Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
15. dub 2009

ahojky holky
Zlatuš: no něco vím, něco ne 🙂 Jiťa moc mluvila a Blekoška ta mluví furt a o všem, dyť ji znáš 😀

dali
15. dub 2009

Filípek moc děkuje 🙂

bazalka
15. dub 2009

Zdar holky!!!

Tak jsme z nasi tlupy byli v MC jedini ... ale bylo to fajn

Vypada to, ze ten sprej na rozsireni prudusek funguje ... Maci v noci nekaslal 🙂 ... snad to nezakriknu 😉

Lindi, diky, jeste mame

bazalka
15. dub 2009

Holky, psala Marta:
Tak uz jsem po operace, vse je OK, jen nemuzu polknout, ale to odezni. Jinak mam krasny limec. Marta

Hned jsem ji odepisovala, ze na ni moc myslime 🙂 ... jak budu mit dalsi info, pisnu

bekulkamama
15. dub 2009

bazalka: nikomu se to dneska nehodilo?

bazalka
15. dub 2009

Bekul, venku je hezky 🙂 ... ja jsem tam potrebovala neco vyridit, proto jsme tam jeli, ale bylo to fajn.

bekulkamama
15. dub 2009

myslím že přes léto je tu míň lidí, koukámhodně mamin sem chodí večer, ale zas chápu že ne každý má čas přes den ☹ jj venku je supr bohužel to zjistím jen v poledne nebo až du domů 😀

janica..
autor
15. dub 2009

Ahojky,

Ivi a kolik vás tam bylo?

Bekul no jo přes léto není moc času, furt někde trajdáme 😉

Marti to je dobře, že jsi OK 😎

LIndi asi bych si nějakej ten pytel objednala 😀 😀 😉

janica..
autor
15. dub 2009

agness neporadím nevím 😒

bekulkamama
15. dub 2009

janica: ahojky no jo já mám zatím net jen v práci ☹ a taky nejsem mamina tak se mi těžko plká a vašich starostech 😀

janica..
autor
15. dub 2009

Bekul no počkej, za chvilku to tu bude obráceně, všeci budem chodit do práce a ty si tu pak budeš vykecávat s Entíkem a s Linn 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
15. dub 2009

Nic mizím, jdu se natáhnout k mlaďochovi, tak ať ti to Raduš v práci pěkně utíká 😉

bekulkamama
15. dub 2009

janica: měj se hezky a díky 😎 pa

linn
15. dub 2009

No kde jste kdo dneska?
Jsem byla odpo v Ol. s janulivrtuli a cipin, Sebik se ukazal v pravem svetle a obe cesty prorval a to nespal od 13 hod. 😅 a po navratu domu vydrzel jeste hodinu stat, hopsat a chlamat se, ja ho fakt nechapu, asi nemam dite, ale perpetuum mobile 😅 😀
Jani, vsak ty tady budes kecat s nama, ne? Uz se snazite? 😉
pekny zbytek vecera 😵

zlatka
15. dub 2009

no, on není přes den čas přispívat do diskuzí, jen když maloši chrupkají.Zítra tu máme zápis do mŠ, ale asi nejdu, půjdu až příští rok, bo berunku potřebuju stejně ař od září dalčího roku, tak by to teď asi bylo zbytečný-s těma deseti volnýma místama. V týnci mají 28 míst, ale 45 zájemců, takže ais tak. No, beruš začala opět kašlat, děcka, nevím,a si mái teplotu, tak čekám, kdy se probere a změřím ji, ach jo. to je furt něco, co?

bekulkamama
16. dub 2009

ahojky holky, hezký den všem....

zlatuš: to mě mrzí, večné téma u dětí viď? ☹

janica: tak ty se snažíš o druhé?

bekulkamama
16. dub 2009

konoupek: zrovna jsem na tebe natrefila v diskusi: vzala jsem si araba 🙂 tohle teda taky obdivuju, i když miluju orient a vše s ním spojené a mám doma pár knížek o afghánských ženách a jejich životech tak stejně nechápu jak tak mohou žít, jako chápu tu kulturu azvyky a že jiné věci neznají ale nechápu žepři dnešním moderním světě a internetu nechápou, že jinde se k ženám muži chovají líp ☹ obdivuju tu maminu co si vezme araba a jede za ním do Bahrajmu a učí se zvykům jejich rodinu i o to jak pečovat o děti atd. já bych měla strach, přeci jen jsou případy, kdy otec matce dítě vezme a tam v té zemi na něj má právo ☹

konoupek
16. dub 2009

Ahoj holky,
tak se hlásím po delší době...včera jsem psala,psala a pak se mi to neuložilo,toš jsem na to prděla 😒 .

já si dnes volala do školky,pže je u nás zápis,jestli má cenu jako chodit k zápisu a paní mi říkala,že to stačí až příští rok vzhledem k tomu,že je Denuš až v květnu a zápis je každoročně v dubnu,ale jestli chceme,můžeme se přijít ukázat.Tak ted nevím,jestli jít a mít"čistý svědomí",že jsem pro to něco udělala už ted,než spoléhat na příští rok a doufat,jestli jo bo ne 😨 😕 .

Beku a já tam někdy přispívala 😅 ? To muselo být hoooodně dávno a ani nevím co jsem psala,každopádně já bych z toho měla vichr a rozhodně bych nikam neodjížděla.Nějak k té jejich kultůře nechovám sympatie 😖 .
Je mi jasné,že jsou mezi nima i vyjímky ,ale tak celkově.....ty holky fakt obdivuju,ale každý svého štěstí .... 😉

Matýskovi brzké uzdravení chudáčkovi,Marti samo taky,hl.že operace už je za ní.

Já včera drhla 3 hodiny naše auto,pže ten binec už byl neůnosnej,jak z venku,tak uvnitř a dnes mám ruce,jak opičák mi připadá 😅 .Jsem říkala,že bude stát týden před barákem,aniž by se s ním někam jelo,aby mi to vydrželo hezký aspon týden 😀 ,no a tatin ho hned zabavil do práce 😠 😀

bekulkamama
16. dub 2009

konoupek: jj psala si před půl rokem asi, že bys to nedala 😀
jj taky bych se bála 🙂 mám z těchto národů respekt

konoupek
16. dub 2009

beku ty se v práci evidentně nudíš 😀 😀 😀

bekulkamama
16. dub 2009

konoupek 😀 ani neee ale mám nárazovou práci tak mám chvilku na surfování 😀

konoupek
16. dub 2009

No mě babi přivede za chvilku Denušku,tak mám po oddychu 😝 .

Jo včera jsme byly kupovat sandálky,Zlatu v té Denisové už nic neměli,včechno přebraný a vybraný,tak jsme šly k Batovi a koupili hnedle první co nám padly pod ruku za 399 kč.Jsou sice na můj vkus trošku přeplácaný kytičkama,ale do puberty je Denuš nosit nebude,že jo 😀

linn
16. dub 2009

Ahoj holky,
kluci spi, tak jsem tady 🙂)
Jani, no ja uz jsem si rikala, zes tady dlouho nebyla. O autu ani nemluvim, to moje by to taky potrebovalo jako sul 😝
S tou skolkou jsem rozhodnuta jit na zapis pristi rok, ale je fakt, ze to nastesti nejak resit ted nemusim. Jani, ty se v Denis.trech letech musis vracet do prace? A mela bys pak hlidani na ty dva mesice?

A k tem arabum, kdyz jste to zacaly resit 😉 jak jsem studovala v Recku a jeste nejakou dobu potom jsem mela takovy ciste platonicky vztah s Palestincem z Jordanska (taky tam studoval) , no bylo to fajn, teda je pravda , ze i po materialni strance - mel celkem dost penez, auto 😉 😎 😅 kdyz byli nasi na dovolene v Recku, tak za nima prijel... ale i tak, kdybych do takoveho vztahu nekdy sla, to by muslea byt fakt laska jak hrom 😅 , tak zit jedine v Evrope 🙂

linn
16. dub 2009

Jani, to mi psala i kamoska, ze sandalky v Ol. katastrofa, ze je o ne malem rvacka 😀 uz bych to asi taky mela zacit resit 😲
No a ja bych tak rada nekdy kupovala ruzovy oblecky s kytickama 😅 😅 😅 😀 fakt Vam nekdy zavidim 🙂

konoupek
16. dub 2009

Lindi já se nemám kam vrátit do práce,smlouva mi skončila počas mateřské a naši by mi jí přinejhorším pohlídali.Budu muset řešit práci,doma zůstat nemůžu.

Je fakt,že na holky je o něco lepší výběr,než na kluky,všude vidím všechno růžový a je docela kumšt,vybrat něco nerůžovýho 😀 .

I papučky v těch velikostech co ted mají naši prcci se blbě shání.Kam přijdu,tak slyším,stavte se příští týden to přivezou zboží,před velikonocema mi říkali,stavte se po velikonocích,no myslím,že i kdybych tam jezdila keždej den,tak při mé smůle nic mít nebudou 😀 😝

konoupek
16. dub 2009

Známá ted koupila svému prdolovi plátěný tenisky někde v SOS-ce,tak to zase na takový věci nní můj kšeft 🙂

konoupek
16. dub 2009

Boty jedině nový a po nikom darovaný.To ona zase neřeší,ale každýho věc 😉

janica..
autor
16. dub 2009

Helou,

holky začínám být alergická na větu, "už se snažíte?", kuwa, že já nedržela hubu, pač jako jak potkám známý, tak to na mě vždy vybalí, příjdu si vás počíst a vy po mě taky jdete, pomooooooooooooooooooooooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jani tak co skočila jsi pro sichr do té školky? no nás čeká zápis 20týho, jsem zvědavá jak pochodíme.........

Lindi ty jsi studovala v Řecku?

Hmm sandálky taky ještě nemáme, se mi na ně zdá ještě brzo 😒

konoupek
16. dub 2009

jani tak poučení pro příště.....neříkat,že plánujete a až bude zaděláno,tak říct...už čekáme 😀 😉 .

já pořád nevím,ale tak mrknout asi zajdem,ale ještě nejsem rozhodnutá 😅

jo Lindi to jsem se taky chtěla zapat....ty jsi studovala v Řecku? 🙂

bazalka
16. dub 2009

Zdar holky!!!

Dopo jsme byli i Helci s Terezkou ... vzpominate??? Uz maji novej domecek 🙂

Sandalky uz mame, koupili jsme o vik v Brne. Jen by se mi libila cena 399,-, jak psala Janca, my dali 799,-.

No pondelka a zapisu se súpis desim ☹