Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
22. kvě 2009

No jo, dyť to povidám, Bekul, že si tam šla brzo, já vždycky až 7., 8. týden a bylo to v pohodě.

A miminko krásný, celá Ty! 😀

Ženksý, já tak přemýšlela, že se to tu už probíralo....dejte hlavy dohromady....proti těm ranním nevolnostem. Já jen vím, že jsem četla : před zvednutím z lůžka lžičku medu a někdo myslím ještě mluvil o zázvoru.....(myslím zázvorové bonbony, nebo co)....nevzpomínáte si???
Já jen vím, že jsem vždycky z toho nechutenství tři kila zchudla a pak tepve něco nabrala. 😖

cecil
22. kvě 2009

Takuž opravdu jdúúúúúúúú 😀

cecil
22. kvě 2009

Šmarja, je to jedna velká chyba : Tak už opravdu jdůůůůůůůůůů - no to vypadá ještě blbějc, tak

Tak už opravdu jduuuuuuuuuuuuu 😀

konoupek
23. kvě 2009

Evčo,vidím,že sis docela pokecala 😀 😀 😀

zlatka
23. kvě 2009

zdarec, píšu od mamky, meju okna, meju, že se na to nevyseju🙂🙂

Teda bekul, díky za sms, je to super, promiň, že jsem nenapsala, ale nemám krédo, úplně mi to, blokli, mrchy. No a jinak- no comment, ty jsi člen, ty si určíš sama aj termín porodu🙂, se z tebe picnu🙂 Už vidím, jak je tam budeš dirigovat při porodu 😀 😀

Zdarec duchu, vítej a přispívej, ať je co číst. Už máte jméno pro holčičku?

Evi, já si nevzpomínám, bo jsem neměla ani jednu, za to chuť k jídlu obrovskou.

entik
23. kvě 2009

ahojky,
bekul, evca ne, jeji segra 😔 a gratuluji k srdicku a vubec🙂

u nas taky vse fajn, videla jsem krasne rucicku, nadhera. Jen jsem byla s matejem, tak jsem si to tak neuzila. Nechtel me dat 😉

Tatu mame o vik v rpaci, tak jsme dnes s matejem tapkali pres slavonin a nemilany, a pekne me boli nohy.

A matula vcera spal bez rodicu, u babci a dedy, byli jsme parit. 😎

entik
24. kvě 2009

bre rano🙂 nejdete nekdo na bazen? 😉

entik
24. kvě 2009

tak na devatou, desatou? my se prave chystame...

entik
24. kvě 2009

tak uz jsme zpatky 😎 bylo to supr, Matejovi se nechtelo ven, jenze jsme to meli jen na hodku, tak uz jsme museli. cusik

zlatka
24. kvě 2009

Ahojky, Peti, příště se rádi přidáme, byli jste jen v tom maličkým? Co takhle zajít v týdnu?

Jinak sem lezu, abych popřála vše nej všem Jaňulím, co tu jsou!!!!!!!!!!Hezkej svátek!

janica..
autor
24. kvě 2009

Januško všechno nejlepší k svátku ti přeje Janicka 😅

Čekáme bábi a dědu a mladej s Petrášem mi tvoří dárek v pokojíčku 😅, chtěli jít natrhat kyti, ale Damiánek je jakejsik nemocnej, chuďátko moje malinký, roste mu poslední zub, tak asik proto 😒

Mizím večer mrknu........

konoupek
24. kvě 2009

Ahoj ženský,

Janičko,Tobě taky všechno nej nej k svátku přeje Janinka.No u nás si vzpoměli jenom naši ☹ .

Zlatu,díky 😉

Jinak jsem se rozhodla,že Denuš přes poledne spávat nebude,pže včera šla,až v jedenáct v noci,jinak kolem desáté a to já už pěním.Dnes odpo nespala a deset minut po půl osmé už chrupkala 🙂 .Má nějak moc energie.No uvidíme,jak se nám to dál vyvrbí.

bazalka
24. kvě 2009

Ahoj Janulky, prejeme Vam vse nej nej k svatku .... vsichni tri Pavlici

Holky, ve ct jdu do prace .... vypada to, ze bych mohla nastoupit na tretinovy uvazek (od zari, dle me predstavy) .... ne zela dobrovolne, ale je to asi jedina sance, jak si podrzet na ale misto, pristi rok v dubnu urco nebude ☹

Vypada to, ze v ut bude hezky a vedro .... kdo jeste bere tatina s sebou? Nas tam tatin hodi a pokud tam nebude sam chlap, tak asi i zustane. Pokud bude, pojede domu a pak pro nas prifrci.

Teda ja si zatim nedovedu predstavit, jaky by to bylo, kdybychom zrusili odpo spani. Martas vstava kolem pul sedme, v poledne da 2-3 hodky a v osm zalehne ... ctem pohadky a u nich usne, kolem pul devate ... snad nam to vydrzi 😉

Papa a fajn vecer

zlatka
24. kvě 2009

Jj, Jani, pokud to Deniska dá, tak je to asi lepší, Berunka by to taky nedala, byla by pak asi pěkně otravná.Právě Klárinka od Lucky tak taky přestala chodit spávat, ale pak Lucka říkala, že se to s ní nedalo- v období vzdoru byla ještě otravnější a uplakanější, tak to pak zase zavedli, i když pak chodí spávat pozdějc. No, ale 11-to je síla, teda. A buď ráda, že je enrgická🙂

Jinak úterý vypadá schopně, čas-otvírá se ve tři, tak půl 4., vyhovuje? Já mám tátu v práci, leda že bych si ještě nějakýho splašila či vypůjčila....Bazi, to máte teda servis. a s tou prací to vůbec není špatný, to máš úvazek nula celá prd jako já a uvidíš, že je to pro člověka fajn odreagování.

bazalka
24. kvě 2009

Zlatus, moc se mi nechce, mame ted v praci silenou atmosferu, ale nejak to dopadne .... Maci to prezije, ja to ponesu hur, ale kdyz to vemu do detailu, tak se i tesim .... navic mi to pomuze co se tyce skoly.

No, servis mame, ale nezneuzivam toho .... tohle je vyjimka 😉

A kdyby sel Maci spat ve 23, padla bych asi driv nez on 😝 .... zlata nase pul devata

janica..
autor
24. kvě 2009

Jé Ivi úplně ti to závidím, fakt jako, už jsem i přemýšlela o nějaké brigošce, ale jako hlídání fakt nemám, jak píše Zlatuš hlavně skrz odreagování........

NO a spaní? jako u nás taky odpo 2-3 hoďky, ale večír se jde spát mezi 21,30-22,00jako dřív prostě nezabere a to je v posteli od 20,30 😒no a když jsme to zkoušeli bez odpoledního spánku, tak vydrží do 21,00, tak je pro mě lepšejší, když si hodí šlofíka i odpo a jde o půl hoďky večir spát 😝

No a jako srázek v úterý je v ohrožení, pač Damiánek má furt teploty, už jsem mu dala 2xnurofen, no uvidíme ráno jak na tom bude 😒

A jako jsem dnes zjistila, že jsem totálně zapomněla na popelnice, jako musím vletět tento týden a zaplatit, ještě že tchýňka připomněla 😅

entik
24. kvě 2009

Zlatu, na plavani se domluvime v utery🙂 budu rada. My pojedem bez tatky a vlakem, tak to snad zvladnem. Nevim, jestli brat kocar..

Matula taky zatim potrebuje spanek, a jsem rada, dnes spal jen hodku a nic jsem neudelala, obvykle spi 2 a pul. Ale kdyby chodil spat tak pozde, tak bych byla taky mrtva.

Ja se ucenim taky odreaguji, ale hlavne se pak tesim na matulu🙂 BAzi, jak to je s tim tvym mistem od dubna, ja myslela, ze to mas jisty???

konoupek
24. kvě 2009

No však já jsem zvědavá,jak nám to spaní,nespaní půjde.Já se tomu odpolednímu vůbec nebráním,naopak,bych si šlofíka s ní ráda dala,ale ona mi řekne....mamo spi-u toho ještě na me hrozí prstíkem,čekej,přindu,pa,zavře dveře z druhé strany a je vymalováno 😀 😀 😀 .

Náš tata taky nepřijde má tu nějakou práci kolem baráku,no uvidíme,ještě to není 100%.

entik
24. kvě 2009

😀 😀 😀 jani, to je cislo🙂

a JANY, taky se pridavam s pranim vseho nejlepsiho. 😵

zlatka
24. kvě 2009

Jani 😀 😀 😀 , s tím tytyty to stejně odkoukala od tebe, co?
No, my jsme dnes jely od mamky, tak v půli cesty: "zastááááv, mám čůrání". PO půl minutě po rozjezdu: "zastáááv , mám kakání"- čtvrt hodiny se tlačilo u příkopu a to bylo furt: teď tuačím havičku(hlavičku), teď jednu učičku, teď duhou učičku..."no zkrátka celýho panáčka, pak "jééééé, zmzlina"-no nevím, kam na to chodí🙂🙂 Ale už jsem asi po deseti minutách tekla a říkala jí, ať nemluví a tlačí, ať můžeme jet.No a pak jsem jenom celej zbytek cesty trnula, ať neslyším: "Zastááááv, mám blinkání"🙂

linn
24. kvě 2009

Zdareeec 🙂
my jsme ted meli na vikend tchyni c.2 (pravou) jeste se svagrovkama a synovcem, povozili jsme je po vyletech a probehlo to v pohodove atmosfere 🙂

Janickam gratulujeme 😵 😵 😵

Ivco, tak to nemas tak spatny 😉 uvidis, pujde to 🙂 a vzali vas vubec do nektere skolky?
No ja asi ted taky zacnu chodit casteji do prace, M. snizili o dalsich 15% uvazek a plat ☹ uz to zacina byt cekem neunosne, zatim je to do zari a pak se uvidi 😠

Jani kon., to vam teda nezavidim, Samous spi naprosto vzorne, jde spat v sedm a se mnou spi tam do sesti az sedmi (s M. klidne do osmi 😠 ) a po obede cca 1,5 hodiny.

Damousovi prejem brzke uzdraveni, at se v utery muzete zucastnit 🙂 no my nakonec dorazime bez M., ma od stredy volno, tak jde hned po praci na ryby 😉

zlatka
24. kvě 2009

Peti kočár podle toho, jak se cítíš. Od nádraží je to kousek, v kolik dorazíte? můžeme tam na vás počkat no a pokud se dostanete na vlakáč busem, tak bych i řekla, že je kočár zbytečnej, ale jsi těhulka, tak třebas to bude s kočárem pohodlnější, i dkyž vy jste spíš zvyklí na pohyb bez něho, ne?

linn
25. kvě 2009

Dobre rano, Zlatus a autem ke golfu jak? A da se tam parkovat?

zlatka
25. kvě 2009

JJ, je tam před tím místo na auta. Projedete Grygovem- směr Blatec-pořád po hlavní, přes vlakový přejezd a za vesnicí je to po levé straně-to nemůžete přehlídnout.

linn
25. kvě 2009

Diky 🙂

zlatka
25. kvě 2009

http://www.luckaamirka.vesele.info/ - super akcička, opět důvod se sejít🙂 zapište do diáře a doražte!!

janica..
autor
25. kvě 2009

Ahojte 😔

no zítra asik nedorazíme, pač mladej kašle a má rýmu, no ještě, že už teploty nemá, no uvidíme ještě zítra 😉, ale Zlatuš mi hned zvedla náladku, tož na pohádkový les určo dorazíme 😎, teda jestli nás opět něco nezkolí 😔

bazalka
25. kvě 2009

Zlatus, dika za super odkazek!!!! Pokud to pujde, dorazime .... pisu si to 🙂

Jani, tak Damik je marod ☹ .... skoda. Tak at je mu brzo lip!!!!

Lindi, nas nevzali do zadne skolky (4 prihlasky, 4 zamitnuti). Budem cekat na zari, kdo nastoupi a kdo ne, ale je pred nami vsude hora zajemcu, kteri jsou starsi ... no, uvidime. Pri nejhorsim bude Maci do zari po babickach a ja budu doufat v polovicni uvazek.

Peti, misto mi ze zakona zamestnavatel drzi .... ale nemusi mi dat zpet misto na mem pracovisti, muze to byt kdekoli na gynde nebo horsi verze, v ramci nemocnice ... a to nechci, moc bych chtela zpet na operacni sal. Proto, ze jsem na oddeleni vlastne nikdy nepracovala, sal je sal a jsem porodni asistentka, tak chci byt na gynde a taky kvuli sluzbam. Na sal se chodi na 7, na oddeleni na 6 😝 .... to by s Martou moc neslo. No, budu doufat, ve ct bud snad malinko chytrejsi

bazalka
25. kvě 2009

Kde mame dnes Bekul????

A co Bananek, stale o ni nic nikod nevite?

bekulkamama
25. kvě 2009

cecil: IP jo a ale ta podoba ta je co? 😀 ha ha
Zlatu: IP jasně že OK 😀
bazalka: ahojky tady jsem, mám tu flákačku, šéfové jsou pryč a nikdo po mě nic nechce tak jsem u kolegyňky v kanclu a taky jsme si pořídili NTB tak si tu s tím trochu hraju 😀 krom toho jsem ráno opět kosila ☹ ale malinko takže mé dny jsou teď dosti mrzuté... ☹
jeee prckům přeju ať se brzo uzdraví....