nas slysel, ale vubec nevim 😉

konoupek
6. únor 2009

Jo takže my u balené taky ještě zůstanem 🙂 .No ty ručičky nejsou moc výrazný,jsem jí na ně málo tlačila no,ale nevadí 😉 .Chuderka Berunka,teda,ale jak budete zdraví,tak už se za váma musíme taky stavit 😉 .A si tě teda Zlatu nedovedu představit,jak na ní řveš 😀 ty taková hodná,milá,trpělivá naše paní učitelka 😀 .

Jo Oli a a napadlo mě co třeba vyzkoušet na ten ekzem Vašíkovi svítit biolampou, nevím teda ,jestli je to i pro takový prcky,ale prý je to dobrá věc...jsem teda slyšela 😕

dali
6. únor 2009

Zlatuš ty jsi kříčela????tomu taky nevěřím 😀 😀 😀

No já tohlr taky nesnáším......mě to dělají oba 😠 ....nedávno....šla jsme spát 21,30 nemohla jsem usnout a poslední čas na hodinách co jsem viděla byl 22,55 a 23,10 se vzbudil Filda že nemá fujina 😠 hned usnul.....23,45 Viki že má asi kakání...tak jsme šly dolů a nekakal jen si prdla a vyčůrala se 😠 .........0,55 Filip opět fujin........2,30 Viki opět prd do záchodu....a 4,15 Pavel budík a hrozně se tulil 😀 😀 😀 časy nejsou na min. přesné,ale je to na ranu 😠 😀 .....ale co jsou to naše milovaný vysněný děti 😉

zlatka
6. únor 2009

dali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak to jsi mě uklidnila, s edvěma na tom můžu být ještě hůř!!!! 😀 😀 😀

zlatka
6. únor 2009

jani, prej chuderka berunka a jako mě nepolituješ???? 😠

konoupek
6. únor 2009

no jo Zlatu,ale Berunka chtěla a když ty si ta zlá mamina co jí to nedovolila 😀 😀

zlatka
6. únor 2009

jo ahááááám jako chuderka,m že jsme k vámk nešly, já myslela, že píšeš o té noci, že je chuderka, že jsem ji nechala řvát a zvýšila na ni hlas

bazalka
6. únor 2009

Zdar holky!!!

Dnes jsme si zasli s tatou na obed do Konviktu ... jsem nacpana jeste ted a bylo to mnaaaaam 😅. Martas trenoval u nasich ... dosli jsme pro nej a nasli jsme ho spiciho na dedovi 😀 ... deda nespal, tise doufal, ze se uz vzbudi, protoze se malem pocural 😅

Jani Kon, my uz davno jedem vodu z kohoutku ... mestska je pry kvalitni a kvality kojenecke ... kamard ma mamku ve Veolii a ta nam to zjistovala, tak tomu verim ... a poho, vali ji uz bez prevarovani od roka. Kojeneckou jsme meli tak do deviti mesicu.

Ja bych pondelky taky barala 😉

Jani, kde jsi objednala dort ... u Vas v Holici? Maji tam katalog?

Zdeni 😀 ... hlavne ze tatin mel aspon dobry umysl 😀 😀

Zlatus, taky si te kricici vubec nedovedu predstavit 😕 ... ale chapu, te obcas uz je toho moc a jinak to nejde ☹

Zlatus, ja moc u plavani kecat neumim ... jsme plavala zavodne, tak jsem byla zvykla makat a makat, za hodku 4km 😝 ... ale asi se naucim plavat pomalu a bez noreni hlavy, at mi neujde nejaky drb 😀

zlatka
6. únor 2009

No, Ivi, ta moje kamarádka taky plavala závodně a říkala, že co má prcka, tak je úplně mimo kondičku.Já sjem si chtěla nasadit brýle, hodinu jsem je doma hledala a jak jsem to natáhla, tak to ruplo(zteřelý 😀 ), takže jsme si zaplavaly nakonec jen tak lážo plážo na pohodu.Zvláštní, že bych tvoji postavu a xicht hendka na plavání tipla-stejně jako u verči.

bazalka
6. únor 2009

Zlatu, ja moc postavu plaveckou nemam ... ramena mam ja k seslapanej ryc 😅. A koncicku .... co to je???? Budu rada, kdyz se neutipom a klido budu drzet Vas styl "pan rada s pani radovou" 😀

A bryle taky musim pohledat, jen netusim, kde jsou 😒

prool
6. únor 2009

Zdeni 😔 tak to je psycho - hodiny jsou neuprosny - to si clovek pamatuje uplne presne kazdou minutku kterou spi a kterou je vzhuru.
Decka jestli nekdy pujdu v vama plavat, tak budu rada, ze se neutopim 😔 a brejle ha tak ty jsem nikdy nemela - u me bude spis problem najit plavky 😉