Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
21. črc 2009

Zlatuš: kafe dostaneš jen abys dojela, Beruška tam má na hraní Báru a kočičky no nějaká ta zeleň na hraní snad časem taky bude, houpajdu tam teda nemám ale i tak budu ráda když konečně dorazíte do hotového 🙂 kolaudace podzim, nejsem naivní že by to šlo teď hned, chybí mi pokládka lina a kuchyň bude za týden asi taky smontovaná, teď jsme objednali jímku a dělá se pořád v patře, už i tu hroznou cetu nám spravují, bude tam zámková dlažba, takže až k brance to bude pohoda 🙂 žádný bláto na botičkách jako doteď 😀
jen mě naštvali v Raifce, rušila jsem tam spoření bo chci peníze že a oni furt nějaké výmluvy a protahování, takže z toho bude výpl. termín tak listopad to mě asi švihne ☹ bo z toho počítám na kočár atd. to přijde dost pozdě no ale co už...
jj no já píšu dost rychle a jsem ve více diskuzích víš, taky v těhulkách a sekci o eresce, ale moc holek tam nechodí což mě mrzí, doufala jsem že najdu zkušennosti jiných maminek s porodem s touto nemocí 😖

BEKO jsem slyšela je prý dobrá... tak ať dobře a dlouho slouží... jak sis užila svatbu? Ty přípravy ti daly dost zabrat co? Ale úkoly byly supr...

linn: oni se nepo... prostě se potřebuješ zase zaběhnout, tak snad to klapne ale kdyby něco tak se tím netrap, když tě v tom nechají samotnou asi ti dost věří 🙂 a co sis koupila,?? Malej je frajer, počkej jak začne lítat a ty ho nechytíš, budeš vzpomínat 😀

zlatka
21. črc 2009

teda lindi, sebík je borec, jestli se vším bude tak dopředu, tak se máš na co těšit🙂🙂Hlavně pak v pubertě.
No jako můj opravář , když chodil neustále dokola opravovat dřívější pračku mi tohle doporučil-i co se pak týče event.oprav, prý cenově dostupnější než mnohdy ty značkové a navíc ta pětiletá záruka je taky dobrá-po této době častým praním, vlhkostí v koupelně mi klekla pračka předtím.

Ty jo, radi, tak to máte super-aj se zámkovou dlažbou.Na kolik tě nakonec kuchyň vyšla?
Na kočárek akorát čas-listopad, prosinec, čas ideální, už máš tipa?Jo a Blekoška říkala, že prej chceš dovízt ten zimní fusak a taky musím dovízt ty šatičky ségře.

Svatba-docela mě zklamalo "publikum"-kromě vás se do toho moc lidí nezapojilo, tak škoda.

bekulkamama
21. črc 2009

no Zlatuš my byli domluveni, že na to má 140.000,- s tím, že tam jsou úplně veškeré spotřebiče včetně pračky a to mám většinu Fagor což je drahá značka celkem, taky v tom mám stůl na míru na jedné straně kde se chodí zahnuté rohy v barvě právě kuchyně, no je to dost ale když odečteš spotřebiče tak jsem na nějakých 70 + - a to není hrůza když v tom mám i ten stůl... jsem zvědavá co na ni řekneš, je taková zvláštní v barvě ořech limusine ale mě se prostě líbila tak co já tam budu vařit že jo 😀
no jo ty příspěvky tys musela chatovat než sem se přifařila já, bo já tě tu nechytám a večer nemůžu nemám net teda Věrka má no ale v tu dobu většinou spím 😀
já tě nechtěla zklamat tak sem se nezmiňovala ale máš recht, rodina prděla na vše, úkoly super ale žádný povzbuzo či nadšení připadlo mi že i na některé akce lidi odcházeli hulit ven ☹
dokonce prej nenašli tu trubku ☹
jo kočár tipa mám v albu prostě pérák velká kola ale kdo ví co kde bude levné pak (akce) 😀 jo fusak že ho nepotřebuješ prej tak já pokud si nekoupím tak si ho od ní půjčím taky, já mám od ségry fusak jen takovej malej a jinek do malé autosedačky a trochu rozbité zipy ale na převoz to stačí, třeba si nakonec koupím uvidíme, jo zbytečně bych to dopředu stejně brát neměla...
ségra má 0 - 3 měsíce vesměs bílé oblečky tak jsem ráda uf, kdo ví co to bude 😀

bekulkamama
21. črc 2009

pa zítra holky 🙂

zlatka
21. črc 2009
bekulkamama
22. črc 2009

Zlati v podstatě jo 🙂 ale na obrázku to vypadá tady krapet jinak a navíc já mám klasiku kuchyně styl rustikal jako ty doma aj šefčíci, no a klasické madla takže efekt celkovej jinej, ale čistě barva dvířek sedí, prostě takové 🙂

stylly
22. črc 2009

🙂 no tak k tomuto tématu holky vám moc neřeknu a nějáké maminky-kamarádky i pro nastavající maminky tady nejsou? 😢

bekulkamama
22. črc 2009

stylly: kolik jich tak chceš?

konoupek
22. črc 2009

Dobré ránko,

zase mají být pařáky mě to tak vadí totok 😒 .

kurna jsem včera po x letech plela a plela a nějak mě dnes bolí ručičky 😝 jooo člověk není zvyklej v tom paneláku dělat takový věci už 😀 😀 😀 .

stylly je nás tu dost 😉 ,klidně se můžem někde sejít 😉

konoupek
22. črc 2009

Jdem ven,než bude vedro,zatím páček 😉

bekulkamama
22. črc 2009

kon: i mě šoky pro tělo a pak ty bouřky zas 😖 pffff

janica..
autor
22. črc 2009

Ahojky,

v pondělí nám umřela Peťova babička, tož máme smutek, byla zlatá 😔

Na srazík ke Zdeňuš se moc těším, hned si to jdu napsat do kalendáře 😉

Raduš tak co objednala jsi se k Polákovi?

Evi jsi šikula s dietkou, to budeš kóča na srazíku 😎

V kolik jsi tam byla Zlatuš na golfu? my tam byly od půl 4 do půl 6, jj prcci se vylítali, super a Marťa si i zahrála s Petrášem 😎

Dnes jsem byla s Reňulou venku, Karolínka je malušká a krásňoučká 😵

Teda Lindi pracante, tak co jak jsi to zvládla v práci dobrý? se za chvilku zase do toho dostaneš 😉

janica..
autor
22. črc 2009

Zlatuš hoď foto se svatby, jste byly určitě s Beruš a Bekul kočky 😎

Jj venku hic největší, ty skoky mi taky nedělaj dobře, furt se mi motá palica 😝

janica..
autor
22. črc 2009

LIndi a Ivuš koukaly jste na novou kolekci nextu? kurnik to zas bude peněz 😅 😝

dali
22. črc 2009

Ahojky ženy a děti,

jani na srazík se taky těšíme, zatím přítomní nepotvrdily účast všichni, že Zlatuš????
taky bekul????

já má vegáč...děti jsou od včerau našich an malých prázdninách....dnes si je zase beru na odpoledne na oslavu jejich kamarádů a snad si je babi vezme zase někdy, je tu klídek, pořádek..........a taky nuda jak v Brně 😠 😀
Vysála jsem auto, uklidila, vyprala jim potahy na sedačky a sedím u PC, ale kašlu na to a jdu se slunit, doplnit barvu z dovolené, nějak vybledávám 😀

Jo zlatuš co nehtíky drží???? a fotečku bys mohla hodit ze svatby, nebo nějakej odkaz na video???

dali
22. črc 2009

Jo ještě jakoubka nepotvrdila účast......... 😉

linn
22. črc 2009

Zdarec,
psala Ivca: zdravime Vas z Budejovic, zatim vse vychazi podle predstav, fajn pocasi, paradni ubytko, dokola plno veci k videni, Marta je hodnej a vse v poho zvlada, proste fajn dovca, ahoj Iva a chlapi 😵

Jani, zatim jsem mrkla jen zbezne, mozna bych neco objednala, Ivca se uz myslim taky divala, mas predstavu, od koho objednat?
S babickou me to mrzi 😔

A vcera v praci v poho, lidi se courali po jednom, takze jsem stihala a moji chlapi me prisli vyzvednout.

Vecer budem grilovat, dojede i segra s novym pritele, tak jsem zvedava, zatim jsem ho videla jen tak mezi dverma 😉

Prezijte ty vedra v poho 😅

linn
22. črc 2009

Zdeni, tak si vegac uzij a pochytej nejakej bronz 😉

linn
22. črc 2009

My asi zas vyrazime na koupaliste 🙂

zlatka
22. črc 2009

no, tak já jsem říkala, že můžu kdykoliv a zrovna to je víkend, kdy se plánuje aj u nás něco,a le to zatím není jistý, jistý je, že táta má volno, talk kdybysme dojeli, tak asi on takových 5-.8 pivek, mně stačí voda z vodovóda.Vídejko bude, máme jen udělaný tv zprávy s borcem na konec a anketou od lidí, jestli policajt a učitelka jdou dohromady,te´d tatínek pořád maká, tak nemá čas.

bekul, to vypadá zajímavě, jsem mylsela, že to bude trošku tmavší ten ořech, se těším, jsem zvědavá.A ty teď jako bydlíš v samotiškách?aby pak byl přesun rychlejší?
Babi je mi líto, jakej měla věk? ☹Jinak na golfu jsme se musely minout, my jsme dorazili tak nějak kolem půl šesté.
Beruš dnes taky spala u babi, jsem byla včera cvičit, dostala jsem tam starý skříňky, tak jsem si ej dávala do noci do kupy-lakovala a td a áme dva nový kusy nábytku🙂

konoupek
22. črc 2009

Jani,upřímnou soustrast 😔 .

To je fajn,že se mají bazalkovic príma,tak to má být 😵

Lindi ,tak vidíš,jak si to sama zvládla,levou zadní 😉

Zdeni užívej si volna,teda mě by na slunko nikdo nedostal 😝 😀
Hele tak nejvíc piv zatím vypije Přema,jinak je to slabota,ale on má zase trénink z hospody to by taky byla ostuda....si dělám prču 😀 😀 😀

Zlatu a ty mi jako nereaguješ na sms jo 😠 😀....mi písni o tom cvičení,bych šla příště s tebou,jestli je to v Grygově teda,díkec 😉

dali
22. črc 2009

Zlatuš tak to teda neeee vy musíte dorazit, mě nes.... 😀

Jani)kon) ono právě na to jsem čekaly 😀 😀 potřebujeme někoho kdo se vyrovná mému manželovi 😉 tak až mu to řeknu tak bude mít konečně radost že s ním někdo bude držet krok(jestli teda Zlatuše nebude jinde 😝 )

Jo a na sluníčku jsem dlouho nevydržela, musím jet pro děti a pak na tu oslavu 😉

zlatka
22. črc 2009

Radši píšu víc než míň🙂 já myslím, ale že do pěti se vleze, záleží, jak tam budeme dlouho.

Jani, už píšu Ip.

bekulkamama
22. črc 2009

Jani to mě moc a moc mrzí ☹
jj ale asi mě švihne až 26.8. 🙄 má to narvané...
dali: já se nějak nechtěla vtírat 😀 navíc kdo ví co bude... no ale proběhlo něco s pivkem tak to by se mě stejně netýkalo 😀 já tak vodu či džus 😀 ani nevím kam že... ale díky za pozvání..
Zlatu: jaké nehtíky máš? .... no jako ořech klasický bývá tmavej typickej teda ale je tolik druhů že máme tento, já chtěla ten tmavej úplně moc tmavě hnědej jenže Petr nadšenej nebyl a že nám to nepůjde s podlahou a oyvákem, přeci jen je to dohromady že, aji tak to bude sranda zkloubit.. jj už jsme u nich, přesun pak bude sranda, každej den v klidu jednu krabici 😀 přeci nebudu malovat, gruntovat a stěhovat se během víkendu abych se z toho pos... i s pupkem ani náhodou, pěkně v klidu 🙂 víš jak... kam ty skříně? pokojík??? Už to tam Beruš chystáte? ji tam bude smutno a poleze ti do tvé postele 😀

zlatka
22. črc 2009

skříňky jsou to takový malinký, zvláštní, líbí se mi, jsustrašně moc starý.-zatím je mám v ložnici místo nočních stolků. Pokojíček se zatím pořád neřeší, nejsou peníze.

Nehty mi dělala zdenča, sis jako na svajbě nevšimla????jenom mi jeden ulítnul, když jsem chystala děckám les a omotávala lano na stromy.Ale já jsme je všechny ještě víc zkrátila-jako že skoro úplně, to budeš mít radost,až to uvidíš🙂🙂🙂
A bekul, klidně tě vezmem do auta, esli teda pojedeme, mohla bys, i klidně bez Peti, tam se nechlastá, jenom plká, křičí na děti a aby to bavilo aj taťky, tak se holt kupuje bečka, že.

bekulkamama
22. črc 2009

Zlatu no sypu si popel na hlavu ale ne vlastně kecám joooo jak ses chystala 😀 já su ale prdlá 😀 už si to vybavuju.. 😀 jo Petr by stejně nejel, musí makat 😀 ten odmítá teď všechny akce, uvidíme kdyžtak se domluvíme dík...

bekulkamama
22. črc 2009

no a já mám už taky něco do výbavičky 🙂
fo´ták je půjčenej tak fotky teď nemám ....
ale!
ségra mi dala s postýlkou i nebesa a peřinky a potah kolem postýlky (takovej pruh) vše si šila a naštěstí v univerzální barvičce, žlutá s medvídky hezké a moc jemné, tak mám radost holky, je to moc milé a hlavně zadarmo 😀

stylly
22. črc 2009

bekulkamama...alespon jednu🙂 🙂 🙂 🙂

dali
22. črc 2009

Stylly však bekul je těhulka a máte skoro stejný termín, to je ideální 😉

Bekul vůbec se nevtíráš, jsi zvaná ty i tvůj manžel(pokud budete chtít a budete moct)!!

Já vás holky moc neznám, přes školní rok moc nekoukám a nestíhám číst, ale vy se mezi sebou znáte tak jste zvané všechny kdo chcete dorazit. 😉

aktekram
22. črc 2009

Holky tak si to užijte, můžete "plkat" i o mě, snad už budu v porodnici 😢